Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 22:58   #21
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Nemaju jer da bi bio spontan i jednostavan ne smijes imati komplekse i poznajes sebe vise od vecine ljudi. Radom na sebi nekako postanes magnet a da toga nisi ni svjestan.
Da, nekima je to lakse a nekima i ne uspijeva u tolikoj mjeri pa onda ostanu u vecini koja opet nije daleko od onih prvih.

Poslano sa mog meanIT_Q7 koristeći Tapatalk

Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Ali realno, bizarna je podjela na zraćnike i nezraćnike.M oźe biti zraćnik, a to koristiti za prevare i pritjecanje velike kolićine novaca. Ma svijet je i okrutan i ljubazan, ali podjele su najviśe prisutne kod onih koji se svjesno ogranićavaju {i realno je straśno uopće i to śto se toliko toga nameće bez realnih temelja}
Mislim da si sam upravo napravio podjelu. Sve je u poimanju situacije koje se uglavnom ne mogu striktno uzeti za krajnost jer uglavnom postoji razlog.

Poslano sa mog meanIT_Q7 koristeći Tapatalk
__________________
Jedan čovjek sa vjerom jači je od tisuću ljudi sa interesom. n.a.

Zadnje uređivanje Azz : 19.01.2017. at 10:04. Reason: spajanje postova
sunčani cvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 23:20   #22
To sto neko privlaci (adekvatne) ljude nije nerealno. Niti slucajno. I nije umni limit.

To sto neko privlaci mnoge druge ljude se ne odvija na tom nivou. Eto, ja sretnem nekog prvi put i svjesno odlucim da kazem "Jaaao kako se ova osoba cini divnom! Bas je simpaticna i pozitivna!" Taman posla.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 08:23   #23
Zracim i privlacim ali i dalje soliram sto znaci da bas i nemam "ono" nesto u sebi
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:15   #24
Svi zracimo samo ovisi kako

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:39   #25
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Svi zracimo samo ovisi kako
A i to kaj velis! Ja recimo ovdje zracim kao jadnik i bljednik,totalna placipickica dok u zivo samo smijeh i pozitiva
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:42   #26
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
A i to kaj velis! Ja recimo ovdje zracim kao jadnik i bljednik,totalna placipickica dok u zivo samo smijeh i pozitiva
Hahah poznato mi to .. Recimo ove neke zenske na stranicama za upoznavanje govore kako puno pricaju i da mi nebude dosadno kraj njih na kraju samo ja pricam one sute..

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:47   #27
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Hahah poznato mi to .. Recimo ove neke zenske na stranicama za upoznavanje govore kako puno pricaju i da mi nebude dosadno kraj njih na kraju samo ja pricam one sute..
To ne bih znao jer na svim dejt stranicama na kojima sam bio,kojoj god da sam poslao poruku normalnog sadrzaja nikad odgovor nisam dobio pa se maknuo sa svih tih stranica al sam si poslije mislio da sam mozda trebao to sve na drugaciji nacin odraditi,na neki nenormalan nacin

Nego,skuzio sam da na kojem god sam bio dejtu ja sam uvijek prical ko da sam na baterijama dok su one vecinom sutile pa sad ne znam jel to neki zenski trik ili je to ono "dosta o meni,ajmo malo o mom autu"
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:50   #28
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
To ne bih znao jer na svim dejt stranicama na kojima sam bio,kojoj god da sam poslao poruku normalnog sadrzaja nikad odgovor nisam dobio pa se maknuo sa svih tih stranica al sam si poslije mislio da sam mozda trebao to sve na drugaciji nacin odraditi,na neki nenormalan nacin

Nego,skuzio sam da na kojem god sam bio dejtu ja sam uvijek prical ko da sam na baterijama dok su one vecinom sutile pa sad ne znam jel to neki zenski trik ili je to ono "dosta o meni,ajmo malo o mom autu"
Pa realno ako je zenska zainteresirana za tebe prica o sebi i puno te pita stvari..na dejt stranicama pitaj 2-3 pitanja i onda daj samo daj odgovor bez pitanja ako je zainteresirana pitat ce te sama alvako zenska puno o sebi govori znas da si na konju

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:52   #29
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Zracim i privlacim ali i dalje soliram sto znaci da bas i nemam "ono" nesto u sebi
Dok god ti je soliranje problem, a ocito jest kad spominjes na taj nacin, uz ostalo vjerovatno zracis i "trazim nekoga", sto nikad ne funkcionira kako bi mi htjeli.

Kad pocnes zivjeti svoj zivot sam za sebe, kad ti soliranje postane bas super i naucis se uzivati u njemu, kad ti vise nitko ne bude trebao.... e onda ce se odjednom potencijali poceti bacati na tebe.

Bar iz mog iskustva
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:00   #30
Quote:
ESKat kaže: Pogledaj post
Dok god ti je soliranje problem, a ocito jest kad spominjes na taj nacin, uz ostalo vjerovatno zracis i "trazim nekoga", sto nikad ne funkcionira kako bi mi htjeli.

Kad pocnes zivjeti svoj zivot sam za sebe, kad ti soliranje postane bas super i naucis se uzivati u njemu, kad ti vise nitko ne bude trebao.... e onda ce se odjednom potencijali poceti bacati na tebe.

