Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2014., 17:04   #2741
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Treba vidjeti PRVO zajedničko FI... dakle strpljenje.
Ili kako si rekao prije x godina:

Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Strepljen - spašen!
Slažem se... No, u međuvremenu, ima li itko ideju čemu zahvaljujemo ovaj trenutni da-bog-da-se-ne-zaustavio rast RIVP...
__________________
Profesor Baltazar je veliki izumitelj. No, izgleda da je upao u financijske teškoće. Ljudi svašta pričaju; alkohol, žene, kockanje,...
Baltazaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 22:50   #2742
Brutalno.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 16:40   #2743
Samo sam dosa vidit kako se Free veseli.
kronberger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 12:40   #2744
Stari ratniče moj.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 20:08   #2745
Poštovane moje, nadam se da će nas budući ''putnik'' odnijeti još koji koračić dalje.
Šta da kažem kao kraj, s prvim kupljenim davne 2007, ovo je s godinama postala ''fikcija'', te s dokupima kroz cijelo vrijeme, iskreno se skupilo više do +350%.
Hvala!



Ključić ili KORF+VLHO u novu temu RIVP.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 10:21   #2746
Što jest, jest.

Dosad potez života, a nadam se da će RIVP nastavit i dalje gazit.

LP svima!

Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Poštovane moje, nadam se da će nas budući ''putnik'' odnijeti još koji koračić dalje.
Šta da kažem kao kraj, s prvim kupljenim davne 2007, ovo je s godinama postala ''fikcija'', te s dokupima kroz cijelo vrijeme, iskreno se skupilo više do +350%.
Hvala!



Ključić ili KORF+VLHO u novu temu RIVP.
stefek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 07:27   #2747
Dobar dan,
već dugo ne pratim dionice, imam još iz "zlatnog doba" nešto dionica Valamar holdinga, pa ne znam šta je sada najpametnije raditi - prodati ih ili čuvati dalje?

Čitam nešto ovo o spajanju sa Adriom i preraspodjeli u odnosu 1 dionica RIVP za 12 dionica Valamara, ne znam kako je to dobro, može li me netko malo prosvijetliti oko toga? Hvala!
babypanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 08:53   #2748
Zaista ne vidim ništa loše u tom spajanju. Tvrtke se konsolidiraju u jednu što ima puno pozitivnih učinaka (veća transparentnost, lakše zaduživanje za investicije Investicije, mogućnost dividende, manji troškovi itd.)

Hoćete li ih zadržati ili ne ovisi samo o vama.


Quote:
babypanda kaže: Pogledaj post
Dobar dan,
već dugo ne pratim dionice, imam još iz "zlatnog doba" nešto dionica Valamar holdinga, pa ne znam šta je sada najpametnije raditi - prodati ih ili čuvati dalje?

Čitam nešto ovo o spajanju sa Adriom i preraspodjeli u odnosu 1 dionica RIVP za 12 dionica Valamara, ne znam kako je to dobro, može li me netko malo prosvijetliti oko toga? Hvala!
stefek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 14:11   #2749
Quote:
stefek kaže: Pogledaj post
Zaista ne vidim ništa loše u tom spajanju. Tvrtke se konsolidiraju u jednu što ima puno pozitivnih učinaka (veća transparentnost, lakše zaduživanje za investicije Investicije, mogućnost dividende, manji troškovi itd.)

Hoćete li ih zadržati ili ne ovisi samo o vama.


Ma ja bi ih zadržala na duge staze, ali sada je VLHO oko 250 kuna po komadu, a RIVP oko 22 kn, pa mi tu nikako računica ne štima ako se preraspodjeluju u odnosu 1 RIVP za 12 VLHO
babypanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:03   #2750
Zanemarite taj omjer, to je već sve gotovo jer je zamjena u tijeku te više ni ne možete trgovati s VLHO.

U ponedjeljak će na Vašem računu biti samo dionice RIVP, odnosno, 12 PUTA više dionica nego ste imali VLHO.

Mislim da trebate biti jako zadovoljni izvedbom ove godine jer je narasla 200%.

btw. @all

po starome 294, prolazno vrijeme tek ili...

Quote:
babypanda kaže: Pogledaj post
Ma ja bi ih zadržala na duge staze, ali sada je VLHO oko 250 kuna po komadu, a RIVP oko 22 kn, pa mi tu nikako računica ne štima ako se preraspodjeluju u odnosu 1 RIVP za 12 VLHO
stefek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.