Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2005., 10:31   #81
Cure tenks

Primjetila sam kako mi zapravo treba nekoliko vrsta krema, ovisno o ciklusu...pred ovulaciju i prije nego ću dobit, koža mi je primjetno masnija i onda mi ne paše "jača" krema...osim za područje oko očiju i vrat, gdje koristim uvijek neku intenzivniju za bore...isto tako muku mučim i sa sredstvima za čišćenje...neko vrijeme mi je bio dobar Lancasterov Aqua tek. sapun, no više ne...
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 12:21   #82
Zašto koristiti tako visoke zaštitne faktore zimi kad vjerojatno više od pola dana provedeš na radnom mjestu, a kad ideš doma već je skoro mrak?
Ja koristim svaki dan spf 15 plus tekući puder isto sa zaštitnim faktorom i mislim da mi je to dovoljno, čak i onda kad lutam gradom.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 13:10   #83
anya
vjerojatno ti i jest dovoljno.Svako najbolje osjeti što je za njega dobro.Ja npr imam stvarno dobru kožu i nemam bora , ali ako ne natrackam kremu sa visokim faktorom dobijem smeđe mrljice po licu I što je najblesavije sklonija sam ih dobiti zimi nego ljeti , uopće mi nije jasno kako to.Zato poslje kreme obavezno stavim sun block.
Pred mjesec dana počela sam koristiti kremu protiv bora od Lieraca Derdium i jako sam zadovoljna.Od njih uz Colistarovu kremu protiv strija koristim Phitolastil gel protiv strija i da pokucam 37 tjedan trudnoće nisam dobila ni jednu.Jako je lagan i brzo se upija i ne ostavlja kožu masnom.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 13:20   #84
Happylogy od Guerliana ako se ne varam... to je za prve bore...
Ima i Jean Piubert kremu/gel u jednoj teglici koja se izvlači špahtlicom (upravo sam ju kupila)

Ali za 23 godine je možda bolja krema koja samo hrani - Decleor ima takvu, Matis ima gel protiv podočnjaka, a nije protiv bora, Vichy Oligo 25 za područje oko očiju... nemrem se više sjetiti
amarië is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 01:02   #85
Quote:
anya kaže:
Zašto koristiti tako visoke zaštitne faktore zimi kad vjerojatno više od pola dana provedeš na radnom mjestu, a kad ideš doma već je skoro mrak?
Pitas mene?

Pa spustila sam se s 40 na 30

Ma radim na "dinamicnom mjestu", pa presetavam od paviljona do paviljona, pa onda do kantine, pa do kafeterije, a ovo je Kalifornija pa je i u sred zime sunce za vola ubit. Da se tako izrazim. Inace prekrasno kristalno nebo sa pokojim oblackom!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 07:22   #86
Blago tebi, i ja bi u Kaliforniju
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 08:45   #87
Re: Kreme protiv bora: kada početi?

Quote:
club delicious kaže:
Kreme protiv bora: kada početi?
Što prije najbolje dok ste još u kolicima.
__________________
29A, the hexadecimal of the Beast.
MC white 100's is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 05:31   #88
Cool

A ja bi u Hrvatsku!!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 05:32   #89
Re: Re: Kreme protiv bora: kada početi?

