Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 15:33   #101
Ako ti cura ne uživa popušit kitu onda mi se čini da niti ne uživa baš u seksu općenito ili možda samo s tobom. Možda sam staromodan ali meni je oralni seks obavezni dio neke seksualne kulture. Treba obostrano lizat. I treba naći partnera koji jednako uživa u davanju oralca.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 16:08   #102
Tebi! Našao sam negdje statistike vezane za oralac, nije izgledalo obećavajuće(čak ni kad uzmeš razloge onih koji to rade u obzir)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:34   #103
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Možda sam staromodan ali meni je oralni seks obavezni dio neke seksualne kulture. Treba obostrano lizat. I treba naći partnera koji jednako uživa u davanju oralca.
Nisi staromodan, prije bih rekla sasvim normalan 😉🖒🖒
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:30   #104
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Pa nije poanta seksa da bude fer u svakom trenutku, nego da bude dobar.
A meni kod tog uzajamnog na kraju ni pružanje ni primanje ne bude "opušteno", više volim samostalno se posvetiti njemu, kao i uživati u njegovom posvećivanju meni.
A kaj ja znam nisam tip koji ˝broji˝ pa smo opušteni jer na kraju ni meni ni mojoj dragoj se ne radi sve svaki put
A jeb ga ja priznam da nekad nemogu mislim ˝fizika˝ radi ali u glavi nije sve na mjestu pa bi to bilo ispalo loše ali zato postoje trenuci da je i vešmašina savršeno mjesto i vrijeme
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:44   #105
Quote:
pacenica kaže: Pogledaj post
Neko ti je vec napisao, ali i ja sam jedna od onih koji to ne vole.

Mislim, narocito ako muskarac inzistira na tome, onda mi se jos vise ogadi.

Ne znam sta mi se desilo, ranije dok sam bila mladja mi je to bilo ok, sad mi je "ispod casti" to raditi.
Mogao bi napisati više knjiga na tu temu ˝ispod časti˝ nego što bi ih stalo na interliber
Ispod časti prvo definiraj što je ČAST za tebe mislim što čast radi uz sex,ljubav,vezu,brak
Banalni primjer :˝meni je ispod časti izvaditi suđe iz perilice i usisati kuću˝
Pa jebemu i meni je ispod časti dijeliti isti zrak sa nekim ljudima ali što je tu je
Čim ˝čast˝ postoji u nečemu što bi trebalo biti obostrano uživanje onda je bolje nabaciti drkicu a tebi kupiti novi dildač i dalje uživati u toj vezi na svoj ˝časni˝ način
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 11:00   #106
Ispod casti pruziti oralni sex muskarcu?

Hajde da i to cujem. Stvarno nisam nikad u zivotu. Ok da ne zeli neka zena ali da uz to veze cast, nikad cula nisam.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 12:36   #107
To vam je čudno samo zato jer ne znate što je to čast.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:44   #108
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
To vam je čudno samo zato jer ne znate što je to čast.
Budeš nam objasnio?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:27   #109
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Budeš nam objasnio?
Pa očito nešto suprotno od pušenja kite
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:40   #110
Ocito veze nema s tim
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:45   #111
Objašnjenje je genijalno
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 19:44   #112
U pravu je žena to i jeste beščasna radnja. Ćutim da su na pomolu neki novi trendovi.
Srebrenocrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:00   #113
A bokte koji krkanluk ovdje, "bescasna radnja"! Balkane moj!

Znaci meni bi trebalo bit ispod casti njoj polizat? Ali zato brate moj, pravi 'Rvat kad se nakrka dobrih sobova, fino odma majstorski joj metne direktno u pizdu, odgundja svojih 2 minute dok ova zjeva od dosade i natrag na prsut i gemist.
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:23   #114
Od jedne cure sam cuo da ne zeli uzimati u usta ono kroz sto ja pisam. Ocito je to nekima gadljivo.
Mislim da od nekih 10-ak cura, barem 3 ima takvo misljenje. Bad luck ako naletis na takvu, ali ne mozes je promijeniti.
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 21:03   #115
Da...

Dakle ima svega i svačega ovdje... Dobri ste.

Međutim, možda smo svi izostavili jednu vrlo bitnu činjenicu/pretpostavku, da je možda stvar u veličini. Mislim, nemam s tim problema, niti sam ikada ranije imao(a moram priznat imam velik opus seksualnih iskustava), no možda u ženskim glavama strast raste kada vide veliku jumbo kitu isto kao kada mi vidimo velike sise ili okruglu guzu...

Ne znam, da čujemo malo ženske ispovijesti...

Dali je to zapravo bitno za požudu i želju za kompletnim činom sexa?
tarantul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 21:21   #116
gle, moje mišljenje je sljedeće.
svoj zdr. problem prezentirao si joj kao teški kompleks i to je to. ne zeli više.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 02:30   #117
Quote:
tarantul kaže: Pogledaj post
Međutim, možda smo svi izostavili jednu vrlo bitnu činjenicu/pretpostavku, da je možda stvar u veličini. Mislim, nemam s tim problema, niti sam ikada ranije imao(a moram priznat imam velik opus seksualnih iskustava), no možda u ženskim glavama strast raste kada vide veliku jumbo kitu isto kao kada mi vidimo velike sise ili okruglu guzu...

Ne znam, da čujemo malo ženske ispovijesti...

Dali je to zapravo bitno za požudu i želju za kompletnim činom sexa?

Da. Da veličina je bitna (za mene osobno i za neke žene). Ali da ti žena ne želi popušiti zbog veličine, to baš i ne bi rekla.
__________________
The fuckary is here.
Heavy Hexy Mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:50   #118
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Vjerojatno nisi zaslužio. Mene dečko poljubi za laku noć i ako ne mogu zaspati, pita me da me liže, da lakše zaspim.
Taj mora da dobro lize ako te to uspavljuje
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 13:34   #119
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Taj mora da dobro lize ako te to uspavljuje


Ja naivna mislila da se je najbolje da se ususkam pored njega kao velikog Teddy Bear-a da bi ljepse zaspala. Bas sam zatucana.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:18   #120
Quote:
Heavy Hexy Mind kaže: Pogledaj post
Da. Da veličina je bitna (za mene osobno i za neke žene). Ali da ti žena ne želi popušiti zbog veličine, to baš i ne bi rekla.
U redu...ali zbog čega?

Dali je stvar u glavi ili je fizička osjetilnost veća i jača?

Sa manjima nisi osjećala to što si osjećala sa velikima?

Kako je to moguće ako je dokazano da je osjećaj fizičke ugode(vaginalne) isključivo s vanjske strane,a ne s unutarnje?

Tnx
tarantul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger