Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 08:11   #1921
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
"Nisam gledao film, ali znam da je sranje"
Ja sam gledao film i reko da je sranje. Ponovno sam gledao klipove na youtube, pa i tu najimpresivniju borbu u Snokeovim odajama, i ispao je još veće sranje. Ono malo "wow" faktora što je film imao, imao je radi kino okruženja.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 09:50   #1922
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ja sam gledao film i reko da je sranje. Ponovno sam gledao klipove na youtube, pa i tu najimpresivniju borbu u Snokeovim odajama, i ispao je još veće sranje. Ono malo "wow" faktora što je film imao, imao je radi kino okruženja.
I ja gledala film (ne na jebenom youtubeu) i to je jedna od najboljih fight scena u SW franšizi.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:17   #1923
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
I ja gledala film (ne na jebenom youtubeu) i to je jedna od najboljih fight scena u SW franšizi.
Ta fight scena se ne može mjeriti sa scenama Obi vs Anakin, Obi vs General Grevius ili sa Obi i Qai-Gon Jin vs Darth Maul.

Meni je ta scena u Snookovim odajama u najmanju ruku jako loša.
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:25   #1924
Quote:
nook kaže:
I ja gledala film (ne na jebenom youtubeu) i to je jedna od najboljih fight scena u SW franšizi.
Ne znam jesam li bio jasan- gledao sam I U KINU I NA YOUTUBE-U TU SCENU BORBE. U kinu je borba bila spektakularna, ali na youtube-u (i u torrentu) ta scena je run of the mill, bijeda.
U kinu sve izgleda spektakularno, tek na televiziji i youtube-u vidi se kako te scene stvarno odolijevaju zubu vremena.
Recimo, 100 puta mogu gledati borbu Obi i Qai-Gon Jin vs Darth Maul, taman i na kalkulatoru, jer borba je maestralna i bezvremenska.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:33   #1925
Quote:
gramchega kaže: Pogledaj post
Ta fight scena se ne može mjeriti sa scenama Obi vs Anakin, Obi vs General Grevius ili sa Obi i Qai-Gon Jin vs Darth Maul.
Obi je imao "high ground"

Zato je kao i žutokljunac uspio pobijediti Maula.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:02   #1926
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Recimo, 100 puta mogu gledati borbu Obi i Qai-Gon Jin vs Darth Maul, taman i na kalkulatoru, jer borba je maestralna i bezvremenska.
Ne, muzika u tome je majstorska i čini 95% scene. To je vjerojatno jedini dobar dio epizode 1.

https://www.youtube.com/watch?v=ZTg6hg1miFg

Vrh.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:20   #1927
Quote:
gramchega kaže: Pogledaj post
Ta fight scena se ne može mjeriti sa scenama Obi vs Anakin, Obi vs General Grevius ili sa Obi i Qai-Gon Jin vs Darth Maul.

Meni je ta scena u Snookovim odajama u najmanju ruku jako loša.
Najbolja fajt scena i dalje ostaje Luke vs Vader.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:15   #1928
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Najbolja fajt scena i dalje ostaje Luke vs Vader.
Meni je njihov drugi fajt i cijeli kraj s Imperatorom možda i najbolja scena u SW.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 02:04   #1929
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Ne, muzika u tome je majstorska i čini 95% scene. To je vjerojatno jedini dobar dio epizode 1.

https://www.youtube.com/watch?v=ZTg6hg1miFg

Vrh.
Ooo,s ovim se u potpunosti slažem.Muzika je fenomenalna,kako u toj sceni tako i u onoj Yoda vs Palpatine.

Prvi put kad sam čuo tu muziku u TPM,bilo je wow,a kad sam opet nakon par godina u ROTS,cijeli sam se naježio.

Mislim kako ova nova trilogija nije ispljunula niti jedan tak upečatljiv soundtrack kao što je Duel of the fates .

U cijelom SW,najdraža mi je scena borba Yoda-Palpatin a iza toga onaj masakr na kraju u RO.
Te scene mogu gledati 100 puta,dok ovo u TLJ dojmilo me se koliko i foršpan za Power Rangers.
Vebster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:15   #1930
jedini nastavak koji može parirat original trilogiji.
oduševljena. doveo me do suza par puta.
svaka čast.





vi koji serete po njemu, pojma nemate, toliko
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:51   #1931
Moćan argument u pm.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 01:13   #1932
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Moćan argument u pm.
Ali ima dobar avatar, mislim da je to dovoljno
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:34   #1933
Verovatno niste primetili da Yoda nema dlake u ušima. Ja na moju žalost jesam. Mnogo više bih volela da nisam. Ne znam šta mi bi da ga toliko zagledam, da se udubljujem. Svaki naredni put kada ga budem gledala samo ću misliti o tome koliko su ga oskrnavili za tako važan detalj, jedno značajno obeležje starosti primeraka muške vrste.
Ako su mu već natakarili sede dlačurine po glavi trebali su da mu dodaju i dlake u ušima, debele i kratke. Beli čekinjasti žbun ne previše upadljiv ali lepo vidljiv. Čak ima više smisla da ima dlake u ušima od dlaka na glavi, jer kada čovek/biće Yodinog porekla ostari dlake rastu na mestima na kojima do tada nisu, i značajno se proređuju ponekad potpuno nestajući na mestima na kojima ih je sve do tad bilo.
On ima nešto malo dlaka oko ušiju, ali to nije dovoljno dobro. To je u stvari kosa. Neprihvatljivo je da Yodici kojem bi trebalo da bude preko 900 godina ne izvire žbun dlaka iz školjki. To je veliki propust.

Ja ga zbog toga neću voleti ništa manje. U stvari, voleću ga još više zbog tog nedostatka. Nepotpune ljude treba voleti više, i više... i više.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 22:24   #1934
Skripta za nastavak je gotova:

https://arstechnica.com/gaming/2018/...-to-be-filmed/
dvadesetdevet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 11:54   #1935
Jel piše kad će bit gotov scenarij?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 11:44   #1936
Pogledao sinoc jer je napokon dosao na net, sad mi je drago kaj nisam dao novce da u kinu gledam. Prosjecan film s tonu nelogicnosti, radnja nekak mlaka, briem da me nece tako skoro povuc da ga gledam opet. The Force Awakens je bio ok film at best, ovo je gro losije.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 11:46   #1937
Remek djelo se pojavilo na torrentima, izdržao sam 37 min. do pojave neke uplakane azijatkinje.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 19:15   #1938
Tom Hardy cameo (nije zajebancija)
WTF?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 23:29   #1939
S obzirom koliko su popljuvali The Last Jedi, film mi je bio čisto ok
Sagittarius01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 00:40   #1940
Pogledala opet, Canto Bight uopće nije tako loš kao na prvo gledanje, sve ostalo mi je bilo odlično ali ipak su me 2 stvari dosta zasmetale:
- Holdo što ne kaže Poeu plan
- Rose kad spasi Finna
To me ekstra naživciralo ali oboje mogu razumjeti i opravdati, pa nije prevelik minus.
Još uvijek odličan film.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.