Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2016., 20:06   #41
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post

Glavna zabluda da je sistem nepopravljiv i da se trebalo ful gas zaleteiti u zid. Hilari nije sistem, Hilary je greška u sistemu. Tj. predstavnik pohlepnih kleptomana koji glume sistem i koji su posakrivali neopisivo ogromnu količinu para.
Pa SAD su zasnovane na pljacki i ubijanju. To ne samo da im je ugradjeno u sistem vec i u kulturu. Tamo nema mijenjanja sistema bez velikog krvoprolica. Pogledaj koliko je podrzalo Hilari. Pored kleptomana podrzali su je i oni kojima takav sistem odgovara, posto zive pod stolom i sakupljaju mrvice. Takvi su krvolocniji od kleptomana koji sjede za stolom i zesce ce se boriti za ocuvanje sistema koji im garantuje privilegije.

Hapsenja u Rusiji su druga prica. Rusi su se vec jednom obracunali sa parazitskim plemstvom i kleptomanskim bogatasima i tamo je drugaciji mentalni kod. Rusi preziru svoje milijardere i prave viceve na njihov racun, u americi milijarderima se svi uvlace cim ih sretnu i titraju oko njih.

Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Nekako su previdili tvoju poruku ostali forumaši, ali ima smisla i to dosta. Obje zemlje ogromne, preko milijun kvadratnih kilometara i bogate rudom i naftom. Ekstra plus - izuzetno nestabilne, Angola je bila gotovo 30 godina u građanskom ratu, koji je završio prije nešto više od desetak godina, a Alžir je praktički bure baruta isto tako dugi niz godina i samo se čeka da eksplodira.
Dobar je tip ali ja sam skrenuo pricu. Vece su sanse da obe zemlje dozive kontrolisani haos, nego obojenu revoluciju. A da se vratimo na nas kontinent: ne treba iskljuciti mogucnost pokretanje haosa u Ukrajini iduce godine.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 20:12   #42
Moj skromni prijedlog za OP ruka-slave:

Tema je izazovna, fantasticna, ali je naslov onaj koji ce ju zatuci u korijenu ( samo buduce CR), te ce se izgasiti u 3, 4 stranice.
Steta je to.
Mozda bi bilo bolje nazvati ju drukcije, u stilu (sad improviziram) : Kolor revolucije,njihovi mehanizmi i posljedice, te one koje slijede...

Tad bismo mogli piskarati koliko nam srce zeli a ovako smo ograniceni...

Stavljam dobar tekst, jer po meni preduvjet uspjeha bilo koje obojene revolucije je prvo 'dresiranje' stanovnistva ( kroz NGO-s, medije etc)...

Ovo je o globalnom 'odgajanju'/dresiranju, izvrsno je, autor Mohsen Siddiqqui:

''Mass media is the encapsulation of the spectrum of information; From magazine to sports to history to business to politics, it is driven by a seamless thread of a philosophy guiding the ego & soul towards an atomised individualistic view of the world. It is an echo chamber that has not seen its parallel before on this planet, an organ to shape reality for the billions. A human being is a hodge-podge of history, culture, religion, philosophy, geography, epigenetics and a host of many more layers of information. Mass Media is the flute that organises this cacophony into a melody, and just like that a marionette of the modern man is born''.

Resistance to the pied piper is possible but requires one to leave that womb of comfort that the information matrix provides with its legions of followers; That feeling of belonging, of being understood, of being ‘right’ and of being good. The strength can only come from reality but in our upside down world many are malnourished on the diet of GM information and it is not a problem for only Americans – who are severely affected – but instead it is a global phenomenon.

Link:
http://thesaker.is/the-breakaway-civilisation/
agnaby14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 21:03   #43
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Pa SAD su zasnovane na pljacki i ubijanju. To ne samo da im je ugradjeno u sistem vec i u kulturu. Tamo nema mijenjanja sistema bez velikog krvoprolica. Pogledaj koliko je podrzalo Hilari. Pored kleptomana podrzali su je i oni kojima takav sistem odgovara, posto zive pod stolom i sakupljaju mrvice. Takvi su krvolocniji od kleptomana koji sjede za stolom i zesce ce se boriti za ocuvanje sistema koji im garantuje privilegije.

