Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 20:32   #21
Super mi je taj Lino. Na prvu je sav arogantan, macho, direktan, a onda kao neka beba. Odlično mi je u precapu kako nježno i blago čeka da ga ona poljubi. Čini mi se da svaki put kad mu se Vanessa približi kao da se otopi i postaje nesiguran, plah. Fantastična dihotomija lika. Nadam se da neće uništiti potencijal ovog para. Naprosto ne želim kraj kao u Esmeraldi.
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 20:39   #22
Sve ti potpisujem, baš si ga u srž piknula. Naježila sam se na onaj avance, doslovno na onih šest sekundi, baš zbog tog njegovog stava koji opisuješ. Ni ja nikako ne želim kraj kao u Esmeraldi, i iskreno se nadam da će im dobro poraditi na odnosu (ne sjećam se baš kako je bilo s GyA) i da će imati i lijepih, nježnih, sretnih scena.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:14   #23
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I ima u biti dosta grube crte lica, ali baš ima ono nešto.
Baš to.


Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Inzistiram. :ro fl:
Onda im se javi neka mijenjaju kraj.



Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Tko je Anita...? Nadam se da je neće brzo uvesti u priču.
Pretpostavlja da je to ženska s kojom bi Paulino trebao završiti. (u E. Adrian je završio s tom nekom ženskom u koju se kao zaljubio , ali to tek pri kraju serije)












Cure, baš ste ga dobro opisale. Kako mi ga je bilo žao kada je pobrao šamar umjesto druge puse.
Jedva čekam uto, možda već i sutra uživo pogledam ep.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:54   #24
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Onda im se javi neka mijenjaju kraj.
Pridružit ću se ovima što su na TW već krenule u akciju.

Quote:
Pretpostavlja da je to ženska s kojom bi Paulino trebao završiti. (u E. Adrian je završio s tom nekom ženskom u koju se kao zaljubio , ali to tek pri kraju serije)
Ako je pred sam kraj, ajde... Ili, još bi bolje bilo da Vanessa preživi, a Anita joj dobro dođe kao okidač da shvati da će za Paulina sve ostaviti. Jel' se već zna tko glumi Anitu?

I jel' se sjećate vi kako je išla priča GyA? Samo želim da ovi dvoje imaju dobrih scena koje nisu uglavnom svađe s malo romantike tu i tamo. Jer miljama su bolji od glavnog para. Sjećam se da njezina mama puno zapapri.

I super su one pjesme što on pjeva.

Gifići su .

Quote:
Cure, baš ste ga dobro opisale. Kako mi ga je bilo žao kada je pobrao šamar umjesto druge puse.
Jedva čekam uto, možda već i sutra uživo pogledam ep.
Joj, i meni. Još joj je onako samouvjeren, sa smiješkom prišao, kao ono šamar. Ali, nadoknadit će mu ona u ponedjeljak. Isto razmišljam da uživo pogledam, nije kasno, oko pola 11 po našem.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:21   #25
Ima par scena koje su mi baš dobre. Recimo ona kad joj objašnjava kako će ''ukrotiti'' i onda joj uzme pramen kose - vrlo siguran, odvažan. Onda scena poljupca - Ya no te gusto? - ali kad joj se približavao za drugi kiss može se vidjeti blago oklijavanje i nesigurnost prije osmjeha. Naposljetku taj avance - razoružan, predan, ukroćen i samo njen. MedoLino opraštam mu i tu zalizanu kosu (iako je i Adrian imao isto to govno na kosi).
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:22   #26
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Isto razmišljam da uživo pogledam, nije kasno, oko pola 11 po našem.
Krivo, pola 12 po našem, točnije bude oko 23:39 .
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:34   #27
Mislim da je u svim prethodnim verzijama lik Vanesse umro na kraju. Tako da ako ovde promene, biće čudo.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:06   #28
Ja sve mislim da ću početi pratiti samo zbog njih dvoje.
Pojest će glavni par.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:18   #29
Zna netko je l' Orendoy pjeva one dvije pjesme?

Quote:
Melaike kaže: Pogledaj post
:cere k:: D Ima par scena koje su mi baš dobre. Recimo ona kad joj objašnjava kako će ''ukrotiti'' i onda joj uzme pramen kose - vrlo siguran, odvažan. Onda scena poljupca - Ya no te gusto? - ali kad joj se približavao za drugi kiss može se vidjeti blago oklijavanje i nesigurnost prije osmjeha. Naposljetku taj avance - razoružan, predan, ukroćen i samo njen. MedoLino :cere k: opraštam mu i tu zalizanu kosu (iako je i Adrian imao isto to govno na kosi).
MedoLino.

Nabrojala si dosad meni najbolje njihove scene, u toj sceni gdje joj uzme pramen kose je frcalo. Frcalo. Jedva čekam vidjeti tu scenu iz avancea, očito je da je negdje ozlijedio nogu, a ona došla k njemu i očito povukla netom izrečene riječi da se više neće poljubiti. Jedva čekam.

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Krivo, pola 12 po našem, točnije bude oko 23:39 .
Gledat će se.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ja sve mislim da ću početi pratiti samo zbog njih dvoje.
Pojest će glavni par.
O da. Već su ih opasno zasjenili, a tek su počeli.

Mislim da im ne gine glavna uloga nakon ovoga. Bilo bi super i neki zajednički protagonico, ne mirim se s njihovim krajem.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 01:12   #30
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Zna netko je l' Orendoy pjeva one dvije pjesme
Nažalost ne pjeva on. Već Edwin.
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 03:12   #31
Šteta, dobro mu stoji gitara.

Sad ponovno gledam prvi poljubac, jako mi je simpatično što je odmah išao i na drugi.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 09:44   #32
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ja sve mislim da ću početi pratiti samo zbog njih dvoje. :ro fl:
Pojest će glavni par. : s
Meni su oni odlični. Što se tiče njih dvoje nećeš požaliti, ostalo može proći.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Nabrojala si dosad meni najbolje njihove scene, u toj sceni gdje joj uzme pramen kose je frcalo. Frcalo. Jedva čekam vidjeti tu scenu iz avancea, očito je da je negdje ozlijedio nogu, a ona došla k njemu i očito povukla netom izrečene riječi da se više neće poljubiti. Jedva čekam.
Meni su sve njihove scene dobre, odlične. Kada je doveo onu staru sluškinju, pa ju kriomice gleda. Onda mu se ona zahvali, ali ju on elegantno ignorira, ali ipak joj je morao uputiti pogled.... https://twitter.com/twitter/statuses/936740611519950848 tada je još bio ljut od prošle noći. I bila mi je dobra scena kada je došao noć prije kod nje, jer se bojao da se njoj sviđa Alberto, a on je ostao zbog nje.

Službeno je u 23.30, ali zna biti i oko 23:35/23:40.

Quote:
Melaike kaže: Pogledaj post
Nažalost ne pjeva on. Već Edwin.
Koji Edwin?

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jedva čekam vidjeti tu scenu iz avancea, očito je da je negdje ozlijedio nogu, a ona došla k njemu i očito povukla netom izrečene riječi da se više neće poljubiti. Jedva čekam.
Čitam po drugim forumima i ostali su već razvili svoje teorije.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 09:58   #33
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post



Koji Edwin?


Ovaj Edwin: https://twitter.com/EdwinMusicOf
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:06   #34
Inače, super mi je što su si njih dvoje i privatno dobri. Ima masa slika sa seta, a i vidim sinoć da je išla na kavu upoznati se s nekom fanicom pa je povela i njega.

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Meni su sve njihove scene dobre, odlične. Kada je doveo onu staru sluškinju, pa ju kriomice gleda. Onda mu se ona zahvali, ali ju on elegantno ignorira, ali ipak joj je morao uputiti pogled.... https://twitter.com/twitter/statuses/936740611519950848 tada je još bio ljut od prošle noći. I bila mi je dobra scena kada je došao noć prije kod nje, jer se bojao da se njoj sviđa Alberto, a on je ostao zbog nje.
Gledam sad taj gif i jebemti pogled, baš je seksi frajer.

Kad je došao k njoj u sobu, tako mi je bilo žao što je mama naletila pa da nije došlo do poljupca.

Quote:
Službeno je u 23.30, ali zna biti i oko 23:35/23:40.
Imaš već kakav dobar link za gledanje?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:29   #35
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Inače, super mi je što su si njih dvoje i privatno dobri. Ima masa slika sa seta, a i vidim sinoć da je išla na kavu upoznati se s nekom fanicom pa je povela i njega. :ce rek:
Gdje, gdje, gdje?


Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Imaš već kakav dobar link za gledanje?
šaljem na pm, ali je slika loša

Imam ja instalirano i hola vpn, ali ne mogu streamati preko toga.









čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:44   #36














Quote:
Melaike kaže: Pogledaj post
Hvala, nisam nikad čula za njega.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:23   #37
Napisao je Emmanuel na TW da ne pjeva Edwin, ali nije napisao tko pjeva.

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Gdje, gdje, gdje?
Poslat ću ti na pp slike kad sjednem za komp, jer su s privatnog IG jedne cure koju znam, ali uglavnom, imala je Scarlet susret s fanicama iz svog fan kluba, u nekom restoranu, i dovela je njega kao iznenađenje. Pa ih je on ljubazno pitao može li "compartir la mesa" s njima. I ostao je do samog kraja i navodno je divan.

Quote:
šaljem na pm, ali je slika loša

Imam ja instalirano i hola vpn, ali ne mogu streamati preko toga.
Super, hvala ti!

Imam i ja Holu i nekad davno, dok sam pratila TDR je radilo, baš ću istražiti malo gdje šteka. Ako nađem nešto bolje, šaljem ti.

Joj, što su ti gifići .

Vidite ovo.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 04.12.2017. at 19:03.
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:32   #38
skuzila sam po klipovima na youtubu da bi novi Adrian i Graciela mogli imat jebenu kemiju pa kad zavrsim sa gledananjem jedne druge serije mogla bih malo pogledati njih dvoje taman ce se nakupiti epizoda i scena
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:46   #39
Sviđa mi se ekipa koja se okuplja na temi.

Btw, fino je on to ruku namjestio. Slatki su jako.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:36   #40
Ovo je drugli lik Scarlet Gruber, koji je ranije igrala Nora Salinas. Prvi je Sarita/Andrea (Fuego en la sangre/Tierra de reyes), drugi Graciela/Vanessa (Esma/STM). Poljubiće se njih dvoje u današnjoj-sutrašnjoj epizodi, ako je verovati avanceu.

Što se tiče planiranih epki, po ovoj vesti, imaće 110 epizoda.
Quote:
Nacho Sada explica que el reto que enfrenta con Sin tu Mirada es “contar nuestra propia historia”. Con 110 capítulos, se estrenará el 13 de noviembre a las 17:30 horas por Las Estrellas.
Trenutno snimaju epizode kada se pojavljuje onaj doktor koji kasnije glavnoj vrati vid. Ko je gledao Esmu, neka nađe koje su to epke otprilike.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.