Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 23:03   #21
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
ja mislim kad je bilo ono svj da su karte bile po 70kn. tako mi je nešto ostalo u sijećanju al možda se varam
I meni se činilo da je bilo jeftinije, manje od 100 kn... Baš sam tražio kartu da vidim ali ne bi Isus našao.

edit:

Quote:
Cijene dnevnih ulaznica za utakmice po skupinama u kojima ne igra hrvatska reprezentacija (Osijek, Poreč, Varaždin) kretat će se već od 80 kuna u najjeftinijoj verziji (cijena dnevne ulaznice ako se kupuje paket ulaznica za svih pet dana igranja u skupini), pa do 150 i 300 kuna za najatraktivnija mjesta u dvoranama.
Hrvatsku reprezentaciju u utakmicama u skupini (Split) svi rukometni zaljubljenici moći će pratiti kupnjom ulaznica čija će cijena u najjeftinijoj verziji biti 120 kuna (cijena dnevne ulaznice ako se kupuje paket koji vrijedi za svih pet dana), odnosno 150 ili 300 kuna ovisno o željenom mjestu u dvorani.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 23:09   #22
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
U mene su sektor 210 za otvaranje, čini mi se ok.. ima li netko da je bio 2009. negdje blizu, zanima me kakva je situacija
Meni se čini da sam ja bio na 112 ili 113 i nije mi ništa falilo, sve se super vidjelo, tebi bi trebalo biti još bolje pošto si na višoj poziciji.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 23:12   #23
Cijene ulaznica za polufinala i finale 2009.

Quote:
Za polufinalne susrete cijena ulaznica iznosit će 80, 150 i 300 kuna za utakmicu koja će se igrati u Splitu, odnosno 200, 300 ili 500 kuna za onu koja će se igrati u Zagrebu. Finalnu i najvažniju utakmicu na prvenstvu, kao i onu koja će se igrati za treće mjesto, u zagrebačkoj Areni navijači će moći pogledati za 250, 350 ili 700 kn.
2018. 450/500/900 za polufinala, a za finale 800/1000/1500 kuna...
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 17:09   #24
ja iman dvi za veceras,pa ako ce ko ici...
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:17   #25
Pozdrav, imam ulaznicu za sutra na njoj piše 18:15. Vrijedi li ona za obje utakmice i mogu li doći u bilo kojem vrijeme - npr. na poluvrijeme fr-swe? Malo sam zbunjena, hvala
Parlas is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:22   #26
Koliko sam ja skužio sve ulaznice vrijede za cijeli dan, barem ove koje se kupuju online. Sad, postoji mala mogućnost da su bile i neke pojedinačne, ali sumnjam.
A možeš doći kad god, to je sigurno.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:23   #27
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam ulaznicu za sutra na njoj piše 18:15. Vrijedi li ona za obje utakmice i mogu li doći u bilo kojem vrijeme - npr. na poluvrijeme fr-swe? Malo sam zbunjena, hvala
možeš li reći koliko si platila ulaznicu? hvala
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:43   #28
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post
možeš li reći koliko si platila ulaznicu? hvala
Kupila sam na Ini prije dva tjedna, 250 kn sektor 302 valjda vrijedi za obje utakmice
Parlas is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:46   #29
99 posto sam uvjeren da vrijedi. Tako je uvijek bilo na rukometnim prvenstvima.

Mislim i logicki kako bi se ispraznila i napunila dvorana kada jedna utakmica zavrsi 15 do 8 a druga pocinje u 8 i 30. Nemoguce
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:54   #30
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Kupila sam na Ini prije dva tjedna, 250 kn sektor 302 valjda vrijedi za obje utakmice
pošteno, mislio sam da si dobila od firme kao većina ljudi.

možeš ući do početka drugog poluvremena zadnje utakmice dana, ulaznica vrijedi za sve utakmice toga dana.
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:01   #31
super, hvala vam
Parlas is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:01   #32
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam ulaznicu za sutra na njoj piše 18:15. Vrijedi li ona za obje utakmice i mogu li doći u bilo kojem vrijeme - npr. na poluvrijeme fr-swe? Malo sam zbunjena, hvala
vrijedi.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 17:28   #33
http://www.fifa.com/worldcup/organis...et-prices.html

Pogledajte cijene za Svjetsko u Rusiji,pa mi recite jel se to moglo kod nas napraviti!?Ali bolje je da je dvorana poluprazna!?
bbb1986.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 18:17   #34
Prije svega, apsolutno se slažem da su ulaznice preskupe za hrvatske prilike. No, ipak ima određenih razlika koje treba spomenut u usporedbi - ovdje je cijena ulaznice za cijeli dan odnosno dvije utakmice, a ponekad i tri. Drugo, na ukalkulirani prihod od ulaznica utječe i veličina, dvorana prima 15.000, stadion 50.000 ljudi. Ima i više utakmica na SP.
A u biti najjeftinija karta u drugom krugu na SP je 240 kuna za jednu utakmicu, a ovdje je 250 kuna za dvije utakmice.
Jasno, naravno da je SP u nogometu veći događaj, samo velim da kad se sve zbroji i nije to baš dramatična razlika.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:28   #35
ja sam platila za danas online 250 kn i mogu ic gledat oba dvije tekme u Arenu (i to planiram). Ne smatram to skupim ako imas mogucnost gledanja dvije utakmice. Zao mi je jedino sta sponzori dobivaju karte i to one najbolje, ajde kuzim obitelji igraca ali ovi nezainteresirani ne kuzim
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:40   #36
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
Zao mi je jedino sta sponzori dobivaju karte i to one najbolje, ajde kuzim obitelji igraca ali ovi nezainteresirani ne kuzim
I onda se jos ni ne pojave na utakmici
__________________
Istina je kao i voda, uvijek negdje probije.
Yamas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:27   #37
Ako netko ima viška ulaznicu za srijedu i voljan je prodati po nabavnoj cijeni, inbox
Kobelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:51   #38
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ja sam platila za danas online 250 kn i mogu ic gledat oba dvije tekme u Arenu (i to planiram). Ne smatram to skupim ako imas mogucnost gledanja dvije utakmice. Zao mi je jedino sta sponzori dobivaju karte i to one najbolje, ajde kuzim obitelji igraca ali ovi nezainteresirani ne kuzim
ostavljali su višak karata redarima, toliko o tome
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:20   #39
gledam sad ovu tekmu fr - srb, prazna dvorana

koji klinac nisu narpavil idanas neku akciju da tko dode sa ulazniicom od subote dobije bespltno ulaznicu za danas i recimo podjelili 5000 karata

bila bi popunjenija dvorana, a cak bi i zaradili jer bi ti ljudi potrosili na grickalice, sokove i ine pizdarije
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:31   #40
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
gledam sad ovu tekmu fr - srb, prazna dvorana

koji klinac nisu narpavil idanas neku akciju da tko dode sa ulazniicom od subote dobije bespltno ulaznicu za danas i recimo podjelili 5000 karata

bila bi popunjenija dvorana, a cak bi i zaradili jer bi ti ljudi potrosili na grickalice, sokove i ine pizdarije
I da jesu, bilo bi 10 posto više ljudi nego je sad u dvorani. Zagreb je sportskom kulturom na samom europskom dnu.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.