Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 14:37   #3581
Ja sam se pripremila na najgori mogući pregled jer si nisam mogla priuštiti otici privatno. Ali eto s Gobic je prosli tjedan sve proslo super, uzela papu, napravila uzv i cak smo se ok porazgovarale. Na red sam cak dosla prije nego sto sam bila narucena. Neki cudan dan očito.
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 16:42   #3582
Ljudii, ima li kakvih novosti vezano za novu dr. koja dolazi u Cambierijevu? Probala sam ih dobiti telefonski, ali naravno bezuspjesno... Dolazi li na kraju Lustig ili?
pinklady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 18:43   #3583
Dr.Gobić je dobra ginekologica,imala sam sada prilike češće biti kod nje zbog trudnoće.Temeljita je i sve objasni.

Sada dolazi dr. Lustig Rubinić, mlada ginekologica koja je specijalizirala ambulantnu ili ordinacijsku (kako mi je rekla sestra Lori,ako sam dobro zapamtila) ginekologiju. Specijalizaciju je radila u KBC-u.

Ja imam sljedeći pregled 16.10. pa ću vidjeti iz prve ruke kakva je ginekologica.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:40   #3584
Baš me zanima kakva je! Molit ću dojmove nakon 16.10. ako nije problem
pinklady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 09:21   #3585
Zna li itko radno vrijeme dr. Marije Prpic, ona mi je valjda zamjena za Mariju Kovacevic?
Koje negativno iskustvo s njom?
__________________
kredenac primaci natkaslu..
blentori is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:32   #3586
Ja sam danas zvala dr. Mariju Prpić da se prebacim i sestra mi je rekla da su puni. imaju preko 7000 pacijentica. Slobodne termine imaju tek za 01.2015. Čula sam samo pozitivno o njoj. Prima jedino pacijentice koje nemaju još svog ginekologa eto.. Ja sam inače kod Domike i htjela bih se prebaciti jer mi neda davati 200kn svaki put za UZV, a ni ne pogleda kako treba. Zna li netko nekog ginekologa u Rijeci i okolici da prima trudnice i da ne naplaćuje ultrazvuk?
Andixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:45   #3587
Cambierieva , sada je dr.Lustig Rubinić, sestra se zove Lori. Parni ujutro, neparni popodne.Osobno doći se prebaciti i naručiti. UVZ se ne plaća.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:50   #3588
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Cambierieva , sada je dr.Lustig Rubinić, sestra se zove Lori. Parni ujutro, neparni popodne.Osobno doći se prebaciti i naručiti. UVZ se ne plaća.
Hvala, probat ću
Andixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 15:49   #3589
Branka Buneta ....uzasno.iskompleksirana ginekologica koja.nema.pojma
steky91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 22:06   #3590
I? Bio tko kod Lustig?
__________________
Life is not a dress rehearsal.
*SveMirac* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 12:39   #3591
Evo bila sam jučer na pregledu kod dr.Ive Lustig Rubinić i mogu reći samo riječi hvale. Mlada doktorica.
Prvo se lijepo predstavila, sve me temeljito ispitala pogledala moje papire iz prijašnje trudnoće, ispunila detaljno trudničku knjižicu, i svega šta imam ginekološkog (jer ja uvijek to vučem sa sobom).
Napravila mi je briseve, bez da sam ja išta tražila (dobro, u trudnoći ih je i potrebno napraviti),ginekološki pregled je bio sasvim normalan, ništa grubo. Utz prvo vaginalni da vidi kako je sa creviksom, a onda poslije mi je radila preko trbuha radi izmjere bebe i svega ostalog. I još me poslala na polikliniku za veći /detaljniji utz jer sam u 20. tjednu trudnoće. Malo duže je trajao pregled. Temeljita je i sa običnim pacijeticama, koliko sam vidjela po pacijenticama koje čekaju. Duže su čekale nego kod dr. Gobić.
Trudnice su prve na redu pa onda dolaze ostale pacijentice. Tako je bilo i kod dr. Krištofić. A dr. Gobić je miješala pacijente, kako je tko bio na redu.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 23:39   #3592
dr. Miodrag Vezmar

Da podijelim svoje iskustvo: zbog stanja sa ginekolozima u Rijeci, nisam bila sigurnih 5 god. kod ginekologa (da, znam, sram me je) i odlucila sam se otici u polikliniku Sunce, kod dr. Vezmara. Mislim da ne moram pojasnjavati koliko sam bila nervozna, jer sam, usput a budi receno, posljednjih mjeseci zamjetila i neke promjene, nepravilnosti i tako, no...

Za dr. Vezmara imam samo rijeci hvale i cvrsto sam odlucila da niti s jednim drugim ginekologom necu eksperimentirati. Zamalo sam sat vremena bila u ordinaciji. Sve objasnio, pojasnio, otvoren za sva pitanja, nema strke, nema nervoze; bas, ono - super! Jest da pregled, papa i utz dodju 600 kuna, ali ne zalim novca.
Mignonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 11:10   #3593
Bok svima, ja bih molila da mi netko pomogne. Evo ja već 2-3 dana proučavam ovu temu i totalno sam obeshrabrena što se tiče odabira socijalnog ginekologa/ice u Rijeci? Pa dobro, što je to????? Uglavnom, ja sam se tek nedavno preselila u Rijeku, nemam svoga hzzo ginekologa jer sam do sada svoje preglede obavljala kod privatnika u Zg-u, što mi je bilo sasvim ok jer su to bili redovni pregledi i nikad nisam imala nikakvih ginekoloških problema. Međutim, planiram u skorije vrijeme trudnoću i želim imati normalnog doktora kod kojeg se neću bojati otići iz svih ovih razloga koje sam pročitala na ovom forumu (nestručnost, neljubaznost, i slično). Dakle, izbor mi se sveo na ovu dr Prpić i Dr Lustig Rubinić, pa bih vas molila da mi kažete gdje su im ordinacije i br telefona. Također, što se tiče privatnih doktora koje od ovih preporučate, ako imate nekih iskustava s njima:Poliklinika 1885, Poliklinika Medico, Poliklinika za ginekologiju i opću kirurgiju Gemini, Poliklinika za ginekologiju i opstetriciju dr. D. Kalinić, Ginekološka ordinacija prim.dr.sc. Jakov Masovčić, Poliklinika Medikol.
Stvarno sam jako zahvalna na svakoj pomoći, tu u Rijeci nema poznanice na čije se mišljenje i iskustvo mogu osloniti.

Zadnje uređivanje anchimtk : 10.11.2014. at 11:18.
anchimtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 13:18   #3594
Ja sam privatno bila u Suncu kod Vezmara i bas je ok, također sam bila kod dr. Jurica dok je bila u Medicu i ona je bila super (ona je sad otorila privatnu ordinaciju na Turniću kod Honde). Bila sam jednom i kod MAsovčića, i onako sve staro star on, staro uređenje i instrumenti i sl. pregled ništa posebno. Socijalno sam kod ove nove Dr Lustig Rubinić (Cambierieva nasuprot glavnog "auto" ulaza u riječku bolnicu uz kafić pa na kat) ,ali jedini kontakt sam imala kad mi je trebala uputnica i to sa sestrom. Na telefon ih je nemoguće dobit tako da samo osobno, uputnicu mi je napisala ist dan čekala sam sve skupa sat vremena.
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:35   #3595
Cure, ne tražim (još) ginekologa, već me zanima koliko dugo u Rijeci cekate rezultate papa testa? Također, postoji li mogucnost besplatnog UZV-a igdje u Rijeci?
Malena cujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:06   #3596
Quote:
Malena cujica kaže: Pogledaj post
Cure, ne tražim (još) ginekologa, već me zanima koliko dugo u Rijeci cekate rezultate papa testa? Također, postoji li mogucnost besplatnog UZV-a igdje u Rijeci?
ja kod moje od uvijek cekam "samo "oko 6,7mj,sitnica
sad zadnji radila u 2.mj ove god,gotov bio pocetkom 9.mj
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 07:15   #3597
Jesam ja sanjala to ili stvarno pročitala ovdje (a sad ne mogu naći) da sestra Lori više nije u Cambierijevoj?

Ovaj zadnji pregled kod Škrobonje mi nije bio ništa wow (za razliku od pregleda kod njega u trudnoći kad je bio na zamjeni u Cambierijevoj), pa čak razmišljam da se vratim natrag u Cambierijevu kad mi istekne za par mjeseci godinu dana "staža" kod Škrobonje...
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 08:21   #3598
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ja kod moje od uvijek cekam "samo "oko 6,7mj,sitnica
sad zadnji radila u 2.mj ove god,gotov bio pocetkom 9.mj
Whaaaaat???????? 6 - 7 mjeseci??????? Pa ja sam stvarno ali stvaaaarno prestravljena sa tim riječkim ginekolozima. 6-7 mjeseci, neću ni pričati što se sve dogodi u tom razdoblju.
Ja mislim da ću otići do te Prpićke, pa barem da me upiše kod sebe da imam soc, a na pravi pregled kod nekog privatnika..
anchimtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 19:29   #3599
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ja kod moje od uvijek cekam "samo "oko 6,7mj,sitnica
sad zadnji radila u 2.mj ove god,gotov bio pocetkom 9.mj

A kod koga si ti?

Evo meni ginekologica tvrdi da se toliko čeka pa sam ja platila 200 kuna da bude unutar mjesec dana. Inace imam promjene na grlicu maternice pa mi nije za cekanje
Malena cujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 22:51   #3600
Quote:
anchimtk kaže: Pogledaj post
Whaaaaat???????? 6 - 7 mjeseci??????? Pa ja sam stvarno ali stvaaaarno prestravljena sa tim riječkim ginekolozima. 6-7 mjeseci, neću ni pričati što se sve dogodi u tom razdoblju.
Ja mislim da ću otići do te Prpićke, pa barem da me upiše kod sebe da imam soc, a na pravi pregled kod nekog privatnika..
to i ja kazem sve je ok dok je papa ok a sta ako nije u tom razdoblju da ne kazem sta se moze sve desit
prpicka je ok koliko cujem,upisi se kod nje

Quote:
Malena cujica kaže: Pogledaj post
A kod koga si ti?

Evo meni ginekologica tvrdi da se toliko čeka pa sam ja platila 200 kuna da bude unutar mjesec dana. Inace imam promjene na grlicu maternice pa mi nije za cekanje
kod mihovilovic vukovic
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.