Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 19:29   #7501
još malo pulpy arta prije proglašenja #1 3:-)

ovaj put detective / mystery genre







pogledajte na trećoj slici kako se detektiv skriva od nekoga, a ne primjećuje da nešto ćiri iza slike i sprema se ubit ga. ili na sedmoj kako se odvija drama a nitko ne primjećuje ovog što ćiri iza zavjese s puškom.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 21.02.2018., 19:30   #7502
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Nedelja Turbofolkvizije ima 9 dana, ne 8 kao što je planirano. U nedelju zadnje tri pesme u specijalu i pocetak glasanja 3:-)

Jedno pitanje za takmičarke:

Da imate mogućnost nekome oduzeti bodove biste li to iskoristili? 3:-)
Nebi jer nisam zla i sujetna
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 21.02.2018., 19:39   #7503
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post

Jedno pitanje za takmičarke:

Da imate mogućnost nekome oduzeti bodove biste li to iskoristili? 3:-)

Ne jer bi to ostale takmičarke zloupotrijebile a sujetne kakve jesu...

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Nebi jer nisam zla i sujetna

Classy

Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
još malo pulpy arta prije proglašenja #1 3:-)

ovaj put detective / mystery genre





pogledajte na trećoj slici kako se detektiv skriva od nekoga, a ne primjećuje da nešto ćiri iza slike i sprema se ubit ga. ili na sedmoj kako se odvija drama a nitko ne primjećuje ovog što ćiri iza zavjese s puškom.

Odakle su slike?
Tražim nešto za uređenje sobe/stana pa me zanimaju u punoj veličini i odličnoj kvaliteti. Hvala vam
destruktor is offline  
Old 21.02.2018., 19:40   #7504
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
.
Kakav je ovo Ustaški pulp?

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Nebi jer nisam zla i sujetna
Hoćete reći da Rule jeste? 3:-)

Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Tražim nešto za uređenje sobe/stana pa me zanimaju u punoj veličini i odličnoj kvaliteti. Hvala vam
Nominacija
KillsXO is offline  
Old 21.02.2018., 19:46   #7505
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Ne jer bi to ostale takmičarke zloupotrijebile a sujetne kakve jesu...
sneč!

Quote:
Odakle su slike?
Tražim nešto za uređenje sobe/stana pa me zanimaju u punoj veličini i odličnoj kvaliteti. Hvala vam
uh, sa sto strana, nešto sam skidao s neta, nešto su mi slali u visokim rezolucijama, na online kupovini imaš sve u veličini postera ili bannera, ali mogu ti poslati ove što ja imam iako su manje. kakve su vam želje za uređenje? 3:-)

Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Kakav je ovo Ustaški pulp?
to je iz bookleta mog albuma 'ljubav u doba ustaša i partizana'

Quote:
Hoćete reći da Rule jeste? 3:-)
SNEČ!
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 21.02.2018., 19:46   #7506
a sad malo fantasy / horror genre







u fantasy i horror žanru jako čest motiv su čudovišne zmije i pauci, golemi krakeni ili prethistorijska čudovišta. također je prisutno i žrtvovanje djevica od strane crnih magova kao što vidimo na osmoj slici gdje na muku prisjedaju još i ogromni krokodil i kraken koji ćire u tamnici.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 21.02.2018., 20:09   #7507


Smeš Dušanka Svilar zaboravljena, vidim da je bila na Xeoviziji
KillsXO is offline  
Old 21.02.2018., 20:24   #7508
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
sneč!







uh, sa sto strana, nešto sam skidao s neta, nešto su mi slali u visokim rezolucijama, na online kupovini imaš sve u veličini postera ili bannera, ali mogu ti poslati ove što ja imam iako su manje. kakve su vam želje za uređenje? 3:-)





Pa općenito su mi super ovakve pulp scene pa bi volio to ukomponirati.
Dnevni je u toplim bojama a soba je u hladnim pa sam je prvotno mislio osvježit malo veselim slikama u boji ali sam onda shvatio da mi život nije veseo pa možda ipak ovako neke krimi scene i slično.
Super mi je ona što ste stavila sa krokodilom i leopardom i sa pištoljem i slikom
destruktor is offline  
Old 21.02.2018., 20:29   #7509
https://youtu.be/BNuj4ukqQTw


Smeeeeš
destruktor is offline  
Old 21.02.2018., 20:36   #7510
a evo nam i ESKAPISTIČKOG adventure žanra koji je bio najrašireniji i najpopularniji u pulp umjetnosti 3:-)





na drugoj slici vidimo jednu beznadežnu situaciju u kojoj heroj pokušava zaštititi svoju devojku od guja, ali malo mu to znači kad se jedna upravo sprema da ga ugrize za uho, a još mnoge im pristižu iza leđa.

onda na četvrtoj slici vidimo dva jako dobra prijatelja i situaciju u močvari u kojoj jedan pokušava spasiti drugog od napada električne jegulje 3:-) na petoj isto su dva prijatelja (koja spletom okolnosti super izgledaju) zarobljena od strane nekog divljeg ženskog plemena. mislite li da su ih seksualno iskoristili? 3:-)

pogledajmo još jednom četvrtu sliku izbliza:



u adventure žanru je često bilo i sf elemenata, često u hibridima s hororom, ovdje vidimo kako se jedna žena iznenadila kad je otkrila da je njena osoba od interesa zapravo neka vrsta robota (inače jedna forumašica). vidimo i napad ogromne stonoge na grad.

