Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2006., 22:50   #1
Tko je bio Alija Izetbegović?

Nađoh dokumentarac o njemu gdje se nalaze detalji o "Mladim muslimanima", robijanju, raspadu Jugoslavije i ratu u BiH, njegovoj stranci i ulozi vođe,.... itd.

Alija Izetbegović - 1925-2003:
http://video.google.com/videoplay?do...91317437382854
100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 22:58   #2
Alija je pas rata i zločinac najveće vrste....

Dok su mu Hrvati primili sunarodnjake, njegova žena držala poltičke govore u hotelima na Korčuli, on je skupa s sandžakskim klanom počeo agresiju i genocid nad Hrvatima srednje Bosne.

A zašto je potpisao Dayton ?

Amerikanci su mu izprintali svaku transakciju novca koje je prebacio na račun svog sina Bakira...ca 50 milijuna DM.
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 23:11   #3
Quote:
Juda Iškariot kaže:
A šta to treba ovom forumu ?
Razmjena mišljenja, razumijevanje,... sve ono u čemu ti apsolutno ne učestvuješ.

Quote:
Juda Iškariot kaže:
A Inkvizitor i muslimani ?
To me ni najmanje ne interesuje. Njegova privatna stvar.
100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 23:18   #4
Zaista ne postoji nijedan razlog da ovaj topic bude tu gdje jeste.

Mislim, ovdje malo koga interesira neki propagandni film o A.I.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 23:20   #5
Alija je bio budala i zločinac. Šteta što crče pa nije završio u Hagu.
rsbl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 09:14   #6
Da ne zaboravim jednu od mnogih "zasluga" ovog bolesnika. Kreten je doveo mudžahedine da ubijaju Srbe za vrijeme rata i podjelo im pasoše. Danas u FBiH ti zločinci nesmetano žive i prave ozbiljne probleme uz podršku mnogih bošnjaka. Mene ovo ne bi zanimalo da se taj problem ne širi van FBiH. Ovih dana u Srbiji se mogu pročitati ovakvi novinski članci http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2...25102006.shtml
rsbl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 10:30   #7
Quote:
rsbl kaže:
Kreten je doveo mudžahedine da ubijaju Srbe za vrijeme rata i podjelo im pasoše.[/url]
Ti su isti muđahedini ubijali i Hrvate, a to si zaboravio reć. Nego, ti vjerojatno ne znaš ništa o teroru koji se zbivao u srednjoj Bosni. Vjerojatno, kažem.
keine ursache is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 10:31   #8
Alija Izetbegović je bio prvi i počasni predsjednih Republike a kasnije Države Bosne i Hercegovine, zaslužan je za očuvanje integriteta BiH, nekažem da je činio isključivo ispravne poteze, imao je i kikseva, al u to mtrenutku, BiH nije imala boljeg čovjeka da se bavi poslom koji je obnašao Alija Izetbegović,

večinu sranja za koje ga se optužuje su počinili pogrešni ljudi kojima je bio okružen, a sve su to radili u njegovo ime,

upitna je njegova uloga u navodno aktuelnoj temi "prodavanja srebrenice i žepe" al to ostaje da se vidi, takođe je i upitna blokada sarajeva, koja je mogla mnogo manje trajati, ak iz nekih zasada nepoznatih razloga, nije poznato zašto nije prije deblokirano
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 10:34   #9
a za razliku od rsbl-ovih favorita i njegovog predsjednika, ratnog zločinca, Radovana Karađića i komandanta Vojske RS, ratnog zločinca Ratka Mladića, Alija je bio svetac

da vlast RS-a ia šta konkretno protiv Alije Izetbegovića več bi to davno dostavila Haškom sudu, što naravno, ne vidimo da je...
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 10:38   #10
Moderatori, slazete li se d aje bezobrazno ostaviti ovaj topic na jednom hrvatskom forumu?

Ajde otvorite topic o Tudjmanu na muslimanskom forumu, cisto experimenta radi.

Daj budite pametni, vi sami potencirate glupave sukobe na forumu. Zatvori ovo i sve slicne topice, i konfliktni likovi ce otici na neki drugi forum.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 10:38   #11
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
blokada sarajeva, koja je mogla mnogo manje trajati, ak iz nekih zasada nepoznatih razloga, nije poznato zašto nije prije deblokirano
Nije poznato??? A četnici dovukli pola naoružanja koje je imala Srbija na jedan grad, a ovamo nije poznato?
keine ursache is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:08   #12
Quote:
Juda Iškariot kaže:
Alija je pas rata i zločinac najveće vrste....

Dok su mu Hrvati primili sunarodnjake, njegova žena držala poltičke govore u hotelima na Korčuli, on je skupa s sandžakskim klanom počeo agresiju i genocid nad Hrvatima srednje Bosne.

A zašto je potpisao Dayton ?

Amerikanci su mu izprintali svaku transakciju novca koje je prebacio na račun svog sina Bakira...ca 50 milijuna DM.

zar se ne kaze sandzaklijskim????

slazem se da ovoj temi nije mjesto na forumu!
Hladna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:11   #13
Quote:
Vanjushka kaže:
Moderatori, slazete li se d aje bezobrazno ostaviti ovaj topic na jednom hrvatskom forumu?

Ajde otvorite topic o Tudjmanu na muslimanskom forumu, cisto experimenta radi.

Daj budite pametni, vi sami potencirate glupave sukobe na forumu. Zatvori ovo i sve slicne topice, i konfliktni likovi ce otici na neki drugi forum.
Vanja ne kužim zašto se ne bi mogao otvoriti topic o Aliji Izetbegoviću, Slobodanu Miloševiću i slično. Šta to znači da se topici mogu otvarati samo o Hrvatima..ne kužim. Koliko će biti panegerika, još više će biti drugih stavova...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:40   #14
Quote:
keine ursache kaže:
Ti su isti muđahedini ubijali i Hrvate, a to si zaboravio reć. Nego, ti vjerojatno ne znaš ništa o teroru koji se zbivao u srednjoj Bosni. Vjerojatno, kažem.
Znam ali sam zaboravio dodati.
rsbl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:42   #15
Quote:
keine ursache kaže:
Nije poznato??? A četnici dovukli pola naoružanja koje je imala Srbija na jedan grad, a ovamo nije poznato?
jarane, bio sam u sarajevu cjelo vrijeme, i znam o čemu pričam, sarajevo je dosada 3 puta deblokirano 2 puta na stupu i jednom na osjeku ali je po osvajanju linija, stizala naredba o povlačenju, od koga i zašto?, još je nepoznato.

što se tiče srpske vojske, oni su mogli da rokaju s brda, al nisu imali muda jer bi im to bio balkanski vijetnam, mehanizacija (tenkovi/transporteri) su im bespomočni među zgradama, a uč pješadijom, nisu imali muda
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:42   #16
A nista, uzivaj u opusu.

Boli me klinac, pretvorite se u Index.

Valjda vi uzivate u ovim debilnim raspravama.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:43   #17
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
a za razliku od rsbl-ovih favorita i njegovog predsjednika, ratnog zločinca, Radovana Karađića i komandanta Vojske RS, ratnog zločinca Ratka Mladića, Alija je bio svetac

da vlast RS-a ia šta konkretno protiv Alije Izetbegovića več bi to davno dostavila Haškom sudu, što naravno, ne vidimo da je...
Postupak protiv Alje je pokrenut ali crče pas pa je prekinuto.

Nemam ja nikakvih favorita. Za koga se smatra da je ratni zločinac treba da ide u Hag. Kad se to dokaže onda ga treba proglasiti ratnim zločincem. Vama su osuđeni ratni zločinci (npr. Naser) državni heroji i zato nemaš pravo glumiti moralistu.
rsbl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:47   #18
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
što se tiče srpske vojske, oni su mogli da rokaju s brda, al nisu imali muda jer bi im to bio balkanski vijetnam, mehanizacija (tenkovi/transporteri) su im bespomočni među zgradama, a uč pješadijom, nisu imali muda
Čuj nisu imali muda ? Nisu htjeli. Rašo i kompanija su zarađivali na Sarajevu. Zašto bi osvajali grad koji je bilo izuzetno tržište. I sam znaš koliko je bila vreća krompira u to vrijeme. Sumnjam da i tvoj Aljo nije zaradio koji dinar na Sarajevu.
rsbl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:03   #19
držim da je na početku rata trebalo surađivati što više sa bošnjacima kako srbi ne bi iskoristili sukobe, kao što jesu '93 kad se zagovnalo u mostaru. ko je počeo ne znam, ali sam čitao šta su muđahedini radili hrvatima u toku tog sukoba tako da ne želim da me ubjeđuju kako su jedino hrvati (bosanski katolici kako je to sad moderno reć u federaciji), a svi ostali žrtve. ovako se je došlo situaciju da hrvati plaćaju srbima da topništvom biju po bošnjacima (kad se moralo), a onda je hrvatsku to koštalo još dvije godine četničke agresije.
keine ursache is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:22   #20
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
jarane, bio sam u sarajevu cjelo vrijeme, i znam o čemu pričam, sarajevo je dosada 3 puta deblokirano 2 puta na stupu i jednom na osjeku ali je po osvajanju linija, stizala naredba o povlačenju, od koga i zašto?, još je nepoznato.
Znaš ti moj kurac..........

Sarajevo deblokirano na Stupu i u Osijeku????????????? Jest al u kurcu. Jel ti "sarajlija" uopće znaš gdje su Stup i Osijek i koliko je bilo potrebno da bi se Sarajevo baš tu deblokiralo? Znaš malo morgen jer da znaš nebi tako lupetao..........
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.