Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2016., 14:18   #121
Rentanje stana u Zagrebu preko AirBnB-a

Ovako kako si opisala izgled zgrade i njeno stanje te iznos budžeta, najbolje ti je sto jeftinije urediti i iznajmiti studošima pa dokle ide.

Mislim da je i meni to izglednija opcija.
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 23:55   #122
Mala je vjerojatno da bi bilo uspješno iznajmljivanje u turističke svrhe ako nije u najstrožem centru. Ponuda je već sad golema, a bit će još veća.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 08:50   #123
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post

I čudiš se što ljude odbijaju rešetke i asociraju na kriminal, a i sama se ne usudiš skinuti ih.
Otkud ti da se čudim, samo komentiram da živo sumnjam da se takve neatraktivne nekretnine isplati uređivat za iznajmljivanje bilo kome osim siromašnim studentima. A onda imam i određenu skepsu prema isplativosti takvog iznajmljivanja, al to je druga priča vezana uz inozemni standard (ne znam baš da mi se isplati zajebavat s nečim takvim da zaradim parsto eura godišnje pa zato to i ne radim no prihvaćam da je nekome tko je u Hr to lakše nadgledati i ta lova nešto više vrijedi).
mistylis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:08   #124
Jel ima netko nekih novih informacija kakvo je trenutno stanje Airbnb u Zagrebu? Kakva je popunjenost i zarada?
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:54   #125
od 0 do puno, ovisi o objektu, lokaciji i iznajmljivaču

teško je dati jedonstavan odgovro na pitanje
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:57   #126
evo ti najnovije informacije
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 00:52   #127
Evo Vojko lijepo spominje i opciju kratkorocnog najma https://www.youtube.com/watch?v=g3QyFTEDLZk
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2019., 12:23   #128
Trebam broj airbnb poradi registracije i stavljanja apartmana na njihove stranice, neka osoba za pomoć-kontakt?
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2019., 19:02   #129
Quote:
lemy56 kaže: Pogledaj post
Trebam broj airbnb poradi registracije i stavljanja apartmana na njihove stranice, neka osoba za pomoć-kontakt?
Moras zvati irski broj, jer sugavi air nema podruznicu u Hr. Mailom ne mozes do njih.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2019., 17:03   #130
Kakva je situacija sa rentanjem preko AirBnba u 2019? Znam da je bio boom ponude i pad cijena i td unazad godinu dvije. Da li je jos uvijek tako?
Izvjesno je da cu u skorije vrijeme doci do manjeg stana u centru grada (Donji grad, cca 25m2). Nisam siguran da li da ga dajem u dugorocni ili kratkorocni najam. Znam da kratkorocni zahtjeva vise brige i vremena, ali to nije problem ako je financijski isplativije.
Za sto bi se vi odlucili... kratkorocni ili dugorocni?
Ako imate kakav savjet, bio bi vrlo zahvalan.

pozdrav!
Congo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2019., 15:37   #131
Quote:
Congo kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija sa rentanjem preko AirBnba u 2019? Znam da je bio boom ponude i pad cijena i td unazad godinu dvije. Da li je jos uvijek tako?
Izvjesno je da cu u skorije vrijeme doci do manjeg stana u centru grada (Donji grad, cca 25m2). Nisam siguran da li da ga dajem u dugorocni ili kratkorocni najam. Znam da kratkorocni zahtjeva vise brige i vremena, ali to nije problem ako je financijski isplativije.
Za sto bi se vi odlucili... kratkorocni ili dugorocni?
Ako imate kakav savjet, bio bi vrlo zahvalan.

pozdrav!
I sto si na kraju odlučio ?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2019., 00:02   #132
Quote:
mistylis kaže: Pogledaj post
Berlinu nije problem konkurencije hotelima nego rast dugoročnih najamnina jer se nikome kraj živog Airbnba ne isplati iznajmit nekome stan za 100-200 eura ili što već prosječni berlinski hipster smatra poštenom cijenom. Pa je takvih stanova nestalo s tržišta i eto države upomoć.
STanovi u Berlinu za 10 - 200 €?
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.