Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li i biste li glasali za MOST?
Glasao sam i opet ću glasati za MOST 101 42.26%
Glasao sam za MOST i požalio sam to 28 11.72%
Nisam glasao za MOST, ali sada ću 36 15.06%
Nisam i neću glasati za MOST 74 30.96%
Glasovatelji: 239. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2017., 13:58   #841
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Cekaj, cekaj, cekaj...

Ovo je vrlo vazan dio, krucijalan.

Iz ovoga proizlazi da se Petrov obratio Povjerenstvu tek nakon sto ga je netko uhvatio u muljanju.

Ako to tvrdis, a upravo tako si napisao, reci nam tko je to i kada ulovio Petrova u muljanju pa je on tek tada reagirao i obratio se Povjerenstvu?
U trenutku kada sam krenuo u proces podizanja kredita za svoju kuću nakon što sam 10 godina proveo u podstanarstvu, u trenutku kada vas u APN-u pitaju koliko će članova domaćinstva biti u toj kući kada se izgradi, u dogovoru s članovima obitelji ja sam naveo sedam članova i sedam ih je i trebalo biti

LAGAO je da su ga u APN-u pitali koliko će članova živjeti u kući u budućnosti

“Iz priloženih uvjerenja PU dubrovačko-neretvanske, Policijske postaje Metković, vidljiva je činjenica kako jedna od navedenih osoba nije imala, niti ima zajedničko prebivalište s ostalim članovima zajedničkog domaćinstva, a i sam je dužnosnik Petrov u trenutku podnošenja zahtjeva APN-u šest mjeseci bio prijavljen na drugoj adresi prebivališta na području Grada Metkovića, iako je prethodno bio prijavljen na adresi prebivališta kao i ostali članovi zajedničkog domaćinstva.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 20.02.2017., 13:59   #842
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Istina je upravo to!

Lažo je pitao "može li kao privatna osoba zajedno s članovima zajedničkog domaćinstva sudjelovati u Programu poticanja gradnje i rekonstrukcije (dogradnje i nadogradnje) kuća koji provodi Agencija za pravni promet i posredovanje nekretninama sa svrhom izgradnje obiteljske kuće te u konačnici i ostvariti pravo na subvencionirani kredit sukladno propisanim uvjetima”.

Odgovor Povjerenstva:
“Povjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa ukazuje da iz prikupljenih podataka i dokumentacije proizlazi da svi članovi zajedničkog domaćinstva za koje je dužnosniku dana uvjetna suglasnost za subvencionirani kredit nemaju prijavljene istovjetne adrese, stoga Povjerenstvo ukazuje da bi prije konačnog odobravanja predmetnog subvencioniranog kredita navedenu okolnost trebalo razjasniti kako se dužnosnik Božo Petrov, kao podnositelj zahtjeva za subvencionirani kredit, a tako i direktor Agencije za pravni promet i posredovanje nekretninama, koji se također smatra dužnosnikom, ne bi našli u situaciji koja može izazvati sumnju da je u postupanju dužnosnika došlo do počinjenja nekog od zabranjenih djelovanja”

1. Prvo je pitao može li uopće podnijeti zahtjev za kredit.
2. Dobija uvjetnu suglasnost (dok ne ispuni papire)
3. Kad je Povjerenstvo vidjelo što je Lažo napisao u papirima, odjebalo ga je!
Tko je Petrovu dao uvjetnu suglasnost "dok ne ispuni papire"?
Mostaja is offline  
Old 20.02.2017., 14:00   #843
Podolnjak i Miljenić laprdaju o ovlastima predsjednika...
Čini se da Lažo stvarno hoće ići za predsjednika RH nakon što mu istekne mandat predsjednika Sabora.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 20.02.2017., 14:02   #844
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
U trenutku kada sam krenuo u proces podizanja kredita za svoju kuću nakon što sam 10 godina proveo u podstanarstvu, u trenutku kada vas u APN-u pitaju koliko će članova domaćinstva biti u toj kući kada se izgradi, u dogovoru s članovima obitelji ja sam naveo sedam članova i sedam ih je i trebalo biti

