Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 20:38   #4361
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Meni ona na slikama izgleda trudno.
Pa bilo je u Gloriji prije dva tjedna da je trudna.
sulavezi is offline  
Old 21.02.2018., 21:12   #4362
alicee

Quote:
alicee kaže: Pogledaj post
Javio je prvo za otkaz poslodavcima jer mi mu i jesmo poslodavci.
i za to!
aryna is offline  
Old 21.02.2018., 21:15   #4363
I ja sam tim Strmota
Intelektualac koji je zavrsio medu polupismenim cobanskim lopinama
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 21.02.2018., 21:52   #4364
https://www.24sata.hr/show/ivana-ban...rmerica-561612

Ima dobrih komentara o napuštanju "karijere", pa nadalje:
"Svašta cu nesto od pjevanja, plesa, fitnessa, eko hrana... svasta nesto cu a na koncu nista"
blarney is offline  
Old 21.02.2018., 22:26   #4365
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Team Strmota A i nelose izgleda.
samo sam čekala koja će prva
drolije

Quote:
~Asia~ kaže: Pogledaj post
@kiss, vjerujem da ima još takvih ljudi dan danas, onih koji imaju neku ideologiju eto jednostavno zato jer vjeruju istinski u to, ma koja struja bila u pitanju. I to respektiram makar taj netko imao mišljenja suprotna od mojih. Nažalost to je danas postalo više iznimka nego pravilo. I očito predmet iščuđavanja.
takvi me još države u ovoj prčiji od države, bez obzira što takve sustave sažvače i ispljune, vjerujem da će jednog, ne tako dalekog dana, se stvoriti kritična masa takvih i da će napraviti nešto konkretno u ovoj državi
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 21.02.2018., 23:12   #4366
Alicee, i od mene.

Tko zna što su mu sve obećali i nadrobili kad su mu nudili položaj.
zelena truba is offline  
Old 21.02.2018., 23:16   #4367
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post

takvi me još države u ovoj prčiji od države, bez obzira što takve sustave sažvače i ispljune, vjerujem da će jednog, ne tako dalekog dana, se stvoriti kritična masa takvih i da će napraviti nešto konkretno u ovoj državi
U to i ja vjerujem Neka nekome zvučim naivno zbog toga, ali vjerujem.
~Asia~ is offline  
Old 21.02.2018., 23:26   #4368
+1

ja nije baš da vjerujem, ali se nadam.

a nada je k

aryna is offline  
Old 22.02.2018., 01:20   #4369
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Misliš da nismo do njegovog ispada nismo bili svjesni problema u državi, tromosti administracije i provođenja reformi, iseljavanja i pada nataliteta?
Mi tu i ljudi kojima smo okruzeni smo mozda svjesni ali velik broj ljudi nije i brije svoje hdz mantre (bog, hrvati, franjo, komunisti...), dok se ne dogodi sranje pa malo ukljuce vijuge

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Old 22.02.2018., 01:36   #4370
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post



ma moš mislit šta on uči i pamti o različitim kulturama sa niti godinu i pol
mali ima faking 15 mjeseci i ne zna ni guzicu kontrolirati, a kamoli da pamti vijetnamsku kulturu... daj stanite više
Milan Popović je malom Aci kada je imao dvije godine "pokazivao svet pa su leteli na Kipar" umjesto da malog uči na tutu.


Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Kad smo kod djece, šta mislite o ovom

https://www.jutarnji.hr/life/obitelj...-moze/7056519/
Kaže Žanamari da ne stavlja dijete na Instagram

Što se tiče Mense, mislim da su sve natjecatelje onog showa u pjevanju u kojem je Žanamari pobijedila testirali i onda su se svi šokirali što je Žanamari imala tako visok rezultat. Ne sjećam se tko je još bio uz nju u finalu.

I Ladislav Ilčić je član Mense.
Ali mu žena i kći spalili mozak svojim menstrualnim tegobama.

Ilčićeva izjava: "Žene, za prvog dijela ciklusa kad je estrogen dominantan, boljeg su raspoloženja, u progesteronu su malo mirnije, onih par dana prije menstruacije kada su u PMS-u, uhvati ih malo testosterona, e onda su… Da sad ne ulazim u tu temu."

