Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2007., 20:33   #21
Quote:
No Nick kaže: Pogledaj post
Pa o tome ti i pricam. Sa kime da sklapam ugovor? Ko stoji iza toga? Ko je posrednik?
ma kupi onaj koji prvi dođe kad je rasprodaja. prodaje onaj koji nije dobro razmislio što radi a taj koji kupuje obično prati te rasprodaje i pojavljuje se na vrijeme.
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 20:47   #22
Quote:
orah: Možda si već sklopio ugovor !
Kad dođe naplata dobiti ćeš odgovore na svoja pitanja!
Na fin nacin zelis kazat da sam budala??

Quote:
ma kupi onaj koji prvi dođe kad je rasprodaja. prodaje onaj koji nije dobro razmislio što radi a taj koji kupuje obično prati te rasprodaje i pojavljuje se na vrijeme.
Znas sto, tako ide na pijaci, a ja ne radim na pijaci. Volim kvalitet, vodim racuna o tome, o proizvodjacu. Ne idem na prvu loptu, nekad kupujem po preporuci i tako. Ne kupujem na rasprodajama i sl. Nesam bas tako naivan, samo izgledam tako. Zato, opet stoji moje pitanje.

Pozdrav.
__________________
Une difficulté est une lumière. Une difficulté insurmontable est un soleil.
Nomen Nescio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 21:02   #23
Quote:
No Nick kaže: Pogledaj post
Znas sto, tako ide na pijaci, a ja ne radim na pijaci. Volim kvalitet, vodim racuna o tome, o proizvodjacu. Ne idem na prvu loptu, nekad kupujem po preporuci i tako. Ne kupujem na rasprodajama i sl. Nesam bas tako naivan, samo izgledam tako. Zato, opet stoji moje pitanje.
čekaj, ako nisi primjetio ljudi su se zezali, i to ne na tvoj račun, nego na pitanje threada. čemu ljutnja? ovaj topic je fiktivna rasprava prema tome zašto se osjećaš uvrijeđenim?
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 17:58   #24
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Evo link na anketu i topic, posto nisam htio otvarati jos jednu anketu.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=223181
Vrlo rado bi prodao sve imišljeno. Samo je potrebno naći budalu s novcima koja bi to kupila.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 01:52   #25
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
čekaj, ako nisi primjetio ljudi su se zezali, i to ne na tvoj račun, nego na pitanje threada. čemu ljutnja? ovaj topic je fiktivna rasprava prema tome zašto se osjećaš uvrijeđenim?
Uh, pa ako si me tako dozivio, ili ja imam problem sto sam ti pogresno signalizirao tak nesto, ili je prijem kod tebe pogresan??

Nesto je, no opusti se, mozda ti tako samo deluje, nisam se uvrijedio, jer dozivljavao sam mnoooogo teze rijeci, ovo nije nista.



Pozdrav.
__________________
Une difficulté est une lumière. Une difficulté insurmontable est un soleil.
Nomen Nescio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.