Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 19:11   #981
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Može i 'vako.
NE MOŽE!

KRIVOTVORIO SI MOJE RIJEČI, KVOTAO SI PREPRAVLJENI (SVOJ) TEKST KAO DA SAM JA TO IZREKAO;
ŠTO JE TEŽA POVREDA FORUMSKIH PRAVILA


Quote:
Njima trebaju regresivni ljevičarski liberali koji maltretiraju sve redom - Vjernike, bijelce, bijele hetero muškarce, roditelje , ... nastavi niz...
Ako takvih regresivaca baš i nema, treba ih izmisliti.
.
Jedini tvoj problem je što to - ne treba izmisliti.
Jer ti mogu linkati tisuće Youtube snimaka gdje BLM napadaju i pozivaju na linč bijelaca, ljevičari razbijaju i pale, napadaju vjernike čak i demoliraju crkve i katedrale, latinosi napadaju i tuku Trumpove simpatizere, itd, itd...
Zapravo i netrebam ih linkati, vidio si već puno primjera.
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 19:44   #982
Jeez, daj se smiri. Dobio si napadaj. Protiv forumskih pravila je urlanje.

Nitko nije "krivotvorio" tvoje riječi, nego sam ti izmijenjenim citatom ukazati da se potpuno isto može navesti za 'tvoju' stranu.

Ti meni linkaj tisuće videa, a ja ću tebi linkati plinske boce u centru Zagreba.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:36   #983
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post

Nitko nije "krivotvorio" tvoje riječi, nego sam ti izmijenjenim citatom ukazati da se potpuno isto može navesti za 'tvoju' stranu.
Krivotvorio jesi, čim si mjenjao smisao kvotanog. Možeš skratiti, možeš djelove kvotati radi lakšeg odgovora. Ti si stavio meni da sam izrekao što nisam.
Točka.


Quote:
Ti meni linkaj tisuće videa, a ja ću tebi linkati plinske boce u centru Zagreba.
Jaki argument.
Mislio sam da ćeš bar pokušati naći kakve slike konzervativaca ili vjernika kako premlaćuju palicama pedera, ili kako ganjaju nekog nesretnog namjernika crnca uz povike "ubij Crnju"! Znaš, ono, bar jedan takav na tisuću ovih snimaka ljevoliberalnih jurišnika i razbijača...
Ništa?
Baš ništa?
A, da , plinske boce...
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 21:05   #984
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Ti si stavio meni da sam izrekao što nisam.
Točka.
Stilska forma, jebote, a ne namjera krivotvorenja tvog veleumnog posta. Primjer očite namjere lažnog citiranja je kad me se citiralo gdje govorim da moj stav nije 'strogo definiran', a onda se navodilo kako kažem da uopće nemam nikakav stav.
Gdje si bio tad i gdje je sad nestala sloboda izražavanja? Nevjerojatno je kako vam ne trebaju oponenti.

A što se pravila foruma tiče, ti si prototip spammera - (ponavljanje istih ili sličnih postova. Trebalo bi recimo pobrojati koliko su puta c/p ovi jedni te isti labeli, počevši s "regresivnim ljevičarima".

Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Jaki argument.
Mislio sam da ćeš bar pokušati naći kakve slike konzervativaca ili vjernika kako premlaćuju palicama pedera, ili kako ganjaju nekog nesretnog namjernika crnca uz povike "ubij Crnju"! Znaš, ono, bar jedan takav na tisuću ovih snimaka ljevoliberalnih jurišnika i razbijača...
Ništa?
Baš ništa?
A, da , plinske boce...
Krivo si shvatio. Tražio si protuprimjer, dobio si ga. Tvoj vrijednosni sud me ni najmanje ne interesira. As far as I'm concerned, može ti i atomska bomba bit - 'baš ništa'. Moje je učinjeno.

Nadalje, jeli ti stvarno misliš da se ovi tvoji predloženi primjeri nisu negdje dogodili?
Ti si najprije u tolikoj deluziji da tražiš protuprimjer ismijavanja Ann Coulter i pritom tvoj mozak ne uspijeva evidentirati, primjerice, ovo s ovim 'skrillexom' i 'cuckom', što je zapravo gore, jer Coulter je javna osoba i istupa u raznim talk-showovima svjesna njihovog sadržaja, dok su ovi budalaši došli na prosvjed i završili kao meta ismijavanja desničara na internetu.

Nadalje, toliko si indoktriniran da ne razumiješ da su sklonost nasilju, ismijavanju i sl. - ljudske karakteristike, a ne karakteristike jednog jedinog svjetonazora. Da, flashnews; nasilnika ima i među regresivnim ljevičarima i među naprednim desničarima.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 22:41   #985
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Stilska forma, jebote, a ne namjera krivotvorenja tvog veleumnog posta.
Daj se odluči.
Ako nisi imao namjeru krivotvoriti, onda napiši -
"Pogriješio sam što sam prepravljeni tekst stavio kao tvoj kvot."
I to je sve.
Nemoj se prenemagati i predbacivati meni krivnju za nešto.

Quote:
A što se pravila foruma tiče, ti si prototip spammera -
Kad ne ide drugačije, onda ad hominem.
Povjerena taktika. Bez dokaza, bez argumenata.

Quote:
Krivo si shvatio. Tražio si protuprimjer, dobio si ga.
Baš i ne, i samim tim si priznao poraz.

Quote:
Nadalje, jeli ti stvarno misliš da se ovi tvoji predloženi primjeri nisu negdje dogodili?
Jesu - u prošlosti češće, sada vrlo rijetko - bar u Zapadnoj civilizaciji.


Quote:
Ti si najprije u tolikoj deluziji da tražiš protuprimjer ismijavanja Ann Coulter i pritom tvoj mozak ne uspijeva evidentirati, primjerice, ovo s ovim 'skrillexom' i 'cuckom', što je zapravo gore, jer Coulter je javna osoba i istupa u raznim talk-showovima svjesna njihovog sadržaja, dok su ovi budalaši došli na prosvjed i završili kao meta ismijavanja desničara na internetu.
Znači, tebi je divljačko , neukusno i potpuno bezrazložno vrijeđanje Ann Coulter opravdano - a zašto?
Jer je rekla istinu? Jer je predvidjela pobjednika predsjedničke utrke?
Zašto? Trebali bi joj odavati počast i priznati da su ispali neuki bedaki.

A ova dva budalaša su se sami stavili u javnost, i istakli u doista izvanserijskom idiotizmu. Ljudi im se smiju, ali ih na neki način i žale zbog ograničenosti i deluzije.


Quote:
Nadalje, toliko si indoktriniran da ne razumiješ da su sklonost nasilju, ismijavanju i sl. - ljudske karakteristike, a ne karakteristike jednog jedinog svjetonazora.
O da, razumijem sklonost nasilju mnogo bolje nego ti.
Ali ti i tvoji istomišljenic nikako da shvate da je ona strana koja se puno više uzdržava od nasilja mnogo bolje naoružana i spremnija odgovoriti na nasilje. I da se neće vječno suzdržavati ako ovo sve okako nastavi.
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 01:03   #986
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Daj se odluči.
Ako nisi imao namjeru krivotvoriti, onda napiši -
"Pogriješio sam što sam prepravljeni tekst stavio kao tvoj kvot."
I to je sve.
Nemoj se prenemagati i predbacivati meni krivnju za nešto.



Kad ne ide drugačije, onda ad hominem.
Povjerena taktika. Bez dokaza, bez argumenata.


Baš i ne, i samim tim si priznao poraz.


Jesu - u prošlosti češće, sada vrlo rijetko - bar u Zapadnoj civilizaciji.




Znači, tebi je divljačko , neukusno i potpuno bezrazložno vrijeđanje Ann Coulter opravdano - a zašto?
Jer je rekla istinu? Jer je predvidjela pobjednika predsjedničke utrke?
Zašto? Trebali bi joj odavati počast i priznati da su ispali neuki bedaki.

A ova dva budalaša su se sami stavili u javnost, i istakli u doista izvanserijskom idiotizmu. Ljudi im se smiju, ali ih na neki način i žale zbog ograničenosti i deluzije.



