Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 00:23   #3441
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Mislim da smo pitanje tko se tu sramoti prosli onog trena kada si poceo trkeljati o Markicki.
ono kad napišeš pa obrišeš..ne mogu..

desničari, markićka, dociranje, ne znanje, sve to u tri rečenice..
nek' se netko drugi bakče
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 05.01.2017., 00:25   #3442
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ono kad napišeš pa obrišeš..

desničari, markićka, dociranje, ne znanje, sve to u tri rečenice..
nek' se netko drugi bakče
Evo jedan crtić iz GTA 5 igre

https://youtu.be/dcXoEd8IF0g

Tebe sam kvotao da ne prođe ispod radara.
Uvijek istok is offline  
Old 05.01.2017., 00:26   #3443
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Prije nekog vremena jedna američka glumica ili pjevačica postala majka. U intervju je pričala nešto tipa "Sretna sam što sam postala majka, volim biti žena, raditi kućne poslove, i sl.". Nakon par dana pojavila se u drugom intervju u kojem je izgledala kao da su je ubili u pojam i počela sa mantrom "Feminizam je dao da žene poput mene imaju takva prava, itd. itd". Tj. možeš stvarno jebati ježa ako ti priča nije u skladu sa željama agenata, filmskih, glazbenih i medijskih kuća, pa nije ni čudo što neki odustaju.
Naravno. Njima je naređeno da šire liberalnu multikulti propagandu jer to donosi najveći profit. Kako inače prodati crncima i latinosima priče o američkom snu?

Liberalna ekipa ne shvaća da su njihovi gospodari isti oni koji su za svoju korist podržavali i najteže naciste i najteže komunjare. Rade ih budaletinama, služe im kao poligon za vladavinu, a u privatnosti se smiju svima.

Evo ti primjer. Kada je izašao poster za novi Star Wars, onaj prethodni od Rogue One, na posteru za kinesko tržište je izbačen onaj crnac s postera. Zašto? Zašto u azijskoj kulturi ne postoji shvaćanje o multikulturalizmu i tamo se crna rasa otvorena smatra "nižom". Tko želi istraživati, ima knjige i Internet.

http://variety.com/2015/film/news/st...ga-1201653494/

Izračunali su da im pao profit zbog toga.

I onda takvi nekom prodaju priču o liberalizmu?
Revenger20 is offline  
Old 05.01.2017., 00:28   #3444
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Slazem se.
Zvijezde "rade" za Hollywood i opcenito su ovisni o mainstream medijima...a oni su izrazito skloni Demokratskoj stranci...uvijek bili i uvijek ce biti...posebno na ovim zadnjim izborima.
Ako ne plesu onako kako im se kaze, ili barem ako nista sute i prave se blesavi...nece dobro zavrsiti.
Naravno, oni su ucijenjeni karijerom.
Revenger20 is offline  
Old 05.01.2017., 00:28   #3445
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ovakve vijesti najbolje govore u kakvu je moralnu kaljuzu upao civilizirani svijet.
Da je samo to, pazi ti ovo!

http://www.infowars.com/shock-video-...ti-trump-gang/

Dakle uzivo prenose kako su lika prebili, sjeku mu majicu, smiju mu se itd itd. FUJ! Tko su pravi rasisti savim je očigledno.
MaurS is offline  
Old 05.01.2017., 00:30   #3446
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
.
Ti prije svega moraš shvatiti da se u SAD-u izbori ne dobivaju pojedinačnim glasovima ili ti ga "popular votes" nego glasovima izabranika, elektora što se naziva "electoral college" i od potrebnih 270 Trump ih je dobio 304. Kad uzmemo u obzir sav kriminal DNC-a i način izvještavanja mainstream medija ovo možemo slobodno nazvati Landslide.

Da je glasanje bilo po sistemu "popular votes" onda Trump ne bi održavao skupove po ruralnim djelovima država, malim gradovima i "swing states" nego po metropolama i opet bi pobijedio jer je ipak malo inteligentniji od Hillay i njene kamarile.
Hugh Mungus is offline  
Old 05.01.2017., 00:32   #3447
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Evo jedan crtić iz GTA 5 igre
https://youtu.be/dcXoEd8IF0g
ahhaaaha

Quote:
Tebe sam kvotao da ne prođe ispod radara.



ekipa, laka noć svima..
za kraj, evo što president kaže:
Jackie Evancho's album sales have skyrocketed after announcing her Inauguration performance. Some people just don't understand the "Movement"
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 05.01.2017., 00:32   #3448
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Ja ne znam što vi očekujete od ''zvijezda''. Oni rade što im je naređeno, inače završe ili s uništenom karijerom poput Gibsona ili ''samoubojstvom'''. Potpuno nebitni likovi koji ne utječu na ništa, možda na psihički labilne i poremećene osobe. Oni su prihvatili cijenu slave pod uvjetom da budu i velikim dijelom omraženi i obožavani u vidu bogova.

Hollywood je pod opsadom kineskih investitora, Kini je prioritet kulturno osvajanje svijeta jer nemaju meku silu, velike filmske kuće imaju ogromne dugove, zato se i štancaju samo Marvelova smeća koja donose siguran profit barem još neko vrijeme. Samo što im Kinezi neće trpjeti multikulti sranja, što više gledat će ih kao konkurenciju, pa će se zvjezdice jednom kada ostanu bez zaštite svoje elite morati ili seliti u Kanadu ili će morati progutati pilulu i razgovarati s "rasistom" koji vodi državu. Moral kod većine njih ni ne postoji i napravit će sve za 5 minuta televizije i milijun dolara više na računu, pa tako da rasprava o nekakvoj Beyonce je apsolutno suvišna jer je ta osoba nebitna.

Dam se kladit da pola tih zvijezda privatno misli što i Trump, samo se ne osudi ništa javno reći.
Gibsonu karijera uništena? Pa čovjek ove godine pretendira na sve nagrade sa svojim najnovijim uratkom? Ok, nije pozvan na "legendarnu", post-Oscarovsku zabavu Eltona Johna, ali ono who gives a fuck

Objektivno, ovim našim lajbekima nitko ne bi zamjerio da su svirali jer imaju publiku diljem svijeta, zamjerio bi im samo lobij okupljen oko Eltona Johna, ali eto...sabotirali oni hrvatsku šansu, od danas ja sabotiram njihovu glazbu i to je to Čist račun, duga ljubav!
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 05.01.2017., 00:32   #3449
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
To je bio odgovor također na ovo tvoje pitanja
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=3419
Sorry što nisam odmah quotao
Moje pitanje je bilo retoričko; ono se odnosilo na njegovo zaobilaženje biti moga upisa, a kojeg je komentirao.
Globinho is offline  
Old 05.01.2017., 00:32   #3450
Ma lik trola

Bilo kako bilo, snage dobra su pobjedile. Idemo sa izbacivanjem Alqaede iz Bijele kuće
Blinko Black is offline  
Old 05.01.2017., 00:35   #3451
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Gibsonu karijera uništena? Pa čovjek ove godine pretendira na sve nagrade sa svojim najnovijim uratkom? Ok, nije pozvan na "legendarnu", post-Oscarovsku zabavu Eltona Johna, ali ono who gives a fuck

Objektivno, ovim našim lajbekima nitko ne bi zamjerio da su svirali jer imaju publiku diljem svijeta, zamjerio bi im samo lobij okupljen oko Eltona Johna, ali eto...sabotirali oni hrvatsku šansu, od danas ja sabotiram njihovu glazbu i to je to Čist račun, duga ljubav!
Vratio se tek nakon dugogodišnjih isprika.

Na ovo zadnje, svakom po izboru.
Revenger20 is offline  
Old 05.01.2017., 00:35   #3452
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Ti prije svega moraš shvatiti da se u SAD-u izbori ne dobivaju pojedinačnim glasovima ili ti ga "popular votes" nego glasovima izabranika, elektora što se naziva "electoral college" i od potrebnih 270 Trump ih je dobio 304. Kad uzmemo u obzir sav kriminal DNC-a i način izvještavanja mainstream medija ovo možemo slobodno nazvati Landslide.

Da je glasanje bilo po sistemu "popular votes" onda Trump ne bi održavao skupove po ruralnim djelovima država, malim gradovima i "swing states" nego po metropolama i opet bi pobijedio jer je ipak malo inteligentniji od Hillay i njene kamarile.
Sve ovo je ŠBBKBB, a to me ne zanima večeras. Ja govorim o nečemu drugo, a to nešto drugo je podebljano stvarnim brojkama. Pozdrav.
Globinho is offline  
Old 05.01.2017., 00:39   #3453
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Sve ovo je ŠBBKBB, a to me ne zanima večeras. Ja govorim o nečemu drugo, a to nešto drugo je podebljano stvarnim brojkama. Pozdrav.
Ovo je istina, brojke sve govore. U ovom slučaju elektorske brojke koje govore da je Trump pobjedio
Blinko Black is offline  
Old 05.01.2017., 00:43   #3454
http://www.infowars.com/shock-video-...ti-trump-gang/

Dakle bijelac otet, poderano mu odijelo, pretučen, svezan, natjeran da govori "fuck white People" i "fuck DT" , koja je ovo bagra to nije normalno. Di je sad bubi mir da kaže kako mu je žao crnaca u Americi, da su maltretirani, zapostavljeni i sl. fraze???
MaurS is offline  
Old 05.01.2017., 00:49   #3455
Chicago Police: 4 in custody after man tied up, tortured on Facebook Live

A young African American woman streamed the video live on Facebook showing at least four people holding a young white man hostage.

