Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2016., 18:09   #81
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Nemrem si zamislit da spenkam sestru po guzici dok ona paradira u tangama. Meni to nije normalno. Čak i da je cijela ta familija slobodnija što se tiče golotinje, opet je čudno spenkat sestru po goloj guzici. Gdje je onda granica? Pomijesit malo sise dok se prešetava u badiću? Stavit joj ga među sise? Išamarat ju kurcem po faci?
WTF?

Mislim da je upravo kod spenkanja granica. Kad malo pogledam tko me sve spenkao po guzici i vidio u tangama (ili golu), onda su tu i dečki i (ženski) članovi obitelji i prijateljice, a moguće i koji prijatelj.
Ostalo je kategorija iznad.

Definitivno je do pojedine familije.
Kako će netko tko se ne usudi ni prošetati u gaćicama iz kupaone do sobe razumjeti da je nekome golotinja po doma toliko normalna da je nije uvijek ni svjestan?
Nikako.
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:23   #82
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ovaj..si dobro?
pretjeruješ garant.
nije dobio 5 dana, give him some credit.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:25   #83
evo i ovo je familija:

https://www.youtube.com/watch?v=IS_OXbVQLD0

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:25   #84
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nije dobio 5 dana, give him some credit.

uf tragedije
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:27   #85
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
uf tragedije
neke stvari nisu za saliti se.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:29   #86
Quote:
Vivienne05 kaže: Pogledaj post
imam frenda sa faxa koji je izgleda dosta blizak sa sestrom, vidim po objavama na fejsu. nemam ni približno takav odnos sa bratom. jedno jutro osvane slika na fejsu "dobroooo jutroooo" - njih dvoje u krevetu u pidžamama, zagrljeni. imaju 26 i 28 god. -.- ajde da su to djeca od 5-6 godina, to mi je slatko, ali ovo.. daj ajde. čak ni kad smo bili mali brat i ja nismo se grlili, nego bili na ratnoj nozi.

da, odnos tvoje cure i brata je prečudan. totalno odbojno.
Ti kao i vecina ljudi na temi sudiš na osnovu odnosa u svojoj obitelji.
Kako ocekivati da osoba koja je od uvijek na ratnoj nozi s bratom shvati bliskost kod drugih.
Jer valjda je normalniji taj tvoj (ne)odnos?
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:30   #87
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Ti kao i vecina ljudi na temi sudiš na osnovu odnosa u svojoj obitelji.
Kako ocekivati da osoba koja je od uvijek na ratnoj nozi s bratom shvati bliskost kod drugih.
Jer valjda je normalniji taj tvoj (ne)odnos?
aha znači postoje samo dva mode-a:

na ratnoj nozi si s bratom
bez problema si polugola u tangama ispred njega i on te spenka

nema ništa drugo?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:40   #88
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
aha znači postoje samo dva mode-a:

na ratnoj nozi si s bratom
bez problema si polugola u tangama ispred njega i on te spenka

nema ništa drugo?
Pricaš gluposti,znaš li uopce razliku između "spenkanja" i kada te netko u (najvjerojatnije)zafrkanciji pukne po dupetu?
Brat i sestra nebi trebali osjecati seksualnu privlacnost između sebe u pravilu i zato tu pljesku ne možemo nazvati spenkanjem.
To je spenkanje u tvojoj glavi,a ne u njihovoj,pa tko je tu onda lud?
Ako za njih to nije seksualno,zašto za tebe je?
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:44   #89
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ovdje nema nikakve pompe ,osim u tvojoj glavi. Sori.

Osim ,ako odgoj smatraš velikom pompom.
Neke stvari čak ni životinje ne rade , nekako se kod ljudi podrazumijeva makar toliko poštovanja prema tuđoj elementarnoj privatnosti.
Zašto bi brat ( po tebi ,je l) trebao zuriti u svoju sestru odnosno , zašto je okretanje glave "pompa" ? Naravno ,pod pretpostavkom da se ta sestra nije namjerno skinula ,nego zato jer je mislila da je sama.

Tebe su tvoji roditelji učili da buljiš ?
Ne, i dalje ne smatram kako je proći pored brata u grudnjaku i gaćama nužno zlo.

Da moj brat prođe pored mene u gaćama ne bih radila od toga neugodnu scenu ili okretala glavu samo kako ga ne bih vidjela bez hlača. 'ajde da je potpuno gol (mislim da je okretanje u tom kontekstu jedna automatska reakcija), ali grudnjak i gaće mi nisu klik u kojem bih se okrenula od nekoga No, ne bi mi bilo okej da tako hoda par sati. Ovdje se misli na par trenutaka, ne na neku konstantu.