O da, razumijem sklonost nasilju mnogo bolje nego ti.
Ali ti i tvoji istomišljenic nikako da shvate da je ona strana koja se puno više uzdržava od nasilja mnogo bolje naoružana i spremnija odgovoriti na nasilje. I da se neće vječno suzdržavati ako ovo sve okako nastavi.
Ja sam zaključila da je tebi ismijavanje ok. Ili je opravdano samo ismijavanje oboljele djece?

A ona se nije"stavila u javnost"? Vidim opet je ok nekog ismijavati, a drugog nije.

I na kraju, što ti to znači razumijem sklonost nasilju mnogo bolje nego ti? Nasilan si? I što to znači da je druga strana naoružana i spremnija odgovoriti na nasilje? Kaj su to neki posebni agresivci i nasilnici?

Ili.. kako bi bilo stvarati svoja mišljenja, neovisno o stranama? Grozno, jel da?
theremin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 01:56   #987
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Daj se odluči.
Ako nisi imao namjeru krivotvoriti, onda napiši -
"Pogriješio sam što sam prepravljeni tekst stavio kao tvoj kvot."
I to je sve.
Nemoj se prenemagati i predbacivati meni krivnju za nešto.
Niti je pogreška u pitanju, niti ti imam za što predbacivati krivnju. Prestani kmečati.

Upotrijebih takoreći stilsku figuru s tvojim postom. Big fakin deal. Nikakvo krivotvorenje. Nikakve drame

Evo, imaš priliku biti pravi, zapadni liberal. Budi to, ne budi uvrijeđena kmečalica.

Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Kad ne ide drugačije, onda ad hominem.
Povjerena taktika. Bez dokaza, bez argumenata.
Ti si za mene spammer, ponavljaš jedne te iste citate iz posta u post, tvoji postovi se sastoje isključivo od etiketiranja i kmečanja o regresivnim ljevičarima.
U par navrata se teoretski naslutilo nešto više, ali u praksi se ispostavilo da ne možeš podnijeti niti jedan lijepi stilski quote. Rekli bi - jedno pričaš, drugo radiš, treće vjerojatno misliš.

Doduše, to me previše ne zanima. Što se mene tiče spammaj all you want. Rekoh to jer si se ti dotaknuo pravila foruma, pa ih otiđoh proučit i tako me neke stvarčice tamo podsjetile na tebe.

Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Baš i ne, i samim tim si priznao poraz.
Nda. What are you, 8?

Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Jesu - u prošlosti češće, sada vrlo rijetko - bar u Zapadnoj civilizaciji.
Nda. What are you, God?

Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Znači, tebi je divljačko , neukusno i potpuno bezrazložno vrijeđanje Ann Coulter opravdano - a zašto?
Alert - podmetanje.

Ja nemam problema s tim; još uvijek mogu prepoznati isti obrazac ponašanja, dolazilo s lijeva ili desna.
Ti živiš u nekom balonu u kojem su ljevičari vrijeđaroši i nasilnici i isto propuštaš vidjeti kod svoje svjetonazorske opcije. To nije moj problem. Opet, moje je da ti navedem činjenično stanje, a tvoj vrijednosni sud me ne zanima. Drugim riječima, ako ja pokažem da je nebo plavo, ne zanima me što netko i dalje misli da je žuto.

Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
O da, razumijem sklonost nasilju mnogo bolje nego ti.
Ali ti i tvoji istomišljenic nikako da shvate da je ona strana koja se puno više uzdržava od nasilja mnogo bolje naoružana i spremnija odgovoriti na nasilje. I da se neće vječno suzdržavati ako ovo sve okako nastavi.
Ti ovdje zapravo prijetiš nasiljem, ako se ljevičari ne počnu ponašati onako kako bi ti htio da se ponašaju?

Pathetic.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:27   #988
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
...
... Prestani kmečati.

... ne budi uvrijeđena kmečalica.

....Ti si za mene spammer

...Nda. What are you, 8?

...Nda. What are you, God?

...Alert - podmetanje.
Na sve moje argumente odgovaraš vrijeđanjem, napadima ad hominem, podmetanjem,
Vidim da moderatori ne reagiraju.
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:47   #989
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
To je bila i moja prva reakcija, no to je emisija koja se *ciljano* bavi upravo roastingom. Tamo ti dođe 'gost' i onda ga roastaju do iznemoglosti. Sjećaš se ovog?

