Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2017., 03:32   #121
daj malo pojasni ove paralelne svemire kad si neodlučan.npr ja sad ne znam da li da imam ljubavnika ili ne.da li se sad stvara paralelni svemir di moj život ide u tom smjeru,dok ja u ovom svemiru ne varam muža?koji je onda od ta dva stvarniji?i gdje u toj priči dolazi karma,jer kao ja sam ovdje odlučila pošteno igrati,pa mi je to plus karmički ,dok tamo ću snositi posljedice svoje nemoralne odluke.kužiš kaj hoću reć..
i znači li to da nema ispravnog puta,već su svi ispravni?
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 00:26   #122
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
daj malo pojasni ove paralelne svemire kad si neodlučan.npr ja sad ne znam da li da imam ljubavnika ili ne.da li se sad stvara paralelni svemir di moj život ide u tom smjeru,dok ja u ovom svemiru ne varam muža?koji je onda od ta dva stvarniji?i gdje u toj priči dolazi karma,jer kao ja sam ovdje odlučila pošteno igrati,pa mi je to plus karmički ,dok tamo ću snositi posljedice svoje nemoralne odluke.kužiš kaj hoću reć..
i znači li to da nema ispravnog puta,već su svi ispravni?
Paralelna dimenzija se stvara kad su u igri neke važne odluke koje čovjek treba donijeti u životu , a tvoj se slučaj zasigurno tu ubraja.

Obe dimenzije , i ova gdje si mu vjerna i ona gdje ga varaš , su jednako stvarne i to za onu jedinku svijesti duše koja tu dimenziju proživljava.

Sve različite dimenzije/univerzumi su hologrami , jedino što je stvarno su jedinke svijesti duše koje su ujedno dio sveukupne božanske svijesti zvane Bog.

Karma je univerzalni princip/zakon uzroka i posljedice i karmu skupljaju obe jedinke svijesti duše tvoje , u ovoj i u tvojoj paralelnoj dimenziji.
Sve je ustvari karma , svaki seksualni odnos stvara karmu , svaki verbalni odnos također.
Ljudi misle da pišući ovdje na forumu i vrijeđajuči druge ne stvaraju nikakvu karmu , nikakve poslijedice , ali istina jeste , da je sve energija i kakvu enegiju čovjek odašilje , takva mu se energija posljedično , kao bumerang i vrača , samo je pitanje kada će mu se vratiti i gdje , ali je zato sigurno da hoče.
Akcije , riječi , čak i misli stvaraju karmu , ali misli mnogo manju nego prve dvije.

Postoje samo iskustva kroz koja svijest duše prolazi i ona su nekad svjetlija , a nekad tamnija i ta iskustva vežu uz sebe uzroke-posljedice , tamnije ili svijetlije , dobru ili lošu karmu , koju svijest po univerzalnom-božanskom principu mora odraditi , ili ovdje i sada , u ovoj inkarnaciji , ili u nekoj narednoj inkarnaciji , ili između inkarnacija na Bardo nivou astralne dimenzije , gdje svijest duše , bez ljudskog tijela prolazi kroz "raj" ili kroz "pakao" , ovisno o karmi ili uzrocima koje je skupila u inkarnacijama.

Ti ovdje stvaraš svoju karmu ili uzrok/posljedicu , a tvoj paralelni ti u paralelnoj dimenziji svoju karmu. Ti si djelič multidimenzionalne duše koja se nalazi u mnogo različitih dimenzija u isto vrijeme.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 15:39   #123
meni se čini da je karma izmišljotina tih archonaca,koji nas njome drže u ovom vječnom krugu inkarnacija na ovoj planeti zatvoru,koja im služi da se hrane našim emocijama niže frekvencije
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:11   #124
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
meni se čini da je karma izmišljotina tih archonaca,koji nas njome drže u ovom vječnom krugu inkarnacija na ovoj planeti zatvoru,koja im služi da se hrane našim emocijama niže frekvencije
Ako baciš kamen uvis, zbog prirode gravitacije će pasti negde. U tom pravcu se odvija i "karma", kao jednostavna memorijska hrpa u okviru bića, u kojoj postoje započeti procesi iz perioda koji trenutno svest nije svesna (poput začeća, najranijeg detinjstva etc) koji se nastavljaju u pravcu koji odgovara onome što su oni uzrokovali - pa sve do sadašnjeg treuntka gde svako čovekovo delovanje po prirodi stvari nosi svoju posledičnost.

