Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2007., 00:04   #1
Odlazak na utrku

Već sam htio prošle god otići al su me obaveze spriječile. Kako da dođem do karte al da idem vlastitim autom? Kolke su cijene karata za tu utrku?
Unaprijed hvala.
tjurcev7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 00:37   #2
Quote:
tjurcev7 kaže: Pogledaj post
Već sam htio prošle god otići al su me obaveze spriječile. Kako da dođem do karte al da idem vlastitim autom? Kolke su cijene karata za tu utrku?
Unaprijed hvala.

http://www.hungaroring.hu/hungaroring_en

s lijeve strane ti je link za karte
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:50   #3
Odlazak na utrku

Dakle, ovdje pisite o planovima i iskustvima, postavljajte pitanja i odgovarajte na njih o odlascima na utrke


Ja bih htio napomenuti da Generalturist nudi odlazak na 15 utrka (osim kanade i SAD-a)
http://www.generalturist.com/html/formula_1.aspx
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 21:41   #4
Po čemu se to razlikuje od samostalnog odlaska par osoba autom...karta nije uključena a osiguranje od otkaza putovanja se toplo preoporučuje - krasno!!!!
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 23:11   #5
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Po čemu se to razlikuje od samostalnog odlaska par osoba autom...karta nije uključena a osiguranje od otkaza putovanja se toplo preoporučuje - krasno!!!!

monza i madzarska su ti gotovo sigurna putovanja, monaco se znalo ici...no ovo je prvi put (barem koliko sam ja upucen) da su stavili skoro sve utrke u ponudu


samostalni odlazak ti je jeftiniji u svakom slucaju i nisi ovisan o nikome
smjestaj mozes traziti sam kao i kupiti kartu (no oboje mozes i preko agencije sto ti je opet skuplje nego da sam trazis)

mi smo isli 2005 u monzu i kostalo nas je 140€ po glavi (gorivo, cestarine, karta za stajanje, spavanje, karta za ferrarijev muzej u maranellu, dakle svi obavezni troskovi) sto ne mozes ni pod razno dobiti u agenciji
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 08:40   #6
Plus, preko agencije izmedju ostalog u cijenu je ukljucen i tzv. "pratitelj putovanja" ili nesto sto se u narodu jos zove "vodic".
Prema mom iskustvu nesto totalno bespotrebno.
Davne 2000. godine kada sam isla na utrku s jednom od agencija, vodic (odnosno, zena vodic) nije znala beknuti kuda nas vodi. Saznalo se da je "ubacena" na ovo putovanje tek tako da grupa ne ide na put bez "pratitelja putovanja". Zena nije imala pojma o utrkama, a ocekuje se da ipak nesto zna.
I jos jedna stvar... autobus je vozio covjek koji nikada, ali NIKADA, nije bio u Imoli. Bilo je poprilicno veselo kad smo bili na knap s vremenom ulaska na stazu, a mi smo jos kruzili oko autoputa i skretanja s autoputa za Imolu.

Godinu kasnije u Imolu smo isli u vlastitom aranzmanu.
Ne mogu reci da nam je to bilo puno jeftinije, ali je svakako bilo manje stresno... i bilo je zaista za pamcenje.
Kretzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:44   #7
Quote:
Kretzy kaže: Pogledaj post
Plus, preko agencije izmedju ostalog u cijenu je ukljucen i tzv. "pratitelj putovanja" ili nesto sto se u narodu jos zove "vodic".
Prema mom iskustvu nesto totalno bespotrebno.
Davne 2000. godine kada sam isla na utrku s jednom od agencija, vodic (odnosno, zena vodic) nije znala beknuti kuda nas vodi. Saznalo se da je "ubacena" na ovo putovanje tek tako da grupa ne ide na put bez "pratitelja putovanja". Zena nije imala pojma o utrkama, a ocekuje se da ipak nesto zna.
I jos jedna stvar... autobus je vozio covjek koji nikada, ali NIKADA, nije bio u Imoli. Bilo je poprilicno veselo kad smo bili na knap s vremenom ulaska na stazu, a mi smo jos kruzili oko autoputa i skretanja s autoputa za Imolu.

Godinu kasnije u Imolu smo isli u vlastitom aranzmanu.
Ne mogu reci da nam je to bilo puno jeftinije, ali je svakako bilo manje stresno... i bilo je zaista za pamcenje.

to se slazem s tobom

prosle godine za imolu je jedan od vodica bio moj poznanik koji radi za njih kao kompjuteras i dobio je taj "izlet" kao nagradu

u svakom slucaju je privatni aranzman puno bolje rjesenje, ako je izvedivo naravno

prije puta obavezno servisirati auto (servis u italiji ili ne daj boze vucna sluzba do hrvatske kosta ko svetog Petra kajgana), ako vozilo ne glasi na vozaca obavezno izvaditi internacionalnu vozacku dozvolu u HAK-u (koja se veze na broj putovnice i registraciju auta i traje 1 godinu), staviti u auto svu opremu koju mozes smisliti, informirati se kak u toj zemlji zovu gorivo koje treba tociti (ne, talijani nemaju eurosuper nego nesto tipa superpiombo ili tak nekaj a za dizel nemam pojma), tociti gorivo u sloveniji jer je jeftinije nego u hr a pogotovo jeftinije nego u italiji, voziti po propisima (a to posebno ukljucuje brzinu), NE IZGUBITI KARTICU OD AUTOPUTA (ondasnji autoputevi su nesto skuplji i mnogo duzi nego u hr i ne zelite platiti rutu od napulja do trsta, mi skoro jesmo)...