Provjerih ima li možda 5 kćeri, ali ne, ima samo jednu kćerku i 4 sina koji navodno ne menstruiraju (a sasvim sigurno ne masturbiraju) pa nemaju problematičan testosteron. Ali ako se usvoji istanbulska konvencija svašta je moguće i tek onda će Ladislav najebat od svojih Ilčićki u pms-u.
Izbjegao je spomenuti kakva ima iskustva pokraj žena kad ovuliraju.

Hrvatskoj ni Mensa ne može pomoći
Vadis is offline  
Old 22.02.2018., 01:44   #4371
On ima djecu?!! Pa kak? On je hodajući brom!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.02.2018., 01:47   #4372
Kuzim Strmotu i odakle je to doslo. Od 5 godina u prosloj firmi barem jednom tjedno zadnje 2 godine sam bila na rubu da sve u sred sastanka/tel. konferencije i sl stjeram u picku materinu i odem jer smo se stalno vrtili u krug, blame game, bitnije je tko je rekao nego sto, fokus je bio na ubit promjene radije nego nac nesto kvalitetno i izgurat to do kraja.
Nisam odlazila iz straha, ucjena i mobinga sto je islo od "neces nigdje naci posao van ove industrije"; sjebanih mind gameova, perfidnog gazenja, do sefova koji su kolegama koju su htjeli otici kontaktirali potencijalne poslodavce i privatnim i poslovnim linijama dovodili do povlacenja ponude; kaljanja reputacije na novom poslu onima koji odu prije nego i pocnu i slicno...

Osoba bliska meni je u javnom sektoru, izrabljuju ga ko konja i sabotiraju napredak, inicijative za poboljsanje i slicno a puno niza pozicija od Strmote...Tako da tko zna koliko je on govana pojeo da je ovako pukao.

P.S

Ja sam svoj otkaz spremala i vjezbala sa muzem, kolegicom i sogoricom mjesec dana jer sam bila toliko psihicki zgazena i prestravljena da bi se smrzla da nisam imala uvjezban tekst i svejedno sam ispala govno na kraju iako sam sve odradila maksimalno profesionalno tako da damned if you do damned if you don't




Sent from my SM-G930F using Tapatalk
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Old 22.02.2018., 01:54   #4373
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
On ima djecu?!! Pa kak? On je hodajući brom!
Očito je gospođa Ilčić bila nezaustavljiva tijekom ovulacija.

A s obzirom da je Ladislav Ilčić izjavio da NIKAD nije masturbirao... zamislimo njihov koitus.

I tako 5 puta.



Ilčić neka bude savjetnik za demografiju Murganićki, a ne što je savjetnik za kulturu Obuljenki!
Vadis is offline  
Old 22.02.2018., 10:04   #4374
Quote:
Tourette kaže: Pogledaj post
Kuzim Strmotu i odakle je to doslo. Od 5 godina u prosloj firmi barem jednom tjedno zadnje 2 godine sam bila na rubu da sve u sred sastanka/tel. konferencije i sl stjeram u picku materinu i odem jer smo se stalno vrtili u krug, blame game, bitnije je tko je rekao nego sto, fokus je bio na ubit promjene radije nego nac nesto kvalitetno i izgurat to do kraja.
Nisam odlazila iz straha, ucjena i mobinga sto je islo od "neces nigdje naci posao van ove industrije"; sjebanih mind gameova, perfidnog gazenja, do sefova koji su kolegama koju su htjeli otici kontaktirali potencijalne poslodavce i privatnim i poslovnim linijama dovodili do povlacenja ponude; kaljanja reputacije na novom poslu onima koji odu prije nego i pocnu i slicno...
Imam istu stvar u državnoj firmi. Bez problema bih našla drugi posao da šefica ne širi okolo razne tračeve i to baš sve izmišljotine (kao i o svim drugim kolegama). Ogovara nas međusobno, ogovara nas drugima, ogovara druge odjele nama i govori da bi nam svuda bilo isto (a znam da ne bi).

