Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 21:11   #1
Nemirna oaza mira

Prije svega, zamolio bih moderatore za toleranciju glede ove teme. Sukus cijele priče je ljubav ili nešto takvo, te je možda za LJES. Ali, kako, fantomski, ima veze sa zajedničkim suživotom, a također smatram da ovdje ima iskusnijih sudionika, kao i onih koji su možda i imali dodira s ovime što ću pisati, smatram da bi kvalitetnija mišljenja bila napisana ovdje. Bez uvrede ljesovcima.


- Malo će biti poduže zato što želim što šire dočarati sebe i da onaj tko bude htio nešto napisati ima što širu sliku na raspolaganju. Pa za one koji ga budu pročitali do kraja - kreće…


Uplovio sam u divne godine, tridesete. Snaga, moć, samopouzdanje vladaju mojim tijelom. Svi oni osjećaji koje čovjek ima kao slinavi mladić s dodatkom da se mozak sprijateljio s hormonalno vođenim tijelom i rezonira na realan način. Ne sanjam da živim, živim snove.
Imao sam sasvim uredno djetinjstvo, potpora roditelja i obitelji je u svakom trenutku bila uz mene. Nisam dobio sve što sam poželio, ali mi nikada nije ništa nedostajalo. U obitelji gdje su velika većina visoko obrazovani i taj put se sasvim normalo odabire, kao što se ide na zajednički ručak , svoj nedostatak diplome nisam osjetio kao loš korak, niti sam bio smatran manje vrijednim ili marginaliziran zbog toga. Svatko bira svoj put i gradi putove i puteljke kojim će hodati, a ukoliko trebaš radnike da ti pomognu, tu smo! – nije samo poštapalica, već retorika koja me je pratila u svakoj sferi i fazi života.

Neću pisati magične i čarobne rečenice o uspjehu za divljenje ili one koje naježe svaki dio tijela onoga koji čita, tipa – sve sam potpuno sam postigao ; iz ničega sam stvorio bajni dvorac i slično, jer bih samodopadno lagao. Vjerojatno sam imao i više sreće nego pameti, pošto su mi najjači aduti nepokidiva pozitivnost i sposobnost suosjećanja, i nakon dugog traženja sebe, našao sam se u jednoj dobrostojećoj, privatnoj firmi, gdje sam napredovao do voditeljske pozicije.


Sve plovi svojim mirnim, ali uspješnih tokom. Stambeno pitanje sam riješio, poslovno sam uspješan s iznadprosječnim primanjima i mogućnostima daljnjeg napredovanja u kreativnoj djelatnosti. Okružen sam divnim ljudima s kojima i dalje napredujem kao čovjek. Svjestan sam što donosi paranje oblaka nosom, kao i vječito skrivanje u rupi. S obje noge stojim na tlu. I onda život hladno zada udarac u glavu! Točnije, sve mi zube izbije.

Dogodila se divna stvar. Samo što to i nije…

Netko me je posebno dirnuo. Zaljubio sam se preko ušiju. Bezobrazno i pokvareno. I onaj slinavac s početka teksta se vraća u igru na velika vrata, ali bez ikakve naznake suradnje s mozgom.


Ona je divna. Ima prekrasnu kosu i presladak tik, dok ju popravlja. Ona ima takav lijep i pravilan hod, da je užitak, koliko kod i teško, gledati ju dok odlazi. Njene usne pričaju neku drugu priču, ne s ove planete. Ma šta planete! Iz ove galaksije! Oči, iako znam da su sumorne i maglovite, razbijaju svaki djelić treme koji se događa, kad bi izbjegao pogled, misleći da te ne uhvati kako si očaran s njome. Jebote! Pa ja prvo što sam zapamtio kod nje je da su smeđe boje.

Njezin pogled prodire, čak i previše duboko, no nelagoda niti ne pomišlja zavladati situacijom. Ona je obrazovana, širokog znanja, ambiciozna, ali joj opet nije problem naći se u neobranom grožđu i situaciji, i poslušati nove smjernice i varijacije na temu. Ona čini boljim ljude oko sebe. Ona je divna. Ona…
…je udana…

- I ima dvije prekrasne djevojčice, blizanke…


I prije sam bio zaljubljen, imao sličan slatki emotivni kaos, ali ovakog intenziteta nikada. Da li je to samo zaljubljenost ili ono nešto drugo, peto - ne znam. Znam jedino da traje već dva mjeseca. I nema nikave naznake za usporavanjem tempa. Suludo.


