Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2017., 19:55   #21
po meni je glavni problem u tome što inspektori troše svoje vrijeme na kopanje po računalima i kažnjavanje zbog ovakvih "strašnih" prekršaja
umjesto da se bave stvarnim problemima
ovako su oni ispunili svoju normu kazni, proračun se puni, a stvarni problemi ostaju

ja jesam legalista i ako ovo o čemu pričamo nije legalno na poslovnim računalima, neka se kažnjava, ali tek nakon što se država uvede u red odn. riješe stvarni problemi našeg gospodarstva. onda idemo na peglanje sitnica.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 22:56   #22
[QUOTE=rama6;62136585]Mislim da je jasno na sto se misli. Ovdje je EULA
http://www.winrar-edu.com/dl/EULA.pdf

Quote:
If you do not agree with the terms of this license you must
remove RAR/WinRAR files from your storage devices and cease to
use the product.]
Ja ga ne bi koristio niti da mi plate.
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 01:24   #23
Ne zelim nikoga navoditi na kriminalne radnje, ali ovo, sa kontrolom "ilegalnog softvera" je malo zesca glupost... ili neznanje, kako god tko hoce.
Pa sa najprimitivnijim USB-Stickom, na kojem imas sve te programe, koje nekad trebas jednom godisnje, mozes sve rijesiti.
Uopce mi nije jasno, koja je to inspekcija, koja u ime neke trece firme, hoce kontrolirati MOJE racunalo ?!
U slucaju sumnje, Bill Gates me moze prijaviti, onaj majmun MCMajmun (ako i sam izadje iz zatvora), isto tako.
Tko neupitan i nepozvan smije u njihovo ime kopati po mojem racunalu ?? To nigdje u svijetu nema.
(Ja svoje programe uredno kupujem.... )
RobinUd is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.