Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2012., 15:40   #1
Med-eks

Pozdrav svima
naišla sam na http://med-eks.com/usluge pa me zanima je li netko već koristio ovu uslugu. Konkretno, zanima me medicinsko savjetovanje. Koliko traje da odgovore?
Već sam pripremila sve dokumente za slanje, ali još se malo premišljam
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:50   #2
Jesmo. Trebalo nam je prilicno hitno odlučiti je li mojoj ženi potrebna serclaža. Odgovorili su nam u roku od 1 dana tako da smo jako zadovoljni. Da je postojala mogučnost još bržeg odgovora puno bismo dali za to u tom trenutku!
Koristio je i ujak moje žene, on je iz BiH i isto je zadovoljan
samda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 22:05   #3
Mene zanima gdje piše koji to liječnici odgovaraju na pitanja, odn. rade ekspertizu ?
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 09:35   #4
Quote:
samda kaže: Pogledaj post
Jesmo. Trebalo nam je prilicno hitno odlučiti je li mojoj ženi potrebna serclaža. Odgovorili su nam u roku od 1 dana tako da smo jako zadovoljni. Da je postojala mogučnost još bržeg odgovora puno bismo dali za to u tom trenutku!
Koristio je i ujak moje žene, on je iz BiH i isto je zadovoljan
Hvala na odgovoru. Definitivno šaljem! Nisam znala da mogu i stranci ovo koristiti, zanimljivo, zapravo jako dobro ako je tako. Je li taj ujak od tvoje žene postoji tu na forum.hr, imam nekoliko pitanja pošto jednoj mojoj prijateljici iz BiH treba nepristrano pmišljenje glede moguće operaciji. Njoj bi ovako bilo definitivno jeftinije, nego kad bi došla u ZG i išla k privatniku, da ne duljim dalje ovdje, može please info u pp, hvala.

mimoza40 i mene to zanima inače čula sam od bliskih prijatelja još dvije dobre preporuke za to medicinsko savjetovanje. Javim dojmove kad pošaljem, točnije kad mi odgovore. pozz
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 21:27   #5
Quote:
_lolly kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Definitivno šaljem! Nisam znala da mogu i stranci ovo koristiti, zanimljivo, zapravo jako dobro ako je tako. Je li taj ujak od tvoje žene postoji tu na forum.hr, imam nekoliko pitanja pošto jednoj mojoj prijateljici iz BiH treba nepristrano pmišljenje glede moguće operaciji. Njoj bi ovako bilo definitivno jeftinije, nego kad bi došla u ZG i išla k privatniku, da ne duljim dalje ovdje, može please info u pp, hvala.

mimoza40 i mene to zanima inače čula sam od bliskih prijatelja još dvije dobre preporuke za to medicinsko savjetovanje. Javim dojmove kad pošaljem, točnije kad mi odgovore. pozz
Ja nikada ne bi dala svoju bolesničku dokumentaciju, ime i prezime i oib nekome za koga ne znam tko stoji iza expertize.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 22:16   #6
Dobila sam odgovor, sve u obečanom roku, sve stručno
mimoza40 Nisam osjećala problem s davanjem osobnih podataka, jer kako bi se znalo koji doktor se mora baviti slučajem prije nego dobije medicinsku dokumentaciju, a tamo sve piše.
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.