Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2017., 03:18   #1
Jel opravdano nekad sto muskarci izgube zivce?

Neki dan sam (ne namjerno i ne njihovom namjerom) bila svjedok jedne zestoke svadje izmedju muza i zene.Ona je znaci sve sto je moglo se reci,rekla....opsovala mu je mrtvog oca,rekla mu je da mu je mati bila poznata (da ne kazem sta,bezobrazno je) 5 dana nakon smrti oca ,i da su mu svi iz porodice klosari teski,sestre se kurvaju itd.On je nju krenuo tu udarati i ja sam uskocila da to sprijecim..medjutim ako je iko zasluzio to je ona,sta vi mislite dal je nekad opravdano udariti zenu?
sarajka89 is offline  
Old 14.01.2017., 07:09   #2
Nikada nije opravdano udariti ženu.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 14.01.2017., 07:32   #3
nikad nije opravdano ni fizičko, psihičko, financijsko..a ni verbalno nasilje!

Treba se znati (naučiti) svađati: moja mama bi rekla nemoj reći ništa što kasnije ne možeš polizati.

Nema ljubavi između ljudi koji se na ovaj opisani način svađaju...
__________________
"Nitko te ne može natjerati da se osjećaš manje vrijednom bez tvog dopuštenja" - Eleanor Roosevelt
optimistična+ is offline  
Old 14.01.2017., 08:11   #4
Da mi netko opsuje mrtvog oca i za mater veli da je kurva ne bih odgovarala za svoje postupke.
Druga stvar je što bih se ja maknula od takve bolesne osobe koja ne bira način ni sredstva prilikom svađe.
Ne opravdavam "bilo je rečeno u afektu", ne opravdavam ljude koji ne biraju riječi.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Old 14.01.2017., 08:51   #5
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam (ne namjerno i ne njihovom namjerom) bila svjedok jedne zestoke svadje izmedju muza i zene.Ona je znaci sve sto je moglo se reci,rekla....opsovala mu je mrtvog oca,rekla mu je da mu je mati bila poznata (da ne kazem sta,bezobrazno je) 5 dana nakon smrti oca ,i da su mu svi iz porodice klosari teski,sestre se kurvaju itd.On je nju krenuo tu udarati i ja sam uskocila da to sprijecim..medjutim ako je iko zasluzio to je ona,sta vi mislite dal je nekad opravdano udariti zenu?
NE, da je po mom išlo bi kao kod nekih Muslimana za drogu, ta ruka više ne bi nikoga udarila .... Bez rasprave i izuzetka! I posve sam uvjerena da bi svijet bio bolji.
violeta1980 is offline  
Old 14.01.2017., 09:02   #6
Ne.
Opravdano je maknut se iz njenog zivota, izbacit na cestu, oslobodit je brige za djecu,.....
Kolko moras bit smece da psujes mrtvog covjeka a sve da mu se mater i kurvala kog se to tice osim nje.

Nego reci, jesi li ti ta zena iz price?
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 14.01.2017., 09:10   #7
Nema opravdanja za nasilje
Zasto pitas jel opravdano..tebi bi bilo?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 14.01.2017., 09:25   #8
Koja seljačija. Nek psuje koga hoće, niti to moram slušati a pogotovo ne biti s takvom osobom. Kakva fakin opravdanost za premlatiti nekog.
Pretpostavljam da je njega dodatno zabolilo što je ona to izgovorila ispred treće osobe, ego to tek ne može dopustiti.
I svađanje se u životu treba naučiti. Uostalom, valjda i žena može izgubiti živce kao što je to očito ova iz prvog posta, što također nije opravdano.
mad cat is offline  
Old 14.01.2017., 12:49   #9
Meni se cini da su te dvije osobe emotivno vrticke dobi.
Na pitanje o udaranju, ne treba trositi rijeci, a zasto ona ima potrebu baviti se njegovom mamom i stupnjom njezine kurvinjosti nikako mi nije jasno.
Mame (svekrve) jesu kakve jesu, neke se fucked up, neke su krasni ljudi, ali kakve veze to ima s njom? Ona kao partner u tom odnosu moze imati problem s odnosom muza sa svojom mamu, prihvacati ga ili ne, ali voditi racuna o stupnju njezine kurvinjosti je malo ludo.
I nikad mi nisu bili jasni ti ljudi koji se vrijedaju ili postaju nasilni ako netko uvrijedi njihove roditelje. Sta oni toliko idealiziraju svoje roditelji, misle da su savrseni, nemaju mana?

