Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2016., 14:00   #81
Quote:
ruth63 kaže: Pogledaj post
Bila sam u Medjugorju sa suprugom , dvije sestre i njihovim muzevima sad od 9. do 12.7.Bili smo na misi na obredima na vanjskom platou.Pozvao nas je svecenik na kraju na blagoslov predmeta koje imamo za blagosloviti. Prislo nas je jako mnogo ljudi. Stajala sam u prvom redu do one ograde oko oltara. kako je svecenik sve blagosivljao osjetila sam lijepi prelijepi miris ruza-koji nisam osjetila od djetinjstav jer danas vise nikakvo cvijece ne mirise.
Znam da je tu bila nasa draga Gospa i da nas je sve blgoslovila.
Hvala ti draga Gospo Medjugorska.
Je si li sigurna da nitko u blizini nije bio namirisan mirisom ruže?
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 04:23   #82
Ja samo cujem miris pokosene trave .
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 12:23   #83
osječala sam,kad bih god zapala u neke nevolje,bez obzira na god doba,miris jedne vrste cvijeća,(koje cvate samo u proljeće),unutar stambenog prostora,a da te vrste cvijeća nema u mojoj blizini,te sam uvijek imala osječaj da mi se time daje na znanje,da nisam sama u nevolji,da me neka druga bića podržavaju,tješe ili mi žele dati na znanje da je nevolja prolazna.
No kad god sam osjetila težak miris tamjana,a da tamjana uopće nije bilo,znala sam da netko iz mog krvnog roda odlazi.
Obično to bilo u razmaku od 4-6 tjedana.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 20:16   #84
Ja osjećam kao da je tvornica parfema pored mene.Ne trebam dezodoranse više.
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 21:18   #85
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Više manje svi znate kako mirišu mirisni štapići, ali od nekih ljudi sam čuo da osjete miris i kada štapića nema, negdje vani ili na cesti.

Vjerujete li da je to normalna pojava ili se tim mirisom javlja neko devansko (anđeosko) biće?
U starom kvartu gdje sam zivjela, obavezno sam par dana prije smrti nekog susjeda osjetila intenzivan miris svijece.
Sad u novom kvartu, poznajem susjede ali kao da nisam na taj nacin povezana s njima. Umrlo ih je dosta, ali samo prije jednog sam osjetila taj miris...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 09:06   #86
Quote:
ruth63 kaže: Pogledaj post
Bila sam u Medjugorju sa suprugom , dvije sestre i njihovim muzevima sad od 9. do 12.7.Bili smo na misi na obredima na vanjskom platou.Pozvao nas je svecenik na kraju na blagoslov predmeta koje imamo za blagosloviti. Prislo nas je jako mnogo ljudi. Stajala sam u prvom redu do one ograde oko oltara. kako je svecenik sve blagosivljao osjetila sam lijepi prelijepi miris ruza-koji nisam osjetila od djetinjstav jer danas vise nikakvo cvijece ne mirise.
Znam da je tu bila nasa draga Gospa i da nas je sve blgoslovila.
Hvala ti draga Gospo Medjugorska.
Ima ruža koje mirišu i onih koje ne mirišu. Kod nas se mogu nabaviti Double delight i Papa Mailland koje jako mirišu, a najpoznatiji svjetski proizvođač ruža preporučuje ove: http://www.davidaustinroses.com/amer...sp?PageId=2025
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 10:42   #87
... znam osjetiti miris sandalovine, vjerojatno me nesto na nesvjesnoj razini podsjeti.
Mozak je zna biti bas zahebana igracka.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 14:23   #88
Padre Pio je mirisao na ljubičice. . Taj miris su mnogi ljudi mogli osjetiti kao dokaz njegovog duhovnog prisustva iako bi bio fizički stotinama kilometra udaljen.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
muni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2022., 21:06   #89
Već 2 dana za redom osjećam intenzivan slatkasti miris samo na jednom mjestu u stanu. Miris mi je nepoznat i ne dopire od ničega što imam u stanu. Doslovno se zadržava u zraku u tom jednom oblačku i kad god prođem kraj tog mjesta kao da sam prošla kraj osobe koja nosi nekakav parfem.
Ne znam opisati miris točno. Ne razumijem se baš u cvjetne mirise, ali ovaj je izrazito ugodan. I onda stanem i udišem ga....zanimljivo u svakom slučaju. Vjerujem da je nekakav znak koji tek moram prokljuviti.
__________________
Istina je svuda oko nas.
damaged is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2022., 21:25   #90
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Ima ruža koje mirišu i onih koje ne mirišu. Kod nas se mogu nabaviti Double delight i Papa Mailland koje jako mirišu, a najpoznatiji svjetski proizvođač ruža preporučuje ove: http://www.davidaustinroses.com/amer...sp?PageId=2025
Točno. Ima neuglednih ruža, a mirišu predivno. I obratno.

Ovo s pojavom neočekivanog mirisa - valjda nešto iz ventilacije?
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2022., 21:27   #91
Quote:
muni kaže: Pogledaj post
Padre Pio je mirisao na ljubičice. . Taj miris su mnogi ljudi mogli osjetiti kao dokaz njegovog duhovnog prisustva iako bi bio fizički stotinama kilometra udaljen.
Nije li Padre Pio i mogao biti na više mjesta odjednom? Fizički.
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2022., 16:51   #92
Miris štapića ne, ali osjetim miris ruža ponekad.
Naravno, nema cvijeća/biljaka u prostoriji, nije parfem, omekšivač ni ništa slično, baš miris ruža koji se pojavi odjednom i bude intenzivan i vrlo ugodan.

Nisam nikad pomislila da su anđeli u pitanju. To pomislim svaki put kad osjetim "škakljanje" u kosi haha
Dajla Mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2023., 12:23   #93
Meni se znalo dogoditi da sam par puta negdje vani osjetio miris tamjana, volim taj miris i nekako me opusti...

Poslano sa mog SM-A725F koristeći Tapatalk
__________________
Ive
ShortStoriesKS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.