I kojom logikom si, molim te objasni, protumačila kako sam ja rekla da bi brat trebaO buljiti u svoju sestru? Osim ako zaista nisi razumjela krivo misleći kako bih ostala mrtva hladna da netko pored mene prošeće gol

Zadnje uređivanje Depeche E. : 20.12.2016. at 18:57.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:49   #90
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Pricaš gluposti,znaš li uopce razliku između "spenkanja" i kada te netko u (najvjerojatnije)zafrkanciji pukne po dupetu?
Brat i sestra nebi trebali osjecati seksualnu privlacnost između sebe u pravilu i zato tu pljesku ne možemo nazvati spenkanjem.
To je spenkanje u tvojoj glavi,a ne u njihovoj,pa tko je tu onda lud?
Ako za njih to nije seksualno,zašto za tebe je?
nitko nije rekao da je seksualno, već da je bizarno. zbilja ima 3 milijarde drugih načina za zafrkanciju s bratom. to što su oni uradili nije seksualno, već teatralno i pomalo idiotski, posebno jer im je tu gost doma
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:54   #91
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Pricaš gluposti,znaš li uopce razliku između "spenkanja" i kada te netko u (najvjerojatnije)zafrkanciji pukne po dupetu?
Brat i sestra nebi trebali osjecati seksualnu privlacnost između sebe u pravilu i zato tu pljesku ne možemo nazvati spenkanjem.
Slažem se s ovime

Ne samo brat nego i druga obitelj. Netko je zaigraniji i ne razmišlja ograničeno. AKo brata/bratića znam lupiti po dupetu dok radi doručak u kupaćima i sprema se na plažu KAKAV je problem u tome da ga vidim ako prođe od kupaone do sobe u gaćama? Halo? Ili ručniku Pa ni ne mogu to doživjeti ikako drugačije nego "prošao je". Dakle, kao da je odjeven. Pa, pobogu, brat mi je Okej, ja jednostavno jesam liberalnija i ne vidim u tome problem. Onaj tko nije, a neka nije

Naravno, ja svog brata ne bih spenkala po riti onako senzualno osim ako stvarno nije neka interna zajebancija. Masa ljudi ne shvaća jer je, ILI zbijeno u neke okvire "normalnog i nenormalnog" ponašanja što je u pojedinim kontekstima nemoguće gledati jednoznačno ILI pak nema smisla za zajebanciju. To dvoje treba razlučiti. A jednostavno i treba imati osjećaj za trenutak jer ne možeš se na jednak način zezati pred svima. Netko će to krivo protumačiti kao što je to ovdje možda slučaj.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 19:03   #92
Autore, ja smatram da je ova tema produkt tvoje ljubomore. Jer ispada da brat dobiva više akcije od vlastite sestre nego ti od nje kao svoje djevojke. Neki ljudi će tu situaciju između njih smatrati normalnom, neki neće. Znam ljude koji se goli prešetavaju od kupaone do svoje sobe, neki su goli pred djecom, neki ti vrata otvore bez gaća,... Moje osobno iskustvo jest da se ljudi pred familijom jednostavno drugačije ponašaju. Onako kako su naučeni još kad su bili djeca. To jednostavno prihvatiš ili ne prihvatiš.

A i nije samo problem u pljeskanju guzice, jelda? Nego si osim toga napisao da se pet dana osjećaš kao uljez među njima. Očito je problem u cijelom njihovom odnosu i tebi koji tamo mora biti među njima. Mislim da si pogriješio jer ti je glavno pitanje na temi ovo o tangama pred burazom, a pravi problem jest taj neki odnos među vas dvoje direktno i drugih ljudi indirektno.

Čitao sam tvoje prošle teme i čini se da si već jadan lud od toga svega. Ako ovako nastavite puknut ćeš kao kokica i neće dobro završiti. U svakom slučaju imaš velikih problema u vezi i ne vidim kako ti se više da kroz to prolaziti. Ja bih to odavno prekinuo.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 19:37   #93
Meni tolika razina bliskosti i opustenosti malo nenormalna, ali sta ti to znaci kad njoj nije. Ako to i promijeni, promijenit ce radi tebe a s tim nisi nista dobio, samo ce bit nadrkana sta je ne prihvacas.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 00:47   #94
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Ti kao i vecina ljudi na temi sudiš na osnovu odnosa u svojoj obitelji.
Kako ocekivati da osoba koja je od uvijek na ratnoj nozi s bratom shvati bliskost kod drugih.
Jer valjda je normalniji taj tvoj (ne)odnos?
daj molim te, pričam o vremenu kad smo brat i ja bili mali, djeca mlađa od 10 godina. uvijek smo se svađali i tukli oko igračaka. ne možeš uspoređivati braću od recimo 8 godina i braću u dvadesetima. što smo bivali stariji, sve smo se bolje slagali, sada se rijeeeetko kad i porječkamo, a kamoli posvađamo.
da, normalniji je moj odnos sa bratom nego odnos ove cure i njenog brata.
Vivienne05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:55   #95
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Ova tema je stvarno presmiješna

Nego, iz autorovih upisa očito je da ima problema sa samopouzdanjem. Žaliti ak imaš problema u vezi za prijasnjom multivezom s tri ženske je onak, malo nezrela . Ako je htio biti u vezi s njom, a očito je kad su zajedno četiri godine, nema onda kaj razmišljati o tome kak je popušio što se za nju vezao. Pa valjda je jasno da ništa u životu nije sigurno. Biraš ono što hoćeš, ako je izabrao nju, onda je valjda to napravio jer je htio biti s njom, a ne u grupnjaku. Sad mu je muškost povrijeđena, pa bi se opet naokolo jebavao. Nejde to tak. Treba tu malo poraditi na samopouzdanju.
Istina ako autor fakat žali za jebanjem u trojcu, ali ga najdraža prca spankanjem brace.
Autore, šta ako ta tvoja cura možda i sama zna za te tvoje promiskuitetme izlete u povijesti pa te malo cima jer, zamisli, nije nikad prešla preko toga?

Al ipak mislim da autor ne planira gurati ga opet bilo kamo nego jednostavno uspoređuje kolko je samopouzdanja imao nekad sa sadašnjom situacijom. Nije lako prihvatit 'normalan život' nakon divljanja. I onda prihvatiš normalan život radi nekog anđelka koju dižeš u nebesa, a odjednom joj narastu zubi i ugrize te za dupe. I ja bi se žalio.

A tabane, na tvoje sam postove umro... Koji si blesan, prejebeno...
vrrrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 21:56   #96
Oni su očito jako otvorena obitelj, ne mora značiti da tu ima nečeg seksualnog.
Sasvim je ok da brat prođe u boksericama kroz boravak npr. uzeti mob ili nešto što je zaboravio. Isto tako ako sestra prođe u grudnjaku i gaćicama. To se ionako vidi na plaži.
Tange su nešto drugo, maltene je gola u njima i on ju opali po guzi. To je bedasto i to još pred dečkom. Naravno da se dečko pita što bi tek napravio da su sami. Ipak mislim da tu nema incesta jer kako i sam autor kaže cijela obitelj se svaki dan čuje preko interneta. Jako su povezani i jako otvoreni. Mnogima je to čudno, njima očito nije.
Autoru će biti teško promijeniti svoju curu ako je odrasla u takvoj obitelj. To će biti problem ili će morati prihvatiti ili ju ostaviti. Nema druge. Sumnjam da će razgovorom nešto riješiti. Njoj je to normalno, njemu nije. Isto kao što neke mame ljube djecu u usta (meni je to grozno, a njima normalno). Svi smo mi različiti i upravo zato dolazi do problema u vezama i brakovima.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 22:18   #97
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
E pa hvala ti. Jer sam vec mislio da šizim. Ne znam kako da joj to priopcim a da ne zvuci bolrsno kao sto i je. Jer ne zelim vise ikad biti dio tog freak showa, to cijelo iskustvo mi je bilo mucno za prolazit a trajalo je jebenih 5 dana!!



Ne skida se s telefona, whatsapp,viber, face, cuju se svakodnevno. I tako od kad smo skupa, vec 4 god. I cijelo vrijeme mi tupi kako je normalno da su po cijrle dane na mobu skupa i da sam ja taj koji nema notmalan odnos s bratom jer se cujemo "samo" jednom tjrdno
Ako ti ne pase, a očito ti ne pase, makni se.
Ne kužim ovo kako priopćiti, zasto priopćiti? Ako misliš nešto priopćiti zato da se to promijeni, ne bu to išlo.
OhDear is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:43   #98
Zadnji postovi su mislim dakli dobar zaključak na temu.

