Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2013., 12:14   #2261
Meni Keune dosta sklizne, tj. ispire se. Možda je problem što sam stavljala 3% hidrogen? Koji hidrogen si ti stavljala kad si se farbala s Keune četvorkom? Jel ti ispalo ovako nešto ko curi sa slike?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 12:19   #2262
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Meni Keune dosta sklizne, tj. ispire se. Možda je problem što sam stavljala 3% hidrogen? Koji hidrogen si ti stavljala kad si se farbala s Keune četvorkom? Jel ti ispalo ovako nešto ko curi sa slike?


Slabo se sječam,jer sam već godinama plava,ali poprilično sam sigurna da sam stavljala 6% u sve tamne farbe.
Ispala je divna boja, da, tako nešto kao na slici,baš prava čista smeđa boja,bez ikakvih odsjaja crvene,zlatne ili bilo kakve druge nijanse.
Znam da me dosta smeđokosih pitalo koja je to farba
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 12:21   #2263
hvala pokušati ću ponovo onda sa 6% hidrogenom
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 15:24   #2264
A meni sve izgleda kao da 4 ispadne skoro crno,pa sam razmisljala da uzmem neku peticu?Ili bi to bilo presvetlo?
Suncica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 15:27   #2265
Quote:
Suncica26 kaže: Pogledaj post
A meni sve izgleda kao da 4 ispadne skoro crno,pa sam razmisljala da uzmem neku peticu?Ili bi to bilo presvetlo?


Ja sam u svojim "tamnim danima" isprobala od keune 5.3 (zlatno svjetlo smeđa) i 4 (srednje smeđa). Meni osobno je bolja bila ta 5.3 (iako nema baš neke velike razlike),ali sam se osvrnula na onu sliku sa prethodne stranice,jer je ono čista četvorka. Boja je ispala baš čisto smeđa,nije bila pretamna...
5.3 nema šanse da ispadne pretamno, lijepa je boja.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 16:49   #2266
Cure pomoc!bila sam, a sad se i farbam u cokoladu, jer sam jako sijeda.
Sad, taj kontrast (smede i sijedi izrast) mi se vidi vec nakon 2-3 tjedna.
Da li bi pramenovi, ombre ili nesto trece ucinilo to da se rijede farbam?
Sto mi predlazete?
Hvala!
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 00:20   #2267
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Ja sam u svojim "tamnim danima" isprobala od keune 5.3 (zlatno svjetlo smeđa) i 4 (srednje smeđa). Meni osobno je bolja bila ta 5.3 (iako nema baš neke velike razlike),ali sam se osvrnula na onu sliku sa prethodne stranice,jer je ono čista četvorka. Boja je ispala baš čisto smeđa,nije bila pretamna...
5.3 nema šanse da ispadne pretamno, lijepa je boja.
Obicno kazu da se izabere jedan ton svetlija boja od zeljene jer uvek ispadaju nijansu tamnije,zato sam kontala da bi mi 5 ispala taman kao 4 a da bi 4 ispala skoro kao 3 a to bi mi bilo pretamno...ali super onda ako je tako,hvala ti puno
Suncica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 08:43   #2268
Quote:
Suncica26 kaže: Pogledaj post
Obicno kazu da se izabere jedan ton svetlija boja od zeljene jer uvek ispadaju nijansu tamnije,zato sam kontala da bi mi 5 ispala taman kao 4 a da bi 4 ispala skoro kao 3 a to bi mi bilo pretamno...ali super onda ako je tako,hvala ti puno


Boldano-tako nekako da
Ja bi ipak za svaki slučaju uzela peticu
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 13:18   #2269
iako vec mjesecima lurkam tu i upijam znanje , trebam savjet.

