Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Zimske olimpijske igre 2018 - Pyeongchang

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 16:44   #1
Kako gledati zimske olimpijske igre 2018

Jaz sem iz ZDA, New Jersey, hočem gledati zimske olimpijske igre, kako naj gledam v Evropi?
MKGhandi is offline  
Old 12.02.2018., 20:27   #2
Trenutno si u Europi? Ili još uvijek u Americi?

Ako prvo:
Eurosport 1 i 2
HRT 2
SLO 2
ZDF
ARD
ORF

Zapravo, jako vjerojatno da većina javnih televizija u Europi prenose bar nešto od igara.

A ako drugo...pojma nemam. Nema li NBC ili neko sličan dosta dobar program što se tiče igri?

Online: Eurosport player za 3 eura (ili 5?) je nenadmašiv, izgleda da imaju ama baš sve za gledati. Rado bih i sam znao za neke ostale stranice gdje bi se igre mogle pogledati.

A još jedna opcija su torrenti vjerojatno. Pojave se nakon natjecanja, ali može proći dosta vremena. Rutracker je odličan za to.
Kirkpatrick is offline  
Old 12.02.2018., 21:10   #3
Ako si u Americi, da, onda NBC. Ak se ne varam nešto tipa 4 dolara je pretplata i prenose sve.
KLCCLK is offline  
Old 13.02.2018., 13:47   #4
Quote:
Kirkpatrick kaže: Pogledaj post
Trenutno si u Europi? Ili još uvijek u Americi?

Ako prvo:
Eurosport 1 i 2
HRT 2
SLO 2
ZDF
ARD
ORF

Zapravo, jako vjerojatno da većina javnih televizija u Europi prenose bar nešto od igara.

A ako drugo...pojma nemam. Nema li NBC ili neko sličan dosta dobar program što se tiče igri?

Online: Eurosport player za 3 eura (ili 5?) je nenadmašiv, izgleda da imaju ama baš sve za gledati. Rado bih i sam znao za neke ostale stranice gdje bi se igre mogle pogledati.

A još jedna opcija su torrenti vjerojatno. Pojave se nakon natjecanja, ali može proći dosta vremena. Rutracker je odličan za to.
Gledao sam na internetu i pronašao ovaj blog. Kaže da mogu gledati zimske olimpijske igre online s VPN za Ipad uslugu. Sve što trebam učiniti je prebaciti IP adresu u Velikoj Britaniji i stream BBC player
MKGhandi is offline  
Old 13.02.2018., 14:59   #5
Skine si ekstenziju za Chrome, koji se zove beebs, instaliraš, registrira se i gledaš sve što BBC daje.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.