Dakle, nije ništa što je izolovano u odnosu na nekakvu spoljašnjost (pa ni unutrašnjost) - a sve u pravcu tome da bude u određenoj harmoniji sa prirodnim procesima, ili da tome bude nesinhronizovano, i jedno i drugo daju svoje posledice, kao što dovode i do daljih mogućnosti u životu.

Proces reinkarnacije jednostavno predstavlja promenu fizičkog media u procesu ograničenog fizičkog bivstvovanja - gde nakon jednog napuštanja fizičkog oblička ta mentalna i suptilna (energetska matrica) započinje svoju ekspresiju u narednoj formi kroz koju se ispoljava - ispoljavajući tako i određene prošle tendencije.

Činjenica je da svest se "ne uništava" zajedno sa fizičkim telom. Pošto sam imao određenih kontakata sa umrlim osobama (mentalnim i suptlnim delom onoga što bismo nazvali - čovek), to mogu iz ličnog iskustva potrvrditi (pri čemu se ne radi ni o kakvoj halucinaciji, niti sam psihički bolestan niti konzumiram alkohol i druge droge).
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 19:51   #125
naravno da se svijest ne uništava,ali je i ona zarobljena u ovom krugu beskonačnih inkarnacija iz kojeg nema izlaza,budući kad umremo archonci imaju tehnologiju da nas vrate ponovo u ljudsko tijelo.tuneli koji vode prema svjetlu su u biti klopka za duše
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 22:01   #126
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
naravno da se svijest ne uništava,ali je i ona zarobljena u ovom krugu beskonačnih inkarnacija iz kojeg nema izlaza,budući kad umremo archonci imaju tehnologiju da nas vrate ponovo u ljudsko tijelo.tuneli koji vode prema svjetlu su u biti klopka za duše
Duša je večna, svest je posledica.

U kosmosu postoji samo volja Jednoga - svi su zakoni podređeni tome, nema ko "drugi" da se meša u to, niti može, niti postoji neko ko bi mogao da se u to umeša kao nešto zasebno, odvojeno sa tendencijom da nekog zabludi.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 01:03   #127
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
meni se čini da je karma izmišljotina tih archonaca,koji nas njome drže u ovom vječnom krugu inkarnacija na ovoj planeti zatvoru,koja im služi da se hrane našim emocijama niže frekvencije
Bog/Kreator treba sva moguča iskustva , da bi prolazeči kroz njih spoznavao samoga sebe , pa je zato i stvorio mnogo različitih dimenzija u kojima kroz jedinke svijesti(koje mi jesmo) , koje obitavaju u tim dimenzijama , prolazi kroz razna iskustva , iskustva pomoču kojih se te jedinke svijesti(koje su Kreatori u malom) uzdižu u sve više i više dimenzije svijesti , dok se potpuno ne spoju s Kreatorom od kojega ustvari nikada nisu ni bile odvojene , samo su bile u iluziji odvojenosti.
Naravno, to je paradoks , kao i mnogo toga u duhovnosti.


Adolf Hitler , čovjek koji bi po svojim zaslugama u ovoj svojoj zadnjoj inkarnaciji , kao trebao odraditi barem nekoliko tisuća budučih dobrih inkarnacija , da bi kao eventualno očistio svoju negativnu karmu koju je sakupio samo u ovoj jednoj inkarnaciji , je primjer da ništa nije onako kako nam se čini na prvu.

