Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 20:50   #281
Za takva pitanja imaš podforum Usporedbe mobitela. Ovdje pričamo isključivo o iPhoneu 7.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 17:28   #282
Pozdrav ekipa, gdje se trenutno najpovoljnije (ne mislim na njuškalo i preprodaju) može nabaviti Iphone 7? Usporedio sam dva tri shopa i samo tamo cijene variraju do 300 kuna, a iduci tjedan sam u Zagrebu pa vjerujem da domaći znaju bolje gdje bi sve mogao pogledat.
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 02:06   #283
https://www.nabava.net/mobiteli__100...32gb__28660971
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 20:38   #284
iPhone 7

Ekipa koja koristi sedmicu na ios 11, kakva je baterija? Znaci mob je star 2 mjeseca, prakticki nekoristen, po ovim sintetskim aplikacijama sa app store full kapacitet.. danas na poslu sa wi-fi i ukljucenim mobilnim podacima popio mi je skoro 15-tak % bez da sam ga koristio, spojio sam se dvaput na net na minutu-dvije

U idleu trosi ne znam na sta, kad se koristi kapacitet normalno pada, nije mi jasno?

Pa 5s star dvije godine u idleu bolje drzi..


Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:46   #285
Prebacio mobilne podatke sa 3G na LTE i danas mi je pocucao na poslu duplo manje.. 5 sati uporabe jucer i danas, jos ima 30 % kapaciteta, to mi je ok


Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:04   #286
Jesi stavio LTE samo za net ili i za pozive?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:49   #287
stavio sam LTE u mobilni podaci - opcije podatkovnog plana - Glas

nisam skužio da imam gdje drugdje staviti..?

na 5s mi je bio podržan samo 3G pa mi je tako povuklo pri backupiranju aplikacija na sedmicu.. i kad su mi prvi put zazvonila obadva mobitela pri primitku poziva a SIM kartica u sedmici, tek sam onda skužio da se mogu primati pozivi na sve uređaje ako su ulogirani na apple ID.. čudo je taj iPhone
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:58   #288
naknadno sam skužila da mi se nudi 4G, ne lte
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:14   #289
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
stavio sam LTE u mobilni podaci - opcije podatkovnog plana - Glas

nisam skužio da imam gdje drugdje staviti..?

na 5s mi je bio podržan samo 3G pa mi je tako povuklo pri backupiranju aplikacija na sedmicu.. i kad su mi prvi put zazvonila obadva mobitela pri primitku poziva a SIM kartica u sedmici, tek sam onda skužio da se mogu primati pozivi na sve uređaje ako su ulogirani na apple ID.. čudo je taj iPhone
Meni na Macbook zvoni i mogu pricati i sve raditi preko Mac-a, fora

Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
naknadno sam skužila da mi se nudi 4G, ne lte
Zar nije to isto?
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:32   #290
nije. LTE je napredniji 4G
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:43   #291
Obrnuto. LTE ne zadovaoljava uvjete za 4G. Međutim, to nije spriječilo operatore ga reklamiraju kao 4G. To je prepoznao i ITU-R i dozvolio im da LTE reklamiraju kao 4G. Pravi 4G su donijeli tek Wimax Release 2 i LTE Advanced.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:48   #292
Danas sam kupio Iphone 7 i u Iphone memoriji mi piše da mi sustav zauzima 12,03 GB. Interesira me jeli moguće da je to toliko veliko zbog toga jer sam napravio backup Iphonea 6 ili je nešt krivo sa mobitelom. Savjeti?
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:05   #293
Najvjerojatnije zbog povlačenja backupa. Ovako je kod mene - iPhone 8+ što nije nimalo važno za ovaj slučaj.



kad sam ga kupila, sve sam sa starog moba prenijela s iclouda. znači sinkaj stari mob s icloudom, sedmicu restoraj na tvorničke postavke i uključi icloud kako bi se povukli svi podaci.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 00:16   #294
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije zbog povlačenja backupa. Ovako je kod mene - iPhone 8+ što nije nimalo važno za ovaj slučaj.



kad sam ga kupila, sve sam sa starog moba prenijela s iclouda. znači sinkaj stari mob s icloudom, sedmicu restoraj na tvorničke postavke i uključi icloud kako bi se povukli svi podaci.
Hvala ti na savjetu
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:58   #295
Pozdrav,

Jedno pitanje, nemam iPhone 7,ali imam ipod shuffle 4th generation, i planiram kupiti ove bezicne slusalice od iPhone-a ali nisam siguran da li su kompatibilne sa ipodom, dali netko od vas zna sa sigurnoscu reci?
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:26   #296
Piše na apple.com - iPhone, iPad and iPod touch models with iOS 10 or later tako da s shuffleom neće raditi.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:12   #297
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Piše na apple.com - iPhone, iPad and iPod touch models with iOS 10 or later tako da s shuffleom neće raditi.
Steta...zahvaljujem na odgovoru
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 12:48   #298
Krenuh citati temu od pocetka i onda nakon 15min preletjerla ostatak, previse postova a treba mi info

Dakle, nakon jednog glupog izleta na drugi brand, odlucila sam se vratiti iphoneu. Htjlea sam uzeti 6s plus 64gb. No vidim po oglasima da se da naci i 7 za par stotinjak kuna vise. I odlucila sam se za sedmicu jer je ipak novija i ima bolju kameru a i najmamje je 32gb sto je meni cist dovoljno.

No vidim po oglasima hrpa sedmica kojima ne radi Home button. Jel to toliki problem? Pa neda mi se kupiti mob pa za par mj mijenjati home button ili koristiti onu precicu...

Poslano sa mog SM-T535 koristeći Tapatalk
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 15:00   #299
iPhone 7

Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Krenuh citati temu od pocetka i onda nakon 15min preletjerla ostatak, previse postova a treba mi info

Dakle, nakon jednog glupog izleta na drugi brand, odlucila sam se vratiti iphoneu. Htjlea sam uzeti 6s plus 64gb. No vidim po oglasima da se da naci i 7 za par stotinjak kuna vise. I odlucila sam se za sedmicu jer je ipak novija i ima bolju kameru a i najmamje je 32gb sto je meni cist dovoljno.

No vidim po oglasima hrpa sedmica kojima ne radi Home button. Jel to toliki problem? Pa neda mi se kupiti mob pa za par mj mijenjati home button ili koristiti onu precicu...

Poslano sa mog SM-T535 koristeći Tapatalk


Bome taj glupi izlet mi je itekako poznat xD
Ja sam izdrzao dva mjeseca dok se nisam pos hitno vratio na iphone.

Imao sam 7 i nisam imao taj problem, mislim da to nije globalan problem jer bi se pisalo o tome. Nesto kao zelena crta na iphone x i slicno. To su greske koje apple uzima u obzir i zamijeni uredaj bez puno pitanja.

Gledaj samo da je vakumiran i s garancijom, nemoj uzimati polovne i koristene. Ako taj uredaj i ima problem, imat ce ga u okviru garancije pa te nema cega biti strah.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 15:38   #300
Imam doma 7 kupljen kad je izašao i s home tipkom nema nikakvih problema.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.