The victim is repeatedly kicked and hit, his scalp is cut, all while he is tied up with his mouth taped shut. The suspects on the video can be heard yelling, "F*** Donald Trump! F*** white people!"

FOX 32 was told the young man is now at a hospital being treated for his injuries.

http://www.fox32chicago.com/news/crime/227116738-story
MADCITY is offline  
Old 05.01.2017., 00:49   #3456
Quote:
Frank Underwood kaže: Pogledaj post
Andrew Loyd Weber (Cats, Fantom opere)
..Evita..Obožavam ga, za mene je on genije, kakvi su mu politički stavovi pojma nemam, ako ima za politiku bar desetinu žice kao za glazbu, trebao bi cijeniti Trumpa.

Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Te cajkere apsolutno nitko nije zvao,
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 05.01.2017., 00:57   #3457
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Sve ovo je ŠBBKBB, a to me ne zanima večeras. Ja govorim o nečemu drugo, a to nešto drugo je podebljano stvarnim brojkama. Pozdrav.
Te brojke možeš okačiti mačku o rep jer se u SAD-u predsjednik bira po drugačijem sistemu a taman da se sutra promijeni Ustav, Trump će opet po Bijeloj kući "grabbing pussy" barem četiri godine.
Hugh Mungus is offline  
Old 05.01.2017., 00:58   #3458
Što se tiče zvijezda u potpunosti ih razumijem jer bi bili izloženi bijesu, bojkotu, medijskim manipulacijama i slično. Lakše je plivati uz struju, a uostalom većinom se i radi o simpatizerima Demokrata. Naravno da nisu svi upali u histeriju koja vlada nakon izbora, ali jednostavnije se ispričat i ne uvlačit se u probleme, ionako vjerojatno nisu ni simpatizeri Trumpa.

Što se tiče bojkota modne industrije prema prvoj dami rješenje je jednostavno, treba pronaći nekoliko mladih dizajnerica/dizajnera u začetku ili talentiranih studenata, po mogućnosti s američkom pričom kretanja od nule ili iz teške situacije s nekoliko poslova i studentskih kredita, može i manjih domaćih manufaktura s haljinama i odjećom proizvedenom u Sad-u,i obećati im diskreciju.

Melanija je lijepa žena, a ipak nije niti Donald u očima većine liberala pa će novinari kopati i na kraju iskopati priču, a studenti odletjeti u orbitu jer zabranjeno voće je najslađe.
Uvijek istok is offline  
Old 05.01.2017., 01:04   #3459
To što se dogadja sa Trumpom, bojkotiranjem modne industrije prema njegovoj ženi, njegovoj kćeri i njenoj djeci u avionu, običnim ljudima koji su glasovali za Trumpa, sve to je jedan najobičniji fašizam i rasizam usmjeren protiv ne samo Trumpa nego i bijelog čovjeka na zapadu općenito, nadam se da će sve više ljudi u Americi počet adekvatno reagirat na takav šovinizam i nasilje.

Izgleda da mnogi nisu vidjeli pa ću stavit još jednom: dakle bijelac, otet, pretučen, zavezan, natjeran da govori "fuck DT" i "fuck white people" !

http://www.infowars.com/shock-video-...ti-trump-gang/

Sreća pa su ovi idioti toliko maloumni i glupi da su javno streamali na svom facebook profilu pa su vrlo brzo uhapšeni od policije:

http://www.fox32chicago.com/news/crime/227116738-story

Samo se nadam da im sud neće dati neke smješne kazne zato jer su crnci
MaurS is offline  
Old 05.01.2017., 01:09   #3460
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
To što se dogadja sa Trumpom, bojkotiranjem modne industrije prema njegovoj ženi, njegovoj kćeri i njenoj djeci u avionu, običnim ljudima koji su glasovali za Trumpa, sve to je jedan najobičniji fašizam, nadam se da će sve više ljudi u Americi počet reagirat ne te pizdarije.
Zašto bi to bio fašizam? Jednostavno imaju pravo na svoj izbor. Ako ti se ne sviđa bojkotiraš ih. Nije da nema konkurencije ili drugih mogućnosti.
Naravno ovo u zrakoplovu je bio teški primitivizam ili napadi na ljude koji su glasovali. Opravdao sam zvijezde ili modnu industriju.
Uvijek istok is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.