Hitler je bio/jeste jedan od najviših Božanskih Anđela/Kerubima ,kojemu je Kreator u najvišoj dimenziji dao "zadatak" ili da kažemo zemaljskim riječnikom , zamolio ga je , da spusti svoje visoke anđeoske vibracije , zaboravi tko je i što je i da se spusti vibraciono u najnižu 3 dimenziju , inkarnira se u ljudska tijela(jer je jedinka svijesti Hitlera-Hitler bio inkarniran i na Atlantidi , gdje je radio slične stvari kao i ovdje , uglavnom zavaravao tamošnji narod i on je najviše i zaslužan ,naravno uz Orionce , za rasulo civilizacije Atlantide) i stvara situacije i događaje , koji su iz ljudske perspektive jako mračni , svi do jednoga , a koji su bili neophodni za razvoj/evoluciju jedinki svijesti , a koji su na jedan način obogačivali i samu Kreaciju i Kreatora.

I zato ništa nije slučajno , sve i svatko ima svoje mjesto i svrhu u ovoj beskonačnoj Kreaciji , a 3 dimenzija je mjesto za najmračnija iskustva i Kreator treba ta mračna iskustva 3 dimenzije , isto kao što treba svijetla iskustva viših dimenzija , a jedinke svijesti prolazeči kroz sva iskustva svih dimenzija , donose na kraju Kreatoru darove(jer ne možeš se vratiti kući praznih ruku) , a ti darovi su upravo ta mnogobrojna,raznorazna iskustva koja je svijest sakupila putujući/evoluirajući kroz dimenzije svijesti.

Da se vratim na Hitlera ili bolje rečeno svijest visokoevoluiranog anđeoskog Kerubima koji je bio inkarniran u Hitlerovo fizičko tijelo , koji je na zamolbu Kreatora pristao da zaboravi na sebe , da zaboravi tko je i što je i da spusti svoje anđeoske vibracije sve do treče dimenzije gdje će kreirati....i on je samo jedan od tih visokih Božanskih Kerubima , koji su dobili zadatak/zamoljeni su da stvaraju/kreiraju mračne situacije-događaje u 3 dimenziji.
Jer kakva bi to bila 3 dimenzija bez jako MRAČNIH događaja i iskustava.

On i slični njemu nemaju karmu za očistiti jer su oni došli/spustili se iz najviših vibracija/dimenzija svijesti i ovdje su po božanskom zadatku , samo se trebaju dovoljno očistiti na Bardo nivou Astralne dimenzije , da se prisjete pravog sebe - anđeoskog Kerubima i da se potom vinu u najvišu 12dimenziju gdje su blizu Kreatoru i upravo je tako i bilo s Hitlerom i drugim Kerubimima koji su ovdje imali svoje uloge.

Karma nije izmišljotina Arhonaca , to je univerzalni božanski princip/zakon i on se ne mora odraditi isključivo u ovoj 3 dimenziji , to može biti i Bardo nivo 4 astralne dimenzije , ali ni karma nije za sve ista , ne vrijede ista pravila za sve , kao što sam ti i pokušao pokazati ovim primjerom Hitlera.

Karma se sakuplja u čovjekovo podsvijesno i kada dođe pravi trenutak , ti češ biti privučena/privučen ili češ privuči k sebi mjesta, situacije i ljude koji odgovaraju čišćenju te karme iz podsvijesnog , jer tebe nitko ne kažnjava , ne kažnjava te Bog , več ti sam ne možeš nikako biti miran u sebi prije nego si očistio tu karmu iz podsvijesnog , jer negativna karma , o njoj ovdje pričam , je ustvari razdvajanje svijesti , iluzija odvojenosti , dok je mir koji čovjek neprestano traži ustvari povezan s jedinstvom svijesti , a tog jedinstva svijesti ili mira ne može biti u čovjeku sve dok je negativne karme u čovjekovom podsvjesnom , koja u čovjeku stvara neprestani nemir.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:07   #128

