Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 14:15   #81
Je da, na EP u Srbiji ste imali dobra krila, ma karikiram i zezam se, ali nije vam ovo prvo natjecanje na kojem zbilja kao da nemate krila, nije ni meni jasno to forsiranje.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:20   #82
Ja ne pratim puno ekipni rukomet, odgledam PSŽ, Barsu, Kiel, Vardar i tako to u evro završnici. Ja verujem da su za ginisa igrali na krila ove dve utakmice. Verujem da na amaterskim rekreativnim utakmicama nema manje pokušaja na krila.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:07   #83
I tako ode Mirko
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:16   #84
Znači i Červar je hejter Mirka.

6/34 (18%) obrana, i to protiv ekipa koje nisu rukometni vrh.

Iako bi i sam ovo napravio sad mi se ne sviđa ovaj potez jer sam po sebi sere, vratio ga je nakon što su bile oproštajke i sad ga makne nakon dvije utakmice, istovremeno očekivan i blesav potez.


Ali treba imat i hrabrosti poslat na tribine igrača utakmice na otvaranju prvenstva.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:36   #85
šansu alilović nije dobio na lijepe oči, ali kad ne ide - ne ide. tribina. ne vidim tu ništa posebno blesavo niti hrabro od červara.
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 23:28   #86
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Je da, na EP u Srbiji ste imali dobra krila, ma karikiram i zezam se, ali nije vam ovo prvo natjecanje na kojem zbilja kao da nemate krila, nije ni meni jasno to forsiranje.
Meni još više nije jasno što je ova manje više ista ekipa.Fale Abutović i Rastko Stojković na brzi centar i krila,polukontre i kontre razbila jednu Poljsku u sred Poljske i uglavnom cele kvalifikacije odigrala dosta solidno sa dosta kontranapada i golovima s krila gde je najviše dolazio do izražaja Đukić.

Na ovom prvenstvu Đukić je dobio prvu loptu u utakmici za Švedskom!I to dve i dao dva gola.
Potpuna promena taktike na gore.
Igra o odbrani kod Cvetkovića je uvek bila problem i primalo se oko 30 komada ali je napad barem bio raznovrsan.Ovo sad ne liči ni našta.Doduše protiv Švedske je još napad i išao nekako ali slaba odbrana i gomila gluposti na kraju su presudila.
Ono zabijanje Đorđića u dva Šveda a imaš DVA igrača više....

P.S.Nenadić se izgleda oprašta od reprezentacije posle ovog prvenstva.
Mondragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 23:44   #87
Meni nije jasno koj ije bog bio vašem vodstvu da igra 5 prijateljskih prije natjecanja.
Kao kad naši svi ponosni rokaju mrtva dizanja i imaju ubitače trening na pripremama pa padnu u završnici. Vi ste bogami pali u grupnoj fazi
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:38   #88
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno koj ije bog bio vašem vodstvu da igra 5 prijateljskih prije natjecanja.
Kao kad naši svi ponosni rokaju mrtva dizanja i imaju ubitače trening na pripremama pa padnu u završnici. Vi ste bogami pali u grupnoj fazi
Pokušao je nač igru i to prvo u obrani i nije uspio.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 01:05   #89
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno koj ije bog bio vašem vodstvu da igra 5 prijateljskih prije natjecanja.
Kao kad naši svi ponosni rokaju mrtva dizanja i imaju ubitače trening na pripremama pa padnu u završnici. Vi ste bogami pali u grupnoj fazi
jesi vidio sastave u kojima su igrali sve te utakmice?
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 01:23   #90
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Ljudi, da ja vas nešto pitam...

Pošto u Srbiji ljudima mrsko da gube dragoceno vreme pričajući o ovim pavijanima koji reprezentuju Srbiju...

Vi ste uspešna rukometna nacija, sigurno više pratite rukomet generalno od nas. Da li ste vi ikada videli da neka rukometna ekipa ne pokuša više od jednog ili dva puta u celoj utakmici odigrati napad za krila? Da čak i kada ostanu slobodni i bukvalno plaču za loptom ovi šupci na poziciji bekova, koji glume superstars a zapravo su super retards, im ne daju loptu. Da li ste videli modernu rukometnu ekipu koja ne razmišlja o brzom centru ili kontri ni kada se 100% otvori situacija za tako nešto? Da li ste ikada videli da neka rukometna ekipa igra sa dva igrača više i bek (super smrad) se zaleće kao retard (što i jeste) u ovu četvoricu nemoćnih u sredini dok krila ne zna ju šta će od dosade u ćošku? Da li ste ikada videli gluplju taktiku i odluke igrača na terenu?

Inače, vama samo mogu da se suprostave Francuska i Norveška.
Kad su stvari disfunkcionalne,nema boga da ce krilo dobiti loptu. Jos pogotovo mentalni sklop vabjskih igraca s ovih prostora. Plus profil vasih vanjskih. Ja se recimo sjecam one generacije Poljaka desno stariji Lijewski brat mu Sistof. Pa lijevo Bielecki i po potrebi srednji Tkacik..Jurasik je redovno trpao s desnog krila,ali tko je bio lijevo ja neam pojma
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 12:03   #91
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
šansu alilović nije dobio na lijepe oči, ali kad ne ide - ne ide. tribina. ne vidim tu ništa posebno blesavo niti hrabro od červara.
Stvar je u tome što Aliloviću baš nikada nije išlo jer jednostavno nije toliko kvalitetan golman za ovu razinu.

Sjeti se brojnih finala protiv Francuza gdje smo mi s njima u egalu do 45 minute susreta i onda Omeyer skine 3-4 zicera, a Alilović naravno ništa. To nas je koštalo barem 3-4 zlatne medalje.
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 12:14   #92
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
šansu alilović nije dobio na lijepe oči, ali kad ne ide - ne ide. tribina. ne vidim tu ništa posebno blesavo niti hrabro od červara.
Pa imao si druge izbornike kojima to nije padalo na pamet, pa je svakako u tom svjetlu ovo hvale vrijedan potez
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:49   #93
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
da
i kaj si iz toga zakljucio?
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.