Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Zimske olimpijske igre 2018 - Pyeongchang

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 00:01   #41


Dobar je short track, ne znam o čemu vi pričate. To je sport koji i malom čovjeku daje šansu za pobjedu.

https://www.youtube.com/watch?v=vN7ih576VYM
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 21.02.2018., 02:14   #42
Ovo je smijurija, koreanska zamjena satere Kanađanku 4 kruga prije kraja i ništa od najočitije kazne ikad.



Nije mi bilo jasno zašto je Kanada DSQ ali sam se pitao u samom finišu koga vraga jedna klizačica radi i smeta Koreanki i Kineskinji i čini se da je upravo zbog toga.

Ako je zato, onda umjesto kvocanja cijeli kanadski tim se treba samozapaliti.

Kanađanke zbog pada zaostaju za krug i krug pred njihov kraj jedna Kanađanka se sprema na izmjenu i ničim izazvana upada u zadnjih par metara borbe za zlato. Naravno da je DSQ. Kanađani se deru da nije bilo kontakta, koga briga kad ste debili. Imali bi broncu da su se dopuzali samo do cilja.



Sad treba otkriti zašto je Kina DSQ...
fortaleza is offline  
Old 21.02.2018., 02:29   #43
Novi momenat

4,5 kruga prije kraja Koreanka odlučuje ne prihvatiti zamjenu da bi se probala probiti naprijed što njena zamjena nije skontala i sama upada kao druga Koreanka u utrku i očito koči Talijanku iza sebe.

Znači i druga očita stvar za DSQ Koreje.


fortaleza is offline  
Old 21.02.2018., 02:36   #44


Kina DSQ navodno zbog ovog...
fortaleza is offline  
Old 21.02.2018., 02:40   #45
Objašnjenje na redditu zašto Koreja nije DSQ zbog rušenja Kanađanke. Jedna riječ prilično dobro sumira ovaj sport.

Quote:
South Korea didn't get DQ'd because her fall was accidental and shit happens some times.
fortaleza is offline  
Old 21.02.2018., 07:22   #46
Gledam ovaj Short Skate sve prijenose...i ovo koliko se ide na ruku Koreankama je sramotno

Ovar relay zbog barem 3 stvari su morale biti diskvalificirane...dva puta je njihov azamjena smetala, a treći puta je skršila 2 klizačice, jer pad Kanadjanke je prouzrokovao i pad Talijanke, kako je ova otklizala ka talijanki...

Drugo nije mi jasno zašto su kanadjanke diskvalificirane, ako su smetale Kineskinjama koje su diskvalificirane zbog prekršaja ranije, znači da to ionako nije bitno.

I koja je jebena gluparija da Nizozemke osvajaju medalju, a nisu se ni plaisrale u finale...onda valjda trebaju dobit broncu neke iz finale, za koje suci odrede da su napravile prekršaj kasnije...


Još da napomenem iz dana ranije, kada je St-Gelais očigledno gurnuta od Koreanke u pojedinačnoj utrci, i naravno Kanadjanka dobije diskvalifikaciju.

Ovo je baš ono trulež i sramota...
Katza is offline  
Old 21.02.2018., 11:24   #47
Dopada mi se sport, ali te odluke sudaca...
Kirkpatrick is offline  
Old 21.02.2018., 16:29   #48
nizozemska slavi broncu u timskom
babunovich is offline  
Old 21.02.2018., 17:09   #49
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Objašnjenje na redditu zašto Koreja nije DSQ zbog rušenja Kanađanke. Jedna riječ prilično dobro sumira ovaj sport.
To zapravo nije bio njihov glavni prekršaj. Koreja je imala u jednom trenutku dvije klizačice na stazi, a ona neoznačena je omela i Kineskinju i Talijanku (a na kraju su i skroz odustale od te izmjene).
triviant is offline  
Old 21.02.2018., 19:32   #50
ja velim, bio bi mi sport zabavan da onda bar dozvole anarhiju kad već osmisle utrku mase ljudi na malom prostoru. a ne da kihneš i diskvalificiraju te. osim ako si iz Koreje.
KLCCLK is offline  
Old 22.02.2018., 14:30   #51
Mađari u štafeti uzeli zlato, slučajno bacio oko kad su bile reklame na biatlonu, čestitke Magoru

Sad gledam kadrove iz mađarskog studija, kakvo veselje

Prva medalja od 1980.
Uncle Jonny is offline  
Old 22.02.2018., 15:02   #52
Čestitke tebi i Magoru
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 22.02.2018., 15:53   #53
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Čestitke tebi i Magoru
Tu sereš, a bliže si granici nego ja
Uncle Jonny is offline  
Old 22.02.2018., 16:01   #54
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
kaj fali short tracku?

za netball te kužim

📲
Short track je ekvivalent plivanju u bazenu od 15 metara. Običan poligon na kojem kosooki dižu zimske medalje. Veze s vezom to nema. Ali zanimljivo je vidjeti ove rasplete gdje se medalje uzimaju slučajno. U curlingu barem moraju pošteno pomesti onaj pod za medalje.
Grupa Queen is offline  
Old 22.02.2018., 16:32   #55
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Tu sereš, a bliže si granici nego ja




Busted
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 22.02.2018., 17:09   #56
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Tu sereš, a bliže si granici nego ja
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post


Busted
Podravci
Zmišlja, ljudi! Zmišlja!

https://youtu.be/us_rHc8X-dI
ronac zg is offline  
Old 22.02.2018., 19:58   #57
Ujutro sam malo gledao japanke i nizozemke, i samo sam došao komentirati da su nizozemke ekstra zgodne

__________________
#ShiffrinGOAT
weasley is offline  
Old 24.02.2018., 13:06   #58
Koji vrag je ovo pak?
Kirkpatrick is offline  
Old 24.02.2018., 15:19   #59
Ovaj mass start je nešto najbesmislenije ikad

Mislim, ajd okej da je normalna utrka pa sve pet, nego imaju nekakve sprintove koji se kao zbrajaju ali na kraju su potpuno, ali potpuno nebitni i ni na koji način ne mogu utjecat na ništa. Imaju tri sprinta koji nose 5-3-1 bodova, a "završni sprint" odnosno tko na kraju prođe ciljem nose 60-40-20 bodova.

Koja je poanta onda u tim sprintovima prije?
KLCCLK is offline  
Old 24.02.2018., 15:23   #60
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post

Koja je poanta onda u tim sprintovima prije?
Ako sam dobro shvatio, Estonka je u zenskoj konkurenciji dosla do cetvrtog mesta samo zahvaljujuci tim sprintovima..znaci,idem napred na sprint,da bi mogla da budem cetvrta na kraju trke..sjajno
J.R.E is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.