Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 03:10   #201
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
Promatrajući oko sebe, svoje prijatelje i poznanike, a čitajući i forum, došao sam do sljedećeg zaključka: postoje dvije vrste muškararaca, oni koji imaju uspjeha kod žena, i oni koji nemaju. Naravno, moglo bi se ići u dodatne podjele, no radi jednostavnosti zadržimo se na ovoj. Gledam svoje prijatelje i poznanike, i primjećujem da neki relativno lako mijenjaju cure, budu u vezi s jednom, uskoro je s drugom, uglavnom bez problema nađu djevojku. Dok su drugi uglavnom sami, neki su izašli iz neuspješne veze, neki osim poneke avanture u polupijanom stanju i sl. nisu ništa ni imali, neki uopće ne pokušavaju, kao uživaju u samačkom životu, a u biti je to bullshit, boje se odjeba. E sad, kad ove dvije skupine usporedim nevezano za njihov odnos sa ženama, uopće nema razlike, često u ovoj "samačkoj" skupini ima i pametnijih i zgodnijih momaka, boljih osoba, i sve, ali kad je u pitanju odnos prema ženama, znači barenje i sve ostalo - nula, ili blizu nule.

Zanimalo bi me koji su glavni razlozi za tu situaciju, zbog čega neki imaju uspjeha, a neki nemaju? Dosta toga je već rečeno, faktora koji utječu na to je puno, od samopouzdanja, šarma, novca, izgleda itd. No ako se to može malo razraditi, prije svega bih cijenio ženski doprinos ovoj temi, jer sam primjetio da na forumu ima dosta inteligentnih cura, koje znaju šta hoće i imaju šta reći o ovoj temi, nebitno jesu li trenutno u vezi ili nisu. A također bih cijenio i mišljenje iskusnih forumaša po tom pitanju, ali stvarno iskusnih, a ne nekih šta sebi umišljaju da su veliki zavodnici jer skupe vikendom neku pijanu tinejdžericu.

Dakle cure, šta tražite od frajera? Kako očekujete da vam priđe u npr. nekom noćnom klubu? Šta mislite o uletima dok ste na kavi s prijateljicom, ili na nekom javnom mjestu, autobusu, tramvaju? Pitanja su možda malo preopćenita, no volio bih da ovaj topic bude konstruktivan. Puno je momaka koji su sami, a ok su osobe, puno je i cura koje su same, razočarane zbog veza s nekim kretenima koji su jedini imali dovoljno hrabrosti da im priđu...a možda ne bi trebalo tako biti! I ne govorim o zavođenju radi neke kratkotrajne avanture i skupljanja recki, već o nečem dubljem.
Znači na nekom mjestu mi se svidi cura, kako joj prići, šta reći, kako je osvojiti, zadržati...Široka tematika, znam, no zašto ne pokušati.

Ja nažalost ne mogu dati neki veliki doprinos ovoj temi, pripadam u ovu drugu grupu! Imam 26 godina, iza sebe imam samo jednu dužu vezu, dvije i pol godine, ona je preuzela inicijativu jer ja kakav sam ne bih nikad. Zašto je puklo, nije bitno, ona je mene ostavila, no ostali smo dobri, meni je trebalo dugo vremena da prijeđem preko svega, falila mi je. No sad bih želio krenuti dalje, ali jednostavno je u meni neki strah, vidim curu koja mi se svidi ali joj ne priđem, kad i priđem uhvatim se kako nešto baljezgam pa sve ispadne bezveze...uglavnom, trema. E sad, kako to prevladati? Možda da krenemo od toga!

Malo sam se raspisao, no da vidimo šta će od svega ispasti!
Spika

Spika je najvaznija

Ti i ostalih nekoliko ispod sa komentarima od 7 stranica nazalost nemate spiku

Jbg
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 14:53   #202
Quote:
Malenaxxx kaže: Pogledaj post
Slažem se i meni je bolje kad mi netko priđe vani..bilo gdje nego u klubu gdje je stiskavac i ne možeš ćuti nikog..svakakvih kretena ima.
Meni je uletio neki mali u voćarni...i pala sam na prvu. Imao je sve u paketu. Poslije sam ga pitala jel već uletavao curama da je tako dobar, kaže da nije, ali da je pročitao neku knjigu na www.kakozavesticuru.com i da mi je puno toga obajsnila...uglčavnom pogledajtev tamo..njemu je upalilo..
kakav treš.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 15:32   #203
jedan i pol post godišnje i onda buum....

kakvo strateško planiranje
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 15:37   #204
Najprije vidi dali vrijedi uci u pricu sa nekom curom koja ti se svidja,a to je lako:ako šeta ulicom i gleda u pod ili u sebe onda ne vrijedi jer mi je to pouzdani znak da valja ko kruh pljesnjivi,uostalom čak mi je i antiprivlačan takav stav
__________________
Before we get to number one my name is Chills and I hope you enjoy my naration.
nesvrstani007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 21:09   #205
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
Spika

Spika je najvaznija

Ti i ostalih nekoliko ispod sa komentarima od 7 stranica nazalost nemate spiku

Jbg
Dobro sledge di si ti nestao, radi tvojih komentara sam i poceo cesce dolazit na forum
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 22:23   #206
Quote:
Malenaxxx kaže: Pogledaj post
Slažem se i meni je bolje kad mi netko priđe vani..bilo gdje nego u klubu gdje je stiskavac i ne možeš ćuti nikog..svakakvih kretena ima.
Meni je uletio neki mali u voćarni...i pala sam na prvu. Imao je sve u paketu. Poslije sam ga pitala jel već uletavao curama da je tako dobar, kaže da nije, ali da je pročitao neku knjigu na www.kakozavesticuru.com i da mi je puno toga obajsnila...uglčavnom pogledajtev tamo..njemu je upalilo..
Da pogodim, ti si držala bananu, a on je opipavao dinje?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 22:24   #207
^
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 11:49   #208
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Dobro sledge di si ti nestao, radi tvojih komentara sam i poceo cesce dolazit na forum
Zgodan pun ko brod zastrasujuc intelekt
Restrikcije buraz, restrikcije ..
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 18:57   #209
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
neki uopće ne pokušavaju, kao uživaju u samačkom životu, a u biti je to bullshit, boje se odjeba.
ima i toga ali evo ja imam više prilazaka nego ti prstiju na rukama i nogama pa opet ništa
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 20:39   #210
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Da pogodim, ti si držala bananu, a on je opipavao dinje?
Ima još ljudi koji puše te stranice u doslovno tom istom formatu. Ima ih na stotine i stotine i sve prodaju maglu.
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.