Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 00:43   #1
Bellator HW GP 2018


Bellator HW GP 2018

Bellator MMA spremio je za ovu godinu pravu poslasticu u obliku spektakularnog Grand Prixa s osam poznatih MMA imena. Organizacija koja je jedina konkurencija UFC-u okupila je neke velike zvijezde te one koji su napustili UFC u posljednje vrijeme.

Raspored mečeva:
Chael Sonnen - Quinton ''Rampage'' Jackson (20.siječnja)
Matt Mitrione – Roy Nelson (16.veljače)
Fedor Emelianenko vs. Frank Mir (28.travnja)
Ryan Bader - Muhammed ''King Mo'' Lawal (12.svibnja)

Datum polufinala i finala se zasad ne zna. U slučaju da se netko ozljedi iz turnira, eventualne zamjene su Cheick Kongo i Javy Ayala.

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:44   #2
VIDEO! Sonnen porazio Rampagea u prvom krugu turnira! - Profightstore

Chael Sonnen je prvi prošao u drugi krug Bellatorovog teškaškog turnira, i to na račun 14 kg težeg Rampagea Jacksona.

Sonnen je na Bellatoru 192 nathrvao Quintona na putu do jednoglasna odluke sudaca - 29-28, 29-28, 29-28. Rampage je uputio nekoliko dobrih udaraca u prvoj rundi, ali Sonnenov grappling je prevladao krajem tog 5-minutnog perioda - i u ostatku meča.

Samim time određeno je s kime će se boriti pobjednik iz meča Emelianenko vs. Mir, koji se održava kasnije ove godine.

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 01:23   #3
Nelson uzima ovaj turnir
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 01:32   #4
Moguce, ali ja bih rekao da ce Bader uzeti bas je tesko za reci. Steta sto su cetvrtfinale ovako razvukli do 5.mjeseca.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 11:58   #5
Ja bi isto stavija pare na Badera.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:08   #6
Iznenadjenje mi je da je Sonnen dobio, jel se on ikad uopce i borio
u teskoj? Ozbiljni, posveceni Rampage bi obrisao pod s ocvalim
Sonnenom ali izgleda da ga boli k za sve, drugi poraz u nizu..

Popratit ce se HW turnir, tesko je prognozirati tko ce osvojiti,
Bader je vjerojatno najspremniji ali treba vidjeti kako bi se
nosio s jednim Mitrioneom ili Mirom, to su malo veci decki za
njega.

Naravno druka se za Fedora ali najradije bi da se uopce nije
vracao iz mirovine, tesko mi je ga gledati ga ovako ocvalog,
jos ona borba, brawlanje s poluteskasem Maldonadom

Nista, nadam se da ce biti bolje protiv Mira..
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:36   #7
Joj, ne bih da se netko ljuti, ali mene je ovaj postav turnira trenutno podsjetio na Stalloneovu uspješnicu Plaćenici. Naime, nema sumnje da su na listi velika imena, no čini mi se da je dio njih aktivnim natjecanjem skuplja dodatak mirovini. To, naravno, ne znači da nećemo gledati neke sjajne borbe jer je, prije svega, važno koliko je sastav natjecatelja dobro izbalansiran. Veselim se borbi Fedora i Mira (opet kao u Plaćenicima), a bome i Nelsonovim okršajima.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 14:47   #8
Što se tiče Rampagea, očekivao sam takav ishod nije on duže vremena u formi, a hrvači mu nikad nisu odgovarali.

Teško je prognozirati tko će biti pobjednik, a Bader mi nekako najviše "iskače" od svih, jako dobar hrvač te ima taj KO power. On je uvijek bio dosta veliki LHW borac, znamo primjerice da Cain ima oko 110 kg, a kad ih vidiš jedan pored drugog, rekao bi da je Cain zapravo LHW borac



-
-

@Life on Mars - fora usporedba
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:25   #9
I meni je Bader favorit.
No zaista, kad bi svi borci na eventu bili u svom primeu to bi bilo na razini najjacih Pride evenata. Ovako stvarno podsjeca na Expandablese

Doduse da su svi u primeu, znao bi se pobjednik unaprijed...
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 23:56   #10
Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Doduse da su svi u primeu, znao bi se pobjednik unaprijed...
Istina i živo me zanima taj matchup Fedora i Mira, pojma nemam kako će to izgledati. Mir je naravno ovdje najbolji jiu-jitser od svih, Fedor će vjerojatno koristiti svoje stand-up tehnike. Teško je reći, zadnja 2 Fedorova meča nisu bila nikako uvjerljiva, sa Maldonadom i onaj "dvostruki" nokaut sa Mitrioneom (koji isto u turniru) gdje se Mitrione bolje snašao

Nekako bi volio da Fedor ovo uzme za kraj karijere, nekako bi možda time izbrisao neke loše rezultate koji su ga malo "poljuljali".
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:38   #11
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Istina i živo me zanima taj matchup Fedora i Mira, pojma nemam kako će to izgledati. Mir je naravno ovdje najbolji jiu-jitser od svih, Fedor će vjerojatno koristiti svoje stand-up tehnike. Teško je reći, zadnja 2 Fedorova meča nisu bila nikako uvjerljiva, sa Maldonadom i onaj "dvostruki" nokaut sa Mitrioneom (koji isto u turniru) gdje se Mitrione bolje snašao

Nekako bi volio da Fedor ovo uzme za kraj karijere, nekako bi možda time izbrisao neke loše rezultate koji su ga malo "poljuljali".
Fedor ima puno veće šanse u svom ždrijebu, desni je zajebaniji.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:52   #12
Nazalost bojim se da Fedor nema neke sanse.. Dali su mu Mira koji je totalno van forme i svega, ali
nisam siguran ni da ce njega rijesiti.

Pobijedio je Singa, ali to je nabijanje scora poput Mirkovog napucavanje Kosake i ostalih levata,
poluteskas Maldonado ga je isprebijao( u najboljem slucaju je to bio draw) i poraz od Mitrionea..

Ovaj povratnicki Fedor mi ne ulijeva povjerenje.. Nije to ni sjena onog velikana od prije.

Ali iskreno, bio bih najsretniji kad bi me demantirao Uvijek cu navijati za njega.
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:56   #13
Matt Mitrione: Roy Nelson je za mene test inteligencije, a Fedor vs. Mir je borba iz snova - Profightstore


Misli da će Emelianenko nokautirati Mira

Matt Mitrione ovog vikenda ulazi u Bellatorov kavez s borcem koji ga je nokautirao nekoliko godina ranije, u UFC-ovom oktogonu.

Meathead se osvrnuo na meč s revanš s Royom Nelsonom za portal MMAMania.com.

"Borba s Royom je poput testa inteligencije. Ako ćete se boriti s Royom na način na koji on to želi, na jednom mjestu i bez kretanja, onda vam šanse za pobjedu baš i nisu dobre. Vjerojatno ćete pasti na testu inteligencije. Ako se budem borio s Royom na način da pokažem atletske sposobnosti, ako budem dug i mobilan - a tako se borim sa svima - onda imam dobre šanse. Stoga bih mogao proći test inteligencije. Sve ostalo je u zraku."

Okršaj je zapravo druga borba prvog kruga teškaškog turnira. Dio turnira je i Fedor, koji je pak poražen od Mitrionea u ranijem meču. Rusa u travnju čeka Frank Mir.

"Fedor je vrlo, vrlo brz. Mislim da je za njega parter dobrodošao, zbog čega je prema mom mišljenju njegov meč s Frankom Mirom borba iz snova za fanove. Ako borba ide u parter, isuse, što će se dogoditi? Ludilo koje se može dogoditi je teško za predvidjeti. Ne znam hoće li i doći do toga. Mislim da će Fedor nokautirati Franka."
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:04   #14
Odlične borbe! prije 20 godina
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:07   #15
Quote:
alex-pu kaže: Pogledaj post
Odlične borbe! prije 20 godina
A ne baš prije 20, bolje rečeno prije 10
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:26   #16
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
A ne baš prije 20, bolje rečeno prije 10
znam, zato i 3 smajlića... al skoro ko Rizin
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:39   #17
Quote:
alex-pu kaže: Pogledaj post
znam, zato i 3 smajlića... al skoro ko Rizin
Meni je Rizin super imaju tek kratku povijest, ali nadam se da će uspjet. Nemaju često evente, ali budu ok. Volim malo za promjenu pogledat i borbe u ringu, a i volim turnirske sisteme.

Iako Bellator kao organizaciju ne pratim, ovaj turnir ću ispratiti
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:50   #18
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Meni je Rizin super imaju tek kratku povijest, ali nadam se da će uspjet. Nemaju često evente, ali budu ok. Volim malo za promjenu pogledat i borbe u ringu, a i volim turnirske sisteme.

Iako Bellator kao organizaciju ne pratim, ovaj turnir ću ispratiti
I meni, al to ne znači da je dobro
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:54   #19
Quote:
alex-pu kaže: Pogledaj post
I meni, al to ne znači da je dobro
A vjerojatno misliš na kvalitetu, svjestan sam da je to daleko od UFC-a kao organizacije, ali volim pogledat volim taj show koji Japanci naprave uoči početka eventa, ulasci boraca, respect koji im daju, kad skoro svako dobije mikrofon pa nešto ima za reći, skroz neki drugi svijet tamo
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:24   #20
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
A vjerojatno misliš na kvalitetu, svjestan sam da je to daleko od UFC-a kao organizacije, ali volim pogledat volim taj show koji Japanci naprave uoči početka eventa, ulasci boraca, respect koji im daju, kad skoro svako dobije mikrofon pa nešto ima za reći, skroz neki drugi svijet tamo
Ulaz i ono PRIDE vrištanje su bar 50% Rizina, meni
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.