Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2010., 15:30   #21
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Ma ne zanimaju me uopce auti stari 10-ak godina. Ovaj Mercedes se proizvodi od negdje 82 godine, ali je zadnja godina 92. Mene u ovom slucaju zanima bas tih zadnjuh par godina. Bmw me uopce ne zanima, osobito ne neki iz 1999. Radi se o Porscheima, RR i drugim vrhunskim automobilima koji ja ne mogu uvest zbog ljudi, eve poput tebe koji misle da to treba bit tako jer je u okruzenju tako. Ma daj molim te. Svaki covjek koji misli da je neki novi Fiat, Opel i nest slicno bolje u od jednog Mercedesa, RR-a, Porschea, Ferraria i slicnih iz recimo 85 godine je jednostavno idiot.
Ajde molim te lijepo , reci mi gdje sam ja to napisao da je ovaj ili onaj auto nov, bolji od starog ovog ili onog?!
Ne klasificiraj me , molit cu lijepo.
wilson is offline  
Old 22.02.2010., 15:39   #22
Quote:
wilson kaže: Pogledaj post
Ajde molim te lijepo , reci mi gdje sam ja to napisao da je ovaj ili onaj auto nov, bolji od starog ovog ili onog?!
Ne klasificiraj me , molit cu lijepo.
Nisam na tebe ni mislio, vec na pametnjakovice koji su pisali (valjda prepisali, al ajde) te zakone o homologaciji. Stvar je jednostavna. Ako je automobil u ispravnom stanju on bi se trebao moc uvest. Nema tu nikakve potrebe za nikakvim pravilnicima. Nevalja stariji od 7, a stariji od 30 su super. Pa di je tu pamet? Treba ukinut tu glupost i jednostavno obavit tehnicki pregled pri uvozu i stvar rjesena.
Cus D'Amato is offline  
Old 22.02.2010., 16:05   #23
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Nisam na tebe ni mislio, vec na pametnjakovice koji su pisali (valjda prepisali, al ajde) te zakone o homologaciji. Stvar je jednostavna. Ako je automobil u ispravnom stanju on bi se trebao moc uvest. Nema tu nikakve potrebe za nikakvim pravilnicima. Nevalja stariji od 7, a stariji od 30 su super. Pa di je tu pamet? Treba ukinut tu glupost i jednostavno obavit tehnicki pregled pri uvozu i stvar rjesena.
Aha. Nego zaludjeli ekologu - jesil bacio pogled kolika je razlika u emisiji ŠTETNIH plinova automobila homologiranih prema Euro1 pravilniku i Euro5 pravilniku?

Znaš li uopće što je pravilnik?

Ili je i ovo "belosvecka urota naftnog lobija".
CDRW is online now  
Old 22.02.2010., 16:12   #24
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Moram dici ovu temu zbog jada i cemera koji trenutno osjecam..........................

..........................

Ispricavam se na dizanju ove teme, ali pao sam u depresiju
Odi do Norveske pa ces biti sretan sto si u HR.....
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Old 22.02.2010., 16:35   #25
Ma baš dobro da si malo izvadio ovu temu iz naftalina...!!!

Ja čekam da uđemo u taj fakin EU pa ću si dofurati neki "top loaded" premium rabljeni autek, a ovaj mali gradski automatik bum ostavil ženi i klincima ak' budu to htjeli vozit...!!!

Natjerat će EU ove naše zakonodavce da malo popuste po pitanju uvoza rabljenih, ...vidjet' ćete, to će doći sve na idemo napravit' prijenos kod javnog bilježnika + 5% poreza i kraj priče...!!! Kao da kupuješ rabljeni auto u HR, ...ionako bumo svi u jednoj novoj Euroslaviji...!!!
supervox is offline  
Old 22.02.2010., 16:37   #26
Sto se tice davanja nece se nista promijeniti ali ce se ukinuti homologacija jer cemo biti dio zajednickog EU trzista pa ce se moci uvesti bilo koji auto bez obzira na starost.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Old 22.02.2010., 17:13   #27
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Aha. Nego zaludjeli ekologu - jesil bacio pogled kolika je razlika u emisiji ŠTETNIH plinova automobila homologiranih prema Euro1 pravilniku i Euro5 pravilniku?

Znaš li uopće što je pravilnik?

Ili je i ovo "belosvecka urota naftnog lobija".
Sta se bojis da cemo se smrznut od ovog globalnog zatopljenja?

Zaludjeli ekolog Heheheh
Cus D'Amato is offline  
Old 22.02.2010., 17:15   #28
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Sto se tice davanja nece se nista promijeniti ali ce se ukinuti homologacija jer cemo biti dio zajednickog EU trzista pa ce se moci uvesti bilo koji auto bez obzira na starost.
Otkud ti to? Nesto iz sluzbenih izvora, ili cisto naklapanje?
Cus D'Amato is offline  
Old 22.02.2010., 18:54   #29
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Ma ne zanimaju me uopce auti stari 10-ak godina. Ovaj Mercedes se proizvodi od negdje 82 godine, ali je zadnja godina 92. Mene u ovom slucaju zanima bas tih zadnjuh par godina. Bmw me uopce ne zanima, osobito ne neki iz 1999. Radi se o Porscheima, RR i drugim vrhunskim automobilima koji ja ne mogu uvest zbog ljudi, eve poput tebe koji misle da to treba bit tako jer je u okruzenju tako. Ma daj molim te. Svaki covjek koji misli da je neki novi Fiat, Opel i nest slicno bolje u od jednog Mercedesa, RR-a, Porschea, Ferraria i slicnih iz recimo 85 godine je jednostavno idiot.
ma od kud ti to da RR i sl aute nemreš uvesti?

jesi pogledao pravilnik? nazvao CVH i pitao?
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 22.02.2010., 19:24   #30
Quote:
bravaautomatik kaže: Pogledaj post
Dali neko ima saznanja što će se desiti sa davanjima na uvoz rabljenih vozila nakon ulaska Hrvatske u EU.

Sada su ta davanja i do 55-60% od cijene auta plaćene u npr Njemačkoj.

Da li je realno očekivati da će se davanja umanjiti ili još bolje ukinuti trošarine?

PDV će vjerojatno ostati kao i do sada.

pozz
a ne vjerujem da ce se umanjiti....
__________________
obavezno osiguranje 50% gotovo u 5min!na PM
Obavezno is offline  
Old 22.02.2010., 19:30   #31
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ma od kud ti to da RR i sl aute nemreš uvesti?

jesi pogledao pravilnik? nazvao CVH i pitao?
Kad sam ga ja citao pisalo je da se od starijih automobila mogu uvest jedino automobili koji nece bit koristeni u prometu (valjda trkaci) i neki automobili koji imaju posebnu povijesnu vrijednost. Nesto tako. Ne sjecam se tocno.

Jeli postoji nekakv popis starijih od 7 godina koji se mogu uvest?
Cus D'Amato is offline  
Old 22.02.2010., 19:44   #32
Jeli postoji nekakv popis starijih od 7 godina koji se mogu uvest?

Po još važečem zakonu o Homologaciji može se uvesti jedino
auti stariji od 30 god. tj. old timer!
Ili ako se ishodi od CVH izuzeće od provođenja homologacija za
neko vozilo...
CLIO 1.2 is offline  
Old 22.02.2010., 20:35   #33
Quote:
CLIO 1.2 kaže: Pogledaj post
Po još važečem zakonu o Homologaciji može se uvesti jedino
auti stariji od 30 god. tj. old timer!
To znam.

