Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN UAE iliti VN Abu Dhabija?
negledljiva 10 90.91%
podnosljiva 1 9.09%
dobra 0 0%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 11. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 19:24   #81
Provizionalni startni grid

__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:30   #82
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Znači, nema odgovora, očekivano.

Uhvaćen u laži, sada priznaj koliko ti je dao Mario ispod stola da mu budeš desna ruka na ovom topicu, koliko k eura?
, majke mi ako si ti normalan , da citiram Izeta!

Ajmo sad na tvoje pretpostavke da nesto naucis i ne laprdas o meni i Dmw-u kao Mercedesovoj gardi!

1 Mario mrzi Mercedes i vozi talijanske aute, mrzim svapska govna !
Mario navija za Hamiltona i Ferrari bez Vettela jer Vettela nevoli!.
Mario takoder navija za Maxa.
Mario smatra Alonsa trenutno najbiljim vozacem u f1.

Sve teorije tvoje prema meni neka krenu od tih saznanja!.

A od Tibija smo danas upravo saznali da je Mercedes odvrnuo motor Bottasu
I od jos nekih naravno
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:58   #83
Ovo je smiješno kako je dogovoreno da Lewis pušta Bottasu pole pozicije.

Bottas je cijelu sezonu pokazao ispodprosječnu vožnju za iznadprosječni auto i sad kad Lewisu pobjede više nisu važne, iza zatvorenih vrata se shake handsima da se Bottasu dopusti da si obrani obraz.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 20:18   #84
Utrka ce biti zanimljiva zbog barem jednog razloga, a najocitiji je taj da ce Vettel imati dva Mercedes sa svoje ljeve strane, Safety car je zagarantiran!

Ups jednog Mercedesa Sory
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 20:19   #85
VN UAE - Abu Dhabi 26.11.2017

Ne da mi se racunati sad, u slucaju pobjede Botasa, gdje treba biti Vettel, da bi Bottas bio drugi u WDC?

Je li razlika 22 boda sad?
Roodonja is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 20:28   #86
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Ne da mi se racunati sad, u slucaju pobjede Botasa, gdje treba biti Vettel, da bi Bottas bio drugi u WDC?

Je li razlika 22 boda sad?
Vettel ima 22 boda prednosti, a Bottas bi mogao završiti na drugom mjestu ukupnog poretka (WDC), samo ako osvoji utrku, a najbolji vozač na gridu završi kao deveti ili slabije plasiran od toga.

No ni pp neće pomoći Bottasu da sutra pobjedi, Vettel će hladno uzeti drugu poziciju, ipak je Mercedes super jak na pravcima i Hamilton ima novi motor, pa mu najbolji vozač na gridu neće moći konkurirati.

Sutra je bitno da Vettel zadrži drugo mjesto u WDC poretku, te da bude barem od jednom vozača super dominantnog Mercedesa brži.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 20:38   #87
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Vettel ima 22 boda prednosti, a Bottas bi mogao završiti na drugom mjestu ukupnog poretka (WDC), samo ako osvoji utrku, a najbolji vozač na gridu završi kao deveti ili slabije plasiran od toga.

No ni pp neće pomoći Bottasu da sutra pobjedi, Vettel će hladno uzeti drugu poziciju, ipak je Mercedes super jak na pravcima i Hamilton ima novi motor, pa mu najbolji vozač na gridu neće moći konkurirati.

Sutra je bitno da Vettel zadrži drugo mjesto u WDC poretku, te da bude barem od jednom vozača super dominantnog Mercedesa brži.
Ja sam stavio na kladulji pobjedu Vettela i prednost pobjednika manje od 6, tako da sutra navijam za Vettelka.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 20:44   #88
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ja sam stavio na kladulji pobjedu Vettela i prednost pobjednika manje od 6, tako da sutra navijam za Vettelka.
Opet piliš naopako, srce kuca za Hamiltona, jbg nikada dosta pobjeda.

Tek sa p3 starta, Ferrari jedino može pobjediti Bottasa, koji nije u formi.

Hamilton je sutra nedostižan, povuci pare i stavi na Luju, koji kaže da je vidio dosta britanskih zastava i ljudi iz VB, tako da će 100% biti fokusiran.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 21:33   #89
Ja ne kuzim zasto je nekome drugo mjesto u prvenstvu vazno. Ako nisam prvi a vozim konkurentan auto, meni bi bilo nevazno hocu zavrsiti drugi ili dvadeseti...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:15   #90
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Kakve veze prosle sezone imaju sa ovom?
Ma da baš nikakve...
Bolidi su dobri ili loši na određenim stazama jer je eto tak pal grah
a ne zato kaj im nekim slučajem određene staze više ili manje odgovaraju od drugih

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 25.11.2017. at 22:26.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:18   #91
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Fortibras se vratio, Vettel fanovi na stereoidima, ajmoooo.

Sto je najgore oni sami vjeruju to kaj pisu!
Otkad je Fortin uopće Vettelov fan
Nemam pojma zakaj al on meni uoće nije u memoriji kao Vettelov fan, nego kao Kimiev fan...

Koje li su ti to sad fore, svi koji se ne klanjaju božanstvu zvanom Lewis Hamilton su Vettel fanovi ili koji klinac
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:21   #92
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Opet piliš naopako, srce kuca za Hamiltona, jbg nikada dosta pobjeda.

Tek sa p3 starta, Ferrari jedino može pobjediti Bottasa, koji nije u formi.

Hamilton je sutra nedostižan, povuci pare i stavi na Luju, koji kaže da je vidio dosta britanskih zastava i ljudi iz VB, tako da će 100% biti fokusiran.
Tak je , starta 3 ali to ne znaci da nemoze dobro startati i biti prvi !, ne znaci da se Mercedesima nece nista dogoditi, ima tu puno varijabli u igri, a i uzdam se u Ferrarijev race pace koji je bio najbolji u petak ( Kimi Raikkonen).

Utrka nije gotova dok ne zavrsi!, razmes!.

Daj se vise nauci da ja nisam fanbojcic!!, nego realist koji ponekad voli podjebavati.

Navijam za Hamiltona i Vestappena, od ekipa najvise volim Ferrari, najvise mrzim svabe!

Alonsa smatram najboljim vozacem generacije.

Ad acta.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:25   #93
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
1 Mario mrzi Mercedes i vozi talijanske aute, mrzim svapska govna !
Mario navija za Hamiltona i Ferrari bez Vettela jer Vettela nevoli!.
Mario takoder navija za Maxa.
Mario smatra Alonsa trenutno najbiljim vozacem u f1.

Sve teorije tvoje prema meni neka krenu od tih saznanja!.

S obzirom na ono kaj si mi ispričal u četri oka trebam li ovo shvatit kao loš pokušaj trolanja ili si odjednom počel menjat navijačke preferencije još i gore nego DMW
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:33   #94
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post

S obzirom na ono kaj si mi ispričal u četri oka trebam li ovo shvatit kao loš pokušaj trolanja ili si odjednom počel menjat navijačke preferencije još i gore nego DMW
i ja tebe isto volim!

Nakon jedne Karlovacke mogu svasta pricati, a nakon dvije tek

I budimo realni ti si taj koji je pricao , pricao, pricao, pricao i nije prestajao da prica .

Nego reci ti meni kaj sam pricao, malo sam senilan u zadnje vrijeme?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:38   #95
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ma da baš nikakve...
Bolidi su dobri ili loši na određenim stazama jer je eto tak pal grah
a ne zato kaj im nekim slučajem određene staze više ili manje odgovaraju od drugih
Mozda su pojedine staze mogle odgovarati pojedinim vozacima, ali bolidi hm?, pa jebem mu kakve veze ima recimo bolid iz 2014g i onaj iz 2017g, jesu imaju istu tehnologiju i sl su!, a kamo li oni od prije 7g.

Moj je stav bio da ove godine Ferrariju pasu gradske ulicne staze i od te predpostavke sam krenuo, 2016g i starije g su irelavantne sto se tice bolida.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 00:28   #96
Za sve ljubitelje zavjera jedan podatak da je Bottas bio bolji od Hamiltona 7 puta ove sezone u kvalama, tocnije omjer je 13:7 u korist Hamiltona, tako da nema govora o tzv spominjanom pustanju Bottasa sa lanca!
Kako neki ovdje vole govoriti, njihova imena se naravno nesmiju spominjati.

