Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2006., 16:34   #201
..a to sam ja imala dok jos ni tema ni postojala..pih..na to sam vas ja navukla..cekajte, samo da ja pocnem zaradivati konkretne novce, radit cu ja vama popise pa da vidimo onda ko je jaci

..je termalka je zakon..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 17:19   #202
Quote:
marija82 kaže:
si probala mozda onaj korektor od njih,s kisticem?cini mi se isto jako dobar,trazim dugo vec nesto za moje podocnjake,pa bi taj u bez boji kupila...
Planiram ga kupiti sljedeći mjesec kad ovaj koji imam potrošim. Ishvališe ga, a i sumnjam da je loš. Ako je dobar ko puder - ja prezadovoljna.

Koliko čujem, iznimno dobro prekriva podočnjake, a izgleda prirodno. I vjerujem da je takav jer je na sličnu foru i tekući. A ja tako volim kad je učinkovito, a ne vidi se...

Ma u zadnje vrijeme baš imam sreće s tim novim kozmetičkim otkrićima. Kupila sam Bourjois iluminator i očekivala sam da će biti barem triput gori od YSL-a jer je znatno jeftiniji (70 kn). Ali, za tu cijenu, predobar je.



U potpisu:
Navučena na Avene i Bourjois
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 21:17   #203
Quote:
Leona81 kaže:
..ja se uopce vise necu druziti s vama, svaki tjedan me navucete na nesto pa kupim to..
potpisujem

meni dragi kaze da na "tom mom forumu" sigurno rade predstavnici kozmetickih kuca kad me tak dobro uspiju navuc da sve to kupujem
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 08:12   #204
Quote:
B.B. kaže:
Planiram ga kupiti sljedeći mjesec kad ovaj koji imam potrošim. Ishvališe ga, a i sumnjam da je loš. Ako je dobar ko puder - ja prezadovoljna.

Koliko čujem, iznimno dobro prekriva podočnjake, a izgleda prirodno. I vjerujem da je takav jer je na sličnu foru i tekući. A ja tako volim kad je učinkovito, a ne vidi se...

Ma u zadnje vrijeme baš imam sreće s tim novim kozmetičkim otkrićima. Kupila sam Bourjois iluminator i očekivala sam da će biti barem triput gori od YSL-a jer je znatno jeftiniji (70 kn). Ali, za tu cijenu, predobar je.



U potpisu:
Navučena na Avene i Bourjois

ma super,samo si popise pisem sta cu kupit,jos mi i placa dolazi next week...bourjois iluminator?ne sjecam se da sam ga vidjela negdje...ako je ful novo mozda nije ni doslo u ri ko nas...kako izgleda?i koliko ga ima?
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 10:54   #205
Nema ga baš puno (1,5 ml). Evo ovako izgleda.

Manje ga treba nego YSL-a. (Ovome okrećem čep 2 puta, YSL mi je trebalo stisnuti čep tri puta da zakamufliram sve što treba.)

Sviđa mi se što manje iskušuje kožicu oko očiju od YSL-a. Dok YSL za nijansu bolje prekriva (ali ja nemam velikih problema s podočnjacima tako da mi je to oke).

Ako niš drugo, dobra je opcija za mjesec kad svega nestane, a love niotkud.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:07   #206
ovaj korektor od avenea,s kisticem,to moze i na podocnjake i na pristice,jel tako?
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:08   #207
A zašto ima kistić? Jel malo kao tekuć?
Ja imam duo olovku - jedna strana bež, jedna zelena, iako ovu zelenu nikad ne koristim. Ali bež je jako dobra
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:11   #208
ma nisam ga jos pogledala al cure ga hvale,pa bi ga probala kad potrosim sadasnji.mislim da je onako polutekuc cini mi se.al nisam sigurna...
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 15:07   #209
Quote:
bliss kaže:
A zašto ima kistić? Jel malo kao tekuć?
Ja imam duo olovku - jedna strana bež, jedna zelena, iako ovu zelenu nikad ne koristim. Ali bež je jako dobra
kupila ja danas taj s kisticem i ovu tvoju olovku ...

kaze u katalogu da zeleni dio kod olovke isusuje pristice

a ovaj s kisticem cu na podocnjake ... javim kad isprobam kakav je!

