Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 17:59   #21
Nista.
Koliko vidim, nema ti ovde pomoci.
Preostaje ti samo jedno, falsifikovanje krizmanice..
Pa nek ti Bog oprosti!

up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 20:13   #22
Bond, hvala, mislim da sam upravo njemu posala mail, ali mi jos nista nije odgovorio. Sutra cu ga nazvati ili poci do njega.

Up99, ti nisi normalan.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 20:23   #23
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
Bond, hvala, mislim da sam upravo njemu posala mail, ali mi jos nista nije odgovorio. Sutra cu ga nazvati ili poci do njega.

Up99, ti nisi normalan.
nema na čemu, ak ćeš imat problema javi se meni , ja ću ti probat pitat jednog drugog svećenika koji će htjet
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 23:11   #24
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
Nije, ali raspitala sam se: onda moram potpisati da sam nevjernik, te se prema tome sklapa brak izmedju vjernika i nevjernika sto je k tome jos i istaknuto na samoj ceremoniji (mislim da bi i moji i njegovi dobili infarkt ) i moram potpisati da cu djecu odgajati u katolickom duhu. Mislim ono Pa ja jesam vjernik...i samo zato sto nemam sakrament potvrde ne znaci da nisam ...prema tome, necu se ni odreci svog statusa ni vjere te ova opcija definitivno otpada.
nije istina, moj muz je bio samo krsten i normalno smo se vjencali on jedino nije primio svetu pricest, ali evo 7 mjeseci nakon svadbe je nakon vjeronauka za odrasle(traje 2 mjeseca) isao na krizmu i pricest.. ovak nazovi na kaptol i raspitaj se tamo, dat ce ti jednu knjizicu da malo obnovis znanje, ispovijedis se, nadjes kuma i to rjesis na kaptolu
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 10:30   #25
ofgodite vjencanje
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 19:56   #26
Quote:
Kandela kaže: Pogledaj post
nije istina, moj muz je bio samo krsten i normalno smo se vjencali on jedino nije primio svetu pricest, ali evo 7 mjeseci nakon svadbe je nakon vjeronauka za odrasle(traje 2 mjeseca) isao na krizmu i pricest.. ovak nazovi na kaptol i raspitaj se tamo, dat ce ti jednu knjizicu da malo obnovis znanje, ispovijedis se, nadjes kuma i to rjesis na kaptolu
yep, u pravu si...evo dobila sam dragocjenu informaciju da se svake prve subote u katedrali odrzava krizma za odrasle, samo treba nekog naci da se naprave pripreme, a to te tamo upute gdje i kod koga... Takodjer, postoji opcija da obecas da ces sakramente koje fale obaviti nakon vjencanja pa opet progledaju kroz prste (kao u slucaju tvog muza)
No, istaknula bih da je najveci problem sto svaki svecenik vodi svoju politiku prema vlastitim uvjerenjima, pa je vrlo tesko doci do tocnih informacija...
Eto, mozda ovo nekome u buducnosti pomogne
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:36   #27
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
yep, u pravu si...evo dobila sam dragocjenu informaciju da se svake prve subote u katedrali odrzava krizma za odrasle, samo treba nekog naci da se naprave pripreme, a to te tamo upute gdje i kod koga... Takodjer, postoji opcija da obecas da ces sakramente koje fale obaviti nakon vjencanja pa opet progledaju kroz prste (kao u slucaju tvog muza)
No, istaknula bih da je najveci problem sto svaki svecenik vodi svoju politiku prema vlastitim uvjerenjima, pa je vrlo tesko doci do tocnih informacija...
Eto, mozda ovo nekome u buducnosti pomogne
Pa sta ce ti onda takav svecenik, zaboga?
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.