Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2012., 16:55   #1
Radikalna resekcija prostate

Zamolila bih vas da mi napisete u kojim se slucajevima radi radikalna resekcija prostate? Da li je to UVEK u slucaju kancera, ili je moguce i kod drugih bolesti prostate?

Hvala unaped
Walll-E is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 15:45   #2
Quote:
Walll-E kaže: Pogledaj post
Zamolila bih vas da mi napisete u kojim se slucajevima radi radikalna resekcija prostate? Da li je to UVEK u slucaju kancera, ili je moguce i kod drugih bolesti prostate?

Hvala unaped
Jedno veoma cudno pitanje!

Ja ne odlazim od specijaliste prije " nego doznam tocnu dijagnozu i sta se dogadja sa menom.

Isto se pripremim i sam da znadem o situaciji "sta bi moglo biti"....nije mogla doci samo tako potreba za RADIKALNOM resection od prostate....bez prijasnjih simptoma isto kao i problema.

Ja koji imam dobro iskustvo sa mokracnim sistem kroz moja iskustva...nebi zelio odgovoriti na pitanje.

Necu otezivati....pitajte doktore a ne da se ovdje nagadja...pogotovo osobe koje niti ne znadu odgovor.

Zelim vam sve sretno i vise srece nego sam je ikada imao

Senior citizen

vilim vilko k.
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.