Mozda je u tome problem. On ima neki freaky odnos sa svojom mamom, njoj to ne pase ali je pre nezrela to prepoznati, a jos manje rascistiti sa sobom i s njim, onda mu urla da je ona "kurva", on je s druge strane vezan za mamu ko trogodisnjak, i eto taj cas dernjave, svade i obiteljskog nasilja. 😐




Poslano sa mog HTC Desire 626 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje Blackheartgirl : 14.01.2017. at 13:19.
Blackheartgirl is offline  
Old 14.01.2017., 13:23   #10
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam (ne namjerno i ne njihovom namjerom) bila svjedok jedne zestoke svadje izmedju muza i zene.Ona je znaci sve sto je moglo se reci,rekla....opsovala mu je mrtvog oca,rekla mu je da mu je mati bila poznata (da ne kazem sta,bezobrazno je) 5 dana nakon smrti oca ,i da su mu svi iz porodice klosari teski,sestre se kurvaju itd.On je nju krenuo tu udarati i ja sam uskocila da to sprijecim..medjutim ako je iko zasluzio to je ona,sta vi mislite dal je nekad opravdano udariti zenu?
Nije opravdano lupiti nikoga nikad osim u samoobrani bez obzira radi li se o muškarcu ili ženi. Nadam se da si samo loš troll.
Joshua is offline  
Old 14.01.2017., 13:41   #11
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nije opravdano lupiti nikoga nikad osim u samoobrani bez obzira radi li se o muškarcu ili ženi. Nadam se da si samo loš troll.
Nije, već neko vrijeme otvara neobične teme. Mislim da je stvarna
Lutkina kuća is offline  
Old 14.01.2017., 13:51   #12
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Nije, već neko vrijeme otvara neobične teme. Mislim da je stvarna
Onda mi je stvarno žal kaj ima takva iskustva i kaj jadna postavlja takva pitanja. Meni sklop glave ne dozvoljava da prihvatim da u 2017 godinu u ovom dijelu svijeta još netko uopće može ovak nekaj pitat.
Joshua is offline  
Old 14.01.2017., 14:05   #13
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Nije, već neko vrijeme otvara neobične teme. Mislim da je stvarna
Teme koje ima logiku poput ove.

Nekim ljudima bi fakat trebalo zabraniti reprodukciju... i ne, ne opravdavam nasilje. Čak ni prema takvima.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Old 14.01.2017., 14:10   #14
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam (ne namjerno i ne njihovom namjerom) bila svjedok jedne zestoke svadje izmedju muza i zene.Ona je znaci sve sto je moglo se reci,rekla....opsovala mu je mrtvog oca,rekla mu je da mu je mati bila poznata (da ne kazem sta,bezobrazno je) 5 dana nakon smrti oca ,i da su mu svi iz porodice klosari teski,sestre se kurvaju itd.On je nju krenuo tu udarati i ja sam uskocila da to sprijecim..medjutim ako je iko zasluzio to je ona,sta vi mislite dal je nekad opravdano udariti zenu?
Ona je zaslužila da ju se ignorira. To je često puta veća kazna od šamara, a i on bi sačuvao obraz.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 14.01.2017., 14:21   #15
Naslov teme i pitanje u temi nisu isti, pa ću zato ovako odgovoriti.

Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
medjutim ako je iko zasluzio to je ona, sta vi mislite da li je nekad opravdano udariti zenu?
Mislim da nije opravdano udarati ikoga, a ovaj slučaj je možda malo ekstreman. Svakako ni ona nije dobro postupila.

Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Je li opravdano nekad sto muskarci izgube zivce?
Svatko ima pravo izgubiti živce, ne samo muškarac, ali gubitak živaca ne bi trebao značiti da netko zbog toga postane vreća za box.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 14.01.2017., 14:34   #16
A što ako joj sto puta kažeš da ne kupuje onaj prokleti radler i eto nje iz kupovine u torbi naravno pogodite što. Onda bi moglo biti opravdano?
Zek0slav is offline  
Old 14.01.2017., 14:42   #17
Kad je u afektu onda nema ni smisla postavljati pitanja dal je opravdano ili neopravdano...a mislim da većina nas je ipak osjetljiva na spominjanje majki i ostatka familije.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 14.01.2017., 17:37   #18
U ovom slučaju su oboje zlostavljači.Što u konačnici znači da su oboje poremećeni.
Jadna dica,ako ih imaju.
emily_ is offline  
Old 14.01.2017., 18:05   #19
Nije opravdano al nije ni ta baba normalna. Dakle taj cijeli odnos je ujeb teski. Ima ljudi koji ne znaju za drugo, mozda im je tak mutav odnos kakav god da je jedino kaj poznaju. Citirat cu frendicu nakon 2 flase pelina: "ne vredi ti zene tuc, ne vrede tolko."
__________________
gathering storm
hive_cluster is offline  
Old 14.01.2017., 18:25   #20
Kakvi su to brakovi gdje se supružnici odnose tako jedno prema drugome?
Ona njemu psuje mrtvog oca i vrijeđa cijelu familiju, a on nju onda tuče?
Sarajka u kakvom to ti okruženju živiš? Znam da i ti imaš problema i stalno otvaraš neke teme vezane za svađu?
Kako možete živjeti u takvim odnosima gdje je tebi bitno pitanje - da li je opravdano udariti ženu?
Naravno da nije opravdano, ali isto tako nije opravdano drugoj osobi govoriti takve stvari. Gdje žive ti ljudi, u nekoj pećini?
Žena je svakako dno dna, nekulturna, a možda i nepismena.
Muž je budala ako nastavi živjeti s njom.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.