Njezin brak nije najbolji na svijetu, ali nije ni najgori. Neka standardna kolotečina, monotonija i svakodnevni klišeji s čarolijom na kapaljku. Zato sam i opisao oči kao sumorne. Iz tradicionalne je obitelji gdje sve ima svoje zašto i zato, a gdje dodatnim pitanjima nema baš puno mjesta. Muž je odličan otac. Uredan i radišan, daleko od lošeg čovjeka, i na prvu se ne može naći mu ikakva mana.

Jednostavno ne zna baratati s njome, uzeo ju je zdravo za gotovo. A taj dio je onaj koji mene razdire. Da samo taj detalj nije u igri 'lako' bih razriješio svoju situaciju. Napijem se pošteno, sve suze izbacim iz sebe, opalim si nekoliko šamara i amen. Prošla kroz sistem, rana zarasla. Ovako, čvrsto vjerujem da taj dio mogu odraditi itekako kvalitetno. Kao kad vidiš da ti dijete ima velik potencijal pa se trudiš ga razviti što je šire moguće, a ne staviti mu igračku u ruke i nastaviti gledati film. Svjestan sam svojih nedostataka, ali također i onoga što sam u stanju ponuditi.


Nas dvoje se savršeno razumijemo. To je bilo i očito od prvog sastanka kad sam jedini replicirao na 'glupu' foru koju je izvalila, zato što sam i jedini skužio što je htjela reći ili jedini nisam bio indiferentan. Jedno drugome završavamo rečenice. Na iste stvari mislimo i iste nas ucrvale retorike jebu i ometaju. Meni se otvara i povjerava s razlogom, iako polako i oprezno. Bili smo na tragu da ovo sve izađe, ali knedla u grlu stisne i zablokira svaki djelić, gdje bi zrak mogao proći. To isto osjetim i kod nje. Presjebano je kad nekoga čitaš kao knjigu, a gdje ti taj netko stvara slatki nemir. Zato neznanje i je blagoslov.

Na poslu sam poput biljke ili soma koji je prvi put zaplivao rijekom. Kolege mi dolaze po potpis ili na dogovor oko neke situacije, a ja sam poput Japanca ubačenog na radni sastanak oko unutarnjih poslova u Zambiji. Domet mi je klimanje glavom i mutavi, isforsirani smiješak i tapšanje po leđima.

Koncentriran sam na stvari kao desetogodišnjak pod žešćim djelovanjem ADD-a. Mobitel, čim zazvoni, pomislim kako, eto, baš ona se javlja, iako nemamo kontakt zbog razloga koje ne mogu iznijeti. A radi posla, mobitel mi često zvoni.

Konstantno razmišljam i stavljam se u poziciju kako zajedno stvaramo neki bolji svijet, naš mali svijet – ona , ja i njezine dvije kćerke. Nemam problema s time, prihvatio bih djecu koja nisu moja, a pritom ne misleći biti zamjena za oca.. One će uvijek imati samo jednog tatu, ja sam tu da im pružim ljubav, mir, sigurnost i ugodno okruženje.. To je to što treba popuniti ove rupe koje imam u sebi – mislim si.

A onda, onaj vražičak u meni ili možda anđelak, potakne me na razmišljanje da koji mi je kurac! Što to ima u meni loše da sam ne mogu zasnovati svoju obitelj? Da budem 'lopov' i ozimam nešto tuđe, što je netko stvarao, kako god to izgledalo, čak i kad se zagrebe ispod površine. Vjerujem da da ovo može izgledati egoistično, ali uhvatio bih se u koštac s time. Ne na trenutak, ne na određeni period, već da izgradim oazu, koja ne presušuje.

