Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 20:24   #1601
Quote:
F.M kaže: Pogledaj post
Kako mislis prtljaznik i sjedala,valjda rub prtljaznika i pod prtljaznika?u sedanki ovo nema i to je glupo od skode ali koliko sam vidio ni 2 combi u salonu nisu imale ili je to doplata?
http://ww2.autoscout24.de/erster-tes...-octavia-3.jpg

145€ nadoplate
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 00:15   #1602
Jel netko zna da li bi se ovo dalo i na sedanku montirat,fale samo ove vodilice sa strane.zato sto je doplata zato nisam ni vidio a u salonu rekli da nema uopce?
F.M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 01:13   #1603
Quote:
F.M kaže: Pogledaj post
Jel netko zna da li bi se ovo dalo i na sedanku montirat,fale samo ove vodilice sa strane.zato sto je doplata zato nisam ni vidio a u salonu rekli da nema uopce?
Ne vjerujem. Mislim da nebi dostigao visinu otvora Koji je kod sedana na vecoj visini i s tim izgubio Jos jedan smisao duplog poda, da skoro nemas stepenicu izmedu prtlaznika i otvora.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 01:16   #1604
tesko, idealno treba ta podnica:

https://www.youtube.com/watch?v=u-u5LgrrYE4
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 01:19   #1605
Pa da upravo taj video sam gledao,pa nije problem to nabavit i eto varijabilni pod
F.M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 01:28   #1606
Imas ovu njemacku firmu Koja to izgleda proizvodi za sva moguca auta, cak sa bravom itd.

http://www.ladeboden-wuest.de/pages/...fuehrungen.php

Ali ne vjerujem da su jeftini.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:07   #1607
Ekipa kupio sam antifriza jer mi je falilo par decilitara (došlo na min). Kupio sam litru u Tokuću jer nema manje. Pa ako netko isto treba samo nadolit, nek se javi na PM pa se nađemo za vikend. Možemo popit kavu i izmjenit iskustva.

Isto sam išo sam mijenjati filter kabine, bemti je su za napravili zeznuto. Ali sam uspio na kraju. Bogme više neču čekat godinu dana jer je sav bio pun lišća, i gljivica nešto kao pljesan. Treba to čudo prije mijenjat svakih pola godine.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 15:43   #1608
Na Skodi O3 se filter kabine mijenja skupa sa svakim tocenjem goriva

Ovaj interval od pola godine je predugacak
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:40   #1609
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Na Skodi O3 se filter kabine mijenja skupa sa svakim tocenjem goriva

Ovaj interval od pola godine je predugacak
Ne zajebaji, ja Imam Malo dijete pa ga mjenjam kod svakog crvenog semafora.
Nakon 3 posljepodnea vjezbanja odmire to uspijen za to vrijeme.
A tu mi dode super lubenicar da imam uvijek mjesta za 20 u rezervi.

Sve za zdravlje dijeteta.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:21   #1610
Meni jos odzvanja ono sto je netko napisao da hatchback varijanta ima 20l manji gepek od tolko opjevanog karavana.Ja sam mislio da je razlika 30% a ono 30 litara

a ono kad se spominje skoda , posebno primjecujem gastici pisu kao da sprovode organiziraju u karavanki a u hatchback ne stanu 2 gajbe pive.

I kaj zbog 20l i ravnijeg poda uzet, kako kome ali generalno ruznijeg karavana

MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:35   #1611
zar nikog ne zabrinjava sto mu trosi antifriz?

da nije egr hladnjak otisao?
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:44   #1612
Baš i ja htio upitati kako to da nitko ne pita zašto gubi vodu.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
domazek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:46   #1613
Egr sto?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:55   #1614
I to jos kupio vjerovatno TQ antifriz, a ne original Vau Vau...joj joj


@MMachete

Sto se bunkera tice, limuzina/karavan je cesto u litrazi podjednaka, ne samo kod skode vec kod svih modela.
Stvar je u obliku tih litara, kod limuzine je otvor uzi i uvijek imas prag, dok je kod karavana otvor veci i ako je auto pametno projektiran, ulaz je ravan sa zadnjim branikom.