Omjer Vettela i Kimija je ako se nevaram 17:4 ili tako nekako sto je i logicno jer je Bottas zasigurno trenutno bolji vozac od Kimija, bez obzita koliko tko gajio simpatije prema fincu!.

Nadalje jos jedna vijest , Vettel je izjavio da ce biti strasno jaki u uvjetima utrke, mozda nas ipak ocekuje dvoboj izmedu Mercedesa i Ferrarija, zanimljivo je kako Vettel izjavljuje stvari tokom sezone dijametralno suprotne od njegovih fanbojcica ovdje!, samo po sebi zanimljivo, interesantno je kako se Vettelovi navijaci nebslazu sa Vettelom??, ne samo interesantno nego u najmanju ruku cudno.

Jos je jedna stvar zanimljiva to se neslaganje sa omiljenim vozacem dogada samo ovdje a posebno je zanimljivo da je to Dmw primjetio.

Vettelovi navijaci ovdje govore suprotno od svog idola, sto je samo po sebi cudno jer taj isti vozac vozi taj bolid o kojemu govori.

Ludost na kvadrat rekao bi!, i prilicno cudna cinjenica na globalnoj razini!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 00:33   #97
Jebote, ovdje se nema sta procitati... bas...
Roodonja is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 00:35   #98
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Jebote, ovdje se nema sta procitati... bas...
Frendu internet je golem!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 08:34   #99
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Nadalje jos jedna vijest , Vettel je izjavio da ce biti strasno jaki u uvjetima utrke, mozda nas ipak ocekuje dvoboj izmedu Mercedesa i Ferrarija, zanimljivo je kako Vettel izjavljuje stvari tokom sezone dijametralno suprotne od njegovih fanbojcica ovdje!, samo po sebi zanimljivo, interesantno je kako se Vettelovi navijaci nebslazu sa Vettelom??, ne samo interesantno nego u najmanju ruku cudno.

Jos je jedna stvar zanimljiva to se neslaganje sa omiljenim vozacem dogada samo ovdje a posebno je zanimljivo da je to Dmw primjetio.

Vettelovi navijaci ovdje govore suprotno od svog idola, sto je samo po sebi cudno jer taj isti vozac vozi taj bolid o kojemu govori.

Ludost na kvadrat rekao bi!, i prilicno cudna cinjenica na globalnoj razini!
Alonso cijelu sezonu laprda o tome da je McLaren najbolji bolid na gridu i kaj onda
Wolf već 4 godine laprda o tome kak se jako boji Ferraria i RB-a i kaj onda
Vettel i Kimi laprdaju o tome kak je Ferrari brz i izuzetno koncentriran, kak ekipa funkcionira ko švicarski sat i kaj onda
Horner uredno laprda o apsolutno svemu i svačemu, taj valjda ni sam sebe više ne shvaća ozbiljno

Jesi li ti ikad u životu čuo za PR

Koji klinac je čudan u tome da vozač hvali svoju ekipu/motor/bolid
Jebate to mu je u opisu posla, jedina iznimka od toga je Alonso kojem nije strano pljuvat ni po motoru, ni po ekipi, ni po bolidu...

To kaj sam ja Vettelov navijač ne znači da sam se upisal u nekakvu sektu u kojoj bum se danonoćno klanjal velikom vođi
Kad Vettel pobjedi ja ne laprdam o tome kak je isti pobedil u kanti od bolida svojim nadljudskim snagama,
što pojedincima nije strano izjavljivat čak ni onda kad to napravi vozač u bolidu koji je sekundu brži od svih ostalih

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 26.11.2017. at 08:45.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 08:37   #100
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Mozda su pojedine staze mogle odgovarati pojedinim vozacima, ali bolidi hm?, pa jebem mu kakve veze ima recimo bolid iz 2014g i onaj iz 2017g, jesu imaju istu tehnologiju i sl su!, a kamo li oni od prije 7g.

Moj je stav bio da ove godine Ferrariju pasu gradske ulicne staze i od te predpostavke sam krenuo, 2016g i starije g su irelavantne sto se tice bolida.
Ma da Mečka iz 2014 i Mečka iz 2017 nemaju apsolutno nikakve sličnosti, jednu su dizajnirali i radili Švabe, a drugu Kinezi...
a motori u istima su potpuno različiti, ono razlika je nebo i zemlja...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.