(ipak sam ja jedna od najpovodljivijih forumasica, mislim da sam ga prva kupila otkako ste ga pocele hvalit )
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 15:28   #210
Onda javi i ako uspiješ smislit kak bež olovkom uspješno prekrit tu zelenu. Jer ja nemrem. Osim da hodam sa zelenim točkicama po doma
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 15:30   #211
Quote:
bliss kaže:
Onda javi i ako uspiješ smislit kak bež olovkom uspješno prekrit tu zelenu. Jer ja nemrem. Osim da hodam sa zelenim točkicama po doma
imala sam u sticku zeleno-bez i nisam imala problema s tim. jedino kaj nije pisalo da zeleni dio sticka djeluje na pristice pa sam sad morala probat olovku.

bolesna sam, znam
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 18:10   #212
javi kakav je korektor! jel ima koja aveneov puder u kamenu?ili imaju samo onaj broncani,kao terra?jel ok?
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 19:59   #213
U kamenu imaju taj bronzer i transparentni puder.

Ne znam kakav je bronzer, al' ovaj transparentni je dobar.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 20:03   #214
Prijavljujem kupnju Avene ultra high protection kreme za lice/tijelo. Cijena 98kn za 50 mL, a dobila gratis 50 ml termalne vode u malom spreju

Krema mi jako jako odgovara (imam suhu kožu, dehidriranu s vremena na vrijeme). ne masti a to je najvažnije, ako uzmem u obzir da mi je Hydrance optimale uv 15 jako mastila.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 21:09   #215
Samo da prijavim da od 8.5. počinju dani Avene proizvoda u ljekarnama po Hrvatskoj. Može se dobiti besplatno osobno savjetovanje(odabir proizvoda za tip kože i neki poklončić). Reklame su u časopisima, a ja sam pročitala u Gloriji.
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 21:53   #216
Quote:
marija82 kaže:
javi kakav je korektor! jel ima koja aveneov puder u kamenu?ili imaju samo onaj broncani,kao terra?jel ok?
oba su mi dobra, isprobala sam ih (iako trenutno bas i nemam nekih pristica), ne prekrivaju savrseno (mislim, podocnjake i one moje smedje flekice), ali prekriju. za sada (da ne pricam o osjecaju zasticenosti kad se sjetim da imaju i spf )

nisam gledala ove druge, tak da ne bih znala.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 22:51   #217
Quote:
Zlatokosa kaže:
Samo da prijavim da od 8.5. počinju dani Avene proizvoda u ljekarnama po Hrvatskoj. Može se dobiti besplatno osobno savjetovanje(odabir proizvoda za tip kože i neki poklončić). Reklame su u časopisima, a ja sam pročitala u Gloriji.

Znam, testiranje. Ja se prijavila još prošli mjesec. Uuuu i nadala sam se kakvom poklončiću

Quote:
tough_cookie kaže:
oba su mi dobra, isprobala sam ih (iako trenutno bas i nemam nekih pristica), ne prekrivaju savrseno (mislim, podocnjake i one moje smedje flekice), ali prekriju. za sada (da ne pricam o osjecaju zasticenosti kad se sjetim da imaju i spf )

nisam gledala ove druge, tak da ne bih znala.
Zato kompaktni prekriva savršeno. Ponavljam se. Već sam i previše nahvalila taj puder
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 23:34   #218
Ajme i ja idem na fototipizaciju od Avene ovaj mjesec! Zar će dijelit poklončiće?
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 10:19   #219
Quote:
bliss kaže:
Onda javi i ako uspiješ smislit kak bež olovkom uspješno prekrit tu zelenu. Jer ja nemrem. Osim da hodam sa zelenim točkicama po doma
evo probala jutros i to. prvo sam namazala kremu i pustila da malo stoji. onda sam natockala sa zelenim sve crvene flekice i pristice, opet pustila da malo stoji i razmazala s prstima. i na kraju sam na njih stavila bez olovku, stavila nju na ostale flekice koje nisu crvene (tak pise u uputi), opet malo pustila i sve to razmackala. meni je uspjelo, tajna je u blendanju, strpljenju i dosta laganom tapkanju i razmazivanju da izjednacis a bas ne skines sve (sad sam faca, koristim strucni rjecnik ).

i, naravno, moje nepravilnosti nisu nevidljive, ali svakako su MANJE VIDLJIVE. meni i to dost
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 10:24   #220
Quote:
bliss kaže:
Znam, testiranje. Ja se prijavila još prošli mjesec. Uuuu i nadala sam se kakvom poklončiću



Zato kompaktni prekriva savršeno. Ponavljam se. Već sam i previše nahvalila taj puder
odi v**t, sad moram i taj u kamenu ic kupovat

jel to ovaj

http://www.boots.com/shop/product_de...7&slmRefer=000
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.