LAGAO je da su ga u APN-u pitali koliko će članova živjeti u kući u budućnosti

“Iz priloženih uvjerenja PU dubrovačko-neretvanske, Policijske postaje Metković, vidljiva je činjenica kako jedna od navedenih osoba nije imala, niti ima zajedničko prebivalište s ostalim članovima zajedničkog domaćinstva, a i sam je dužnosnik Petrov u trenutku podnošenja zahtjeva APN-u šest mjeseci bio prijavljen na drugoj adresi prebivališta na području Grada Metkovića, iako je prethodno bio prijavljen na adresi prebivališta kao i ostali članovi zajedničkog domaćinstva.


Ti znas da je Petrov lagao o tome tko ce sve u buducnosti zivjeti u kuci a kuca jos nije ni izgradjena a kamoli da znamo tko zivi u njoj?

Ako nisi primijetio uvjerenje PU DN odnosi se na prebivaliste odredjenih osoba u proslosti i sadasnjosti, a ne u buducnosti.
Mostaja is offline  
Old 20.02.2017., 14:06   #845
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Podolnjak i Miljenić laprdaju o ovlastima predsjednika...
Čini se da Lažo stvarno hoće ići za predsjednika RH nakon što mu istekne mandat predsjednika Sabora.
A ti si to zakljucio iz toga jer je jedan clan MOSTa sudjelovao u nekoj emisiji na temu ovlasti predjsednika?

Nevjerojatna je lakoca zakljucivanja na ovom forumu. Trebalo bi MOSTovcima preporuciti da izbjegavaju komentirati, recimo, ista vezano za Europski parlament. Jer ce neke kolege vrlo brzo doci do zakljucka kako Bozo Petrov ima namjeru postati predsjednik istoga.
Mostaja is offline  
Old 20.02.2017., 14:13   #846
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Tko je Petrovu dao uvjetnu suglasnost "dok ne ispuni papire"?
APN
Od kojeg dobiva uvjetnu suglasnost za sedam članova zajedničkog domaćinstva

zatim ga je Povjerenstvo ulovilo s prstima u pekmezu sa priloženim uvjerenjima PU
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 20.02.2017., 14:15   #847
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post


Ti znas da je Petrov lagao o tome tko ce sve u buducnosti zivjeti u kuci a kuca jos nije ni izgradjena a kamoli da znamo tko zivi u njoj?

Ako nisi primijetio uvjerenje PU DN odnosi se na prebivaliste odredjenih osoba u proslosti i sadasnjosti, a ne u buducnosti.
Trebao je priložiti uvjerenja o prebivalištima koja izdaje PU, koja prebivaju na određenoj adresi, no naveo je osobe koje su u prošlosti i sadašnjosti živjele na drugim adresama
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 20.02.2017., 14:17   #848
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
A ti si to zakljucio iz toga jer je jedan clan MOSTa sudjelovao u nekoj emisiji na temu ovlasti predjsednika?

Nevjerojatna je lakoca zakljucivanja na ovom forumu. Trebalo bi MOSTovcima preporuciti da izbjegavaju komentirati, recimo, ista vezano za Europski parlament. Jer ce neke kolege vrlo brzo doci do zakljucka kako Bozo Petrov ima namjeru postati predsjednik istoga.
a čuj, kad netko decidirano kaže da će glasovati za ostavku, pa prizna da je iz srenke došao šalabahter kako glasovati... Dozvolićeš da se vodim svojim zaključcima. O lažljivim gnjidama
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 20.02.2017., 14:24   #849
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
A ti si to zakljucio iz toga jer je jedan clan MOSTa sudjelovao u nekoj emisiji na temu ovlasti predjsednika?

Nevjerojatna je lakoca zakljucivanja na ovom forumu.
Trebalo bi MOSTovcima preporuciti da izbjegavaju komentirati, recimo, ista vezano za Europski parlament. Jer ce neke kolege vrlo brzo doci do zakljucka kako Bozo Petrov ima namjeru postati predsjednik istoga.
Vidiš to sam i ja primjetio. Ti recimo zaključiš da je kum vrhunski stručnjak a nikako neki argumenti za to a kolega recimo zaključi da Božo puca ne predsjednika isto bez nekog argumenat.
Legitimno i jedno i drugo a šta jedno ili drugo nekome diže živce je druga priča.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 20.02.2017., 14:26   #850
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
APN
Od kojeg dobiva uvjetnu suglasnost za sedam članova zajedničkog domaćinstva
Tako je.

