Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 23:33   #21
Ovaj Rodrigo Altieri mi ide na bljuvanje .
On i njegove spike o obiteljskim vrijednostima .
Nije ni čudno što će biti ubijen .

I ovaj specijalac je došao natrag nakon plastične operacije . Dobro su to odradili promijenivši glumca .
A nije tako često da se likovi vraćaju nakon promijene lica . I on ljigavac i dalje , kao i otac .
Ja mislim da je u onoj jednoj sceni čak zavodio i vlastitu sestru . Imao sam takav dojam .

I sin od one Genoveve
Srami se majke . Samo da bi udovoljio onoj stvari koju naziva zaručnicom .
Genoveva jest lik koji radi prljave poslove , ali iz toga ne može izaći , odnosno može , ali zna se na koji način .

I konačno potvrđeno tko je Laurina majka , mada je to jedino pisalo na billboard panou od trenutka kada je počelo ovo . Nije da je bilo teško pogoditi .

Žao mi je dosta tih likova koji žele izaći iz tog svijeta , ali do sada ih je dosta uklonjeno i mislim da će biti još više. Dosta ih je na rubu , a Catalina Basurto i El Nino jako malo toga znaju o tome .

I ova stara Madam . Koji lik . Kao iz nekog crtića .

Uglavnom , i dalje Sodoma i Gomora .

Velika šteta što ova novela nije izlazila na način kao i ostale sa Aztece i Televise . Mislim da je stvarno dobra i mislim da bi pobudio veliko zanimanje ovdje . Ima ono nešto . Ovako .....
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:55   #22
E , ovo nisam očekivao .
Mislim znalo se je da će se dogoditi , ali ovako rano i na taj način . Šokiralo me je . Neobičan razvoj događaja .
RIP Rodrigo Altieri
Ali kako će sad to podvaliti ovima , to je pitanje . Mislim lako , ali zanima kako će sve to posložit .

El Nino je još uvijek nepoznanica , ali zašto su pobogu pokazivali na Laurina djeda kada se je govorilo o njemu .
Nemoguće da je taj starac taj . Ili jest ?
Pa živi u staračkome domu , bez ikakvih tjelohranitelja , asistenta etc...
Ali s druge strane to je i vrhunsko skrovište .

Uglavnom , Catalina i dalje svima para živce , ali je fenomenalna .

Ali onaj trenutak kad ti mama uđe u sobu , a ti obrađuješ maminog šefa Stephanie nam dobiva krila . :klap:

Ali se je Catalina u nečemu prevarila , kad je rekla da pred sucem joj Laura ne može ništa , jer tko će vjerovati siromašnoj djevojci kada optužuje gospođu iz visokog društva , kao što je ona .
A kad ova dozna jednom tko je Laura , mislim da će je srčani . Garant .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:22   #23
Ova Catalina uvijek ima jokera u rukavu . Uvijek !
Neće preko nje nitko .

I ove dvije su sestre , tj. polusestre ? Catalina nema ni trunke osjećaja .
Jadna ona kada je dostignu sve nesreće .

Mario će se udati . Ovi konzervativni političari ništa ne propuštaju slučaju i prilike . Jadna Juanita s ovim čudakom .

Ono što me je smetalo prim. u jednoj epizodi zašto kada se je snimala scena u kadi , glumica je bila gola potpuno kada se je snimalo izdaleka , a kada se je kamera približila bliže odmah se je vidjelo da ima donje rublje . Znamo da neće biti snimana gola u bližoj sceni , ali onda barem neka bude isto .

I koji je to vrag sa onim stogodišnjacima , tj. sa onim parom koji izgleda kao da ima svaki 100 godina . Što to slika baba svaki dan ? Vidi se da je portret . Meni se čini da je to portret Nina . Znači oni ga poznaju , ali zašto stalno baba mora neke promjene napraviti na slici .
Interesantno .

Naravno morali su ubiti onu jadnu Carmen . Životinje .

Gay likova koliko hoćeš . I ovaj gay ?
Naravno da očekujem da uskoro Genoveva i ekipa isto završe na groblju . Očigledno je . Bilo bi čudo da se ih Catalina ne riješi , koliko riskiraju sa svime .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 23:21   #24
Ono što se nikad u ovakvim novelama ne smije zaboraviti jest da je sve povezano . SVE !

Ja mislio da onaj stogodišnji par , koji izgledaju kao da stvarno imaju preko 100 svaki ,su neki ono stari par , onemoćao , kojima treba pomoć , ovo , ono , a sad će ispasti da su oni uz Catalinu i najvažnija karika svega .
Stari viče samo da ništa ne smiju govoriti , stara samo govori , očito poznaju Nina , boje se ga na neki način , a čak mislim da im je on i sin ili neka obitelj , jer toliko je čudno sve oko njih ......

Mrtav Laurin djed ?
Bio je star , ali bio je neka važna karika i znao je nešto .

Sve tu čudno . Jako čudno . Zanimljivo .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 16:03   #25
'' El Niño '' pokazao konačno lice : Mario Espinosa. Ali s obzirom na sve do sada prikazano , nije ni čudno .
Ili on ili netko nepoznat .
Mislio sam da je to Irene , ali i ona je očito njegova žrtva .
Ali barem je Irene pokazala zube .

Jadna Laura kad sazna da je njezin vlastiti otac najveći neprijatelj i najveći kriminalac , odnosno osoba koja je ubila njezinu majku , odnosno Deliu . Barem je to sada očigledno .

Čini se da će i ovi starci na vječni počinak .
Genoveva i ekipa su se opet spasili .

Ode nam i Mateo Altieri / Sergio Salerno Ali način ? Ja sam mislio da će biti obrnuto .

Al je napeto . Još samo mislim 23 epizode negdje do kraja gledanja .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 23:08   #26
82 i 83 epizoda
I konačno smo došli na početak priče ili na ono glavno .

U dvije epizode promijenili sve , a ja čekao kad će Catalina shvatiti što radi Laura . A ono .....
Ipak sam krivo shvatio ono na početku . Bolje rečeno zamijenio sam žrtve . Mislio sam da se radi o Rodrigu Altieriu , a zapravo se radi o ovim starcima . I bolje . Ovako bi sve znao .

RIP Hannah i Marcel Killev
Kako su ih ubili . Životinje Starci nisu zaslužili ovako umrijeti .

I sad će El Nino svima zapapriti oko Cataline .
Ova zapravo ne shvaća da je sa ovime svoj položaj dovela do ruba .
Još kad sazna tko je Laura . Bit će epic .

I saznali smo kako je umrla Delia Espinosa . Očekivano .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 15:51   #27
Novela je ludilo
U par ovih epizoda od 84 do 88 ep. popunili groblje kao da im gori pod petama .
Na kraju ni neće ostati likova , koliko to sve brzo rješavaju .
Dunia je mrtva ? Really ? Jedna od 5 glavnih likova ? Really ? Ne vjerujem . Treba još pričekati . Bilo je to prebrzo i onako usput .

RIP Silvio Luna , Genoveva Romero , Santiago Porrero i Irene Urrutia .
Cijeli veliki kadar sporednih likova izbacili po brzom postupku .

Ali , reakcija i lice od Cataline Basurto kada je saznala tko je Laura : Neprocjenjivo .

Baš je bio onaj tužan trenutak kad su spalili dokaze o trgovini djecom . Ja se ipak nadam da su dokazi još negdje .
Jadna Esmirna . Prokletnici .

A ovaj Olmo Ferrer će nadam se ih sve poslati u zatvor i uništiti cijelu organizaciju , iako je i on ljigavac i kriminalac svoje vrste .
Iako malenim koracima , čini se da organizacija počinje dobivati ozbiljne rane .
El Nino je mislim veoma bolestan , iako još to nisu otkrili .

Toliko događaja . Bravo .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 15:26   #28
Dunia je stvarno mrtva . Da ne povjeruješ .
Teresa se je spasila , ali i ona je na putu .

Jeronimo . Really ?
RIP Jeronimo Aguirre

Mario aka El Nino je počeo rješavati se svega . Gori mu pod nogama .
A sad će i sina uvesti u to . Really ?
Ne znam koji se je vrag ovaj oženio . Samo uspavljuje suprugu i zatvara je u sobu . Lijepa novobračna ljubav .

A za to vrijeme Catalina stoji na litici i sa jednom nogom već pada u provaliju , ali ništa je to ne brine . Prijeti , manipulira , ugovara poslove etc.....

Kako su je htjeli zaskočiti na večeri , ali ništa od toga. Ne da se ona .

A onaj glavni dio na početku - uhićenje i pokazivanje pred kamerama je bio valjda samo da se da publicitet . Jedna je mrtva , tri su na slobodi , a Rosa ostala unutra , ali i ona će uskoro na slobodu .
Ali ni jedna nije bila u zatvoru , samo u pritvoru . A ja mislio opet zatvorski scenarij .

Uglavnom , imam još 10 epizoda do kraja .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 14:30   #29
98 epizoda .

Hoće li se Mario spasiti od infarkta ili je to
Uglavnom , šokantno otkriće . Mada sam sumnjao u to ,ali izgubio iz vidjela nekako .
Mario i Stephanie otac i kćer ?
Mislim da Mario i Estefany nisu išli do kraja , mada su započeli i to radili veoma intezivno .
Mada prema ovim tv snimkama i montaži daje se naslutiti da se nije dogodio incest . Samo se je Stephanie hvalila , prije negoli je saznala istinu .

