Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2016., 10:58   #6161
Ne valja se zajebavati s hormonima. Razina testosterona muškarcima s godinama ionako prirodno opada. Današnjim načinom života, od krajnje loše do sumnjive prehrane, stresa i bitki sa svakodnevnim životnim problemima koji su sve veći, još i više. Dugotrajna uporaba blokatora testosterona može samo još pripomoći preuranjenoj impotenciji.
Kosu se spasiti ne može, što je predodređeno za odlazak, otići će sada ili kasnije, svejedno je. Ipak manja je šteta ako si samo ćelav. Krupna je ako ostaneš ćelav, impotentan, sterilan i bolestan. Već duže vremena i službeno su izašli neki podaci o trajnim posljedicama dugotrajne uporabe finasterida(dutasterid - još gori). Farmaceutske kompanije su profitne organizacije i njima je važna samo zarada, a ne nužno vaša dobrobit. Vodite se time. Pazite što radite i istražujte prije nego se upustite u takve avanture jer posljedice mogu biti ozbiljne.

https://www.drugwatch.com/propecia/
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 16:49   #6162
Ljudi kako definirat zaliske a kako visoko celo...Meni stari ima jaku i gustu kosu ali kad digne sa cela to izgleda ko frizura Gavina Rossdalea...On kaze nisu to zalisci nego visoko celo-e pa zanima me moze li se kosa posadit na podrucju gdje nikad nije rasla na celu? kako bi eventualno bila u ravnini
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 07:28   #6163
Quote:
techno kaže: Pogledaj post
Što je Lux factor, može malo više o tome ?! Hvala
techno, Lux Factor je serum za rast kose. Ako te interesira, ovdje je link: http://lux-factor.com/serum-za-rast-kose
Ja imam sa ovim produktom jako dobro izkustvo
Nektar69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:04   #6164
Ljudi jel ima neko.odgovor.ako zna? Jel se moze presadit kosa na mjestima.gdje nikad nije ni rasla-visoko celo u.pitanju
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 23:23   #6165
Kakva je Srbija sto se tice presadjivanja kose?
somersby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 19:30   #6166
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
Ljudi jel ima neko.odgovor.ako zna? Jel se moze presadit kosa na mjestima.gdje nikad nije ni rasla-visoko celo u.pitanju
Hmm, ja ću podjeliti svoje iskustvo za cca 9mj.
Doktor kaže da nije nikakav problem što se tiče zadržavanja kose tj rasta u tom području, ali ima drugi problem...
Ja sam imao ideju da će mi spustiti čelo+zaliske za cca 2cm, ali kako tamo nema niti iti jedne dlake doktor je rekao da nemože više od 1 cm + cca 3x3 cm zalisci. Za to je rekao da mu treba nešto više od 1000 folikula da bi to izgledalo pristojno.
Budemo vidjeli...
mare guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 19:33   #6167
Quote:
Mr.Bean kaže: Pogledaj post
Upravo tako,kao "obican smrtnik" mogu ovo potvrdit.
Vidim da ti jos manje placas.Kome treba recept,neka ode nekom privatniku.Vjerujem da dosta dermatologa propisuje Proscar,Mostrafin i sl.Doktor koji koji radi preko HZZO-a ne smije dati recept za jeftinjaka jer ti nase zdravstvo zeli uvaliti Propeciu koja je puno skuplja.

Ja sam cak uz ovaj recept dobio i recept za Dutasterid,no to nisam htio jer mi to nije jos dovoljno istrazeno.
Bravo za vas.
Ako niste shvatili, meni niti privatni dermatolog, ni dr opće prakse nisu htjeli napisati recept.
A i nisam siguran da bi to htio koristiti
mare guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 19:39   #6168
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
Lol ne znam bas ako.je neko sasvim celav.i.koristi Lux Factor sta ocekivat...a tako je razvikan taj serum
Razvikali su ga ljudi koji nisu potpuno ćelavi kao odličnu alternativu fin ili dus, jer meni kao i mnogim drugima kosa otpada barem 3 do 4 puta manje nego inače što se lijepo vidi svugdje ali posebno po tome da kad prođeš par puta češljem kroz kosu pa ti ostanu 2-3 dlake za razliku od 50-60 dlaka.
mare guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 19:49   #6169
Ako koga zanima upravo sam bio na ht u isanbulu...
Operacija je bila potpuno bezbolna, uz izuzetak lokalne koju mi je upucao na 20 ili više mjesta (neke samo bole, a na neke sam pustio suzu).
Cijeli postupak je trajao oko 5 sati + priprema 1 sat. Nakon četri dana još uvijek me ništa ne boli (osim želudca radi jakih antibiotika) i ništa mi nije oteklo, bar ne na oko vidljivo. Dobio sam hrpu lijekova, ali mislim da će mi donor biti potpuno normalan za tjedan dana, a primajuća... budem vidio
mare guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 17:55   #6170
Question










how to do a screen shot

Evo ovako izgleda moja kosa, dakle naprijed je dosta rijetka, jedino to nekako prekrijem frizurom... Koristim das gesunde hair vital kapsule već 3 tjedna, i pio sam b-complex od Krke jer sam imao žvale na rubovima usana, sad sam prekinuo s tim i pijem samo hair vital s cinkom. 2-3 puta na tjedan mažem ricinusovom uljem 4 tjedna i vidim malo kosice mlade naprijed, ali nikako da se progusti. Upotrebljavam i eveline gold oil elixir argan+keratin 3 puta na tjedan (nekad pomiješam s ricinusovom)... Koristio sam i subrina recept losion protiv ispadanja kose sa kvascem, ali sam prestao rano jer mi je dosta isušilo kosu i pročitao sam da ima dosta štetnih spojeva alkohola.
Što je uzrok prorijeđivanju?
Prehrana? Hranim se prosječno 2-3 puta na dan, meso konzumiram. Počeo sam piti te vitamine nedavno pa ne mogu ništa konkretno reći.
Voda? Pijem nešto manje od prosijeka, sada pratim unos u zadnje vrijeme.
Stres? Sigurno.
Sušenje kose i preparati? Sušim fenom kosu svaki dan na srednjoj toplini, ne koristim preparate (koristio sam svakodnevno crveni taft, ali sam prekinuo prije pola godine)
Pranje kose? Perem svakodnevno Palmolive zeleni za jačanje kose, subrina recept za osjetljivo vlasište i daisy od kamilice.
Znojenje? Počelo mi se znojiti čelo i dio gdje je kosa od kad mi je počela rast brada dok sam odrastao, sad održavam kratku bradu i ne znam ima li kakve povezanosti s ispadanjem kose.
Geni? Djed mi ima kosu samo sa strane kao prosječan starac, otac ima skroz rijetku kosu cijelim vlasištem (zbog dijabetesa vjerojatno), majka ima plavu snažnu kosu nikad joj nije vlas ispala.
Bojanje kose? Koristio sam balein sprej za posvjetljivanje 6 puta u 2 tjedna skupa s feniranjem, to mi je dosta isušilo kosu, no to je bilo prije 3 mjeseca i ne mislim da je samo zbog toga kosa počela opadat.
Još mi je uvijek nerazumljivo bilo kako vi vidite da vam opada kosa? Ja kad nanosim ulje vidim 3-4 vlasi, nikad dok se tuširam ili na jastuku, nekad na ručniku, ali isto nikad pretjerano, a opet kose nema
Što predlažete? Mislio sam uzeti lux-factor serum samo što mi je dosta skupo odjednom dat 700 kuna za 3 mjesečnu terapiju, ili pak nanogen vegf serum, on je 290kn, ali kažu da traje duže od mjesec dana... Imate kakvih iskustva? Mislim vidio sam fotke jednog forumaša koji je koristio lux-factor i stvarno se vidjela razlika, ali područje je bilo u potiljku glave pa ne znam kako bi djelovalo kod mene. Što mi je činiti? Strah me da mi se zalisci ne povečaju još više, pa tek mi je 18
__________________


ako ne razumijete moj način pisanja, uistinu mi je stravično žao pa savjetujem da si uzmete instrukcije iz hrvatskog književnog jezika.
Nebulos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 13:24   #6171
Mnoge od vas zanima transplantacija i znate nesto o tome pa me zanima jel netko cuo za AHT u Beogradu, kakvi su i ima li netko iskustva s njima?
hercules9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 15:47   #6172
Nebulos, ja sam ga koristio i stvarno pomaže… možda kod nekog ne djeluje, ali ja sam se na vlastiti oči uvjerio da rezultata ima. Prije sam pokušao skoro sve, ali mi ništa nije pomoglo.. kolega je imao problema nakon što je presadio kosu, tako da to nije bila opcija. Mislim da je bolje dati malo više novaca, ako će ti proizvod pomoći. Ako gledaš da je jedno pakiranje za 3 mjeseca, i kada taj iznos podijeliš sa 3 mjeseca, nije puno… Ja sam uzeo komplet i uštedio skoro 2000kn (nisam sad 100% siguran koliko točno, ali sve možeš vidjeti na njihovoj stranici).
WaltHaisenberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 00:57   #6173
Quote:
WaltHaisenberg kaže: Pogledaj post
Nebulos, ja sam ga koristio i stvarno pomaže… možda kod nekog ne djeluje, ali ja sam se na vlastiti oči uvjerio da rezultata ima. Prije sam pokušao skoro sve, ali mi ništa nije pomoglo.. kolega je imao problema nakon što je presadio kosu, tako da to nije bila opcija. Mislim da je bolje dati malo više novaca, ako će ti proizvod pomoći. Ako gledaš da je jedno pakiranje za 3 mjeseca, i kada taj iznos podijeliš sa 3 mjeseca, nije puno… Ja sam uzeo komplet i uštedio skoro 2000kn (nisam sad 100% siguran koliko točno, ali sve možeš vidjeti na njihovoj stranici).
Kako si ga koristio, samo sprejom poprskas djelove gdje žečiš da ima efekta, uopste ne utrljavas niti razmazujes rukom?
bojdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 19:42   #6174
pozdrav svima. nekad davno sam znao napisati koji komentar, a temu i danas provjerim koji put mjesečno. kosa mi ispada već 10 godina i upoznat sam poprilično sa svime. koristio sam minoxidil, ali kosa koje je tad još i bilo se samo mastila i nisam nakon godinu dana primjetio ništa pozitivno, naprotiv, pa sam polako prestajao s tim. fibre su mi donijele nekoliko godina spasa unatoč svim svojim manama, ali s obzirom da sam sad već nw 5, ili možda čak 6, sve teže je i s njima. s njima izgedam kao nw2 što mi je postao jackpot look, no bojim se da to neće moći još dugo pa sam razmišljao bi li s finasteridom pokušao zadržati makar postojeće stanje koje je daleko od dobroga, ali to sitno dlaka što imam, nužne su za prikrivanje fibrama. znam za nuspojave fina, ali sam naknadno saznao da je moguće da nuspojave ne odu ni nakon prestanka korištenja? je li to uistinu tako? iskustva? to mi je bio prevelik ulog ranije. sada možda više i nije, s obzirom da sam očajan.