šta ga ti nadrobi, hitler kerubin, karmu cistiš spuštanjem u nižu dimenziju

bit i smisao karme nije spuštati se, vec rasti...spoznati sva stanja i sranja da bi
shvatio besmislenost nasilja, mrznje itd...
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 19:05   #129
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post

šta ga ti nadrobi, hitler kerubin, karmu cistiš spuštanjem u nižu dimenziju

bit i smisao karme nije spuštati se, vec rasti...spoznati sva stanja i sranja da bi
shvatio besmislenost nasilja, mrznje itd...
Ne znam što bih ti rekao na ovo što pišeš , ili ne čitaš cijeli tekst ili ne razumiješ pročitano ili i jedno i drugo.
Gdje sam ja to napisao da karmu čistiš spuštanjem u nižu dimenziju?
Pročitaj tekst od vrha do dna nekoliko puta ako treba , pa češ možda i vidjeti što sam o karmi napisao.

Atlantiđanski Bog "Bael" nije bio nitko drugi nego polubog , sada nam dobro znani kao Adolf Hitler , koji je ustvari bio jedan od "palih" anđela , anđela koji ustvari i nisu pali , već su dobrovoljno spustili svoje vibracije , sve do treće dimenzije , da bi tako nesvijesni tko su i što su uopće , u iluziji odvojenosti od cijeline i od Boga/Kreatora , kreirali "mračnu" 3dimenziju , jer kontrolori ovog planeta-Orionci , nemaju u sebi nikakvu kreativnost , niti za pozitivne niti za negativne scenarije.

Onda imamo priču o Luciferu ili Rhyee-u , palom anđelu , koji nije pao , več se također dobrovoljno spustio u vibracijama i kojega je Kreator objeručke prihvatio kad mu se ovaj vratio u 12 dimenziju prije nekih 40-50 godina , jer je njegova misija bila završena na ovom planetu.

Kreator je bio pozvao Lucifera i druge anđele iz najviših dimenzija , da učestvuju u velikom eksperimentu odvajanja ili iluziji odvojenosti , gdje će ovi visokovibracioni anđeli spustiti svoje vibracije i zaboraviti tko su i što su , pa se spustiti u 3 materijalnu dimenziju , inkarnirajući se u fizička tijela i tu nesvijesni , kreirati događaje i situacije koji podržavaju odvojenost od Boga , iluziju odvojenosti , da bi se stvorile mogučnosti za mnoga mračna iskustva kroz koja će inkarnirane jedinke svijesti prolaziti i pomoču kojih će evoluirati.

Uz njih su vezani i kontrolori ovog planeta-Orionci , ali to je sad druga priča.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:22   #130
a kako objašnjavaš isusa.tko je on bio?
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 01:17   #131
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
a kako objašnjavaš isusa.tko je on bio?
Isus Krist iz Biblije je izmišljeni lik kojega su stvorili na viječanju u Nici pod upravom rimskog cara Konstantina ,oko 300-te godine i taj izmišljeni lik je bio kompozit različitih sekti i religija ondašnjeg Rima.

Isus iz Nazareta je bio istiniti lik koji je živio u ono vrijeme i koji se inkarnirao u ljudsko tijelo na Zemlji radi uzdizanja svijesti i vibracija ljudi i planete same.

Isus iz Nazareta je bio i jeste Zvijezdano biće.
Zvijezdana bića su visoko evoluirana bića/duše , koje su dostigle visoke nivoe prosvijetljenja , od 5 do 12 dimenzije , na drugim visoko evoluiranim-prosvijetljenim planetama i ovdje , na Zemlju , su dolazili kroz povjest i još uvijek dolaze radi uzdizanja svijesti i vibracija planete i ljudi na planeti.

