Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2015., 19:13   #1
obrtnička štedna banka

Ima li tko saznanja što je sa dionicama koje su imali obrtnici u obrtničkoj banci zagreb?
akadem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 05:26   #2
Dakle kao što sam naslov govori,moj dečko i ja smo se počeli jako često svađati i prepirati oko najmanje i najgluplje sitnice. Veza nam je počela jako strastveno,zaljubljenost,na prvu,"leptirići" . Kako smo se svađali tako smo se i mirili zbog toga što se volimo i ne možemo jedno bez drugoga. E sad,zadnja svađa me je baš nekako slomila i kao da su se emocije izmjenile u meni tj hladnija jesam jer sam povrijeđena ali duboko u sebi ga volim i voljet ću ga. Već sam prelazila preko nekih stvari,pregrmila jer mi je on ipak najveća ljubav.. Zanima me što vi mislite do koje granice je "dozvoljeno" ići ,u smislu opraštanja i prelaženja preko onoga što te na samu pomisao boli i ne bude svejedno? Koliko zbog ljubavi treba bit idiot?
__________________
We provide guarantee to pass test-king gmat with online exam training itil and you can also get best quality test-king toefl test mcat along with newhaven.edu mcat for your guaranteed success. artinstitutes.ed
kanwal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 18:00   #3
Pa, oroči noFce u banci ..... svađe će prestati ....
dante-1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.