Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2009., 13:30   #1
Gdje kod kardiologa?

Trebala bih ići kod kardiologa, ekg obavljen pa nešto ne štima.
Rekla mi je doktorica da postoje privatne poliklinike koje primaju na uputnice. Ali nije mi rekla točno koje su (samo je rekla da ih je lako naći) a meni njihovo nalaženje nikako ne ide.
Otišla bih i privatno da plaćam, samo što ne mogu naći niti jednu polikliniku ili ordinaciju a da ima normalan site sa predočenim cijenama

Dakle, možete li mi reći postoji li koja poliklinika koju znate da prima na uputnice i ako ne, kakve su cijene pregleda i konzultacija inače?

Hvala!
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Old 10.09.2009., 14:10   #2
ja sam prije isla kod doktorice horvat-u sigetu, žena je ok, sve te ispita, objasni, možes pitat sta hoces, ali kad se narucis cekas po par sati na red.
sad jedasn dan idem u polikliniku medicard, privatno, ne zanm ni cijenu ni nista al su mi rekli da je doktor malčić jedan od najboljih pa ako je stvarno tako dobar ostat cu kod njega bez obzira sto je privatnik..
djevojka-broj-8 is offline  
Old 10.09.2009., 15:20   #3
thnx. i meni su preporučili medicard, ali niti oni site ili cjenik nemaju, a kamoli više informacija.
problem mi je čekanje, zato i pitam za privatnika.
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Old 10.09.2009., 15:27   #4
Malčić je pedijatar-kardiolog. Kardiologija odraslih je ipak nesto drugo.
simple is offline  
Old 10.09.2009., 15:37   #5
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
Trebala bih ići kod kardiologa, ekg obavljen pa nešto ne štima.
Rekla mi je doktorica da postoje privatne poliklinike koje primaju na uputnice. Ali nije mi rekla točno koje su (samo je rekla da ih je lako naći) a meni njihovo nalaženje nikako ne ide.
Otišla bih i privatno da plaćam, samo što ne mogu naći niti jednu polikliniku ili ordinaciju a da ima normalan site sa predočenim cijenama

Dakle, možete li mi reći postoji li koja poliklinika koju znate da prima na uputnice i ako ne, kakve su cijene pregleda i konzultacija inače?

Hvala!
preporučam ako si iz zg.srčana poliklinika Draškovičeva 13 ili Siget..vrlo brzo dođeš na red sve na uputnice a doktori odlični...isti dan ti snime EKG a pregled kod kardiologa kroz tjedan dana
mirjana7 is offline  
Old 10.09.2009., 15:43   #6
Quote:
mirjana7 kaže: Pogledaj post
preporučam ako si iz zg.srčana poliklinika Draškovičeva 13 ili Siget..vrlo brzo dođeš na red sve na uputnice a doktori odlični...isti dan ti snime EKG a pregled kod kardiologa kroz tjedan dana
e tak sam nešto tražila, super, hvala ti!
da, zg je, uvijek zaboravim napisati
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Old 10.09.2009., 15:50   #7
znam da je on za djecu, al ja kad sam zvala reko je da mogu doc, ne na rebro nego privatno iako vise ne spadam na pedijatriju
djevojka-broj-8 is offline  
Old 10.09.2009., 16:12   #8
ja sam oko 12 godina pacijent prof dr Ernsta u Medicardu. Odličan je i zadovoljna sam. Jedini je nakon svih mojih smetnji odredio ispravnu dijagnozu i cijelo vrijeme sam pod terapijom. pogoršanja nema. cijene su meni prihvatljive, brzo dođeš na red, možeš zvati u svako doba. inače radi i na rebru.
reica is offline  
Old 10.09.2009., 17:19   #9
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
Trebala bih ići kod kardiologa, ekg obavljen pa nešto ne štima.
Rekla mi je doktorica da postoje privatne poliklinike koje primaju na uputnice. Ali nije mi rekla točno koje su (samo je rekla da ih je lako naći) a meni njihovo nalaženje nikako ne ide.
Otišla bih i privatno da plaćam, samo što ne mogu naći niti jednu polikliniku ili ordinaciju a da ima normalan site sa predočenim cijenama

Dakle, možete li mi reći postoji li koja poliklinika koju znate da prima na uputnice i ako ne, kakve su cijene pregleda i konzultacija inače?

Hvala!
U poliklinici Medikol možeš obaviti pregled preko uputnice i privatno, znam dosta ljudi koji su išli k njima i jako su zadovoljni. Ne znam kakve su cijene ali nazovi i pitaj.
sanjuška67 is offline  
Old 29.10.2012., 19:15   #10
radanko, Vaš post premješten je na temu Srce - pitanja razna (kliknuti na link).

Tema se zaključava jer za preporuke za kardiologe i druge liječnike imamo top-temu "Tražim liječnika, specijalista...".
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.