__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 21.02.2018., 20:43   #7511
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Pa općenito su mi super ovakve pulp scene pa bi volio to ukomponirati.
Dnevni je u toplim bojama a soba je u hladnim pa sam je prvotno mislio osvježit malo veselim slikama u boji ali sam onda shvatio da mi život nije veseo pa možda ipak ovako neke krimi scene i slično.
Super mi je ona što ste stavila sa krokodilom i leopardom i sa pištoljem i slikom
mhm pa super viš kako ti imaš ukusa evo pozdrav za tebe

dada ja isto obožavam te animal attack slike al nisu mi one baš za dnevnu više su mi ove krimi, a imaš takve i kao artwork i kao s pravim ljudima. al kako bi ti to pravio? preskupo ti je to naručivat s interneta svaki poster posebno

možda napravit kao neki kolaž od više slika?

ne kužim jel ti želiš da ja dođem do tebe pa da zajedno nešto smislimo il šta?
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 21.02.2018., 21:03   #7512
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
ne kužim jel ti želiš da ja dođem do tebe pa da zajedno nešto smislimo il šta?
pg nominacija ili kako se već kaže

---



gori
TurboFlop is offline  
Old 21.02.2018., 21:10   #7513
spavao od 5-9

volume3d is offline  
Old 21.02.2018., 21:16   #7514
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
mhm pa super viš kako ti imaš ukusa evo pozdrav za tebe



dada ja isto obožavam te animal attack slike al nisu mi one baš za dnevnu više su mi ove krimi, a imaš takve i kao artwork i kao s pravim ljudima. al kako bi ti to pravio? preskupo ti je to naručivat s interneta svaki poster posebno



možda napravit kao neki kolaž od više slika?



ne kužim jel ti želiš da ja dođem do tebe pa da zajedno nešto smislimo il šta?


Pa ne znam evo, mislio sam možda tako isprintati u punoj veličini pa uokviriti?

Znate šta, tako bi bilo najbolje da vi dođete ali bojim se, nominacije bi prštale sa svih strana, ko nekim forumašicama vikendom pa ne želim to priuštiti sebi a pogotovo vama...
destruktor is offline  
Old 21.02.2018., 21:17   #7515
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
ne kužim jel ti želiš da ja dođem do tebe pa da zajedno nešto smislimo il šta?
Nominacija

Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
spavao od 5-9
Blago tebi

KillsXO is offline  
Old 21.02.2018., 21:25   #7516
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Blago tebi
uspavao me jedan snippet....

premess koliko fanice imaju niske kriterije (nije ni čudo s obzirom na diskografiju dotične), kao kad Reductive fanice svršavaju i nazivaju ju vokalisticom kad pogodi jedan ton u live nastupu

volume3d is offline  
Old 21.02.2018., 21:30   #7517
brits nagrade me malo slejaju
jt servirao super nastup i dua lipa slejirala
exiled is offline  
Old 21.02.2018., 21:32   #7518
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
uspavao me jedan snippet....

premess koliko fanice imaju niske kriterije (nije ni čudo s obzirom na diskografiju dotične), kao kad Reductive fanice svršavaju i nazivaju ju vokalisticom kad pogodi jedan ton u live nastupu
1. Smijem pogoditit koji?

2. +++





KillsXO is offline  
Old 21.02.2018., 21:35   #7519
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post

premess koliko fanice imaju niske kriterije (nije ni čudo s obzirom na diskografiju dotične), kao kad Reductive fanice svršavaju i nazivaju ju vokalisticom kad pogodi jedan ton u live nastupu

Isto kad su gilja, bebe i vinka pokusavali slikama dokazati kako je zenstvena, a na slikama zenstvena ko kombajn
__________________
youtu.be/SHUAwlOHsJM.youtu.be/7w1Qo1awwI4.youtu.be/Vz5PDUVqY9M.youtu.be/59giI0W8HaM.youtu.be/_W287evqYS4.youtu.be/hdIV_3IOQlM.
-invisible- is offline  
Old 21.02.2018., 21:36   #7520
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
spavao s od 5-9
stiže nominacija

Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Pa ne znam evo, mislio sam možda tako isprintati u punoj veličini pa uokviriti?

Znate šta, tako bi bilo najbolje da vi dođete ali bojim se, nominacije bi prštale sa svih strana, ko nekim forumašicama vikendom pa ne želim to priuštiti sebi a pogotovo vama...
a kačio bi muškarce s pištoljima na zidove? stiže nominacija.

Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
premess koliko fanice imaju niske kriterije (nije ni čudo s obzirom na diskografiju dotične), kao kad Reductive fanice svršavaju i nazivaju ju vokalisticom kad pogodi jedan ton u live nastupu
ne znam jeste čuli ali postoje i neke koje su istovremeno cebe i reductive fanice

Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
jt servirao
nominacija

Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
[0axOdtnMv6Qyt][/yt]
haha vidi ova ne zna stavit yt link
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.