Pred manje od dva tjedna sam prekinuo vezu sa sad već bivšom dragom, ponajviše zbog ove situacije. Inače je izuzetno kvalitetna osoba. Da budem potpuno iskren, nisam ni vidio neku bajnu budućnost s njom. Nije imalo smisla tretirati ju kao 'zamjenu', pošto sam odmah nakon što sam upoznao onu, vidio da bi samo to i mogla biti. Ne može ju pobijediti nikako. Koliko god se jadna trudila.
Da ne ispadnem fantastično moralan i izuzetno karakterno dosljedan muškarac, to mi i je bila opcija, ali jednostavno u zadnje vrijeme nisam mogao podnijeti lika kojeg vidim u ogledalu.



Vi koji ste uspjeli pročitati ovo, svaka čast i hvala vam. Možda sam samo došao izbaciti iz sebe emocije koje me trgaju. Možda… Ono što je sigurno je to da nisam ovdje zato što trebam da mi netko napiše baš ono što želim čuti, jer sam baš i u potrazi za time.
Idem s premisom da je više glava pametnije od jedne. Konflikte se trudim riješiti argumentima, a egu ne dopuštam invaziju.


Ako netko ima iskustva sa sličnom situacijom, rado ću pročitati. Ako ne, opet ću napraviti isto…

Baš zato sam odabrao ovaj Pdf…
mike07 is offline  
Old 01.02.2017., 21:27   #2
Quote:
mike07 kaže: Pogledaj post

Točnije, sve mi zube izbije.

Ona čini boljim ljude oko sebe. Ona je divna. Ona…

/QUOTE]
Pročitala. Ne znam pametno savjetovati...
Zaljubljen očito jesi.

Može uspjeti. Ne mora.
Mislim da bi bilo pametno reći joj, ako već ne naslućuje, tvoje osjećaje.

Sretno što god odlučio!
Brusina75 is offline  
Old 01.02.2017., 22:24   #3
Ti si samo zaljubljen,nažalost u pogrešnu ženu.Sve bi bilo divno i krasno da je ona neudana i da nema djecu.Ovako ti mogu reći samo to da si nisi smio dopustiti da se zaljubljiš u udanu ženu.Sorry ali ne bi ti volio biti u koži,ne čekaju te ljepe stvari,samo muka nesretno zaljubljenog.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 01.02.2017., 22:33   #4
Osim što mi je prekrasno pročitati ovakav tekst o ljubavi od strane jednog muškarca, svaka tvoja rečenica mi se čini savršeno dovršena i shvatljiva.

No, što reći...osim toga. Nemam blagog pojma.

Donedavno sam smatrala da je doživjeti ljubav zapravo onaj šlag na torti koji istu čini toliko savršenom. A ljubav to čini našim životima.

Onda sam prošla jedan ružan period u životu u kojem sam se osvijestila i shvatila da te "zabranjene ljubavi" imaju jednu ogromnu posebnost i snagu, a u osnovi su toliko krhke i lomljive da ih i običan povjetarac može pretvoriti u prah.

Stoga si tako nešto više nikada ne bih priuštila. Makar ne žalim za onim što sam doživjela, ali ne, nikada to više ne bih ponovila.