Znači, mogla je znat što je čeka tamo... nije morala pristat.



NE volim taj tip humora. #special snowflake#

Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
A ima li igdje primjer da tako konzervativci divljački vrijeđaju nekog ljevičarskog novinara ili političara?
NE znam.
Nisam znao ni za ovu emisiju.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:07   #990
Quote:
theremin1 kaže: Pogledaj post
Ja sam zaključila da je tebi ismijavanje ok. Ili je opravdano samo ismijavanje oboljele djece?
A ona se nije"stavila u javnost"? Vidim opet je ok nekog ismijavati, a drugog nije.
Bilo bi lijepo da možemo kulturno raspravljati , uz bar elementarno uvažavanje objektivnih činjenica.
Ali ako se stvarno ne možemo bez pogovora složiti da je ovo iživljavanje liberalnih "progresivaca" nad Ann Coultard ispod svih kriterija - očito ne možemo.

Quote:
I na kraju, što ti to znači razumijem sklonost nasilju mnogo bolje nego ti? Nasilan si?
Ovakav ad hominem je školski primjer pasivne agresije.

Zašto misliš da nasilni ljudi "razumiju" agresivno ponašanje? Oni ga prakticiraju. Ljudi koji proučavaju, čitaju knjige, imaju iskustva iz prakse - takvi razumiju (uvjetno rečeno) korijene agresivnog ponašanja, i znaju ga prepoznati u obrascima ponašanja sugovornika.


Quote:
I što to znači da je druga strana naoružana i spremnija odgovoriti na nasilje? Kaj su to neki posebni agresivci i nasilnici?
Desničari i konzervativcinsu u neuporedivo većem postotku patrioti, ratni veterani, profesionalni vojnici i policajci, lovci, imaoci vatrenog oružja, ljubitelji grubih sportova i borilačkih vještina, bajkeri, žive više u ruralnim područjima bliže istinskoj prirodi, rade u težim i opasnijim zanimanjima, drže do moralnih vrijednosti i spremni su ih braniti, tradicionalisti sa većim obiteljima i bližim obiteljskim vezama koje su spremni braniti, itd.

Ljevoliberalni "pogresivci" su u neuporedivo većem postotku članovi mirotvornih udruga, udruga civilnog društva, "ljubitelji" životinja,protivnici oružja i lova, odbijaju služiti vojsku, umjetničke duše,glumci i baletani, skloni 'društvenim' djelatnostima, društvenom aktivizmu i paradiranju, multikulturalisti i globalisti, djeca razorenih obitelji i svih vrsta "alternativnih" obitelji - bez jakih obiteljskih veza i korijena, ovisnici o državnoj sisi, ovisni o majčici Državi u svakom pogledu zaštite od svega i svačega, više žive u urbaniziranim sredinama i rade u sigurnim i laganim zanimanjima...

To je generalizacija, ali je dobra slika stvarnog stanja.

A ti sad razmisli, izbroji do deset i reci mi tko će pobjediti ako se sukob ove dvije društvene grupe bude rješavao nasiljem!
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:50   #991
....preletio sam ovo gostovanje kod Mahera.
Jbg... sto se nastupa i komunikacije tice stvarno je jak. Pozornica ga voli, a on se osjeca kao riba u vodi....cak je i vrlo nenaklonjenu publiku uspio dobiti u par navrata. Bome i Mahera takoder.
Annu izdaje govor tijela. JBG vidi se kada joj je neugodno i nelagodno. Milou nije nikada, on svojim govorom tijela porucuje: "let's have fun. "
Boli ga qurac, njemu je super pred kamerama, pod svjetlom reflektora i u centru paznje. Obzirom na ovo cime se bavi, to mu je jako veliki plus.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 13:14   #992
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Bilo bi lijepo da možemo kulturno raspravljati , uz bar elementarno uvažavanje objektivnih činjenica.
Ali ako se stvarno ne možemo bez pogovora složiti da je ovo iživljavanje liberalnih "progresivaca" nad Ann Coultard ispod svih kriterija - očito ne možemo.



