Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 13:03   #321
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče može tema pod ključ
Budi fer prema fanovima, pa za dogledno vrijeme javi (możda u novoj temi ili zamoli otkljućati ovu), dali je drugi śef bolji od ovoga

All the best
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 19.02.2017., 13:08   #322
Yuna, ne obaziri se na frustrirane upise određenih, ocito ljubomornih, forumasa/ica.

Doduse, tvoju temu sam shvatio na vise nacina, a ni jedan nema veze sa onim sto direktno pise.

U svakom slucaju sretno kako god se to sa sefom zavrsilo.
mužjak is offline  
Old 19.02.2017., 16:26   #323
Wow!
Online psiholog i vidovnjak


Sve zavidne, jer sve bi se htjele hebati s svojim śefovima (neovisno o nećijem izgledu, żeljama, potrebama, starosnoj dobi, itd) i obrnuto :klap:

Btw każe se "zavidni" a ne "ljubomorni"
"Ljubomora" dotići samo ljubavne/partnerske sfere

Ne, nisam najpametniji, ali sam zato jako antipatićan
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Received Infraction
Old 19.02.2017., 17:05   #324
Nisi ni antipatiČan, ni zanimljiv.

A sad se vrati na temu, jer moja malenkost nije predmet teme.

Razlika između zavidnosti i ljubomore je, inace, sasvim razlicita tvom tumacenju.

I ne, ne mislim se spustati na tvoju razinu komunikacije.
mužjak is offline  
Old 19.02.2017., 19:19   #325
Ne bi ni naśao odgovarajuću dizalicu za takav poduhvat

Prvo biś se mogao izviniti żenskama za to, śto si napisao, ali pretpostavljam, da to nije u moći Tvoje "razine"

EOT
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 19.02.2017., 19:43   #326
Zasto bih bila ljubimorna jer se ona hebe s sefom?

Hebemo se i mi,razlika je sto nam hebac nije sef nego muz/dečko i sl..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 19.02.2017., 20:20   #327
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Je li jos nekome ovo tuzno za citati? Znas li ko se tjera od sebe u krevetu i kome se zabranjuje sjesti za pisaci stol?

Zeno draga, skupi te mrvice samopostovanja s poda i odmakni se od njega. Najtuznije od svega je sto si temu otvorila u nekom bahatom tonu (valjda seksanje s njim smatras uspjehom na neki twisted nacin), a svaka Sponza vulgaris naspram tebe ima PhD iz musko-zenskih odnosa.

Ponasa se prema tebi kako se normalni ljudi ne ponasaju prema cistacicama, a ti smatras da bi ga mogla 'izmanipulirati'? Saberi se i zavrsi ovo, jer bi uskoro mogla izgubiti ne samo seksanje s njim nego i posao.

I ne, nemoj nam pisati update please.
Zasto bi bilo tuzno, prirodno vecinu zena pali takav tretman covjek zna sta radi, to je normalno pa nisu u braku. Ne pisi gluposti.
Heavy is offline  
Old 19.02.2017., 20:55   #328
Voza te ko zadnju hlebinku. Ako te pali da te netko ponižava i tretira kao otirač, samo naprijed, nastavi.
Meni je bilo mučno ovo i čitati.
ex anais is offline  
Old 19.02.2017., 22:27   #329
Nee! Prokletne moralne vertikale mi ne daju završetak ove predivne ljubavne zgode! Sram Vas sve može biti! Yuno javi se molim te! Trebam kraj! Hoću aerodrom,kišom namoćene kose i spajanje pogleda!
Joshua is offline  
Old 19.02.2017., 22:44   #330
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Zasto bi bilo tuzno, prirodno vecinu zena pali takav tretman covjek zna sta radi, to je normalno pa nisu u braku. Ne pisi gluposti.
Tamo gdje ti vidis vecinu,mi vidimo manjinu.
Bas zene trce hebat se s tipovima koji ocekuju da je ta ko pss na lancu,zazvizdi joj i dodje..
Kad mu se digne,zove..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 20.02.2017., 00:14   #331
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Tamo gdje ti vidis vecinu,mi vidimo manjinu.
Bas zene trce hebat se s tipovima koji ocekuju da je ta ko pss na lancu,zazvizdi joj i dodje..
Kad mu se digne,zove..
Gledaj, sigurno je zanimljivije i napetije da joj se tako obraca nego da mu je svejedno i nekakav je mlaki dosadni papak. Uostalom, ja sam u pravu a po tome se i vidi 17 stranica ove teme te njena opsjednutost s njim. Protiv prirode se ne moze, sta god vi tu srali i filozofirali, sve se vidi i ponavljam, nema nista lose u tome i nista tuznoga. Samo u vasim glavama. Isto kao da ju mlati boze mili...Male igrice dominacije, na kraju krajeva on je musko, on joj je i doslovno sef. Da je obrnuto ne bi se niti napalila toliko ona na sve ovo, zato mlatite praznu slamu sa ovim social justice warriors postovima - "oh ne, kako te ponizava, oh ne gdje ti je ponos" kad je bas u tome i sva car. No dobro nastavite sa svojim glupostima dalje iako znate da niste u pravu i da bi vecina vas postupila isto kao i autorica.
Heavy is offline  
Old 20.02.2017., 01:24   #332
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
No dobro nastavite sa svojim glupostima dalje iako znate da niste u pravu i da bi vecina vas postupila isto kao i autorica.
Onaj koji pise gluposti si ti. On s njom ne igra igre dominacije na koje je ona pristala, on se izivljava. Umiljava joj se dok se ne poseksa s njim, a onda je odguruje i ne da joj sjesti za effin' stol! I sta ako joj je effin' sef? Treba je tretirati kao dresiranog psica? To da bi 'vecina' na ovo pristala, su samo vasi daydreams.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nee! Prokletne moralne vertikale mi ne daju završetak ove predivne ljubavne zgode! Sram Vas sve može biti! Yuno javi se molim te! Trebam kraj! Hoću aerodrom,kišom namoćene kose i spajanje pogleda!
Da bi je mogao nastaviti ismijavati? Mora neko biti i moralna vertikala, ne mozemo svi biti to sto si ti.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥

Zadnje uređivanje Alaine Zanna : 20.02.2017. at 02:23.
Alaine Zanna is offline  
Old 20.02.2017., 06:58   #333
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Gledaj, sigurno je zanimljivije i napetije da joj se tako obraca nego da mu je svejedno i nekakav je mlaki dosadni papak. Uostalom, ja sam u pravu a po tome se i vidi 17 stranica ove teme te njena opsjednutost s njim. Protiv prirode se ne moze, sta god vi tu srali i filozofirali, sve se vidi i ponavljam, nema nista lose u tome i nista tuznoga. Samo u vasim glavama. Isto kao da ju mlati boze mili...Male igrice dominacije, na kraju krajeva on je musko, on joj je i doslovno sef. Da je obrnuto ne bi se niti napalila toliko ona na sve ovo, zato mlatite praznu slamu sa ovim social justice warriors postovima - "oh ne, kako te ponizava, oh ne gdje ti je ponos" kad je bas u tome i sva car. No dobro nastavite sa svojim glupostima dalje iako znate da niste u pravu i da bi vecina vas postupila isto kao i autorica.
Pricas gluposti.
Ne pase svima takav oblik dominacije.
Jebesti to kad moras nekoga cekati na sex a ne sexati de s kim zelis onoliko koliko i kada ti hoces..
Velika stvar,sex sa sefom!
To moze biti i pokazatelj neceg treceg:da treba dominaciju ili autoritet u smislu njegovog polozaja,pa ju to pali...dok mozda netko drugi bi bio isto takav,ali nije "sef" i ne bi trzala..
Nemora njoj ovdje nitko mahat lepezom i govoriti de ti kceri samo daj ili ju spotati kako se ponizava.
Brate mili ima svoju glavu za odluke..
S kojima se na temi ljudi mogu il ne moraju slagati.
Otim potom je koliko ce joj dugo odgovarati ovakav odnos .
Izbroj koliko puta je vec napisala da se ljuti ili da mu se ne javlja ?
Cemu to ako je sve divno i krasno i ako je odnos neobvezan?
17 stranica nije samo opsjednutost,koliko chatanje,bez nekih konkretnih misljenja,osim par forumasa..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 20.02.2017., 10:55   #334
Nema Yune.Oterali su je. Više čovjek nemre se ni malo seksat u miru sa šefovima. Svi ga odmah osude za nemoral. Zakaj svi moraju bit tak kruti po pitanju seksova drugih ljudi?
Joshua is offline  
Old 20.02.2017., 11:03   #335
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nee! Prokletne moralne vertikale mi ne daju završetak ove predivne ljubavne zgode! Sram Vas sve može biti! Yuno javi se molim te! Trebam kraj! Hoću aerodrom,kišom namoćene kose i spajanje pogleda!
I ja, i ja!!!
dulca is offline  
Old 20.02.2017., 11:04   #336
Quote:
dulca kaže: Pogledaj post
I ja, i ja!!!
+1!!!
calea is offline  
Old 20.02.2017., 11:13   #337
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Da bi je mogao nastaviti ismijavati? Mora neko biti i moralna vertikala, ne mozemo svi biti to sto si ti.
Molim? Ismijavati? Ti stvarno nemoj molim te čitati moje upise. Rezoniraš totalno krivo. Ja nju samo mogu nasmijavati ,a ismijavati jedino mogu ove koji se oko ove teme postavljaju toliko ozbiljno i zaštitnički kao da je Yuna neka poluretardirana osoba pa se ona ne zna brinuti za sebe,svoj život i pisanje po forumu. Puno više ja nju respektiram nego takvi kao ti.
Joshua is offline  
Old 20.02.2017., 12:00   #338
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Puno više ja nju respektiram nego takvi kao ti.
Ti si taj koji provocira, s tim da to radis u 99% slucajeva pa su ljudi pretpostavljam oguglali. Ne osvrci se na moje postove, necu se osvrtati na tvoje postove, jednostavno je. Sumnjam da ti je poznato znacenje rijeci respect btw. Slicnih postova s tvoje strane je cijelo more. Samo oprostices, necu prilagodjavati svoje stavove da bih ugodila osobi poput tebe. Deal with it.

Yuni niko ne brani da se javi.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 20.02.2017., 13:45   #339
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Draga si cura, nedaj mu da ti ovo radi. Razumijem hormone, uzbudjenje, fenomen zabranjenog voca - ali on je djubre.
ne. on je samo 50 nijansi mračniji
Complicated is offline  
Old 20.02.2017., 20:56   #340
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ti si taj koji provocira, s tim da to radis u 99% slucajeva pa su ljudi pretpostavljam oguglali. Ne osvrci se na moje postove, necu se osvrtati na tvoje postove, jednostavno je. Sumnjam da ti je poznato znacenje rijeci respect btw. Slicnih postova s tvoje strane je cijelo more. Samo oprostices, necu prilagodjavati svoje stavove da bih ugodila osobi poput tebe. Deal with it.

Yuni niko ne brani da se javi.
Ajde lagano onda odjebi od mene i mojih postova zauvijek. Niti jednom nisam omalovažavao i ismijavao autoricu. Od starta teme sam na njenoj strani i opušteno se zajebavamo. To kaj ti to ne možeš shvatit i to nazivaš provokacijom je tvoj problem.
Joshua is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger