Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2012., 19:29   #241
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
evidentno......Čačić-efekt smo potrošili ( nije ni bio bog zna što )
Jesi li se ti ono hvalio da si dobro zaradio kad su građevinari, na temelju Čačićevih izjava, "letjeli" prije koji mjesec? Ono VDKT, HDEL (tko li već) kad su skakali 50-100-200%? E sad, ili si lagao da si zaradio, ili brzo zaboravljaš dobre stvari, ili si ti zapravo najbolji investitor kojeg je kugla zemaljska upoznala pa takve postotke zarađuješ više manje stalno?

A i PTKM je temelju Čače odletjela sa 180 na 380 kn, a i još uvijek je 50ak kuna viša od "starta".
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 18:10   #242
Imam nešto Podravknih dionica pa me zanima koja je realna vrijednost dionice? Čemu ovakav iznenadni rast? Isplati li se ovu dionicu držati dugoročno ili baš nema neku svijetlu budućnost?

Tnx!
sugarray is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 12:54   #243
Question Prodaja dionica

Kako prodati dionice, gdje oglašavati? Imam 88 dionica serije A1.

Hvala!!
CTina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 14:23   #244
jel to mile friziro izvješće ili je stvarno imao lijep skok..
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 17:31   #245
Ako jos netko tu i tamo dode da pitam za misljenje treba li kupiti dionice na koje ce imati pravo zaposlenici Podravke. Naravno dosta znam o tome ali zanima me i Vase misljenje...
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 14:13   #246
Kupio sam dionice Podravke prije jedno 2 i pol godine i lijepo su napredovale. Sada me zanima dal to prodati, jer mi se ne sviđa što su počeli sada raditi s vodećim pozicijama :P Šta mislite?
marko26zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:01   #247
Quote:
marko26zgb kaže: Pogledaj post
Kupio sam dionice Podravke prije jedno 2 i pol godine i lijepo su napredovale. Sada me zanima dal to prodati, jer mi se ne sviđa što su počeli sada raditi s vodećim pozicijama :P Šta mislite?
I jesi li ih prodao?

Šta mislite, hoće li još padati ili je sada vrijeme za ulaganje?
seki90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 02:02   #248
Quote:
marko26zgb kaže: Pogledaj post
Kupio sam dionice Podravke prije jedno 2 i pol godine i lijepo su napredovale. Sada me zanima dal to prodati, jer mi se ne sviđa što su počeli sada raditi s vodećim pozicijama :P Šta mislite?
kupio sam ih prije 7 godina, kao početnik u dionicama i više je držim zbog neke sentimentalne vrijednosti, kao klasičnu blue chip hrvatsku dionicu.
jaka firma i perjanica hrvatskog tržišta (na moju žalost premalo se orijentira na okretanje i proizvodnje i trgovine pema vani), dividenda, konstantan rast kapitala (dobiti) kojeg prati i cijena na burzi. i to je to.
afera Spice je pokazala korupciju krupnog zuba, ali mislim da će zbog te afere barem neko vrijeme biti imuna.
što hoću reći ? na ZSE ima dionica s boljim rastom.
problem je sa Podravkom što su svi u njoj, svi joj znaju vrijednost, pa slijedom istoga cijena zbog novih kupaca kojih nema i ne može mnogo rasti . rast cijene se svodi na praćenje rasta kapitala/dobiti.
klasična blue chip dionica. jača od inflacije/štednje u banci + dividenda i to je to.
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 14:07   #249
A onda neka stoji, nisu neki novci, a i bolje nego da su u banci Jedino mi se ne sviđa to što se političari petljaju u njen rad :P
marko26zgb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.