Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2013., 16:26   #21
Hmm čini se da neki imaju i poprilično manji promet od toga...i to bez mračenja.
Baš si sad mislim i gledam da je većina lokala u kojima pijem kavu ranom zorom tek jedva prešla brojku 1000 na fiskalnim računima...živim u jednom malom gradu...

Ljudi u lokalima baš i nema, dapače rano se dižem i obično čitam novine uz kavicu od 6.00 do cca 7.30...a najviše kaj pamtim je bilo 6 ljudi jedan dan.
Obično smo troje ili četvero redovnih u tih sat i pol...

No brojka od 1000 je tek jutros probijena, a za svaku kavu račun dobijem odmah...
Da nešto mulja ili skriva prvo te račune nebi dao nama redovnima, znamo se godinama i šanse da ga prijavi neko od nas su zbilja vrlo male...

No ako računam da je kava s mlijekom i mineralna u istom lokalu 9 kuna, teško da je prosjek puno iznad toga (više ih pije kavu koja je 5 kuna) onda bi to reklo da je promet cca 9.000 u ova 24 dana.
Ma nek je i duplo od toga, neka je i 18 kuna po računu, to je opet 18.000 u 24 dana ili ti 750,00 po danu.

Znači debelo ispod ovog vašeg "minimuma", a radi se o lokalu u najmu.
Pozicija je jedna od boljih, i u konačnici mislim da im je promet u principu bolji nego u cca 60-70% ostalih u gradu (koji još nisu ni blizu brojke 1000).
Tu još nekaj ljudi i ima, kod ostatka ekipe živa pustoš, a u cijelom gradu i od cca 70-100 ugostiteljskih objekata možda njih 5 ili 10 radi bolje od ovog, a postoje tek 3 koja su vidno bolja i sa vidno većim prometom.

Ne miriši ovo na dobro, dapače izgleda da će hrpetina njih u propast neovisno o mračenju, smanjenju poreza i.t.d.
Bit će ovo jako gadna godina...
Hajde ovom mojem bar ne prijeti zatvor, ipak u lokalu radi isključivo familija...
Iako nisam siguran kak to ide kad su u pitanju roditelji, braća i sestre zaposleni u obrtu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:53   #22
Što mislite, po kojoj stopi se obračunava usluga hrane i pića pod šatorom gdje postoji usluga konobara, stolovi, klupe, kuhar koji priprema. Meni to po nekoj logici ima karakteristiku kao i svaki drugi restoran, jedino što nema čvrste zidove i ja bih koristila stopu 10%.
kritičnatočka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 12:39   #23
također bih stavila sve na desetku, osim na žesticu. sve što je priprema ide na desetku. ovako kada malo razmišljam čini mi se da bi na 25 moglo ići ono što je pakirano, recimo, prodaje sendviče od "don-dona", zapakirane. ali ako radi sendviče, sam, grije ih, stavlja na tanjur ili škartoc-onda je to priprema i ide na 10.

dalje mišljenja....? jučer sam pokupila bruku s pdv-om zbog logike razmišljanja, iskusni....izvol'te!
__________________
J'en ai marre de vos bonnes manières, c'est trop pour moi, moi je mange avec les mains et je suis comme ça...
bubamara1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 08:42   #24
Kad se prodaju zapakirani sendviči, od don-dona npr onda je to maloprodaja , i treba se voditi odvojeno po maloprodajnim pravilima.

Ostalo bi trebalo biti klasika, 10 % , žestica 25 %
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.