Isusova ekipa je također bila istinita i stvarna.
Josip , Marija prva i druga i ostali u grupi su u ono Isusovo vrijeme , bili Esseni-visokoevoluirana zvijezdana bića/duše , koje su doživjele prosvijetljenja na drugim planetama i ovdje su se inkarnirali radi uzdizanja vibracija ljudi i planeta.

U kasnijim inkarnacijama Esseni su bili Katari(originalni , jer ima mnogo laži i zabluda vezano uz njih) ,a ta prosvijetljena zvijezdana bića su se uvjek iznova inkarnirala i dan danas se inkarniraju radi održavanja balansa sa mračnim Orioncima - vanzemaljskim kontrolorima ove planete.
Zvijezdana bića/duše su oduvjek bile snažna svijetla u ovoj Orionskoj tamnici.

Tako je Jehovah iz Biblije , osvetoljubivi Bog Židova , ustvari Orionski vanzemaljac Anunnaki i on je napustio Židove s obečanjem da će im se vratiti jednog dana(i dan danas ga čekaju) i kada je prosvijetljeni Isus iz Nazareta , visoko evoluirano , prosvijetljeno zvijezdano biće/duša , došao samo sa suosječanjem i ljubavi prema drugom , Židovi su odmah znali da to nije njihov Bog Jehovah , jer njihov Bog je krvoločni i osvetoljubivi Bog rata , Jehovah- Orionski Anunnaki.

Isus iz Nazareta je prosvijetljeno zvijezdano biće/duša , koja je evoluirala i doživjela visoki stupanj prosvijetljenja na jednoj drugoj , visoko evoluiranoj planeti u našoj Galaksiji.

Ona priča da je on jedini Božji sin je ciljano smišljena od strane kontrolora-Orionaca da se mase ljudi mogu lakše kontrolirati , da obični čovjek nikada ni ne pomisli da bi jednog dana , kada se očisti i uzdigne svoju svijest , mogao doživjeti prosvijetljeni nivo Isusa i više dimenzije.

U svemu ima istine , pa tako i u Bibliji , ali je ta istina tako lukavo izmješana s lažima , da je čovjeku teško razlučiti šta je šta.
Uglavnom , čovjek se zalijepi za onaj dio koji je istinit i koji služi kao mamac i kada čovjek zagrize taj mamac , več je uhvačen u klopku vjere , a da toga nije ni svijestan.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 11:49   #132
Jasna je meni ta priča(mislim čula sam za tu teoriju) o "potrebi" prolaženja kroz mračna iskustva da bi duša evoluirala bla,bla...ali mi je kontradiktorna s činjenicom da se kroz povijest stalno inkarniraju visokoevoluirane duše ne bi li podigle vibraciju planete u svrhu prestanka tih užasnih mračnih iskustava,koja su kakti bogu stvoritelju "neophodna" da bi doživio sebe kroz njih.Ja ipak vjerujem da prvobitno stvoritelj nije zamišljao ovakav razvoj događaja na planeti i da se negdje dogodila greška(glitch)u programu,koja je dovela do ovih strahota kojima svjedočimo svaki dan tisuće godina..
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:00   #133
Što veliš na Icke-ovu teoriju da je ovo iluzija i da živimo u simulaciji,u izmišljenoj stvarnosti koja je projicirana u našem umu kao u filmu Matrix. Sve oko nas je kolektivna simulacija za koju ne znamo da nije stvarna jer su nam mozgovi prevareni?
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:11   #134
Mnogo ga brinu reptili za nekog tko misli da je sve to iluzija