Quote:
MC white 100's kaže:
Što prije najbolje dok ste još u kolicima.
Ma kakvim kolicima... In utero! Cula sam ja... da postoje laserski preparati koji se administriraju kroz maternicu, ali puuuno koooostaju...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 09:46   #90
Wee-hee.... krepat ću od smijeha...
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2005., 00:43   #91
Mislim da prije 25 nema potrebe počinjat s time ali da se uvijek treba pazit na lice,to da.
Ne ić u solarij i ne ležat na suncu 14sati,pit puuno vode i koristit običnu hidratantnu kremu po izboru.
Na kraju,to je uvelike u startu odrđeno genetski a i tipom kože.
A ak je nekom fakat bed zbog bora,nek nabaci 30ak kila (naime,fat žene ih puno manje imaju).
A ja mislim da ak je žena lijepa i ima lijepe crte lica,nekakve borice je neće unakazit.
Jel bi rađe imale 50god,bile ružne ko pas al bez bora ili s borama a lijepe (da,to je vrlo moguće).
Ne treba se grčit oko toga.
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2005., 08:31   #92
E, fakat ja se danas malo gledala onak izbliza pod jakim svjetlom. Pa, i ja stvarno imam neke bore oko očiju, a dosad sam si mislila da nemam. Al dok se onak nasmijem pod jakim svjetlom, izbliza sam
Do sad se opče nisam zamarala s tim , al evo drugi tjedan 25.
Znaš kaj ću si kupiti za rođendan..... nažalost
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2005., 14:52   #93
Odlučila sam se pomirit sa svojim borama. Možete me osuđivat do sutra na pokrenutom topicu i govorit što želite, ali ja priznajem da sam tašta i da su mi te bore bile priličan stres neko vrijeme (valjda sam se orjentirala na njih u fazi pms-a ili čega već). Ok, bar sam priznala i sad mi je lakše. Uostalom, skužila sam da će mi se te bore stvarat dok god pričam/smijem se/gestikuliram/plačem/ljutim se. A to je život i ja želim živjet.
Sljedeće ljeto ću radije kupit samopotamnjivač nego ležat na suncu, da ne govorimo u solariju... Ionako smo većinu godine bijeli a ljeto traje jako kratko.

I tako, sad ću se i dalje mazat sa svojom Aquasource, ovu RetiC za oko očiju ću potrošit do kraja (jako mi lijepo hidratizira, fino je masna). A onda ću uzet neku drugu, da malo isprobam, možda se vratim na Afroditinu s kamilicom. Sve u svemu osjećam se dobro. Eto tako.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 21:01   #94
ja sam si kupila svoju prvu kremu protiv bora i to onu za 30+. meni je 30 ali sam izgleda pokupila nešto dobro od moje mame koja sa svojih 60 godina izgleda super a lice joj je glatko ja je zezam kao "bebina guza" e sada ,imam dobre genetske predispozicije ali glavnog neprijatelja ljepote i zdravlja nisam pobijedila a to je STRES!
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2005., 16:39   #95
lalala

ote kreme uopce ne pomazu, to su jednom prekazali na TV u Austriji, napravilesu test, to je samo da djabe trosis novac na tome i da firme zarade. naj bolje nikad pocet. ali znam da koza brze stari ako ides u Solarium ili ako si puno na suncu ili ako pusis.
__________________
Viva la croatia!!!
Princessgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2005., 15:55   #96
Re: Re: Dobra krema protiv bora

Quote:
Shtefitza kaže:
Jako sam zadovoljna sa Repairwear (nocna krema) od Clinique-a. Dosta je skupa, ali pocnem je pomalo koristiti pocetkom jeseni i traje mi do pocetka ljeta. Ne stavljam je svaki dan, niti jako puno. Tek tu i tamo, kad osjecam da mi je koza zategnuta, lijepo mi je ozvjezi i "plumps it up", podeblja. onako bebski, svjeze.
Skoro ju kupila (iako je oko 70€), no za suhu i normalnu je kožu, a ja imam T zonu, pa se nisam usudila. Uzela sam zato gravity lift za oko očiju jer je za sve tipove...pa ćemo vidjeti (rekoše slijepci)
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 05:45   #97
Da, da, taj antigravity lift je isto jako dobar.
Imam T zonu i zato repairwear koristim mozda tri-cetiri dana u tjednu, bila bi mi preteska za svaki dan. Ali mi je po ucinku bojla od antigravity.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 05:59   #98
Quote:
impoSIBILA kaže:
ali glavnog neprijatelja ljepote i zdravlja nisam pobijedila a to je STRES!
Aha. To sam i ja primijetila. Jedna setnja u prirodi, pa onda desetosatno spavanje cini cuda! Bolje od bilo kakve kremice.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 09:13   #99
Dobila sam tester Diorove kremice neke 60/80 laganija verzija i a 2-3 dana mogu reci da je ok...sad da je nesto extra(za tu cifru) ne vidim...ali se brzo upija,koza je fina,barsunasta...
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 09:45   #100
Quote:
Shtefitza kaže:
Da, da, taj antigravity lift je isto jako dobar.
Imam T zonu i zato repairwear koristim mozda tri-cetiri dana u tjednu, bila bi mi preteska za svaki dan. Ali mi je po ucinku bojla od antigravity.
Damn, što bi rekao Cartman, trebala sam ju kupit, no osjetljiva mi je koža, pa me strah bilo...
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.