RIP Martha Barroso I Eduardo nam ide očevim koracima .

Mada Laura i Olmo Ferrer izgledaju OK zajedno . Bolje jest negoli sa Jeronimom i Diegom , ali ovaj je previše creepy , a i villan je . Tako da ništa od toga .

Uglavnom , iako Diego još izgleda OK , u posljednjim epizodama malo je previše uobražen po ponašanju .

Bliža mi se veliko finale .
Još samo 5 epizoda do kraja .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 14:00   #30
Fin...

I tako nam je završilo .
Kraj ? Ili je ovo kraj ili će biti druga sezona ? Rekli su da hoće , ali nikad ne znaš .
Ali budući da je sve nekako završilo sa pitanjima , mogu reći da je bilo i nekako poetski .
Sam kraj , ako je ovo kraj je na razini CET-a . . Možda malenkasto slabije .
Znači , Laura i Rosa otete od krijumčara ljudi i opet završile u bordelu , nekoj tajnoj , ali ekskluzivnoj lokaciji Huachilapa . I to do strane Olma Ferera i same Cataline .
Catalina Basurto se je izvukla i ponovno je na vrhu .

Sam El Nino , je li mrtav ili će ga čudo spasiti da ga Julian ne pusti umrijeti na operacijskom stolu , vidjet ćemo .
Ali ne vjerujem . Njegovo kraljevanje je završilo . Ionako je gotov .

Jaime i Irma u zatvoru , Diego i Stephanie pred matičarem , Esmirna je konačno dobila kćer , a ovo dvoje sa nožem i škarama u zatvorenoj sobi . Mogu se poklati koliko hoće . Veću ludaču i papučara nisam dugo gledao .

Sve u svemu , odlično . Pohvala za finale . Ovako se radi finale , makar i sa otvorenim pitanjima i radnjom .
Mada s druge strane i ovako mogu završiti . Uopće ne bi bilo loše .
Laura se je htjela igrati Malcriade . Završila je tako .
Za Rosu mi nije žao . Bila je bitch od samog početka .
Esmirna je zaslužila biti sretna i OK .
Teresa ostala na istome . I dalje je sluškinja .
Jadna Dunia mrtva .


Uskoro konačni dojmovi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 18:44   #31
Prava je šteta što ovo nije išlo po epizodu van i što se je sklopio ovaj deal Aztece i Amazona .Ovo je telenovela koja bi bila baš prema ukusu svih . I onih koji vole klasične novele i oni koji vole moderne elemente .
Teme kao što su : korupcija u najvišim organima vlasti , prostitucija , trgovima ljudima , ubojstva i trgovina djecom su baš odlično obrađene .
Sve to kroz piramidu kriminalne organizacije koja se čini da nema niti početak , niti kraj .
Moram priznati da sam očekivao dosta , bar zbog premise . Ako se isključe svi oni standardni klišeji kod novela , ovo je bila baš prava novela za ljubitelje malo boljih novela , koje odskaču od nekakvog prosjeka .
Scenarij zanimljiv , dijalozi odlični . Ali ponekad glumačke sposobnosti nisu to mogle prikazati .
Tijek radnje odličan i za svaku pohvalu .

Sara Maldonado Tako-tako . Vidi se da je limitirana , ali moglo je ovo biti i gore da su stavili prim. neku neiskusnu kao Burr ili sl. Mada je skoro 15 god. razlike nje i lika koji je glumila , ona još ne izgleda prestaro za te uloge .
Rebecca Jones Kraljica . Interpretacija na visokom nivou . Ona je rasturala ovdje .
Gonzalo Garcia Vivanco Odlična izvedba .
Ernesto Laguardia Nije bio loš , ali on jednostavno nije bio dobar odabir za ulogu koju je glumio . Uopće me nije prestrašio previše .
Od ostalih : Ivonne Montero odlična ,Carlos Torres , Caicedo OK , Javier Diaz Duenas OK .
Dolores Heredia
Alejandra Ambrosi Mislim da ne moram više ništa reći .
Ostali ajde OK .
Mada ima bisera , ali dosta je sporednog elenca . Treba to cijeli dan za pisanje .
Nekako mi se činilo da je dio elenca bio dobro odabran , a ostali da pokrpaju rupe . Ali ajde : nek im bude .

Ako će biti 2 sezone , OK . Kraj je specifičan po tome što je poetski .
Boriš se protiv hobotnice , ali uvijek postoji još jedan krak .
Neka i bude kraj .


Konačna ocjena : 10 / 10
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2020., 13:09   #32
Ima li negdje epizoda u normalnoj kvaliteti za pogledat?
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.