Znam...ima i onih koje završe sretno...pa eto nadam se da će tvoj put biti manje trnovit, a završetak puno bolji. Mogu ti samo to poželjeti, makar me iskustvo naučilo da to baš i nije najsretnija ljubav koju čovjek može doživjeti.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 01.02.2017., 23:26   #5
Kao netko tko je prosao nesto zabranjeno,mada ustvari nije bilo nikako ni ljubav niti zaljubljenost ali svejedno je bilo skretanje s puta..
Ne bih vise ponovila ni za zivu glavu i definitivno mi je to bas bila greska..
Mogu reci da si u nezavidnoj situaciji..
Puno toga tu jos bi trebao reci:
Jel obostrano?
Kako znas da joj brak ne stima,povjerila se da ju zanemaruje?
Ako da,onda naravno godi joj tvoja paznja i ako vidi da si zaljubljen..
No tu je puno toga,a jedno sto je bitno jako jako-djeca..
Dal bi mogao prihvatiti i njih ako npr ona se razvede i udjete u vezu?
Jer gle realno to dolazi u paketu..
Meni na prvu,ovo djeluje samo kao zaljubljenost tanesenost..ne biramo sami takve situacije,dogode se.
Privuce nas necija osobnost,kako se osjecamo s nekim te jos mnogo toga,ali kada je to u rangu zabrane,tudjeg neceg,naravno da se ne moze poletjet slobodno,a da to nekoga istovremeno ne srusi..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 01.02.2017., 23:48   #6
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
..ne biramo sami takve situacije,dogode se.
..
Sa ovim se nikako ne slažem.Kako se takve situacije mogu dogoditi samo tako???
One će se dogoditi samo onda kad to dopustimo.Naravno da možemo izabrati hočemo li se ili nećemo naći u takvoj situaciji.Ono što je problem jest što ljudi vole "koketirati" sa takvim situacijama a kad se one dese to jest kad uzmu maha onda normalno da se teško "vratiti" a reći da ne biramo sami...šta? strefila nas amorova strelica koju nismo mogli izbjeći...jadni mi ranjivi
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 01.02.2017., 23:55   #7
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Sa ovim se nikako ne slažem.Kako se takve situacije mogu dogoditi samo tako???
One će se dogoditi samo onda kad to dopustimo.Naravno da možemo izabrati hočemo li se ili nećemo naći u takvoj situaciji.Ono što je problem jest što ljudi vole "koketirati" sa takvim situacijama a kad se one dese to jest kad uzmu maha onda normalno da se teško "vratiti" a reći da ne biramo sami...šta? strefila nas amorova strelica koju nismo mogli izbjeći...jadni mi ranjivi
da, okliznuo se na bananu i našao se gol na njoj. slučajno
blagotebi is offline  
Old 01.02.2017., 23:56   #8
Izuzetno si nadaren za pisanje, slažeš pametne rečenice. Možeš slobodno napisati knjigu

Po meni je jedino pitanje koliko si ti sve skupa isprojicirao, a koliko nisi.
Ako sam dobro shvatila, vi niste proveli nešto puno vremena skupa.

Samo se super super kužite, ono, ista vibra i to. Mislim, to je cool. Super razlog za poševit se pa vidit. Da ona nije supruga i majka.

Podsjetila bih te da je zajednički život mnogo više od toga, što znaš i sam - pitanje je kako biste fukcionirali kada je u pitanju svakodnevna logistika, kako bi tvoji demoni plesali s njenim demonima, koliko bi ti uistinu bio spreman na dvoje njene djece, s obzirom da si neiskusan oko toga i slično.

Da sam na tvom mjestu, ja bih probala ostvariti neki fizički dodir. Ako odbije jer je odlučila spasiti brak, ne bih više nikad probala ništa.
Ako ne odbije, onda ćete vidjeti kako će poslije ići.
Probala bih iz razloga što bih se, da ne probam, uvijek pitala šta bi bilo da sam probala.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 01.02.2017., 23:59   #9
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Sa ovim se nikako ne slažem.Kako se takve situacije mogu dogoditi samo tako???
One će se dogoditi samo onda kad to dopustimo.Naravno da možemo izabrati hočemo li se ili nećemo naći u takvoj situaciji.Ono što je problem jest što ljudi vole "koketirati" sa takvim situacijama a kad se one dese to jest kad uzmu maha onda normalno da se teško "vratiti" a reći da ne biramo sami...šta? strefila nas amorova strelica koju nismo mogli izbjeći...jadni mi ranjivi
Jer nisu svi ni razumni ni realni..
Nit se stalno stopiraju i offiraju ..
Ne mogu se sloziti da su svi jednako jaki,od principa i drze se zacrtane crte..
Da je bas tako,kako bi onda bilo i prevare preljuba ili slično?
Uostalom,to kuzim sto hoces reci:ako dopustimo..
No ne kuzim ovo:mi nismo ti koji daju uzimaju dopustenje drugoj osobi hoce li ili nece se zaljubiti ili zavoljeti nas iako ne bi smjela?
Ili ces ti sada tvrditi da i to sami dopustamo izazivamo,jer eto koketiramo..?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 02.02.2017., 00:04   #10
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Jer nisu svi ni razumni ni realni..
Nit se stalno stopiraju i offiraju ..
Ne mogu se sloziti da su svi jednako jaki,od principa i drze se zacrtane crte..
Da je bas tako,kako bi onda bilo i prevare preljuba ili slično?
Uostalom,to kuzim sto hoces reci:ako dopustimo..
No ne kuzim ovo:mi nismo ti koji daju uzimaju dopustenje drugoj osobi hoce li ili nece se zaljubiti ili zavoljeti nas iako ne bi smjela?
Ili ces ti sada tvrditi da i to sami dopustamo izazivamo,jer eto koketiramo..?
na neki način da, mada ima ljudi koji nekad sebi uvrte veliku ljubav ako si im se obratio nekom bezveznom banalnom rečenicom