Sve ovisi kaj je tebi normalno i kako ćeš se postaviti prema tome. Ja imam gro buraza i sisterki, što mlađih, što starijih i sa većinom sam bliska. A ti odnosi koji su meni poznati iz mog primjera te primjera prijateljica i rodbine nekako su više frendovski odnosi sa ponešto brutalnog podjebavanja.

Kad gledam kaj moji bratići pišu sestrični pod fotke na fejsu i u pravilu joj jedini useru obajve, umirem od smijeha. No, ne ostaje im dužna.

Meni su burazi često djelili komplimente tipa: kukconoga, Moby Dick ( izdanje za plažu), mlađa sestra, ali Hulk Hogana ( ljetne bretele), i tak...

Frendici kaj je imala 45 kila na 160, burazi su govorili da je tak sad debela da bu se jedino kotrljala po cesti, pa je bila luda.

Uvijek je tu bilo i nekog šoranja u mlađoj dobi, vrijeđanja na putu odrastanja, pa jadanja na telefon, zlih spački, posuđivanja para, uskakakanja u pomoć u neprilici, brutalnih svađa, puno crnog humora, genijalnih i suludih ideja, ponešto zajedničkih frendova i izlazaka, prstohvat tajni i osjećaj da uvijek imaš kome se obratiti kad zagusti.


Al nekak si ne mogu zamisliti prešetavanje u tangama i da me netko spenkne. Jer onak, ne.
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 02:56   #99
Nemam brata pa vjerojatno nisam dobar sudac, ali s druge strane se iz doba sporta sjećam zajedničkih tuširanja s curama, pa i spenkanja u prolazu kada je poza izazivna za to. A sve bez i trunke sexualnog. Sjećam se recimo i Slovenke u kasnim četrdesetim, koja je par godina dolazila u moje morsko mjesto i uvijek se mrtva hladna presvlačila na prepunoj plaži kao doma, bez ikakve zaštite i skrivanja. Ne vjerujem da je bila gola nekoliko puta dnevno pred stotinjak ljudi zbog sexualnih primisli. Dio ljudi su nudisti, dio zbilja nema nikakvog problema sa svojom golotinjom.
Ono, nije da sam spremna praviti dubokoumnu analizu ili osudu samo na temelju hodanja u gaćama pred ukućanima, pa niti, ne znam, štipkanja, spenkanja ili sličnog. To zna odvesti u apsurd i jednoumlje. Nema puno veze s konkretnom temom, ali zbog takvih teorija se recimo razvila ozbiljna diskusija lani u vrtiću moje nećake oko toga je li u redu da djevojčice iz starije grupe redom sjedaju Djedu Božičnjaku u krilo kod podjele darova. Što je predložio fotograf da mu bude lakše raditi.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 08:08   #100
To što je curka bila u grudnjaku i gaćicama pred bratom nije mi toliko čudno. Osobito ako su bliski i ako su od djetinjstva bili u kućnom okruženju u kojem se "golotinja" nije pretjerano cenzurirala. Možda su im i roditelji znali tako bauljat po kući pa ne vidim da je sad to vezano sa nekim grupnim incestuoznim devijantnostima...
Da, možda je za moju i tvoju obitelj nečuveno...skandalozno. Možda nas naši ukućani od polaska u školu naovamo nisu vidjeli sem u kupaćem kostimu...Tako kod mene i jest :-D Ali moraš shvatiti da je to vrlo specifična i individualna stvar koja je drugačija od obitelji do obitelji.Kako su je odgajali, tako i radi.

Ali spenkanje. To je doista neprimjereno. I to bi mi zasmetalo. Ali, moraš se pomiriti sa tim da ti nju nećeš promijeniti. Ona je takva s bratom preko dvadeset godina...Sasvim je sigurno da stav njezinog aktualnog dečka ne može(i najvjerovatnije neće) moći utjecati na njezin odnos s članovima obitelji, ma kako on uvrnut i čudan bio.

Ti joj možeš dati do znanja kako ti je to neobično i odbojno, ali ne očekuj da će to značiti drastičnu promjenu ponašanja. Očito je da ima neke "brother related issues". Možda da ju pitaš kako bi joj izgledalo da dođete kod tebe doma pa da se ti skineš golišav dok te vlastita mama spenka ili dok ti spenkaš svoju majku po golišavoj guzici? To je jedno te isto. Nek vidi kakav bi joj filing ispoljilo da tvoja majka hoda kraj tebe u grudnjaku, gaćama dok se međusobno pipkate i cerekate pred tvojom dragom.
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:46.