kosa mi je kratka i plava - kombinacija L++ i Subrine Charm 80/8. i dosadilo mi to, hocu pustiti kosu da je mogu tlacit peglom
a i prelistavajuci stare albume shvatila sam da je moja srednje smedja sa zlatnim odsjajem na suncu zapravo divna boja

eh sad, buduci da mi je kosa prilicno kratka (najduze 7-8cm) i da kosa na potiljku i prema vratu nikad nije stigla ne biti zuta, jel moguce potamniti je bez predpigmentacije? znam da moram pucati na toplije nijanse, a keune 8.38 mi je (trazila sam zasad samo na netu, valjda je ima tu kod nas)
sa 6% hidrogena, ima li sanse da uspije? ili bi mi savjetovale nesto bolje?
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 12:43   #2270
Imam pitanje za smeđokose.

Do nedavno sam bila crna, otišla kod frizerke koja mi je skidala boju i kasnije me i farbala (iskreno, neznam čime). Sad mi je kosa par tonova svjetlija, šta sam i htjela i tim dijelom sam zadovoljna. Muči me to šta mi kosa jako daje na crveno iako sam izričito rekla da ne želim crvenu kosu.
Ne ide mi se opet u salon iskreno, ali bi htjela bar malo ublažiti to crvenilo.

Koliko sam shvatila, trebam tražiti pepeljaste boje? Mislila sam neku srednje blond, do svijetlo smeđu uzet, ali nisam ni sama pametna šta, možda neku Keune i 3% hidrogen?
Mislite da bi moglo tako? Možete mi preporučiti i neku drugu boju/marku, ali da je mogu naći u DM-u.
*lex* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 15:42   #2271
Thumbs up

Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Boldano-tako nekako da
Ja bi ipak za svaki slučaju uzela peticu
Epa onda petica pa sto bude,teze je izaci iz tamnije boje ako mi se ne bude dopadala. Hvala vam cure,napisacu utiske kada budem probala pa ako ne odgovara sl.put cu probati 4
Suncica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:02   #2272
Quote:
*lex* kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za smeđokose.

Do nedavno sam bila crna, otišla kod frizerke koja mi je skidala boju i kasnije me i farbala (iskreno, neznam čime). Sad mi je kosa par tonova svjetlija, šta sam i htjela i tim dijelom sam zadovoljna. Muči me to šta mi kosa jako daje na crveno iako sam izričito rekla da ne želim crvenu kosu.
Ne ide mi se opet u salon iskreno, ali bi htjela bar malo ublažiti to crvenilo.

Koliko sam shvatila, trebam tražiti pepeljaste boje? Mislila sam neku srednje blond, do svijetlo smeđu uzet, ali nisam ni sama pametna šta, možda neku Keune i 3% hidrogen?
Mislite da bi moglo tako? Možete mi preporučiti i neku drugu boju/marku, ali da je mogu naći u DM-u.


gle ista stvar kod mene, s tim da sam ja bila nesto izmedju crvene i narancaste. na kraju sam kupila SYOSS 6.1. Natural dark blonde farbu i super je. Ne usudjujem se mikati hidrogene i sto cuda na svoju ruku.
Poanta je da stavis farbu koja zavrsava na .1, to su pepeljaste (ash) farbe koje u sebi imaju zelenu koja ce ti neutralizirati crvenilo.
sad, ja sam stavila 6.1. jer mi je frendica koja je frizerka rekla da se klonim smedjih boja jer ce mi ispasti pretamne. i istina, tamno plava mi je ispala smejda, nevjerojatno, pa nikad u zivotu se ne bih usudila stavljati plavu na glavu.
flicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:35   #2273
Evo ja sam se upravo ofarbala u Palettinu H8, točnije med plavu nakon plave kose i sad čekam pa ću ju ići oprati i staviti sliku prije i poslije.
aginica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:47   #2274
Quote:
aginica11 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam se upravo ofarbala u Palettinu H8, točnije med plavu nakon plave kose i sad čekam pa ću ju ići oprati i staviti sliku prije i poslije.