ukratko, mogu utjecati naši postupci, postupci drugih ljudi, ili kombinirano (najčešće)
blagotebi is offline  
Old 02.02.2017., 00:06   #11
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
na neki način da, mada ima ljudi koji nekad sebi uvrte veliku ljubav ako si im se obratio nekom bezveznom banalnom rečenicom

ukratko, mogu utjecati naši postupci, postupci drugih ljudi, ili kombinirano (najčešće)
Ovo sam htjela nadodati na svoj post..
Ljudi si umisle svasta, iz obicnih stvari stvore iracionalnu ljubav s drugom osobom,a da ta druga nema pojma niti priblizno ista takvo osjeca..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 02.02.2017., 00:10   #12
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Jer nisu svi ni razumni ni realni..
Nit se stalno stopiraju i offiraju ..
Ne mogu se sloziti da su svi jednako jaki,od principa i drze se zacrtane crte..
Da je bas tako,kako bi onda bilo i prevare preljuba ili slično?
Uostalom,to kuzim sto hoces reci:ako dopustimo..
No ne kuzim ovo:mi nismo ti koji daju uzimaju dopustenje drugoj osobi hoce li ili nece se zaljubiti ili zavoljeti nas iako ne bi smjela?
Ili ces ti sada tvrditi da i to sami dopustamo izazivamo,jer eto koketiramo..?
Mi ne odlučujemo za druge,mi odlučujemo za sebe to jest ja odlučujem za sebe.
Ako "izazivam" to jest ako sam "radoznao" ako se dam očarati(to je ono što sam mislio pod "koketiranjem") onda je sasvim moguće da ću se i zaljubiti.A kad se zaljubim onda je kasno i razum "više ne igra".Dakle jedino o meni ovisi i jedino ja odlučujem ali ante festum,ne post festum.
Inače preljubi i prevare ne moraju biti posljedica zaljubljivanja.Mogu se ljudi ševiti vanbračno i bez zaljubljivanja.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 02.02.2017., 00:12   #13
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Mi ne odlučujemo za druge,mi odlučujemo za sebe to jest ja odlučujem za sebe.
Ako "izazivam" to jest ako sam "radoznao" ako se dam očarati(to je ono što sam mislio pod "koketiranjem") onda je sasvim moguće da ću se i zaljubiti.A kad se zaljubim onda je kasno i razum "više ne igra".Dakle jedino o meni ovisi i jedino ja odlučujem ali ante festum,ne post festum.
Inače preljubi i prevare ne moraju biti posljedica zaklubljivanja.Mogu se ljudi ševiti vanbračno i bez zaljubljivanja.
Objasnjavas nesto cega smo svi vise manje svjesni.
Ne nosi nitko tudju glavu na ramenima,vec svoju.
Svoja glava,svoje odluke.
Nista novo..


U ovoj autorovoj prici npr ta zena je vec idealizirana..i stavljena na neki oltar,kako je on to sve fino opisao..
Razum ce uskoro biti zbogom pameti...
Navodi vec kako vidi sebe,nju i djecu njihov izgradjen svijet..a jos mozda nisu u nista se upustili?
Niti zna kakva je u sustini osoba,vec jedan djelic nje koji mu pokazuje..
Bas me zanima dokle su ustvari realno otisli..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 02.02.2017., 00:19   #14
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Objasnjavas nesto cega smo svi vise manje svjesni.
Ne nosi nitko tudju glavu na ramenima,vec svoju.
Svoja glava,svoje odluke.
Nista novo..
Pa da,samo sam rekao da se ne slažem sa tvojim djelom rečenice gdje si rekla da mi ne biramo sami takve situacije nego da se one dogode,kao da mi nemamo utjecaja na to što nam se događa.Kad bi to bilo tako onda bih se mogao zaljubiti u x kolegica.I nije da sam ja za neku strogu self kontrolu nego samo za kontrolu gdje je ona stvarno potrebna.Pa gdje ću se ići zaljubljivati u udanu kolegicu sa dvoje djece???Nema logike.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 02.02.2017., 00:22   #15
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Objasnjavas nesto cega smo svi vise manje svjesni.
Ne nosi nitko tudju glavu na ramenima,vec svoju.
Svoja glava,svoje odluke.
Nista novo..


U ovoj autorovoj prici npr ta zena je vec idealizirana..i stavljena na neki oltar,kako je on to sve fino opisao..
Razum ce uskoro biti zbogom pameti...
Navodi vec kako vidi sebe,nju i djecu njihov izgradjen svijet..a jos mozda nisu u nista se upustili?
Niti zna kakva je u sustini osoba,vec jedan djelic nje koji mu pokazuje..
Bas me zanima dokle su ustvari realno otisli..
za 32 godine, dosta sneni ili usnuli uvodni post. slažem se
blagotebi is offline  
Old 02.02.2017., 00:25   #16
Dugi,kuzim.
Ocito sam se krivo izrazila.
Kazem da se opcenito dogadjaju,pri tom mislim da nije on prvi kojem se to desava.
A ovo se slazem da smo mi ti koji odlucujemo i imamo kontrolu nad emocijom i razumom..
I naravno da se neces zaljubiti u sve svoje kolegice..nemoj sad postati Casanova

Blagotebi,e bas to..ko da citamp neku bajku..
Ne kuzim ustvari uvod,gdje opisuje sebe..cemu to?
Ok,valjda da steknemo uvid kakav je on..
Fini decko iz dobre obitelji,skolovan,financijski stabilan i na mjestu..dok nije sreo nju i očito eto gubi glavu..
Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 02.02.2017., 00:29   #17
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
U ovoj autorovoj prici npr ta zena je vec idealizirana..i stavljena na neki oltar,kako je on to sve fino opisao..
Razum ce uskoro biti zbogom pameti...
Navodi vec kako vidi sebe,nju i djecu njihov izgradjen svijet..a jos mozda nisu u nista se upustili?
Niti zna kakva je u sustini osoba,vec jedan djelic nje koji mu pokazuje..
Bas me zanima dokle su ustvari realno otisli..
Pa on je sam kriv za to.Već je odavno prešao crtu preko koje "nema povratka".
Zaljubljen je i to će ga "koštati" mnogih neprospavanih noći.Patnja je tu.
U nekim slučajevima dogode se hapy endovi,ona se rastane pa se uda za njega i sve je divno i krasno.No u mnogim slučajevima se ne dogodi happy end već "mučne" epizode prevare,preljuba itd,pa je tu onda i pitanje djece i mnogo toga čega ne bi bilo da je žena slobodna to jest neudana.Ok možda on se i neće upustiti u nešto sa njom ali patnju neće izbjeći.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 02.02.2017., 00:30   #18
Slazem se.
Definitivno ce bubnuti s ruzicastog oblaka..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 02.02.2017., 00:33   #19
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Dugi,kuzim.
Ocito sam se krivo izrazila.
Kazem da se opcenito dogadjaju,pri tom mislim da nije on prvi kojem se to desava.
A ovo se slazem da smo mi ti koji odlucujemo i imamo kontrolu nad emocijom i razumom..
I naravno da se neces zaljubiti u sve svoje kolegice..nemoj sad postati Casanova
Ozbiljno, ja kad ne bih imao self control zaljubio bih se u svaku drugu i moj bi život bio pakao jer bih stalno patio zbog nerealiziranih ljubavi
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 02.02.2017., 00:33   #20
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Pa on je sam kriv za to.Već je odavno prešao crtu preko koje "nema povratka".
Zaljubljen je i to će ga "koštati" mnogih neprospavanih noći.Patnja je tu.
U nekim slučajevima dogode se hapy endovi,ona se rastane pa se uda za njega i sve je divno i krasno.No u mnogim slučajevima se ne dogodi happy end već "mučne" epizode prevare,preljuba itd,pa je tu onda i pitanje djece i mnogo toga čega ne bi bilo da je žena slobodna to jest neudana.Ok možda on se i neće upustiti u nešto sa njom ali patnju neće izbjeći.
pa on i želi patiti. zato je i izabrao nedostupnu

blagotebi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.