A da ne govorim kada se sicevi poruse, to je onda neusporedivo
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:56   #1615
Bilo bi čudno da mu taj hladnjak EGR-a ne rikne. Svima rikne na tom motoru, nekom prije, nekom kasnije. Jednostavno nisu dobro napravili taj dio, nije dobro cementiran jedan dio, nema dovoljnu tvrdoću i vremenom se potroši i rikne. I onda se mora mijenjati cijeli sklop EGR ventil + hladnjak.. u ovlaštenom ceh od oko 5000 kn.
Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:37   #1616
Da, ja znam za primjer na fabiji. Krepalo na 100tkm. Hladnjak ispusnih plinova, to je to?
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:51   #1617
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Meni jos odzvanja ono sto je netko napisao da hatchback varijanta ima 20l manji gepek od tolko opjevanog karavana.Ja sam mislio da je razlika 30% a ono 30 litara

a ono kad se spominje skoda , posebno primjecujem gastici pisu kao da sprovode organiziraju u karavanki a u hatchback ne stanu 2 gajbe pive.

I kaj zbog 20l i ravnijeg poda uzet, kako kome ali generalno ruznijeg karavana

20l je razlika ako je zatvoren pokrivac prtlaznika u obe verzije. Znaci razlika je iznad. Tu imas urednu razliku. Mislim da Kada svaki dan vozis svoju masinu za pranje rublja sa sobom U setnju da ces kod hatchbacka morati leci 2/3 zadnjeg sjedala u karavanu ne.

Mislim da je ljepota stvar ukusa.
A posto mi je bilo jasno da zelim karavana, kao Sto je bilo auto prija a i izad ce biti karavan gledam Koji mi se karavan svida a ne usporedujem hatchbacka ili limuzinu verziju sa karavanskoj.

A i imizd i s time i lijepota za neke je stvar okolice.

Negdje se pati za oblikom limuzine i ruga karavanu dok je U drugim drzavama karavan veoma popularan.
Octavia se U njemackoj prodaje u skoro 90% slucajeva kao karavan. Vidjeti hatchbacka je toliko rijetko kao U hrvatskoj viditi karavana.
Cak se dobro prodaju auti Koje bi zbilja mogli uvrstati Po svemu ne samo obliku u limuzine kao E klasa , Audi A6 i BMW 5 veoma dobro U karavan veziji. I to bi se u hrvatskoj zvalo lubenicar ili?
Znaci imas cak uspjesni luksuzni kombia.
Ili evo i Porsche Panamera Sport tourismo Koji je isto karavan.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:24   #1618
Quote:
Danny Z. kaže: Pogledaj post
Da, ja znam za primjer na fabiji. Krepalo na 100tkm. Hladnjak ispusnih plinova, to je to?
Da, to je taj nesretni dio.
Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:31   #1619
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
20l je razlika ako je zatvoren pokrivac prtlaznika u obe verzije. Znaci razlika je iznad. Tu imas urednu razliku. Mislim da Kada svaki dan vozis svoju masinu za pranje rublja sa sobom U setnju da ces kod hatchbacka morati leci 2/3 zadnjeg sjedala u karavanu ne.

Mislim da je ljepota stvar ukusa.
A posto mi je bilo jasno da zelim karavana, kao Sto je bilo auto prija a i izad ce biti karavan gledam Koji mi se karavan svida a ne usporedujem hatchbacka ili limuzinu verziju sa karavanskoj.

A i imizd i s time i lijepota za neke je stvar okolice.

Negdje se pati za oblikom limuzine i ruga karavanu dok je U drugim drzavama karavan veoma popularan.
Octavia se U njemackoj prodaje u skoro 90% slucajeva kao karavan. Vidjeti hatchbacka je toliko rijetko kao U hrvatskoj viditi karavana.
Cak se dobro prodaju auti Koje bi zbilja mogli uvrstati Po svemu ne samo obliku u limuzine kao E klasa , Audi A6 i BMW 5 veoma dobro U karavan veziji. I to bi se u hrvatskoj zvalo lubenicar ili?
Znaci imas cak uspjesni luksuzni kombia.
Ili evo i Porsche Panamera Sport tourismo Koji je isto karavan.
Ljepota je stvar ukusa naravno. Slazem se da ima lijepih, atraktivnih karavana, posebno u segmentu audija i alfi npr , ali nemojte me zajebavati da čehinja karavan obara s nogu ljepotom pa se zato kupuje

Osim da, ako ne vozis mrtvacki ljes ili vesmasinu sa sobom svakodnevno, onda je lakse za utovar definitivno.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:38   #1620
Ali za jednom prevest veš mašinu od dučana veš mašinama do doma dovoljan je i manji auto. Iz prve ruke znam da veš mašina ide u Hyundai Getz, utovarao i istovarao sam je.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.