Bar iz mog iskustva
Pa ja nisam uopce sretan onda zbog toga
Mislim volim ja soliranje ali ipak vise volim soliranje sa djevojkom i nemrem si ja to tak zamisliti da mi vise nitko nebu trebao,to mi je zapravo uzasno uopce pomisliti jer ja trebam nekoga i tako i zracim,al takvim nacinom tjeram pa zato soliram
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:41   #31
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Pa ja nisam uopce sretan onda zbog toga
Mislim volim ja soliranje ali ipak vise volim soliranje sa djevojkom i nemrem si ja to tak zamisliti da mi vise nitko nebu trebao,to mi je zapravo uzasno uopce pomisliti jer ja trebam nekoga i tako i zracim,al takvim nacinom tjeram pa zato soliram
Znam, kvaka 22.

Ali valjda imas nesto u zivotu sto te moze okupirati dovoljno da bas ne mislis na tu eventualnu djevojku onako previse? Da je cak ponekad i zaboravis. Pa se tako vjezbas malo pomalo da ti sve manje treba?

Nije problem samo u tome sto dok nam netko tako jako treba vjerovatno djelujemo drugima mrvu ocajni sto nije bas privlacno, nego ni nas mozak nije balansiran kako treba od te puste ceznje pa smo skloni uletjeti nekome tko nam ni po cemu nije par i onda to zavrsi zalosno i samo nas ubije jos vise.
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:44   #32
Quote:
ESKat kaže: Pogledaj post
Znam, kvaka 22.

Ali valjda imas nesto u zivotu sto te moze okupirati dovoljno da bas ne mislis na tu eventualnu djevojku onako previse? Da je cak ponekad i zaboravis. Pa se tako vjezbas malo pomalo da ti sve manje treba?

Nije problem samo u tome sto dok nam netko tako jako treba vjerovatno djelujemo drugima mrvu ocajni sto nije bas privlacno, nego ni nas mozak nije balansiran kako treba od te puste ceznje pa smo skloni uletjeti nekome tko nam ni po cemu nije par i onda to zavrsi zalosno i samo nas ubije jos vise.
Apsolutno se slazem sa tobom
Tu sam se vec opekel ko balavac neki al neka,nije me ubilo al me bome nije ni ojacalo
Ma puca iz mene ocaj pa svi bjeze i znam da to trebam promjeniti a mozda se to i desi jednom ... tam kad budem imal 40+
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 17:02   #33
Ja mislim da je Rodlax jedna velika dobrica, samo on to još ne zna. To je kratka psihoanaliza nakon 2 minute razgovora s istim. Znam primjetiti ljude koji sjaje u masi, a on je jedan od tih.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 18:55   #34
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slazem sa tobom
Tu sam se vec opekel ko balavac neki al neka,nije me ubilo al me bome nije ni ojacalo
Ma puca iz mene ocaj pa svi bjeze i znam da to trebam promjeniti a mozda se to i desi jednom ... tam kad budem imal 40+
Nece se "desiti" nego moras raditi na tome, nazalost. Moj recept je bio, u onim rijetkim trenucima kad sam se osjecala da mi netko fali, zaokupiti se s necim maksimalno, raditi od ujutro do navecer i prisiliti se da ne mislim na ono sto mi fali nego na ono sto imam i na ono na sto mogu utjecati da se poboljsa.

Kazem rijetkim trenucima jer mi inace ljudi predstavljaju vise opterecenje nego uzitak ali i pored toga ih skoro uvijek oko mene ima i vise nego sto mi treba.

Ma vidim i ja da si ti dobrica, ali bojim se da to nije kvaliteta koje cure u tim nekim godinama bas cijene. Samopouzdanje i ona "ne treba meni nitko jer sam sretan sam sa sobom" vibra prolaze bolje.... samo imho
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 21:57   #35
Malo vas prekidam ali treba biti oprezan da se ne ode u krajnost gdje se divi vise takovoj osobi nego je to realnost.
__________________
Jedan čovjek sa vjerom jači je od tisuću ljudi sa interesom. n.a.
sunčani cvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 22:03   #36
Quote:
sunčani cvijet kaže: Pogledaj post
Malo vas prekidam ali treba biti oprezan da se ne ode u krajnost gdje se divi vise takovoj osobi nego je to realnost.
Slazem se sa tobom! Virtualni svijet je bas okrutan zapravo a i mnogo lazan pa bolje to tvrditi kada se osobu posteno upozna
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 23:11   #37
Zaśto ne bi svi bili ko mi {djeca ljubavi}

Po meni, prirodno je voljeti i biti voljen {jer Źivot je preeeekratak za kalkuliranja i kemijanja}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 09:34   #38
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Zaśto ne bi svi bili ko mi {djeca ljubavi}

Po meni, prirodno je voljeti i biti voljen {jer Źivot je preeeekratak za kalkuliranja i kemijanja}
Reci to osobama u danasnje vrijeme pa javi odgovore na boldano
Jednostavno je sve sjebano ,ljudi su sve sjebaniji a zivot je i dalje prekratak no kalkuliranja i kemijanja sve vise i vise
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 09:50   #39
Da, vjerojatno se kalkulira zbog sebičnosti a i zbog strahova od neuspjeha, no opet na ta kalkuliranja su većinom nepotrebna, a i mediji ponekad doprinose tom kolektivnom strahu .

Naravno, tu je i materijalizam kao povremena prepreka za ostvarivanje nekih kontakata.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 10:03   #40
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Da, vjerojatno se kalkulira zbog sebičnosti a i zbog strahova od neuspjeha, no opet na ta kalkuliranja su većinom nepotrebna, a i mediji ponekad doprinose tom kolektivnom strahu .

Naravno, tu je i materijalizam kao povremena prepreka za ostvarivanje nekih kontakata.
Znaci da smo ipak oboje svjesni da nije tako lako za uspostaviti kontakt sa drugim ljudima koliko god i kako god mi zracili i imali ono nesto u sebi
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.