Ja sam ovu bila stavila prije godinu i pol u obliku preljeva samo da mi minimalno potamni bijelu kosu. uhvatilo je tamno sivo,sa pokojim ljubičastim,crvenim i zelenim pramenom...ni dan danas nemam objašnjenje kako je med plava mogla ispasti takva...a nemaju ni ljudi koji se kuže u sve to malo više nego mi.
Baš me zanima kako će tebi uhvatiti.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:59   #2275
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Ja sam ovu bila stavila prije godinu i pol u obliku preljeva samo da mi minimalno potamni bijelu kosu. uhvatilo je tamno sivo,sa pokojim ljubičastim,crvenim i zelenim pramenom...ni dan danas nemam objašnjenje kako je med plava mogla ispasti takva...a nemaju ni ljudi koji se kuže u sve to malo više nego mi.
Baš me zanima kako će tebi uhvatiti.
Ispala mi je sivkasto tamno smeđa
Slikat ću se kad ju osušim (nemam fen).
aginica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 16:21   #2276
Joj bojim se da bi ti se moglo na zelenkasto ispirati...nadam se da će tebe to zaobići.
Ni sada mi još nije jasna ta farba...to sa medom nema nikakve veze.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 21:49   #2277
Prije:


Uploaded with ImageShack.us
Poslije:
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Boja se na slici ne vidi baš dobro, ali nekih 10ak centimetara pri tjemenu je neke čokoladno crvene boje, inače je sivkasto smeđa, vrhovi su sivi jer ih nisam ni farbala. Sve u svemu, nakon 6 godina farbanja u plavo, jako sam zadovoljna
aginica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 22:29   #2278
Bila sam crvenkasta/kestenjasta i ofarbala sam se s Wellaton 3.0 (dark brown), boja je super, medutim ocito sam kupila premalo jer mi nije sve prekrila, ponegdje jos imam crvene pramenove sto jako ruzno izgleda, i sad ne znam bih li cekala da se ispere ili odmah sutra jos jednu kutiju kupit pa sve preci. Ima netko kakav savjet?
Belle Ballerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 23:06   #2279
Quote:
Belle Ballerina kaže: Pogledaj post
Bila sam crvenkasta/kestenjasta i ofarbala sam se s Wellaton 3.0 (dark brown), boja je super, medutim ocito sam kupila premalo jer mi nije sve prekrila, ponegdje jos imam crvene pramenove sto jako ruzno izgleda, i sad ne znam bih li cekala da se ispere ili odmah sutra jos jednu kutiju kupit pa sve preci. Ima netko kakav savjet?
Moje mišljenje da sutra kupiš kutiju i popraviš si što moraš... iako mislim da je ipak bolje da pričekamo što će iskusnije cure reći
aginica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:02   #2280
Quote:
flicka kaže: Pogledaj post
gle ista stvar kod mene, s tim da sam ja bila nesto izmedju crvene i narancaste. na kraju sam kupila SYOSS 6.1. Natural dark blonde farbu i super je. Ne usudjujem se mikati hidrogene i sto cuda na svoju ruku.
Poanta je da stavis farbu koja zavrsava na .1, to su pepeljaste (ash) farbe koje u sebi imaju zelenu koja ce ti neutralizirati crvenilo.
sad, ja sam stavila 6.1. jer mi je frendica koja je frizerka rekla da se klonim smedjih boja jer ce mi ispasti pretamne. i istina, tamno plava mi je ispala smejda, nevjerojatno, pa nikad u zivotu se ne bih usudila stavljati plavu na glavu.
Na kraju sam i ja otišla na gotove boje, uzela sam Garnierovu 7.1 - Pepeljasto plava. Nije baš upalilo, sada ne vuče toliko na tamno crveno već na svijetlo crveno. Mislim da ću pustit sad nek bude kako je pa makar pred ljeto otić frizerki nek ona proba da ne ponaranđastim kad sunce uprži.
*lex* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.