Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2018., 23:10   #81
ne znam, nakon svega trebao bi biti mazohista da opet kupim Sony. ali nikad ne reci nikad
Johnny Kukumar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2018., 14:59   #82
Krenuo android 9.0 Pie za XZ2....bravo Sony


https://m.gsmarena.com/sony_xperia_x...news-33711.php
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 18:54   #83
Stigao mi Android 9 za XPERIA XZ2 Premium. Ono, ništa specijalno novoga. Sada sve zgleda kao na XZ3 osim onog rubnog izbornika kojeg nema. Program kamere su uljudili (logičan je i sve je lakše naći), slike su mrvicu bolje u mraku, Ambijentalni zaslon su nadogradili, dodali su Adaptivnu bateriju u postavkama baterije, dodali su Pametnu kontrolu pozadinskog osvjetljenja u postavkama zaslona (valjda se zato osvjetljenje nekad previše smanji) i promijenili su izgled centra za obavijesti i brzih sklopki.
Minusi. Malo su usrali brze sklopke tako da više se ne mogu proširiti neke brze sklopke već se može preko njih ići samo direktno u postavke... Pojačavanje i smanjivanje zvuka zvona koristeći tipke glasnoće su usrali također. Pojačava i smanjiva se samo zvuk medija, za ostalo tu je ikona za promijenu moda zvuka i ikona za postavke, tako da sad za smanjivanje zvuka zvona treba ići u postavke ili za prijelaz u vibraciju stisnuti ikonu poviše koja se pojavi kad se stisne tipka zvuka... Puno nekih koraka za nešto jednostavno. Glupi Google uvijek nešto eksperimentira i ako je nešto dobro onda to zakonplicira.
Što se ostaloga tiće radi mi uređaj odlično i za sada ne vidim nikakve bugove.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 19:07   #84
po tvom mišljenju šta je bolje XZ3 ili XZ2 Premium?
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 19:46   #85
Više volim kameru i uvijek bi rađe uzeo XZ2 Premium. Jedino je noćni mod na Google i Huawei bolji. Kamera na Huawei se približila ovoj na XZ2 Premium po kvaliteti fotografija danju. Uspoređivao sam kameru XZ2 Premium i XZ3. Po danu i nije neka razlika, ali po noći je to vidljiva razlika. Čak i u videu po noći vidi se razlika. XZ2 Premium je dosta bolji u kameri noću što je i za očekivati. Volio bi ekran od XZ3, ali ne možeš imati sve. Meni je kamera važnija. A ima i 6 GB rama dok XZ3 ima 4 GB rama ako je nekome to važno, meni nije. Da XZ3 ima kameru od XZ2 Premium bez razmišljanja bi ga uzeo, ovako sam uz dugo razmišljanje (kamera ili ekran) uzeo XZ2 Premium i nisam pogriješio. I opet bi isto odlučio. Ipak je Premium najbolje što Sony nudi.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 21:31   #86
Da se ispravim: Pametna kontrola pozadinskog osvjetljenja je bila i prije pod drugim imenom. Tek sam sad shvatio. Još nisam shvatio što je krivac za nekad pretamno osvjetljenje ekrana na Androidu 9.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2018., 07:36   #87
Tako je i kod OP6 na 9.0....pretamno.to je nekakav pametni adaptive brightnes ili šta već...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2019., 17:42   #88
Luda ponuda na ekupi- xz2 za 2900.
Da li se isplati uzet?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2019., 18:22   #89
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Luda ponuda na ekupi- xz2 za 2900.
Da li se isplati uzet?
Realna cijena trenutacno.

S9 je npr. precjenjen na 3500kn,a isti je ili losiji od xz2

Xz2 je zvijer od moba.
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 09:10   #90
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
Realna cijena trenutacno.

S9 je npr. precjenjen na 3500kn,a isti je ili losiji od xz2

Xz2 je zvijer od moba.
I više nego isplati. Jedini minus mu je kamera u tamnijim uvjetima, ali ostalo je vrh za tu cijenu.
Na Mobileshop košta 2700 Kn.
https://hr.mobileshop.eu/phableti/so...m_medium=click
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 09:23   #91
meni čak XZ2 ima bolje noćne slike od XZ3....na XZ3 ima više detalja,slike su življe,ali zrnatije nego na XZ2...
na njuškalu je bilo za 2200kn s garancijom.tu Poco i Mi8 nemaju šta tražit....
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 09:42   #92
Da, više oni nemaju što za nisku cijenu tražiti.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2019., 08:29   #93
Quote:
Fall kaže: Pogledaj post
Isprobao danas izložbeni primjerak u t-centru i ima isti zveckajući problem, najintenzivniji na donjem lijevom dijelu pa se čini da je riječ o raširenoj pojavi.
XPERIA 1 ima isto zveckanje. Dakle, najvjerovatnije je vibracijski motor na XZ2 kao i na 1 pošto 1 nema bežično punjenje.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.