Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 10:11   #7421
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Predsjednik Vlade Srbije Vucic priznao je da su Srbi u Crnoj Gori nacionalna manjina, sto je izazvalo negativnu reakciju srpskih radikjala u CG http://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika...&clanak=584503
Par dana prije toga slicnu izjavu dao je Kandidat za predsjednika Srbije Milan Stamatovic "Najava posjete Đukanovićevog piona na mjestu premijera Crne Gore Duška Markovića Srbiji još jedna je potvrda veleizdajničke politike Aleksandra Vučića koji, radi ulagivanja Evropskoj uniji i NATO-u, želi da uspostavi dobre odnose sa tim istim Markovićem koji je glavni glasnogovornik nasilnog uključenja CG u NATO, bez organizovanja referenduma, i čiji je jedini interes da isključi srpsku manjinu iz vlasti i da pripoji crnogorsku državu zločinačkoj vojnoj alijansi" http://www.vijesti.me/vijesti/stamat...-evropi-922421
Ma to su unitaristi koji svaki za sebe razmišlja i bori sesvako na svoj način.To što su manjina, ne znači da su se odrekli želje za hegemonijom.P.S.Ti očito nikad nisi upoznao Srbina.Velika šteta za tebe !!! Malkice bacaš na Lovca Milivoja ,,,ako smem da primetim
__________________
Cili është roli i shtetit të thellë ballkanik në projektin NWO?

Zadnje uređivanje union grozni : 05.02.2017. at 10:39.
union grozni is offline  
Old 12.02.2017., 09:44   #7422
Evo kako izgleda hibridni rat, koji putinov rezim vodi protiv Crne Gore:
- nametanje Crnoj Gori referenduma/"narodnog referenduma" po pitanju uclanjenja u NATO. Majpikantniji detaljcic je cinjenica da su U Rusiji sprovodjenje referenduma je prakticki u potpunosti zabranjeno vazecim zakonodavstvom, te da se pozivi na referendum smatraji krivicnim djelom
- dizanje nacionalnih tenzija u CG i njihova internacionalizacija
Za ostvariti ono zadnje cetnici iz Drazinog Fronta predvodjeni vojvodom Mandicem prvo su izmislili navodnu "svadju" izmedju crnogorskih Srba i Bosnjaka, pa su organizirali nekakvo "pomirenje", pa su optuzili crnogorsku vlast da „simulira tzv. građanski koncept društva, kojim se prikrivala drska diskriminacija i nasilna asimilaciona politika režima“. http://portalanalitika.me/clanak/259...c-mrtvorodence
U ulozi koordinatora te nove predstave nastupa nitko drugi nego bivsi mudjahedin-separatist i danasnji putinov vjerni pas na Sjevernom Kavkazu cecenski "mali car" Ramzan Kadirov.
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 13.02.2017., 14:40   #7423
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Evo kako izgleda hibridni rat, koji putinov rezim vodi protiv Crne Gore:
- nametanje Crnoj Gori referenduma/"narodnog referenduma" po pitanju uclanjenja u NATO. Majpikantniji detaljcic je cinjenica da su U Rusiji sprovodjenje referenduma je prakticki u potpunosti zabranjeno vazecim zakonodavstvom, te da se pozivi na referendum smatraji krivicnim djelom
- dizanje nacionalnih tenzija u CG i njihova internacionalizacija
Za ostvariti ono zadnje cetnici iz Drazinog Fronta predvodjeni vojvodom Mandicem prvo su izmislili navodnu "svadju" izmedju crnogorskih Srba i Bosnjaka, pa su organizirali nekakvo "pomirenje", pa su optuzili crnogorsku vlast da „simulira tzv. građanski koncept društva, kojim se prikrivala drska diskriminacija i nasilna asimilaciona politika režima“. http://portalanalitika.me/clanak/259...c-mrtvorodence
U ulozi koordinatora te nove predstave nastupa nitko drugi nego bivsi mudjahedin-separatist i danasnji putinov vjerni pas na Sjevernom Kavkazu cecenski "mali car" Ramzan Kadirov.
koliko se puta mora ponoviti da se prestane sa lazima i glupavim spinovanjem...

ako nekog zanima evo jedan intervju jednog crnogorca-'bosnjaka' intervjuisanog od jednog (veleko-natovskog-i-evro-unijatskog) crnogorskog reportera....

https://www.youtube.com/watch?v=8qrWGlwWxrQ

crnogorac-bosnjak je predsjednik opstine plav koji je bio u gostima u ceceniji i kod ramzana kadirova...

tu se govori i o 'cg-politickoj-sceni' i 'svadjama' koje se pominju u ovom citiranom postu punom idiotluka....

---

mora se priznati da je ovaj 'voditelj' ispao, kako se to kaze u nasem selu, velika 'avetinja' - ovaj crnogorac-bosnjak ga je zaista 'ispreskakao' ...
serafim is offline  
Old 14.02.2017., 01:02   #7424
Da, Orhan je dominirao. Svaka čast.
Stradi is offline  
Old 14.02.2017., 19:04   #7425
Izgleda da cetnicki Vojvoda u pratnji "Pipuna" ide tamo dje upravo pripada, naime hinter Gittern
Bravo, Crna Goro
Evo njihovog bijesa http://portalanalitika.me/clanak/259...vicu-neustavna
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 14.02.2017., 20:18   #7426
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Izgleda da cetnicki Vojvoda u pratnji "Pipuna" ide tamo dje upravo pripada, naime hinter Gittern
Bravo, Crna Goro
Evo njihovog bijesa http://portalanalitika.me/clanak/259...vicu-neustavna
Ivane, "Pipun" je što?
ruka-slave is online now  
Old 15.02.2017., 00:10   #7427
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Ivane, "Pipun" je što?
Sin od Fadila Opančića


MaurS is offline  
Old 15.02.2017., 04:29   #7428
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Ivane, "Pipun" je što?
Pipun je naziv za dinju u nekim krajevima CG, a istovremeno je i nadimak jednog od poglavara prosrpskog i proruskog oporbenog pokreta Drazin Front Milana Knezevica (ocigledno zbog oblika njegove glave).
Evo ga lijevo na slici
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 07.03.2017., 19:06   #7429
http://portalanalitika.me/clanak/261...pcima-i-tisini
Stvarno ne znam, je li nesto novo ili samo zvakanje jedne te iste gume ...
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 09.03.2017., 17:48   #7430
Nepoznata je osoba u sredistu Beograda verbalno napala srpskog glumca Vojina Cetkovica zbog uloge crnogorskog ustanickog vodje Djura Draskovica u crnogorskoj seriji Bozicni Ustanak http://portalanalitika.me/clanak/262...zicnog-ustanka
Stvarno je za nevjerovati
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 09.03.2017., 19:28   #7431
I ova tema je propala - mjesec dana ruski car sam sebi pise.
tihobl is offline  
Old 09.03.2017., 21:14   #7432
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Nepoznata je osoba u sredistu Beograda verbalno napala srpskog glumca Vojina Cetkovica zbog uloge crnogorskog ustanickog vodje Djura Draskovica u crnogorskoj seriji Bozicni Ustanak http://portalanalitika.me/clanak/262...zicnog-ustanka
Stvarno je za nevjerovati


Verovatno je, vec po pravilu, rec o Srbima crnogorskog porekla. Takvi su veci Srbi i od onih "pravih" Srba.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
phanatique is offline  
Old 09.03.2017., 23:09   #7433
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
I ova tema je propala - mjesec dana ruski car sam sebi pise.
ovako _

posle par casa/flasa-boca-buteljki/'bidona'-buradi/ vina se povraca na samu pomisao da doticni 'ruski car' postaje 'zemljak' ...

ima u nekom filmu ono - da se parafrazira - 'daj majke ti ne brani me/nas vise'...

ovaj 'ruski car' :klap: je ne samo 'veliki crnogorac' , nego i 'veliki hrvat', 'najveci ukro-banderovac', veliki tkz. 'zapadnjak', veliki navijac islamskih fundametalista, itd..., itd....

nestasica sireva sa sofisticiranim 'zapadnim' imenima poremeti rasudjivanje....
serafim is offline  
Old 09.03.2017., 23:13   #7434
Quote:
phanatique kaže: Pogledaj post
Verovatno je, vec po pravilu, rec o Srbima crnogorskog porekla. Takvi su veci Srbi i od onih "pravih" Srba.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
evo ga i mentalitet-'bratko' 'ruskog cara'.... :klap:


..... srbijanac koji je veci 'e-unija_evropljanin' od samih e-unija-'evropjana...
serafim is offline  
Old 11.03.2017., 14:20   #7435
CRNOGORSKI predstavnik na Eurosongu Slavko Kalezić svojim je spotom za pjesmu "Space" izazvao mnoštvo komentara, i pozitivnih, ali i negativnih.

Naime, Kalezić u spotu nosi dugački umjetni rep na kosi kojim cijelo vrijeme vrti dok zavodljivo pleše bez majice. U jednom trenutku na glavi ima i krunu. Mnogi su prokomentirali da je spot pretjeran, ali ima i mnogo onih koji su poručili da će upravo zbog spota glasati za Crnu Goru.

"Pa kakav je ovo video?", "On izgleda kao svi eurovizijski klišeji u jednom čovjeku", "Ovo je baš loše", samo su neki od komentara ispod spota, dok su drugi komentirali da je crnogorski spot jedan od najboljih na natjecanju: "Bravo, legendo!", "Glasat ću za Crnu Goru samo zbog spota", "Ovo je vaša najbolja eurovizijska pjesma dosad!"
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 12.03.2017., 09:29   #7436
Quote:
phanatique kaže: Pogledaj post
Verovatno je, vec po pravilu, rec o Srbima crnogorskog porekla. Takvi su veci Srbi i od onih "pravih" Srba.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Je li istina da ima dosta Crnogoraca koji postaju ekavci vec u Prijepolju?
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 12.03.2017., 11:07   #7437
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Je li istina da ima dosta Crnogoraca koji postaju ekavci vec u Prijepolju?
Otkud Crnogorci u Prijepolju?
WarrenYoung is offline  
Old 12.03.2017., 11:29   #7438
Quote:
WarrenYoung kaže: Pogledaj post
Otkud Crnogorci u Prijepolju?
Trebam li to shvatiti tako da svaki vlak koji odlazi iz Bilelog Polja pun Crnogoraca stize u Prijepolje pun Nadsrba?
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 12.03.2017., 11:36   #7439
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Trebam li to shvatiti tako da svaki vlak pun Crnogoraca u Bijelom Polju stize u Prijepolje pun Nadsrba?
Treba da shvatiš da Srbi iz Crne Gore govore srpskim jezikom i vladaju odlično svim narečjima tog jezika.
WarrenYoung is offline  
Old 12.03.2017., 11:49   #7440
Quote:
WarrenYoung kaže: Pogledaj post
Treba da shvatiš da Srbi iz Crne Gore govore srpskim jezikom i vladaju odlično svim narečjima tog jezika.
Srba u CG ima samo 28,73% i oni cine najbrojninu nacionalnu manjinu, dok sam pitao upravo za one Crnogorce koji se izjasnjavaju kao Srbi cim udju na teritorij Srbije
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.