Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 23:30   #21
:gledajte original koji je odličan:

:bježi iz topica:

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 09:38   #22
Razgovor sa Adrianom Louvier :

https://www.youtube.com/watch?v=vMz0TQehix8


Ovo će biti mislim odlično , ali da će se svidjeti meksičkoj publici . Možeš si misliti .
Ali pustimo se iznenaditi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 16:02   #23
Kreće 18. rujna
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 23:35   #24
Prvi promo.

https://t.co/qmKwSxjGJw
Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:26   #25
PROMO 2

Ovo izgleda dobro .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:27   #26
PROMO 2

https://www.youtube.com/watch?v=lZUE...1eiZiA&index=1

Bice ovo odlicna novela. Gabriel ima extra hemiju sa obe glumice.

Silvia, Gabriel, Adriana odlican trio.
Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:33   #27
Ovo na prvu izgleda...senzacionalno!
Adriana&Soto

__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:58   #28
Uhm... Čekaj, čekaj... Nakon nekoliko pogledanih scena iz 1. epizode ADDA, ne bi li u braku trebali biti Navarro & Ferro i Louvier & Soto? I ne bi li onda trebali imati aferu Navarro & Soto i Louvier & Ferro? I onda bi kao bila nesreća gdje bi Ferro trebao biti u komi, a Louvier nestala?
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:12   #29
Njet. Koliko sam ja skužila, u braku su Soto i Chivis, a onda se Soto spetlja s Adrianom jelte.
Još se ekipa bila žalila zašto se ponavlja YNCELH-par, vamo-tamo.

Mislim, što se mene tiče, može i obratno ; ali ovako se čini.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:24   #30
Navarro je prezgodna u ovoj kratkoj frizuri, ajme

definitivno ću bacit pogled na prvih par epizoda pa vidjet kako je
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:32   #31
Pa da, zato baš i pitam. Kada su već išli raditi remake ADDA, onda neka ga naprave kak spada, a ne brljati po svom. Jer ADDA, barem po onome što sam vidio i pročitao, je super serija koja ima super priču i odlično je snimljena. Za incidentale da i ne govorim. Ja sam htio pogledati original, ali mi je taj argentinski španjolski dosta težak za razumijeti, jer pričaju prebrzo i imaju taj jak naglasak na lj, č, š i nj. Pa sam se nekako nadao da ću u ovoj noveli razumjeti što tamo nisam. Iako moram priznati da ovdje ne glumi Navarro, ipak bih pogledao original. Cijeli!
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 00:13   #32
Navarro i Soto su u braku, kao i Louvier i Ferro. Slučajno se upoznaju u školi gde su se njihovi sinovi potukli, ostaju u kontaktu i kreću da se druže. Spetljaju se Soto i Louvier, imaju udes, on u komi, Louvier nestala. Onda Ferro i Navarro otkrivaju da su ovo dvoje bili ljubavnici tri godine i u svakoj epizodi se prepliću sadašnjost i prošlost.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 01:27   #33
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Uhm... Čekaj, čekaj... Nakon nekoliko pogledanih scena iz 1. epizode ADDA, ne bi li u braku trebali biti Navarro & Ferro i Louvier & Soto? I ne bi li onda trebali imati aferu Navarro & Soto i Louvier & Ferro? I onda bi kao bila nesreća gdje bi Ferro trebao biti u komi, a Louvier nestala?
Ne. Ja sam gledao original i sve su dobro napravili, tj. prekopirali. Navarro i Soto su u braku, Ferro i Louvier. Nevjerni su Soto i Louvier i ta nevjera traje 3 godine dok je ne prekine tragična prometna nesreća u kojoj Louvier nestaje, Soto je u komi, a Ferro i Navarro tad otkriju da su im ovi nabijali rogove čitavo to vrijeme.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:17   #34
Ćao društvo!

Nisam gledala neki sapun od perioda kada smo moja amigis Duhica i ja redovno pratile Corazon que miente (dobro, bila je tu solidna ekipa uključujući i amiga Exodusa ), ali tome ima... pa godina dana sigurno. Poslije toga, probah baciti oko na neke stvari ali mi nešto nije išlo.
Juče ujutru ukebam La Patronu na nekom od Pinkova i skontam kako bi bilo divno nakon jednogodišnjeg posta uvesti neki sapun u svakodnevni život (jes' da i GoT ide u tom pravcu )

S tim u vezi, 2 pitanja:
1) Da li je ovo sapun ili je serija koja će ispasti sve sem sapuna? Mislim, ako ubace neka ubistva, zavrjere isl. plotove - ok (tipa gorepomenute La Patrone) ali mi se ipak gleda sapunček.
2)Pliz recite da ima neki hepiend?
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 20:58   #35
Ovo će ti biti neka mješavina telenovele i kriminalističke serije, ako budu bili dosljedni originalu. Ovo ti nije tipična telenovela (siromašica se zaljubljuje u bogatuna, svećenik zna tajne iz prošlosti ali nikome ne smije ništa reći, jer je to sve ispovijedna tajna) ova telenovela se bavi malo drugačijom tematikom i moram priznati, vrlo je interesantan način na koji je snimljena. Ovo ti počinje 18.09. No ako bi gledala telenovelu tipa CQM, savjetujem ti da pričekaš 06.11. kada ti počinje Me Declaro Culpable. Nesmina telenovela koja je također remake argentinske Por Amarte Asi.

E sad, danas sam pogledao cijelu 1. epizodu ADDA. Mislim, nisam lud (još). I dalje mislim da je Giselle zamijenila uloge. Dakle: Spoileri:

Na početku epizode dolazi do nesreće, gdje Damian ostaje u komi, a Carolina biva nestala. Vraćamo se u 3 godine prije nesreće, gdje su Carolina & Santiago za stolom sa svojom djecom. Gdje Santiago i nije baš nešto sretan. I onda mu sin odlazi od stola,
kada Carolina kaže Santiagu da bi mogao bar zagrliti svog sina. Nakon nekog vremena sinovi im se potuku u školi, gdje se tada upoznaju Carolina & Santiago s Raquel & Damijanom. Carolina i Raquel razmjenjuju brojeve mobitela, gdje se Carolina hvali kako je podrijetlom talijanka, a Raquel joj onda govori kako će joj napraviti tjesteninu. Onda se saznaje za nesreću. U bolnicu dolaze Raquel i Santiago, gdje detektiv govori Santiagu da su u nesreći bile dvije osobe; Damian i Carolina. Gdje Santiago u čudu govori da je Carolina njegova supruga.
Tu završava 1. epizoda

Dakle uloge su:
Santiago José Alvarado - Mariano Martinez - Carlos Ferro
Raquel Judith Levin de Kaplan - Isabel Macedo - Silvia Navarro
Carolina Fazzio de Alvarado - Eleonora Wexler - Adriana Louvier
Damián Kaplan - Federico Amador - Gabriel Soto


Eto, pa ako je netko gledao original, zamolio bih ga/ju da mi ovo objasni, jer sam poprilično zbunjen!
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 21:32   #36
Upravo je tako kako si napisao. Šta te te buni? Koja zamena uloga? Glavnim likovima su imena ista kao u originalu.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:05   #37
Pa zato što su po promosima Navarro & Soto u braku, a Louvier & Ferro. A po originalu bi trebali biti Navarro & Ferro i Louvier & Soto. U nesreći bi trebali biti Ferro & Louvier, a ne Soto & Louvier. Louvier nestaje, a Ferro bi trebao biti u komi, a ne Soto.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:20   #38
Ne, u originalu je isto kao i ovde. Da ne mešaš imena glumaca?

Navarro & Soto su Raquel i Damian, dok su Louvier & Ferro Santiago i Carolina. Ferro igra lik Martineza, Sodo Federica Amadora iz ADDA. U promosu se vidi jasno ko su parovi.



Isto je bilo i u originalu i u promosu.



Raquel (ovde Navarro) & Damian (ovde Soto) i Carolina (ovde Louvier) & Santiago (ovde Ferro) u ADDA

Damian (Soto) i Carolina (Louvier) se spetljaju, dožive udes, on u komi, ona nestane. I onda se razvije priča između Navarro i Ferroa.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 23:12   #39
Aaaaaa! Sada kopčam! Hvala na objašnjenju i ispričavam se ako sam još nekog zbunio. Ma meni nije bio jasan raspored glumačke postave u entradi ADDA, koji ide onim redoslijedom kako sam napisao bijelim slovima. Jer ja sam cijelo vrijeme miješao Sota i Ferra, misleći kako će Soto & Navarro biti glavni par, a Louvier & Ferro sporedni. Spoileri: Dakle, glavni par će zapravo biti Navarro & Ferro tj. oni će se spetljati, a sporedni par će biti Louvier & Soto. Tj. oni će na kraju i umrijeti. Dakle elenco bi po argentinskom išao ovako: Carlos Ferro, Silvia Navarro, Adriana Louvier i Gabriel Soto.

Jesam li sada dobro shvatio? Još se jednom ispričavam!
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 13:41   #40
Ja iskreno nemam blage o čemu ti. Sve ti je lijepo objasnio. I molim bez spoilanja originala.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.