Quote:
Ili ako se ishodi od CVH izuzeće od provođenja homologacija za
neko vozilo...
Jeli imao tko uspjeha s tim? Ili je samo prazna prica? Jeli bi dozvolili uvoz recimo mb 560 sec iz 90-92 godine?
Cus D'Amato is offline  
Old 24.02.2010., 16:42   #34
Zainteresirala me ova tema ponovo pa sam malo prosurfao po švapskim oglasima, ...nevjerojatno šta ova recesija radi...!!!

Neki poželjni top loaded auti su i do 70% ispod cijene nego kod nas i to samo 3-4 godine stari...!!!

Pa da ga ovi mamlazi na carini i po kataloškoj pretjerano visokoj cijeni opale za harač, opet ispadne najmanje 30% jeftinije nego rabljeni kod nas...!!!

http://www.autoscout24.de/

Evo, pa malo napasajte oči..., svatko prema svom izboru...!!!
supervox is offline  
Old 24.02.2010., 18:12   #35
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
To znam.



Jeli imao tko uspjeha s tim? Ili je samo prazna prica? Jeli bi dozvolili uvoz recimo mb 560 sec iz 90-92 godine?
ja sam dobio izuzeće od homologacije, i nije samo od CVH,trebaš i od ministarstva

možeš dobiti dopuštenje za rijetka vozila,a RR i sl spadaju pod to
potraži od jednog oldtimer kluba stranicu gdje ti je to detaljno sve objašnjeno (mislim da je mrežnica klub)
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 24.02.2010., 21:29   #36
Quote:
wilson kaže: Pogledaj post
Kolega , a tko su to ONI?
CVH? Hyundai ovlasteni zastupnik u RH? ILi tko?
Po broju sasije doticnog vozila, se ili u ovlastenom zastupnistvu Hyundai-a u RH , ili u TUV Minhen provjeri jeli auto homologacijski podobno?
Ako je, nabavis COC dokument ili tamo gdje kupujes auto ili u TUV , dovezes auto, platis ovjeru istoga kod zastupnika Hyundai-a u RH i odvezes auto na homologacijski pregled.
Ako ne nabavis COC dokument onda isti izvadis u ovlastenom zastupnistvu u RH i ovjeris i odvezes auto na homologacijski pregled.
AKo auto ne zadovoljava homologacijske uvjete , neces uvoziti, niti ga ONI , tko god to bio, nemozes uvesti pa nabiti proviziju.
Neću imenovati tko je bio u igri, ali auto se mogao uvesti jer je X takvih u Hrvatskoj! Kupio sam drugi, također iz uvoza!

Quote:
CLIO 1.2 kaže: Pogledaj post
Jeli postoji nekakv popis starijih od 7 godina koji se mogu uvest?

Po još važečem zakonu o Homologaciji može se uvesti jedino
auti stariji od 30 god. tj. old timer!
Ili ako se ishodi od CVH izuzeće od provođenja homologacija za
neko vozilo...
Euro 3 norma je glavni uvjet! Znači, manje više sve ti ovisi o motoru dali zadovoljava normu, i o proizvođaču, kada je počeo sa ugradnjom podobnih motora!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"

Zadnje uređivanje hasnfefer : 24.02.2010. at 21:37. Reason: dodah nešto
hasnfefer is offline  
Old 25.02.2010., 01:25   #37
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Otkud ti to? Nesto iz sluzbenih izvora, ili cisto naklapanje?
Nesto iz iskustva drzavljana stranih drzava koje su prije 6 godina usle u EU (Poljska i Madjarska), nesto iz poznavanja kako funkcionira zajednicko trziste EU i nesto iz ciste logike, tj kako razmisljaju HR zakonodavci.

Zajednicko EU trziste funkcionira tako da ti mozes kupiti rabljeni auto u bilo kojoj drzavi EU i onda ga uvesti u svoju drzavu i registrirati bez placanja pdv-a jer ako je na doticni auto u nekoj drzavi EU vec jednom placen pdv onda ti ga tvoja drzava ne smije naplatiti.