Nikad prije nisam imala iz prve ruke vidjeti toliko načina gaženja, manipuliranja i sramoćenja svega i svakoga kao u državnoj firmi.
Anastasia15 is offline  
Old 22.02.2018., 10:07   #4375
Thumbs down

Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Vratila bih se na Ellu i otvaranje profila za bebu - meni je to prestrašno. Sjećam se kad je mala od Maja Lena Lopatny kao klinka bila relativno često po medijima, a puuuuuuno manje od ove sad djece, neka psihologinja je pričala o tome koliko je to loše za dijete, takozvano Big Brother odrastanje. A ono nekad eksponiranje je bio mali dio ovog sad.

Kužim da se vremena mijenjaju i da danas postoje zanimanja koja nisu postojala prije deset godina, ljudi pronalaze drugačije načine za zaradu uz relativno lagodan život i sve pet, neka. Ali trebali bi si ipak postaviti neke granice.

I ne mislim samo na Ellu, isto vrijedi za svu tu dječicu na čijim se nježnim leđima bezobzirno zarađuje, od Rendelice preko Ramljakice do Severine.

S jedne strane svi glume nekakvu elitu, a s druge prodaju privatnost svoje djece za besplatni krevetić, sjedalicu ili mikser.


And now for something completely different , Idine noge na avionu, isto kao i nebrojeno puta nožurde Modnog Mačka po raznim avionima i stolovima kafića i restorana, od Zagreba do (navodno) Pariza i Dubaija - užas!
Kad je već spomenuta Pamela Ramljak, jel netko skoro gledao njen instagram profil? Da li je samo meni ta žena primjer neukusa i kiča ili? Ona obleka, cipele, općenito garderoba
nikita_30 is offline  
Old 22.02.2018., 10:54   #4376
Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post
zamislimo njihov koitus.
jesi li ti luda
My Name Is... is offline  
Old 22.02.2018., 10:57   #4377
Quote:
~Asia~ kaže: Pogledaj post
U to i ja vjerujem : ) Neka nekome zvučim naivno zbog toga, ali vjerujem.
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
+1

ja nije baš da vjerujem, ali se nadam.

a nada je k

vidim ja da od svega toga ništa dok mi ne oformimo neku stranku i uđemo u trku
nema bez toga napretka u ovoj državi


sjetilo me sad, a ekšuli je nevezano uz to - lijepo bi bilo kad bi novinari, kada već kupe info odavde (i to džabalesku), da bar spomenu svoj izvor... imamo i mi pravo na svoj dio kolača! dosta je bilo zajebancije!
sjetila sam se toga gledajući najavu priloga o Šuputici i kako je liftboy dobio otkaz zbog nje

Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post
Milan Popović je malom Aci kada je imao dvije godine "pokazivao svet pa su leteli na Kipar" umjesto da malog uči na tutu.
et' budale...
ali ok, ta "budala" ima svoj privatni aviJon, pa nit koga inkomodira, nit je isto letiti tako ili u ekonomskoj klasi

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
On ima djecu?!! Pa kak? On je hodajući brom!
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 22.02.2018., 11:35   #4378
Quote:
Anastasia15 kaže: Pogledaj post
Imam istu stvar u državnoj firmi. Bez problema bih našla drugi posao da šefica ne širi okolo razne tračeve i to baš sve izmišljotine (kao i o svim drugim kolegama). Ogovara nas međusobno, ogovara nas drugima, ogovara druge odjele nama i govori da bi nam svuda bilo isto (a znam da ne bi).

Nikad prije nisam imala iz prve ruke vidjeti toliko načina gaženja, manipuliranja i sramoćenja svega i svakoga kao u državnoj firmi.
Znači šefica te sprečava da nađeš drugi posao?

Da je tebi toliko loše, dala bi otkaz prije Strmote
Ivchy26 is offline  
Old 22.02.2018., 11:59   #4379
Nikita, komentirali smo vec kak je Pamela seljasta i dosadno nekarizmatična.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 22.02.2018., 12:25   #4380
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Upravo su rekli na Novoj TV da je Žanamari članica MENSE i da ima aj kju 156.
Pravi primjerak kako pamet i inteligencija nisu sinonimi. Trebala bi stajati njezina slika pored objašnjenja razlike između jednog i drugog, čisto kao primjer da ljudi lakše skuže 😂😂😂😂😂
LunaLoca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.