Dobivanje uvjetne suglasnosti je redovna faza postupka koju prolaze svi kandidati, a koja je vezana za kreditnu sposobnost.

Tek tada kada se prodje ta faza, kada se definira da osoba ispunjava temeljne uvjete za sudjelovanje u programu, tek tada ima smisla obracati se, u slucaju Petrova, Povjerenstvu da ono kaze svoje misljenje.

Pri cemu Povjerenstvo dobiva na uvid svu relevantnu dokumentaciju.

Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
zatim ga je Povjerenstvo ulovilo s prstima u pekmezu sa priloženim uvjerenjima PU
Kako ga je Povjerenstvo uhvatilo s necim kada je to dokumentacija koja je sastavni dio cijelog postupka? Da je netko prikrivao te podatke pa da su se oni nekim zaobilaznim putem pojavili u Povjerenstvu onda bi ta tvoja prica imala smisla.

Covjek se obratio povjerenstvu koje je dobilo i pregledalo svu dokumentaciju da bi vi onda ustvrdili kako je Petrov u necemu uhvacen.

Jedino ako je Petrov sam sebe uhvatio.
Mostaja is offline  
Old 20.02.2017., 14:28   #851
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Vidiš to sam i ja primjetio. Ti recimo zaključiš da je kum vrhunski stručnjak a nikako neki argumenti za to a kolega recimo zaključi da Božo puca ne predsjednika isto bez nekog argumenat.
Legitimno i jedno i drugo a šta jedno ili drugo nekome diže živce je druga priča.
Mislim da ja bas nigdje nisam kazao da je kum vrhunski strucnjak.

Rekao sam, otprilike, da se inzinjer gradjevin koji vodi vodnokomunalne projekte vrijedne desetke milijuna kuna ne moze smatrati bas nekim neskolovanim bilmezom.

Nesto u tom stilu. Ali cisto sumnjam da sam tvrdio kako je on vrhunski strucnjak.
Mostaja is offline  
Old 20.02.2017., 14:31   #852
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
a čuj, kad netko decidirano kaže da će glasovati za ostavku, pa prizna da je iz srenke došao šalabahter kako glasovati... Dozvolićeš da se vodim svojim zaključcima. O lažljivim gnjidama
Da, takav zakljucak mozda i moze imati smisla.

No, ima jedan prakticni problem u ovom slucaju.

A to je da nikakva decidirana izjava Mare Kristica de ce glasati za opoziv naprosto ne postoji. To je jednostavno izmisljotina.

A na nepostojecim i izmisljenim tezama tesko da se mogu dobiti ispravni zakljucci.
Mostaja is offline  
Old 20.02.2017., 14:40   #853
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Trebao je priložiti uvjerenja o prebivalištima koja izdaje PU, koja prebivaju na određenoj adresi, no naveo je osobe koje su u prošlosti i sadašnjosti živjele na drugim adresama
I upravo to ti je dokaz kako je sve cisto.

Ako je on sam prilozio uvjerenja o prebivalistu onako kako odgovaraju stvarnom stanju stvari, samim time pada u vodu teza kako je on pokusao lagati o necijem prebivalistu.
Mostaja is offline  
Old 20.02.2017., 14:43   #854
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post


Ti znas da je Petrov lagao o tome tko ce sve u buducnosti zivjeti u kuci a kuca jos nije ni izgradjena a kamoli da znamo tko zivi u njoj?

Ako nisi primijetio uvjerenje PU DN odnosi se na prebivaliste odredjenih osoba u proslosti i sadasnjosti, a ne u buducnosti.
Do kada ovako trolusanje i spinovi?

Namjerno se iskrivljuje što je nadležna PU ustvrdila kada se branitelja mufljuza dovelo do ČINJENIČNO TOČNOG STANJA...

Gdje su sada argumenti,činjenice?
McAucliffe is offline  
Old 20.02.2017., 14:45   #855
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Do kada ovako trolusanje i spinovi?

Namjerno se iskrivljuje što je nadležna PU ustvrdila kada se branitelja mufljuza dovelo do ČINJENIČNO TOČNOG STANJA...

Gdje su sada argumenti,činjenice?
Po cijem nalogu ili zahtjevu je to nesto "nadlezna PU ustvrdila"?

Ili bolje receno, na koji nacin su se ta uvjerenja PU nasla u predmetnoj dokumentaciji koju je Povjerenstvo razmatralo?

Je li ta uvjerenja nadlezne PU dokumentaciji prilozio sam Petrov ili je netko drugi do tih policijskih podataka dosao mimo Petrova?

Jer vasa bi prica imala smisla ako je Petrov negdje lagao o necijem prebivalistu a onda je, recimo, APN ili Povjernstvo zatrazilo ocitovanje od nadlezne PU iz kojih se onda moglo vidjeti kako je Petrov nesto lagao.

Ali ako je ta uvjerenja PU takva kakva jesu prilozio sam Petrov onda je svaka prica o tome kako je on nesto lagao totalno suluda.

Jer to bi znacilo da je Petrov radio sam protiv sebe. Jer je htio lagati o necijem prebivalistu a istovremeno je sam prilagao sluzbene dokumente o stvarnim prebivilastima.
Mostaja is offline  
Old 20.02.2017., 14:49   #856
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
... Pri cemu Povjerenstvo dobiva na uvid svu relevantnu dokumentaciju ...
Malo citkaram tvoje vrludanje :

Ne dobiva Povjerenstvo svu dokumentaciju odmah vec vrlo cesto trazi dodatnu.

Taj slucaj je i ovdje jer Povjerenstvo govori o 'prikupljenoj' dokumentaciji. Znas valjda od kojeg glagola to proizlazi.

Bozi se dogodilo ovo: nije racunao da ce Povjerenstvo cesljat svu dokumentaciju a on pitao samo nacelno 'smije li.....'.

Diletant.

I kako ono ide...... nesvjestan svoje 'greske' jer nije prilozio ono cega nema :roooofl:
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 20.02.2017., 14:55   #857
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Malo citkaram tvoje vrludanje :

Ne dobiva Povjerenstvo svu dokumentaciju odmah vec vrlo cesto trazi dodatnu.

Taj slucaj je i ovdje jer Povjerenstvo govori o 'prikupljenoj' dokumentaciji. Znas valjda od kojeg glagola to proizlazi.

Bozi se dogodilo ovo: nije racunao da ce Povjerenstvo cesljat svu dokumentaciju a on pitao samo nacelno 'smije li.....'.

Diletant.

I kako ono ide...... nesvjestan svoje 'greske' jer nije prilozio ono cega nema :roooofl:
Okej.

A sada ti nama reci koju to dokumentaciju je u konkretnom slucaju Povjerenstvo dodatno i od koga zatrazilo pa je onda na osnovi te dodatne dokumentacije razotkrilo Petrova?

Ili cemo doci do zakljucka kako je sva dokumentacija koja toboze razotkriva Petrova u sam spis dosla uprao preko - Petrova samog?
Mostaja is offline  
Old 20.02.2017., 15:05   #858
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Okej.

A sada ti nama reci koju to dokumentaciju je u konkretnom slucaju Povjerenstvo dodatno i od koga zatrazilo pa je onda na osnovi te dodatne dokumentacije razotkrilo Petrova?

Ili cemo doci do zakljucka kako je sva dokumentacija koja toboze razotkriva Petrova u sam spis dosla uprao preko - Petrova samog?
Jep... pa i ti bi dostavio svu relevantnu dokumentaciju nakon sto se zajebes i ko fol ih pitas neku bedastocu.

Sto mene pitas detalje?
Jasno ti je navedeno koji je njegov upit bio.
Znamo i sto je isplivalo.

