Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 08:26   #1221
Nažalost spriječen sam ići. Evo prodajem u Dubrovniku dvije karte kupljene preko Eventima na tribni gore ako je tko zainteresiran na pp
nighthawk77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 11:05   #1222
trebalo bi napravit rebranding kao "ringišpil warm up show"
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 11:56   #1223
Quote:
JimiH kaže: Pogledaj post
nažalost, to nije točno. koncert je daleko od rasprodanog, i kako stvari stoje - neće biti rasprodan.
dovoljno je otići na stranice eventima i pod 'interaktivni plan dvorane' pogledati stotine praznih mjesta na gornjim tribinama koja se zadnjih par dana smanjuju minimalnim intenzitetom.
novinari to pišu u suradnji sa organizatorima, kako bi požurili ove ljude koji još čekaju na kupovinu ulaznice.

činjenica da ovaj koncert nije rasprodan prije par tjedana dovoljno govori o ovom društvu...
Ne znam koliko je karata bilo u prodaji, ali nije rasprodan ni Trst za večeras, a predviđaju 15.000 posjetitelja.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 12:33   #1224
Splitski koncert je kapaciteta 11.000 gledatelja.
Meni se čini da je kojih 1000 ulaznica za sada neprodano.
miran123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 16:03   #1225
Quote:
miran123 kaže: Pogledaj post
Splitski koncert je kapaciteta 11.000 gledatelja.
Meni se čini da je kojih 1000 ulaznica za sada neprodano.
da, otprilike.
što i nije tako loše.

nadam se da je dosta ekipe koji su planirali na dan koncerta uzeti.
__________________
John Hancock with the safety off
after every show
JimiH is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 16:48   #1226
jel zabranjeno unositi smartfone i ajfone u dvoranu?
crane84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:07   #1227
nažalost činjenica je da je glavni razlog svemu tome lova,oko mene je cca desetak ljudi otkazalo samo izričito iz financijskih razloga ,ali ni 10 somova meni ne zvuči loše s obzirom na stanje ovog "napaćenog naroda"
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 13:15   #1228
Nije to samo lova..jednostavno moj grad Split, odnosno sredina je takva da se nacelno odstupanje od prosjeka ne tolerira...Iako ih ne slusam, hip-hop band Djecaci su to super opisali u pjesmi Bile starke...jednostavno je horror to koliko se od malih nogu djeca uce da budu tipizirani, šablonizirani i svi, u sve vecem postotku kod mlađiih generacija takvi i jesu...ali necemo sad u neke duboke rasprave i filozofije ipak je danas dan odmora za uši...
Ali istina je da nije ljeta, odnosno turista i ostatka Hrvatske, uvjeren sam da ne bi bilo 2000 ljudi.
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 13:16   #1229
Quote:
crane84 kaže: Pogledaj post
jel zabranjeno unositi smartfone i ajfone u dvoranu?
http://metaljacketmagazine.com/iron-...e-informacije/
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 13:48   #1230
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Nije to samo lova..jednostavno moj grad Split, odnosno sredina je takva da se nacelno odstupanje od prosjeka ne tolerira...Iako ih ne slusam, hip-hop band Djecaci su to super opisali u pjesmi Bile starke...jednostavno je horror to koliko se od malih nogu djeca uce da budu tipizirani, šablonizirani i svi, u sve vecem postotku kod mlađiih generacija takvi i jesu...ali necemo sad u neke duboke rasprave i filozofije ipak je danas dan odmora za uši...
Ali istina je da nije ljeta, odnosno turista i ostatka Hrvatske, uvjeren sam da ne bi bilo 2000 ljudi.
Sinoć je u Trstu bilo jako puno mladih, ali i manje mladih sa djecom, bilo je čak i beba u kolicima
Klinjo pored mene, u pratnji oca, je mogao imati 7-8 godina i znao je sve lirikse, stare stvari uključene. Curica od 11-12 godina, s mamom, nije minute stala. I bilo je takvih brdo

Što se tiče fotoaparata, brdo njih je snimalo mobitelom i tabletom, a svi smo pomno pregledani, osiguranje je bilo na jako visokoj razini jer se strahovalo od kakvog sranja na tragu Njemačke i Francuske.

Ne znam koliko je ljudi bilo, kažu 15000, ali trg je bio krcat

Nadam se da će vam večeras biti dobro kao nama sinoć
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:31   #1231
Nitko vam nece oduzimat mobitrle,nou frks. Mislim sama ta napomena za fotice se odnosi bas na profi aparate sa objektivima od pol metra i sl.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 17:05   #1232
Ja ne mogu virovat sa su na dan koncerta stavili gornje tribine po 190 kuna! Inace na dan koncerta cjena karte uvik ide gore a ne dole. I sad oni sta su te sektore kupovali po 320 kuna su budale...svasta
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 02:45   #1233
Posjeta je bila više nego pristojna, rulja je bila izvrsna, Maideni odlični, ali jebem mater onome tko je kriv za katastrofalan razglas. Pretpostavljam da je krivnja djelomično na toncu (The Raven Age je imao više masnoće u zvuku), ali je i vrlo moguće da je tijekom koncerta riknuo dio bas slejvova jer se drajv do kraja potpuno izgubio. Kick i bas su na par posljednjih pjesama potpuno nestali. Šteta jer su se dečki stvarno trudili, ali džaba trud na ovakvom razglasu. Brucea nisam riječi razumio. Još jednom moram esat rulju.
rudlavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 09:47   #1234
Meni je ozvucenje bilo extra. Nisam primjetio to pucanje. Mozda ovisi o polozaju u dvorani. Na kraju je opet bila skroz puna dvorana. Jedino ne mogu razumjeti ljude koji dođu kupovati karte zadnjih 5 minuta. U svakom slucaju, tko nije bio ima da zali, jer ovakvi spektakli se ne viđaju svaki dan, pogotovo u Splitu.
nikipaul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 11:20   #1235
Fantastično!
Dvi ure pune adrenalina!
Satnica je bila po rasporedu, bilo je popunjeno dosta, publika civilizirana, Mejdeni ko mladići puni energije.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 11:43   #1236
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Nije to samo lova..jednostavno moj grad Split, odnosno sredina je takva da se nacelno odstupanje od prosjeka ne tolerira...Iako ih ne slusam, hip-hop band Djecaci su to super opisali u pjesmi Bile starke...jednostavno je horror to koliko se od malih nogu djeca uce da budu tipizirani, šablonizirani i svi, u sve vecem postotku kod mlađiih generacija takvi i jesu...ali necemo sad u neke duboke rasprave i filozofije ipak je danas dan odmora za uši...
Ali istina je da nije ljeta, odnosno turista i ostatka Hrvatske, uvjeren sam da ne bi bilo 2000 ljudi.
Nemoj sad u krajnost. Evo, ja ti garantiran da se upravo Maidene sluša najviše i to još po osnovnim školama, a Arena je ipak bila puna. Ista stvar ka i u Zg prije koju godinu. Izgledalo je ka da se neće rasprodat, ali se na kraju sve napunilo. Ostalo je možda par stotina mista.