Mislim da samo pabirci i nabacuje ideje koje pokuplja odkudgod. Bilo planski bilo jer je munjen.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:51   #135
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
Što veliš na Icke-ovu teoriju da je ovo iluzija i da živimo u simulaciji,u izmišljenoj stvarnosti koja je projicirana u našem umu kao u filmu Matrix. Sve oko nas je kolektivna simulacija za koju ne znamo da nije stvarna jer su nam mozgovi prevareni?
Ajk je visokoevoluirana duša , koja je također zvijezdano biče/duša koja je doživjela prosvjetljenje na jednom drugom planetu i ovdje i sada na ovoj planeti ima misiju da pomogne u buđenju onih duša koje su spremne za to , a to zasigurno nisu mlade duše koje ga ne mogu shvatiti jer im nije još vrijeme za to i koje ga nazivaju redikulom i koje ga pokušavaju diskreditirati i ismijavati , jer im on ruši njihovu iluziju njihovog zamišljenog svijeta koju neprestano projiciraju van sebe i pokušavaju tu svoju lažnu projekciju obraniti , tako da diskreditiraju uljeza koji se drznuo dirnuti se u njihovu danonočno projiciranu bajku.

Ajk je opisivao svoja iskustva koja je doživio , mislim u Peruu , iskustva koja ne može shvatiti nitko tko nije prošao kroz slična iskustva , a to su iskustva jedinstva/sjedinjenosti svijesti , o kojima ja na ovom forumu neprestano pričam , a bit je u tome da kada jednom doživiš ta iskustva , vidiš da je ustvari ovaj svijet u materijalnoj 3 dimenziji jedna velika iluzija , koju čovjek neprestano projicira pomoču svojih podsvjesnim- čvrstih vjerovanja.

Ne slažem se sa svim o čemu Ajk priča , ima i on pravo na pogreške , ali gledajući u cijelini , podržavam večinu o čemu priča jer znam da je istina to o čemu priča.

U mom slučaju , Ajk je došao tek naknadno , kad sam bio več vrlo dobro upoznat sa Orioncima i kontroliranim matrixom ,a kad sam naletio na njegovo štivo , ono je samo potvrdilo ono u što sam već bio siguran , da je svakodnevna nam stvarnost.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 18:28   #136
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
Jasna je meni ta priča(mislim čula sam za tu teoriju) o "potrebi" prolaženja kroz mračna iskustva da bi duša evoluirala bla,bla...ali mi je kontradiktorna s činjenicom da se kroz povijest stalno inkarniraju visokoevoluirane duše ne bi li podigle vibraciju planete u svrhu prestanka tih užasnih mračnih iskustava,koja su kakti bogu stvoritelju "neophodna" da bi doživio sebe kroz njih.Ja ipak vjerujem da prvobitno stvoritelj nije zamišljao ovakav razvoj događaja na planeti i da se negdje dogodila greška(glitch)u programu,koja je dovela do ovih strahota kojima svjedočimo svaki dan tisuće godina..
Slažem se da se malo odužila manipulacija mračnih sila na ovom planetu i da je napokon vrijeme da manipulatori-kontrolori odu , ali taj njihov mrak ili iluzija odvojenosti koju su neprestano stvarali i još uvijek stvaraju , je ipak bila potrebna i neophodna za evoluciju svijesti duša , jer ama baš svaki prosvijetljeni čovjek je u nekim svojim prošlim inkarnacijama bio najveći mračnjak-zločinac , jer svijest duše mora proći kroz sva moguča iskustva ,i mračna i svijetla u ovoj 3 dimenziji , prije nego se vine u više dimenzije svijesti gdje više nema mračnih iskustava i zato se i kaže da u svakom svecu leži največi grešnik , jer je i svetac morao proči kroz inkarnacije gdje je prolazio kroz iskustva ekstremne odvojenosti od Kreatora/Boga , od cijeline , ekstremne iluzije odvojenosti , koje mu je mogla omogučiti samo sredina koja je izmanipulirana od strane nekih mračnih entiteta i zato onaj budistički majstor i kaže , da ima mnogo planeta sličnih našoj , koje su također pod kontrolom mračnih entiteta , koji nevidljivo manipuliraju iz prikrajka i tek onda kada je cijela civilizacija spremna za velike promjene u svijesti , žitelji se oslobađaju tih nevidljivih okova vanzemaljskih manipulatora i počinju kreirati jednu novu , drugačiju realnost , bez ratova i nasilja , realnost koja je moguča samo za one duše koje su spremne za uzdizanje u viša stanja svijesti , koja vode ka sve večem i večem jedinstvu svijesti u višim dimenzijama.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 17:01   #137
Gle.ti vjeruj u tu priču da je sve onako kako treba biti,i da je to sve u korist rasta duše(u neku ruku i jest),ali stvarnost je da smo svi mi taoci na ovoj planeti i da nam neće pomoći tamo neki bog, osim ako si sami ne pomognemo i ne pronađemo izlaz iz ovog zatvora.Ovom planetom i ovim dijelom svemira vlada jedno vrlo bolesno,psihopatsko vanzemaljsko biće kojemu se treba stati na kraj.
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!