plan je uvijek bio nadati se da kosa neće ići iznad nw 4, prikrivati, čekati da HT uznapreduje, ali sve sam skeptičniji po tom pitanju jer kako stvari i s obzirom na moju površinu koju bih trebao tretirati, to nikad neće moći izgledati pristojno, a raskopat ću cijelu glavu. jedino što mislim da psihički mogu izdržati ako obrijem glavu potpuno jest mikropigmentacija. zato je moje drugo pitanje ima li itko iskustva ili kakve spoznaje o klinikama/artistima u hrv/blizini. na internetu se da naći i loših, ali i vrlo dobrih rezultata za koje mi se čini da su potpuno neprimjetni. korisnik aligator je stranicu ranije već pitao, ali nisam vidio nijedan odgovor.

hvala na svakoj sugestiji i pomoći.
kvrle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 09:44   #6175
Question Brasian Herbopil

Svojevremeno sam krajem 90-tih koristio preparat za rast kose Brasian i zaista mi se kosa progustila. Sastojao se od tonika i masti za vlasište. Sjećam se da sam ga kupio sam ga u običnoj ljekarni.

Zadnjih godina pokušavam pronaći taj proizvod (jedino što mi je ikad koristilo), pa nigdje nikakve informacije.

Zna li tko gdje se i kako može nabaviti Brasian Herbopil "za rast kose" (ne onaj 2000, protiv sijede kose) ?

Unaprijed zahvaljujem.
__________________
Home is where heart dwells without fear! Klikni na link
Multiverzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 10:32   #6176
Quote:
bojdo kaže: Pogledaj post
Kako si ga koristio, samo sprejom poprskas djelove gdje žečiš da ima efekta, uopste ne utrljavas niti razmazujes rukom?
Bojdo, ja sam serum koristio prema uputama i prije svakog korištenja sam tjeme očistio ručnikom, tako da bude suha i da je malo očistim od znoja i prljavštine. Nakon toga sam 2-3 puta pošpricao tjeme. Na njihovoj stranici imaš sve napisano, od načina korištenja, sastojaka, sve… tako da si tamo možeš pročitati sve sam ako te još nešto dodatno zanima.
WaltHaisenberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:08   #6177
Da li netko od vas koristi proscar 5mg i reže ga na 5dijelova da ispande 1mg??
lancerrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 21:35   #6178
Quote:
lancerrr kaže: Pogledaj post
Da li netko od vas koristi proscar 5mg i reže ga na 5dijelova da ispande 1mg??
Najbolje ostrim nozem ili skalpelom, na pola, pa pod uglom od 90 stepeni opet na pola.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:07   #6179
Nego,

ide ko u Tursku na transplant? Brijem da daju dobre popuste s obzirom na situaciju


Edit: Evo Hakan daje 20% Ici ce to jos dolje...
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)

Zadnje uređivanje He-Man : 21.08.2016. at 10:17. Reason: ...
He-Man is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 18:17   #6180
Quote:
He-Man kaže: Pogledaj post
Nego,

ide ko u Tursku na transplant? Brijem da daju dobre popuste s obzirom na situaciju


Edit: Evo Hakan daje 20% Ici ce to jos dolje...


Ja bih išao al nisam još spreman za taj korak nekako mi je sve to i dalje nepoznato i ima jako puno različitih komentara na tu temu, pozitivnih i negativnih..! Nisam pametan


Sent from my iPhone using Tapatalk
techno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.