Ovakav ad hominem je školski primjer pasivne agresije.

Zašto misliš da nasilni ljudi "razumiju" agresivno ponašanje? Oni ga prakticiraju. Ljudi koji proučavaju, čitaju knjige, imaju iskustva iz prakse - takvi razumiju (uvjetno rečeno) korijene agresivnog ponašanja, i znaju ga prepoznati u obrascima ponašanja sugovornika.




Desničari i konzervativcinsu u neuporedivo većem postotku patrioti, ratni veterani, profesionalni vojnici i policajci, lovci, imaoci vatrenog oružja, ljubitelji grubih sportova i borilačkih vještina, bajkeri, žive više u ruralnim područjima bliže istinskoj prirodi, rade u težim i opasnijim zanimanjima, drže do moralnih vrijednosti i spremni su ih braniti, tradicionalisti sa većim obiteljima i bližim obiteljskim vezama koje su spremni braniti, itd.

Ljevoliberalni "pogresivci" su u neuporedivo većem postotku članovi mirotvornih udruga, udruga civilnog društva, "ljubitelji" životinja,protivnici oružja i lova, odbijaju služiti vojsku, umjetničke duše,glumci i baletani, skloni 'društvenim' djelatnostima, društvenom aktivizmu i paradiranju, multikulturalisti i globalisti, djeca razorenih obitelji i svih vrsta "alternativnih" obitelji - bez jakih obiteljskih veza i korijena, ovisnici o državnoj sisi, ovisni o majčici Državi u svakom pogledu zaštite od svega i svačega, više žive u urbaniziranim sredinama i rade u sigurnim i laganim zanimanjima...

To je generalizacija, ali je dobra slika stvarnog stanja.

A ti sad razmisli, izbroji do deset i reci mi tko će pobjediti ako se sukob ove dvije društvene grupe bude rješavao nasiljem!

Ne, stvarno se ne možemo dogovoriti da je iživljavanje nad Ann Coultard ispod svih kriterija, a ismijavanje djece oboljele od raka, ok. Ni u kojem svemiru. Licemjerje mi je sve samo ne ideal.

Kakav ad hominem, ad hominem je karakterizacija, a ne pitanje. I izravno nekog pitati je li nasilan, nije nikakav iskaz niti agresije, a kamoli pasivne agresije. Inače, tvoja druga konstatacija, ja razumijem agresiju, ma daj, a mi svemirci ju ne razumijemo, nije jednaka prvoj, ja razumijem agresiju bolje od tebe..

Iz ovog tvojeg iskaza čovjek bi zaključio da mirotvorstvo i briga za slabije nisu moralne vrijednosti, ili da oni iz razorenih obitelji, umjetnici ili druge kulture vrijede manje od tebe i tvoje kulture. Kršćanske bit će?

Mislim da bi te Gauss iznenadio. Između tebe i tvoje šačice koja bi prijetila, skrivajući se iza tradicionalnog i kršćanskog, i šačice koja živi od propagiranja stoji većina. Većina koja šuti i kasno pali, koja nije biker, ali zna vozit motor, koja ne ide u lov, ali zna baratat puškom, koja se ne busa u prsa svojim ratnim putem, ali joj nitko ne smije taknut psa, kojoj je obitelj fakat važna, pa se ne bavi tuđom, i koja, kako je povijest pokazala, jako dobro zna što je agresija, i na kraju..pobijedi.
theremin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 13:44   #993
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Na sve moje argumente odgovaraš vrijeđanjem, napadima ad hominem, podmetanjem,
Vidim da moderatori ne reagiraju.
Čovjek te samo pošteno oprao a ti cmizdriš kao neka jebena pahuljica


__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 14:05   #994
Odličan naslov članka u Slateu (jedan od najregresivnijih časopisa na internet): “Emily Rajtakowski (ko će njeno ime napisat) defending Melania Trump is not what we need right now.”

Znači kad je žena desničarka, kao Coulter, onda se treba pljuvat po njoj, kad je ljevičarka onda odma misogyny, misogyny.
Thelonious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 15:50   #995
Quote:
Thelonious kaže: Pogledaj post
Odličan naslov članka u Slateu (jedan od najregresivnijih časopisa na internet): “Emily Rajtakowski (ko će njeno ime napisat) defending Melania Trump is not what we need right now.”