Zadnje uređivanje gradojev : 01.04.2017. at 17:18.
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 18:37   #138
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Osim od 1 do 12 dimenzije u kojima svijest duše obitava , imamo i više paralelnih dimenzija ove naše 3 dimenzije u kojoj ja trenutno pišem ovaj tekst a u tim paralelnim dimenzijama jedinke svijesti duše također skupljaju raznolika iskustva iz kojih duša sazrijeva...

Kakva su vaša vjerovanja ili ne-vjerovanja , razmišljanja ili možda iskustva vezana uz paralelne dimenzije i dimenzije opčenito?
Dimenzije ne mogu biti paralelne. Mogu svemiri.
A matematičari su izračunali da dimenzija mora biti barem 21 da bi se ovaj svemir držao na okupu.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 01:01   #139
Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
Dimenzije ne mogu biti paralelne. Mogu svemiri.
A matematičari su izračunali da dimenzija mora biti barem 21 da bi se ovaj svemir držao na okupu.
Dimenzija ima 12 i u njima obitava jedna te ista , multidimenzionalna duša , tako da su njezini dijelići ili jedinke svijesti sukcesivno ili hijerarhijski poredane po evoluiranosti u dimenzijama 3-12.
Iznad 12d je 13dimenzija u kojoj je Kreator/Bog , koji ujedno obuhvača sve dimenzije ispod 13-te i u isto vrijeme , zahvaljujući jedinkama svijesti je u svim dimenzijama.
Multidimenzionalna duša u isto vrijeme obitava u mnogim paralelnim dimenzijama i zato se i zove multidimenzionalna.

Neki govore da postoji 7 dimenzija , neki 24d....njihova stvar...
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 01:42   #140
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
Gle.ti vjeruj u tu priču da je sve onako kako treba biti,i da je to sve u korist rasta duše(u neku ruku i jest),ali stvarnost je da smo svi mi taoci na ovoj planeti i da nam neće pomoći tamo neki bog, osim ako si sami ne pomognemo i ne pronađemo izlaz iz ovog zatvora.Ovom planetom i ovim dijelom svemira vlada jedno vrlo bolesno,psihopatsko vanzemaljsko biće kojemu se treba stati na kraj.
Potpuno te shvačam i mnogo mi je drago da si budna za pravu realnost i istinu , za razliku od večine uspavanih ovdje. Ovako kako ti reagiraš je pravi primjer osobe koja se probudila iz nametnute Orionske hipnoze i gleda oko sebe i vidi kako svi još spavaju i mjesečare.

Vanzemaljci iz sazviježđa Orion , koji iz 4astralne dimenzije i kroz svoje entitete iz ove 3 dimenzije , na jako lukave načine kontroliraju i manipuliraju tisučljećima ovom planetom , imaju još jako malo vremena , jer se vibracije na planeti svakog dana sve više uzdižu , a oni ne mogu egzistirati u višim vibracijama i zajedno s tim jedan dio ljudi , među koje ti spadaš , postaje sve svijesniji njihovih akcija i to sve ulazi u kolektivnu svijest....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.