Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2003., 21:15   #1
Forum stories

Evo, motiviran susretom s moderatoricom ove tu ucmale zabiti... ovaj... zanimljivog podforuma i njenom zapovijedi da "prestanem kukati da je ucmalo i da nesto postam" odlucio sam napraviti nesto produktivno i smisliti neku ludu revolucionarnu ideju za topic. Cim sam to odlucio, skroz sam zblokirao

Ali ne dam se ja i cvrsto odlucujem nesto smisliti. I evo smislio sam. Evo ja sluzbeno otvaram novi natjecaj (da, JOS jedan ) kratkih prica ili pjesma (your choice) s temom na forum. Prije ste trljali o cemu ste htjeli, a sad da vidimo da li vas forum moze motivirati...
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 12:48   #2
Mili, ovim ti se putem javno zahvaljujem i pozdravljam tvoj prijedlog!

Dakle, forum stories? Price vezane uz forum ili price tipa krizanteme.org?

bilo bi zanimljivo kada bi pisali price u kojima bi bili "stvarni" likovi sa foruma...neki koje znamo, neki koje ne znamo, ali imamo nekakvo dozivljavanje istih is poznanstva sa foruma...ti bi bilo totalno zanimljivo...sto kazes?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 12:58   #3
Gle, Forum...kaj bi to trebalo značiti? U dokolici, možda nije zgorega da zavirim. O, pa tu ljudi kao imaju što za reči, iznose svoja mišljenja, spoznaje, iskustva a sve ne bi li...ne bi li...ne bi li...Ma, nema veze! Idemo probati!

Pogleć samo ovoga, kak' mi diže tlak, majmun jedan bezrepi, kaj si on misli: da je svu pamet svijeta pocical! Kretenčina! E, pa nije baš sve onako kako si on zamisli. Tres! Operi ga! Pa malo pljuc, pljuc...hi,hi,hi gle ga kako bježi; da ima što, sad bi podvio među noge...Pa ovdje je čist' zanimljivo! Ipak sam JA najveći frajer ovog Foruma... Sljedećiiiii!

Jedan doživljaj Foruma
__________________
I still do care!
Sanjar61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 19:10   #4
Sanjar mislim da se ipak misli na formu kratke priče,znači s likovima i nekom fabulom unutar nje....a ne samo čisti emocionalni doživljaj,kao "tok svijesti"....


...
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 20:55   #5
Quote:
Originally posted by darin
bilo bi zanimljivo kada bi pisali price u kojima bi bili "stvarni" likovi sa foruma...neki koje znamo, neki koje ne znamo, ali imamo nekakvo dozivljavanje istih is poznanstva sa foruma...ti bi bilo totalno zanimljivo...sto kazes?
Ma to te ja pitam!

Ali bas onako prica s fabulom i stuff. Znam da nije lako ali bas zato ce biti zanimljivije
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 22:52   #6
Vidim ja...trač vam je na pameti
__________________
I still do care!
Sanjar61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 00:09   #7
Quote:
Originally posted by darin
bilo bi zanimljivo kada bi pisali price u kojima bi bili "stvarni" likovi sa foruma...
jesus, a kad bi tek i stvarne priče stvarnih forumaša ispričali...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 04:05   #8
Istina....

Quote:
Originally posted by Sanjar61
Vidim ja...trač vam je na pameti


Jedino vam o "ljubavi" mogu pričat.....ali stvarno...
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 21:46   #9
Re: Istina....

Quote:
Originally posted by Marakana
Jedino vam o "ljubavi" mogu pričat.....ali stvarno...
A di pise da ne smijes o ljubavi, a moj emotivce?
Samo pisi, scribo, write...
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 22:58   #10
ajde ljudi, pa počnite već jednom!
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2003., 22:08   #11
Ja napišem pricu kroz koji dan...
Nemojte se bojati prvi napisati pricu!

P.S. Najbolja prica dobiva bogatu nagradu!
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 19:45   #12
Nije forum stori ..al' je forumaš stori...

...Kasna osamdeset deveta...vrijeme radnje, citadela, disko,ljetni...njena kosa kovrčava plava...ona je meni prišla,pitala me ko sam...nisam bio nitko, ona je bila netko...ona je bila in...ja ne..u to vrijeme nije bilo mobitela, ni ledo kinga, ni turbo motora, ni nove-tv, ni toliko tatinih sinova......
Al' je bilo pive u kriglama.. ...po litre...jedna i afanat...
I dobrog plesa, pop osamdesetih--Cheri Cheri Lady....Paula Abdul...etc...M.Jackson....

Bilo je i ...........

Uspio sam je poljubit par puta, otpratit je doma...Rekla mi je da me voli....
Jednog dana više nije ujutro bila na zidiću u kvartu....

Umrla od overdosa u sedamnajstoj...............

I ja sam imao 17.....

That used to be my playground............don't hold on to the past...is that too much to ask.......
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 19:53   #13
tužno..
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.