Znači kad je žena desničarka, kao Coulter, onda se treba pljuvat po njoj, kad je ljevičarka onda odma misogyny, misogyny.
Nije li nevjerojatno kako te stvarii nisu bile zamislive prije godinu dana?
Mislim na ispolirani imiđ/percepciju/tzv."progresivno" lice neoliberalne ljevice.

Not any more!

Ne samo da to lice nije tako ispolirano kako ga se nastojalo prikazati...već je puno malicioznije i opasnije po društvo u cjelini, nego li smo mogli pretpotavljati.

Tvrdnja ovog profesora koji je do nedavno bio gorljivi lijevi aktivist, pa onda napustio ljevicu - kako neoliberalizam u biti predstavlja najveću prijetnju zapadnoj/slobodarskoj civilizaciji u povijesti, u ovom trenutku - sve više izlazi na vidjelo.

Zamisli da je ta činjenica ostala skrivena još nekoliko godina i da je ta ekipa mogla nastaviti nesmetano gurati vl.agendu na bazi nakalemljene "ispravnosti"/neupitne "progresivnosi".
Strah me je i konteplirat...
__________________
* * * *

You don't get THE GOLD without THE DRAGON!

Zadnje uređivanje Della17 : 18.02.2017. at 16:28.
Della17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 19:14   #996
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Na sve moje argumente odgovaraš vrijeđanjem, napadima ad hominem, podmetanjem,
Vidim da moderatori ne reagiraju.
Ne. "Ljevičari dolaze iz razorenih obitelji" ili "Napadi se na Zapadu događaju rijetko" to nisu argumenti, niti je moje pitanje na to "jesi li ti Bog" vrijeđanje.
Nije čak ni neki posebni ad hominem obzirom da se sve što si tu citirao odnosi na sadržaj tvojih postova.

Dakako, valjalo bi detaljnije odgovoriti na to, npr. da je 'rijetko' izrazito relativan pojam, jer ono što je nekome 'rijetko' drugome je 'često'. 'Rijetko' nema komparativnu vrijednost samo po sebi i obično dolazi uz neku vrstu parametra (jesi li ikad odgovarao na anketno pitanje npr. Koliko često gledate televiziju - Svaki dan, Nekoliko puta tjedno, Jednom tjedno, Rjeđe...). U tom slučaju 'rijetko' već nešto znači.
U ovom tvom navodu ne znači apsolutno ništa, niti se tu radi o nekom argumentu. Doduše, ti ih ni ne nudiš; ti nudiš c/p, etiketiranje, pretenciozne, proizvoljne ocjene istih i tome slično.
Ja kad te uvrijedim drage volje ću ti poslati i pismenu ispričnicu, nikakav problem. Dotad tvoje procjene 'uvredljivoga' očito ne iziskuju moderatorsku zaštitu, žao mi je.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 00:02   #997
Milo prekardašio. Trebo održati govor na CPACu (nekoj važnoj konferenciji konzervativaca- govorit će i POTUS, Priebus i Bannon), što je odma izazvalo konsternaciju među pravim konzervativcima, a i liberalima naravno, i onda je kreno lov i izvlačenje starih izjava, pronašli mu neku izjavu gdje je kao opravdavao seksualni odnos s maloljetnicima (čak se i on morao ispričati), i onda uništavanje: otkazan mu govor na CPACu, nakladnik mu otkazao prvu knjigu koju je trebao izdat i dobit će (najavljuje se) otkaz na Breitbartu. U jednom danu ga satrali. S Twittera je baniran, ostaje mu sad još FB.
boske94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 00:20   #998
sprzilo mileta. navodno ga ceka sup karta u breibartu
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 00:30   #999
U kojem kontekstu je on to izjavio?
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 01:28   #1000
Spržila ga stara škola republikanaca već viđenom metodom u 1 danu

Jbt, liberali su mala maca prema njima, sada tek vidim da Trump nema šanse protiv njih...

Ako se iz ovog izvuče onda je jebeniji igrač nego sam mislio...
__________________
Make America Great Again!
veruda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.