Problem je druge prirode. Šta god da dođe kod nas i koliko god bilo jeftino, ljudi imaju osjećaj da je skupo... Za nekoga ko voli Maidene, koliko bi košta put u Trst ili Rim, kartu uključujući? A tu za 300kn doživiš odličan koncert kojeg ćeš dugo pamtit.
Isto tako za Ultru... Ljudi bi dali guzice da za recimo 1000kn mogu na Tommorowland ili Ultra Miami. Ali kad imaju priliku pješke otić na Ultru i uzet kartu za 200-300kn, e to je već druga priča... Znan nekoliko ljudi koji vole Maidene, ali nisu išli na koncert. A nije zato šta nisu mogli priuštit.
Jednostavno, takav je mentalitet.

ps
potpis za zvuk. Falilo je kicka i Brucea se nije moglo skoro ništa razumit.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 11:44   #1237
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Sinoć je u Trstu bilo jako puno mladih, ali i manje mladih sa djecom, bilo je čak i beba u kolicima
Klinjo pored mene, u pratnji oca, je mogao imati 7-8 godina i znao je sve lirikse, stare stvari uključene. Curica od 11-12 godina, s mamom, nije minute stala. I bilo je takvih brdo


Nadam se da će vam večeras biti dobro kao nama sinoć
Bilo je vrhunskiiii, najbolji koncert ikad!!!

I mi smo na kraju vodili sina od 7.5 godina i pogodili smo jer mu je bio dozivljaj samo takav, ljudi su ga zaustavljali i govorili mu da nije svjestan di je dosa i blago mu se, haha

cak je dobio original trzalicu od Murraya od jednog svedskog fana kojem je ovo bio 37.koncert, ide s njima po cjeloj turneji, poceo sa 15 godina danas su u rumunjskoj valjda... i on kaze da je rulja bila najbolja igdi i da je koncert isto jedan od boljih
Meni su bili vrhunski, sta tec...da je bilo jos uru bilo bi taman
up the irons!!
Edit: na bis zadnjih 15 min su pustili svu ekipu od isprid bez karata na gornje tribine! Pohvala organizatorima za to!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:14   #1238
Bilo je odlično! Atmosfera vrhunska, svi su u glas pjevali...imao sam osjecaj da nitko nije bio onako slucajno da vidi atrakciju, nego da su svi baš pravi Maidenovci...baš sam oduševljen! Svirali su vrhunski i baš se vidilo i da su oni uživali u svirci i publici... Jedino sam na kraju očekivao još jedan povratak i da odsviraju Emprie of the clouds znam da je nisu svirali inace i da im treba klavir, ali šta ću, pohlepan sam
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:59   #1239
@ Lake, svaka čast za malog , danas je glavni u društvu.

Mislim da je i u Trstu bio neki Šveđanin, Alex, kojemu je to bio jubilarni 300. koncert

Što se tiče ozvučenja, bilo je odlično. Mi smo bili kod mixera, negdje pri sredini trga i stvarno se čulo jako dobro.

Čitam na netu neke komentare da Bruce više ne može pjevati, i mislim da su to samo dežurni seratori

@ ChaosInMotion - ja sam htjela "Aces High", ali niš'
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 13:17   #1240
Bilo je prezakon. San mi je bio doživiti Blood Brothers ovdje u Splitu, i eto bilo je. Koji osjećaj jao

Nisam baš najjasnije čuo Brucea (šta je on govorio nešto o "empires" i kako su nas svi pokušavali osvojit, jel to to? ) ali vrhunski sve odrađeno, energija na nivou, Slaven Bilić, onaj grudnjak
Čak su mi sve nove pjesme bile super iako ih nisam najbolje znao, možda mi je bio samo jedan ne tako zanimljivi dio. Ali što je dalje išlo bilo je sve bolje, iako mi se čini da su se malo raspali na Wasted Years. Ili sam ja bio raspadnut

A publika je bila zakon, koliko sam vidio nekih ekscesa nije bilo, svi su uglavnom bili friendly. To mi je vrlo drago kod mejdenovaca.
Ne slušam toliko metal ali gotovo sve od Mejdena znam i dakako da bih volio i neke manje poznate stvari ili stvari s prva dva albuma, no setlista im je savršena. Ne mogu nikako prigovoriti išta. A ako dođu opet, nema nikakvog oklijevanja, ide se bez razmišljanja...
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.