Ali, svakoj clanici EU je ostavljeno da smiju naplatiti poseban porez (u HR se taj poseban porez zove trosarina) i smiju odrediti koliko visok ce biti, tu se EU institucije ne mijesaju.

Takodjer unutar EU trzista nema ogranicenja po nicemu pa HR drzava ne smije nicim ograniciti uvoz rabljenih iz neke duge clanice EU, tj moci ce se uvesti bilo koji auto bez obzira na starost, homologacija ce se provoditi samo na rabljene aute uvezene iz neke drzave koja nije clanica EU.

Posto ce HR drzava ostati bez prihoda od pdv-a na rabljene aute vjerojatno ce onda podignuti trosarine tako da im prihodi ostanu isti.

Poljaci i Madjari s kojima sam radio dok sam zivio u Irskoj su mi pricali da je ukinuta dobna granica za uvoz rabljenih ali da su davanja ostala ista kao i prije nego sto su usli u EU.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Old 25.02.2010., 01:47   #38
Ja sam prije par mjeseci zvao zavod za mjeriteljstvo i lik mi je rekao da je moguće uvest bilo koji auto ali mora ispunjavat norme i nesmije biti stariji od 10 godina. Pitao sam ga za Supru i bezdušno je odgovorio samo one koje su proizvedene od 1.1.2001 pa nadalje. Znači ništa, osuđen sam na UK ili JDM a od toga nema sreće, pre-preskupo.
SupraMK4lover is offline  
Old 25.02.2010., 10:55   #39
CARINA I DAVANJA KADA UĐEMO U EU

zanima me dali će se moći kupiti auto u njemačkoj i bez ikakvih davanja dopeljati u Hr

hvala
djuni is offline  
Old 25.02.2010., 12:30   #40
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ja sam dobio izuzeće od homologacije, i nije samo od CVH,trebaš i od ministarstva

možeš dobiti dopuštenje za rijetka vozila,a RR i sl spadaju pod to
potraži od jednog oldtimer kluba stranicu gdje ti je to detaljno sve objašnjeno (mislim da je mrežnica klub)
Vidis nisam mislio da su fleksibilni, ali jeli te to sta kostalo?

Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Nesto iz iskustva drzavljana stranih drzava koje su prije 6 godina usle u EU (Poljska i Madjarska), nesto iz poznavanja kako funkcionira zajednicko trziste EU i nesto iz ciste logike, tj kako razmisljaju HR zakonodavci.

Zajednicko EU trziste funkcionira tako da ti mozes kupiti rabljeni auto u bilo kojoj drzavi EU i onda ga uvesti u svoju drzavu i registrirati bez placanja pdv-a jer ako je na doticni auto u nekoj drzavi EU vec jednom placen pdv onda ti ga tvoja drzava ne smije naplatiti.

Ali, svakoj clanici EU je ostavljeno da smiju naplatiti poseban porez (u HR se taj poseban porez zove trosarina) i smiju odrediti koliko visok ce biti, tu se EU institucije ne mijesaju.

Takodjer unutar EU trzista nema ogranicenja po nicemu pa HR drzava ne smije nicim ograniciti uvoz rabljenih iz neke duge clanice EU, tj moci ce se uvesti bilo koji auto bez obzira na starost, homologacija ce se provoditi samo na rabljene aute uvezene iz neke drzave koja nije clanica EU.

Posto ce HR drzava ostati bez prihoda od pdv-a na rabljene aute vjerojatno ce onda podignuti trosarine tako da im prihodi ostanu isti.

Poljaci i Madjari s kojima sam radio dok sam zivio u Irskoj su mi pricali da je ukinuta dobna granica za uvoz rabljenih ali da su davanja ostala ista kao i prije nego sto su usli u EU.
E to mi se svida. Inace cemo negrbusit kad udemo u eu, ali ima i svojih prednosti
Cus D'Amato is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.