Znaci Petrov obmanjuje da se sam prijavio po pitanju bildanja max sume subvencioniranog kredita.
Tocka.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 20.02.2017., 15:07   #859
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Da, takav zakljucak mozda i moze imati smisla.

No, ima jedan prakticni problem u ovom slucaju.

A to je da nikakva decidirana izjava Mare Kristica de ce glasati za opoziv naprosto ne postoji. To je jednostavno izmisljotina.

A na nepostojecim i izmisljenim tezama tesko da se mogu dobiti ispravni zakljucci.
"Ukoliko se sada u najnovijem slučaju potvrdi da je plagirao taj rad definitivno ćemo inzistirati na njegovom odlasku iako vjerujemo da će premijer i ministar napraviti ono što trebaju napraviti"

Kandidacijska
lista grupe birača Srđ je Grad oglasila se prioćenjem za javnost u kojem iznose kako su "stečeni svi uvjeti da Pavo Barišić odstupi s dužnosti ministra znanosti i obrazovanja"

Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
I upravo to ti je dokaz kako je sve cisto.

Ako je on sam prilozio uvjerenja o prebivalistu onako kako odgovaraju stvarnom stanju stvari, samim time pada u vodu teza kako je on pokusao lagati o necijem prebivalistu.
Pa nije mogao priložiti uvjerenja kako odgovaraju nestvarnom stanju stvari
Nego je probao smuljati i nadao se da nitko neće primjetiti.



Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Mislim da ja bas nigdje nisam kazao da je kum vrhunski strucnjak.

Rekao sam, otprilike, da se inzinjer gradjevin koji vodi vodnokomunalne projekte vrijedne desetke milijuna kuna ne moze smatrati bas nekim neskolovanim bilmezom.

Nesto u tom stilu. Ali cisto sumnjam da sam tvrdio kako je on vrhunski strucnjak.
Jasno, ni ne treba biti stručnjak kao netko tko nije zaposlen, nego je trebao biti postavljen na političku funkciju

Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Po cijem nalogu ili zahtjevu je to nesto "nadlezna PU ustvrdila"?

Ili bolje receno, na koji nacin su se ta uvjerenja PU nasla u predmetnoj dokumentaciji koju je Povjerenstvo razmatralo?

Je li ta uvjerenja nadlezne PU dokumentaciji prilozio sam Petrov ili je netko drugi do tih policijskih podataka dosao mimo Petrova?

Jer vasa bi prica imala smisla ako je Petrov negdje lagao o necijem prebivalistu a onda je, recimo, APN ili Povjernstvo zatrazilo ocitovanje od nadlezne PU iz kojih se onda moglo vidjeti kako je Petrov nesto lagao.

Ali ako je ta uvjerenja PU takva kakva jesu prilozio sam Petrov onda je svaka prica o tome kako je on nesto lagao totalno suluda.

Jer to bi znacilo da je Petrov radio sam protiv sebe. Jer je htio lagati o necijem prebivalistu a istovremeno je sam prilagao sluzbene dokumente o stvarnim prebivilastima.
Ne, nego je probao smuljati po logici APP - ako prođe - prođe
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 20.02.2017., 15:11   #860
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Okej.

A sada ti nama reci koju to dokumentaciju je u konkretnom slucaju Povjerenstvo dodatno i od koga zatrazilo pa je onda na osnovi te dodatne dokumentacije razotkrilo Petrova?

Ili cemo doci do zakljucka kako je sva dokumentacija koja toboze razotkriva Petrova u sam spis dosla uprao preko - Petrova samog?
Znaš što? Ako nije lagao, onda je nesposoban ispuniti dokumentaciju, što znači da je glup i nesposoban.

I nema dodatne dokumentacije, jer su mu "ukućani" živjeli na drugim adresama, pa i on sam.
Sam je rekao da su ga "pitali" tko će živjeti (budućnost) s njime, iako je u dokumentaciji trebao priložiti potvrde PU o prebivalištu kao dokaze da te osobe tamo i žive.
Pa jebote, da to nije tako, svatko bi mogao aplicirati za kredit za čitavo pleme
Poput Laže
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.