Hapsenja u Rusiji su druga prica. Rusi su se vec jednom obracunali sa parazitskim plemstvom i kleptomanskim bogatasima i tamo je drugaciji mentalni kod. Rusi preziru svoje milijardere i prave viceve na njihov racun, u americi milijarderima se svi uvlace cim ih sretnu i titraju oko njih.



Dobar je tip ali ja sam skrenuo pricu. Vece su sanse da obe zemlje dozive kontrolisani haos, nego obojenu revoluciju. A da se vratimo na nas kontinent: ne treba iskljuciti mogucnost pokretanje haosa u Ukrajini iduce godine.
postoji više nego opravdana sumnja da su za Hillary glasali mrtvi, ilegalni imigranti i kriminalci koje je Obama pustio tom prigodom. Pribroji tome potpuno sumanuto navijanje medija i linč Trumpa.
Tko je još glasao za nju? Ljudi koji se ne mogu suočiti s činjenicama, ili zato što se informiraju isključivo putem medija, ili pate od kognitivne disonance, tj. ne vjeruju da su im političari takva gamad. Pogledaj malo izborne mape. Neovisno o brojkama, Pomeli su je. Uzevši u obzir okolnosti, doslovno su je pomeli.
Zašto ta opcija nije prošla? Osim volje naroda presudno je što je daljnja pljačka skopčana s prevelikim rizicima. Em je preskupa, em mogu dobiti gadno po nosu, kao nikad do sad.
To je.
A što se Rusije tiče, hapšenja su u ovom konkretnom slučaju doslovno međunardono vezani događaji, dakle nemaju veze s mentalitetom ili prošlim navadama. Rusija je dio međunarodnog financijskog sistema, rezanjem krakova te hobotnice doprinose da se dovrši započeti prevrat.

U Ukrajini nikakvog daljnjeg kaosa neće biti. Možda malo natezanja.
Kaos se može dogoditi jedino u SAD ako Soroš isfinancira dovoljnu količinu debila.
Predviđeni potresi na tržištu se ne događaju, dakle ništa se ne ruši, nego kao što rekoh ranije, prelazi u introvertnu fazu.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 22:14   #44
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Hapsenja u Rusiji su druga prica. Rusi su se vec jednom obracunali sa parazitskim plemstvom i kleptomanskim bogatasima i tamo je drugaciji mentalni kod.
Dobro se zna tko je unistio rusko plemstvo - parazitsko kako ti kazes. Cudo da kod kuce gazde nemaju nista protiv takvog plemstva pa cak i kraljeva ali im je silno smetala nepravda ruskog plemstva. Sto je briga za obicnog malog covjeka, radnika i seljaka.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 22:52   #45
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
1. Pogledaj malo izborne mape.

2.A što se Rusije tiče, hapšenja su u ovom konkretnom slučaju doslovno međunardono vezani događaji, dakle nemaju veze s mentalitetom ili prošlim navadama. Rusija je dio međunarodnog financijskog sistema, rezanjem krakova te hobotnice doprinose da se dovrši započeti prevrat.

3.U Ukrajini nikakvog daljnjeg kaosa neće biti. Možda malo natezanja.
Kaos se može dogoditi jedino u SAD ako Soroš isfinancira dovoljnu količinu debila.
Predviđeni potresi na tržištu se ne događaju, dakle ništa se ne ruši, nego kao što rekoh ranije, prelazi u introvertnu fazu.
1. Gledao sam. Vidio sam da su za Trampa galsali seljaci, a za Hilari gradovi. Vjerovatno su to vidjeli i razni kvazi-intelektualci, kvazi-umjetnici i ostali koji sebe smatraju eltom. Tesko da ce podnijeti da im seljaci nametnu zaostalog seljacinu i samo ce pojacati svoja ubjedjenja. Mozda ce 1 od 1000000 sad poceti preispitivati se, a kod ostalih ce rasti vatreni fanatizam

2. Ja to vidim drugacije. KGB krilo krece sa pospremanjem i to nema veze sa medjunarodnom hobotnicom. Vec odavno ciste regione i nize nivoe, sad se penju prema vrhu liberalnog krila.

3. Volio bi da si u pravu. Mozda kod Klintonke u stabu ima i vojnih lica kojima bi moglo pasti na pamet da spale zemlju prije povlacenja, cisto da se rusi imaju cim zanimati naredne 4 godine.

Ukratko Trampu ne vjerujem, a ne vjeruje ni Lukasenko.

Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Dobro se zna tko je unistio rusko plemstvo - parazitsko kako ti kazes. Cudo da kod kuce gazde nemaju nista protiv takvog plemstva pa cak i kraljeva ali im je silno smetala nepravda ruskog plemstva. Sto je briga za obicnog malog covjeka, radnika i seljaka.
Njihovi mali ljudi vole plemstvo, a ruski ocigledno nisu voljeli cim su se dali nagovoriti da ih poskidaju. Kod engleza bolje se prodaju novine koje pisu o kraljevskoj porodici od onih koje nemaju takve takstove. Nema sanse nagovoriti ih da im poskidaju glave. Takav su mentalni kod.

A sad nagradno pitanje: vole li hrvati Todorica? (cisto da vidimo kojoj strani naginje im mentalni sklop).

Quote:
agnaby14 kaže: Pogledaj post
Mozda bi bilo bolje nazvati ju drukcije, u stilu (sad improviziram) : Kolor revolucije,njihovi mehanizmi i posljedice, te one koje slijede...

Ma nebitno, mozes ici u sirinu koliko hoces. Mozes ovde pisati i o hibridnim ratovima, false flagovima i drugim srodnim stvarima. Ja sam u susjednoj temi nabacio da me nebi iznenadilo paljenje rajstaga, odnosno zgrade kongresa.
Mozes pisati i o sorosevskom orgijanju po gradovima SAD. Meni je problem sto nisam nacisto oko Trampa. Bice mi krivo ako se ogrijesim o covjeka i ako ga roknu da bi doveli drugoga na njegovo mjesto koji ce biti muska verzija Hilari. Ni ta opcija nije isklucena (eno i Dugin je pominje).

Uglavnom tema je siroka. Evo temu Kraj dominacije liberalizma (1989.-2016.)? mogu sopojiti sa ovom pomocu kolor revolucije u BL kad su proljetos poslali samo milion za rusenje Dodika i iz toga izvuci zakljucak da su presusili sa parama za obojene revolucije i nametanje jednoumlja po svijetu. Slobodno idi u svim smjerovima, povezuj desavanja iz raznih tema foruma kako bi iznijela cjelovitu sliku, posto su desavanja spojena.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 08:35   #46
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post

2. Ja to vidim drugacije. KGB krilo krece sa pospremanjem i to nema veze sa medjunarodnom hobotnicom. Vec odavno ciste regione i nize nivoe, sad se penju prema vrhu liberalnog krila.
suprotno uvriježenom mišljenju KGB nije krilo. Mnogi misle da se tamo politika dijeli na liberale i kagebeovce. To nije točno. Globalistička kleptomanska kamarila ima puno perfidnije i manje očigledne igrače od liberala. Kgbeovci sprečavaju da se ne raspadne Sibir, da se ne stvori američka baza u Čečeniji, da ne počne svako tolko nešto letit u zrak ko u Turskoj i da razni koji glume Ruse i rade sranja u ime istih, ne odu predaleko.
Tako da, kgbeovci sad ne pospremaju, nego su počeli radii ono što će i Evropa uskoro početi raditi: razbijati lanac međunarodnog kriminala. Hint: oružje koje se preko Beograda vozi na BI, organi, trening terorista u Evropi, bankarske makinacije, offshor...itd. A budi sigiran da su kgbeovci prikupili masu dokaza dok su mediji bili zauzeti trabunjanjem gluposti.

Quote:
Njihovi mali ljudi vole plemstvo, a ruski ocigledno nisu voljeli cim su se dali nagovoriti da ih poskidaju. Kod engleza bolje se prodaju novine koje pisu o kraljevskoj porodici od onih koje nemaju takve takstove. Nema sanse nagovoriti ih da im poskidaju glave. Takav su mentalni kod. A sad nagradno pitanje: vole li hrvati Todorica? (cisto da vidimo kojoj strani naginje im mentalni sklop).
ne znam je li na srpski preveden Solženjicin: "200 godina zajedno" na engleski definitivno nije preveden, inače tako slavljen i obožavan nobelovac - pitaj se zašto. Dovoljno i previše o tome kako Rusi ne vole svoje plemstvo.
Tu je pitanje o Todoriću potpuno deplasirano. Todorić je školski primijer kako je kleptomanska elita stvarala svoje poslušnike, ne samo u Rusiji. Imamo mi tu jednog koji hoda po televizijama s fasciklom dokaza i nemušto pokušava objasniti kakvi su trikovi bili u igri. Mogli bi mu kagebeovci malo pomoći da oblikuje misao do kraja. (Paško Kačinari)

Quote:
3. Volio bi da si u pravu. Mozda kod Klintonke u stabu ima i vojnih lica kojima bi moglo pasti na pamet da spale zemlju prije povlacenja, cisto da se rusi imaju cim zanimati naredne 4 godine.

Ukratko Trampu ne vjerujem, a ne vjeruje ni Lukasenko.
Klintonica nije na vlasti, budući nema tog vojnog lica koje bi narušilo hijerarhiju, po čistoj logici te profesije, takvu gadost možeš odmah odbaciti.

Što se tiče Lukašenka, stari lisac, mogu nadopuniti njegove sumnje i reći da ja ne vjerujem nikome! No zapravo nije izrekao nikakvu sumnju, već je izjavio da je glavna Trumpova zadaća rješavanje unutarnjih problema SAD.
Ovo što iznosim u prilog Trumpu, nije zbog moje vjere u Trumpa, nego na osnovu promatranja obrazaca i povijesnih primjera.
__________________
Ivan 8,44

Zadnje uređivanje TheQuill : 17.11.2016. at 09:24.
TheQuill is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 17:44   #47
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
Ovo što iznosim u prilog Trumpu, nije zbog moje vjere u Trumpa, nego na osnovu promatranja obrazaca i povijesnih primjera.
Volio bi da si u pravu (kao i obicno).
Dok me konkretni potezi ne razuvjere i dalje cu sumnjati.

Quote:
Klintonica nije na vlasti, budući nema tog vojnog lica koje bi narušilo hijerarhiju, po čistoj logici te profesije, takvu gadost možeš odmah odbaciti.
Klintonka (zbirni pojam) je na vlasti jos dva mjeseca. Dovoljno da se u Ukrajini organizuje bezvlasce i haos. Ne zanemaruj koliko su skloni sitnim pakostima.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 08:53   #48
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Volio bi da si u pravu (kao i obicno).
Dok me konkretni potezi ne razuvjere i dalje cu sumnjati.

Klintonka (zbirni pojam) je na vlasti jos dva mjeseca. Dovoljno da se u Ukrajini organizuje bezvlasce i haos. Ne zanemaruj koliko su skloni sitnim pakostima.
prilča se da će Dana Rohrabacher voditi američku vanjsku politiku:

ako ga ustoliče, znači da su moje dosadašnje litanije bile prilično točne

Za Ukrajinu se ne brini.
(eventualno postoji mala mogućnost da se u SAD dogodi nešto što bi spriječilo/odgodilo Trumpovu inauguraciju)
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 09:34   #49
Mislim da se sa najvecom paznjom situacija u USA prati u Poljskoj, na Baltiku i u Ukrajini, barem kada je Evropa u pitanju. Licno mislim da se nece mnogo sta promeniti, ali mislim da nije bilo Litvanca, Estonca ili Poljaka koji se nije stresao od pomisli otopljenja odnosa USA i Rusije i sta to potencijalno njima donosi. I Amerima i Rujama su potrebni arhetipski neprijatelji, makar i prividno, tako da Balticani mogu odahnuti
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat
Lookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 18:31   #50
"Kolor" revolucije 1848. Uočavate li sličnosti:
https://twitter.com/historyfacts247/...81078491766784
https://pbs.twimg.com/media/Cxlkps7UsAADj7g.jpg
Quote:
History Facts ²⁴⁷@historyfacts247
Revolutions in 1848.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 18:44   #51
I tad su bila spontana desavanja naroda. Jedino je cudno kako Engleska uvijek ostaje postedjena spontanih dogadjaja.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 18:54   #52
A upoznajte i arhitekta tadašnjih kolor revolucija:
https://en.wikipedia.org/wiki/Henry_...unt_Palmerston

Multikulturalni zoo vrt Lorda Palmerstona

Tada su se te kolor reolucije zavel "Mladi xxx"
Mlada Italija
Mlada Poljska
Mlada Rumunjska
Mlada Bosna
Mlada Turska
...

"Young Europe,” with Italian, Swiss, German, and Polish components
Mlada Indija
Mlada Francuska
Mlada Korzika
Mlada Argentina
Mlada Rusija
Quote:
By the end of this century we will have a Young Argentina (founded by Garibaldi), Young Bosnia, Young India, Young Russia, Young Armenia, Young Egypt, the Young Czechs, plus similar groupings in Romania, Hungary, Bulgaria, and Greece.
...
Right now, a Masonic group in the United States is gearing up to support the pro-slavery doughface Franklin Pierce for President in 1852; they are the radical wing of the Democratic Party, and they call themselves Young America. In the future there will be the Young Turks. And yes, there is also a Palmerston- Mazzini group for Jews, sometimes called Young Israel, and sometimes called B’nai B’rith.
Ništa novo pod suncem.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 09:12   #53
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
A upoznajte i arhitekta tadašnjih kolor revolucija:
Ništa novo pod suncem.
Nista Evropljani nisu naucili iz povijesti.
Doturi lovu, oruzje, kontakte sa mocnim armijama i obecaj velike karijere zadrtim iskompleksiranim politickim grupama u nekoj zemlji i eto sranja. Pobit ce rodjene roditelje za svoju ambiciju, a kad jednom rulja rukne na ulicu, onda zna se - napad na kasarne i skladista oruzja, podjeli to masama i veselica moze poceti.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 12:11   #54
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
I tad su bila spontana desavanja naroda. Jedino je cudno kako Engleska uvijek ostaje postedjena spontanih dogadjaja.
E kad bi im se barem ponovio jedan Oliver Cromwell
__________________
Yakety Sax or “Benny Hill Theme”:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
ferda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 20:57   #55
Jedna pozitivna vijest:
Nekidan sam napisao da ce Dodik dobiti po nosu zbog turneje po Kini od 8 dana. Jednostavno ameri ne mogu dopustiti da takvo ponasanje prodje nekaznjeno nekome tako malom, da slucajno i vecima ne padne na pamet nesto slicno. Doduse nisam ocekivao obojenu revoluciju posto su im resursi vezani u Makedoniji, ali ocekivao sam da ce mu iskonstruisati novu aferu. Zacudo nista od toga. Krenula je zdruzena hajka opozicije, novinara koji tekstove dovijaju iz americke ambasade i sorosevaca u kojoj je Dodik proglasen za fasistu.
Ako je to sve stvarno su propali. Kod srba bi mu rejting pao 1-2% ako bi ozenio musolinijevu unuku, a etiketiranje nosi nula bodova.

A sad papalela: ako ne mogu nista jace Dodiku uvrnuti ruku, sta ce biti sa Makedonijom? Da li ce odgoditi izbore ponovo ili ce pustiti da pobijede "nedemokratske snage" ? Nakon Bugarske i Moldavije samo im fali da popuse i u Makedoniji. Pusiona u 3 marginalne i siromasne zemlje znaci totalno srozavanje u ocima malo vecih zemalja.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 22:15   #56
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
I tad su bila spontana desavanja naroda. Jedino je cudno kako Engleska uvijek ostaje postedjena spontanih dogadjaja.
Kaj nisu imali lorda zaštitnika koji se igrao vladara pa završio dekapitiran?
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 11:30   #57
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Kaj nisu imali lorda zaštitnika koji se igrao vladara pa završio dekapitiran?
?
Napisao sam to par postova iznad.
__________________
Yakety Sax or “Benny Hill Theme”:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
ferda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 12:49   #58
Quote:
ferda kaže: Pogledaj post
?
Napisao sam to par postova iznad.
To je sjajno. Mislimo isto.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 15:52   #59
I od tada stalno poboljsavaju recept i izvoze ga po drugim zemljama.

Ima jedna stvar u kojoj su jos bolji: falsfikovanje istorije. Opljackali su arheoloska nalazista po citavom svijetu, pa sad tumace kako im odgovara, a drugi su onemoguceni da to opovrgnu.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 21:11   #60
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
I od tada stalno poboljsavaju recept i izvoze ga po drugim zemljama.

Ima jedna stvar u kojoj su jos bolji: falsfikovanje istorije. Opljackali su arheoloska nalazista po citavom svijetu, pa sad tumace kako im odgovara, a drugi su onemoguceni da to opovrgnu.
Samo cu kratko, bavim se nekim drugim stvarima...

To se zove 'Damnatio memoriae' = unistenje sjecanja. Ide paralelno uz tzv. kolor revolucije i ratove koji slijede.

Link:
https://en.wikipedia.org/wiki/Damnatio_memoriae

Kako su pljackali Iraq- staru kolijevku civilizacije, pa Syrju, pa Yemen ( 2000 godina star komplex kucica, kupelji, trznica su bombali), tako i dalje nastavljaju diljem svijeta sto su zapoceli...

Nadajuci se da ce samo izmanipulirana cyber memorija ostatii kad isteknu generacije koje se sjecaju onog sto je uistinu bilo, u tvrdoj, konkretnoj stvarnosti.

Treba cuvati knjige, a o tom bih svasta imala reci u svezi i ove nase ' super demokratizirane' zemljice, koja je voljela knjige spaljivati i spomenike dinamitirati u vrijeme svoga 'radjanja'.
Damnatio memoriae, tipican slucaj...

Krajnji cilj takovih akcija: izrodi se kao gol i gologuzi plankton bez proslosti, kako bi bolje usvojio agendu koju ti je silovatelj darovao...
Silovan, opljackan i bijedan, zaboravivsi sve, sav si sretan jer si sad napokon 'u klubu', ociscen i steriliziran od vlastite proslosti koja bi te mozda nesto i upitala...

Ponizavajuce, al dok su neki vrlo podatni u svijetu, e bogme Bliski Istok ( onaj pravi koji je preostao iza svih napadaja na njega od strane poludjelih kanibala koji je zapad stvorio da ga razore ) - jos se ne da...
Oni zadrzavaju sjecanje i ponos, i zato ih cijenim....

Pa oni zaista nisu jos postali planktoni spremni na zaborav i mentalno silovanje...Govorim o Iraku, Syrji, Libanonu, Egyptu...

Obojene revolucije na Bliskom Istoku uzrokovale su nebrojene zrtve i bol, ali kicma je tih naroda opstala.

Kod nas nije, mozda zato sto ju nikad nismi ni imali?

Zadnje uređivanje agnaby14 : 21.11.2016. at 21:38.
agnaby14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.