kaj se italije tice ak itko ima pitanja slobodno me pitajte, imam i dobro mjesto za smjestaj za preporuciti (u Bergamu)
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 21:24   #8
mi idemo ove godine u monzu. to će nam biti početak, nadam se jedne duge tradicije. kod nas u obzir nije dolazilo ništa drugo osim vlastitog aranžmana. tako nas ide 5. karte smo već nabavili preko neta ( potvrda u džepu), rezervirali smještaj u bergamu, organizirali odlazak u maranello, na lago di como, turu po milanu i sada samo čekamo deveti mjesec.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 21:38   #9
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
mi idemo ove godine u monzu. to će nam biti početak, nadam se jedne duge tradicije. kod nas u obzir nije dolazilo ništa drugo osim vlastitog aranžmana. tako nas ide 5. karte smo već nabavili preko neta ( potvrda u džepu), rezervirali smještaj u bergamu, organizirali odlazak u maranello, na lago di como, turu po milanu i sada samo čekamo deveti mjesec.
mi smo isli direktno u maranello (stigli tamo oko 7 ujutro), nakon kvalifikacija u Milano (nemojte dugo, vozac ce popizdit ako budete predugo u shoppingu :P) i onda za Bergamo
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 20:39   #10
5 nas je vozača u velikom autu. ostajemo iza utrke još 4 dana, tako da nije presing. presing nam je jedino što ne možemo krenuti prije subote popodne. a ostalo sve 5. 3 smo ženske od toga nas dvije bas nismo tipovi za šoping po milanu.

inače, ako imaš još koji savjet, vrlo je dobrodošao.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 02:40   #11
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
5 nas je vozača u velikom autu. ostajemo iza utrke još 4 dana, tako da nije presing. presing nam je jedino što ne možemo krenuti prije subote popodne. a ostalo sve 5. 3 smo ženske od toga nas dvije bas nismo tipovi za šoping po milanu.

inače, ako imaš još koji savjet, vrlo je dobrodošao.
po milanu neka vozi najsnalazljiviji vozac, nema oznacenih traka, vozis kako stignes i kud stignes

na autocesti naruciti kavu s mlijekom je umjetnost i sve je uzasno skupo, preporucam uzeti mini frizider i unutra cugu/klopu

kao sto rekoh i prije, drzati se zakona i paziti na stvari, ni pomisljati kretati bez svjetala (mislim da nisu obavezne po danu ali ne skodi) i pojasa

mi smo otkrili da je slanje mms-a jeftinije nego slanje sms-a, mozda se to promijenilo ali vrijedi imati na umu pa probati
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 13:42   #12
Ma ako imaš vremena i volje za organizaciju svako putovanje je puno bolje organizirati u vlastitom aranžmanu. Imaš fleksibilnost da ideš pogledati što hoćeš i kada hoćeš, ne ovisiš o grupi ili vodičima koji valjaju pizdarije a i općenito je iskustvo puno ljepše kada sam sve organiziraš i ostvariš. Lani sam bio u Egiptu sa curom i odlučili smo se za agenciju, danas bi probao sam si organizirati taj put, totalno mi je žao što smo neke stvari radi agencijskog programa propustili...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 19:44   #13
Ja idem u monzu,ne znam ni kako ni s kim ali idem u monzu. Tocka.
cutiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:02   #14
@ Sepa hvala na savjetima. ako se još čega sjetiš, tu sam
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:47   #15
i ponesite gps
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:48   #16
Quote:
cutiee kaže: Pogledaj post
Ja idem u monzu,ne znam ni kako ni s kim ali idem u monzu. Tocka.
oš s menom
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 01:05   #17
Quote:
cutiee kaže: Pogledaj post
Ja idem u monzu,ne znam ni kako ni s kim ali idem u monzu. Tocka.


Quote:
inra kaže: Pogledaj post
@ Sepa hvala na savjetima. ako se još čega sjetiš, tu sam
ima jos vremena do monze
provjerite si da vam putovnice vrijede, trebat ce vam za prijavu boravka (ako ce to vas domacin uciniti) a i za ulaz u drzavu koriste (iako mislim da mozes i osobnom)

Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
i ponesite gps
u svakom slucaju je korisno

Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
oš s menom

__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 01:58   #18
ne sprdam se, prije bih rekao da sam poluozbiljan....ako se kaj organizira i fali netko da popuni proračun....tu sam!
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 02:01   #19
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
ne sprdam se, prije bih rekao da sam poluozbiljan....ako se kaj organizira i fali netko da popuni proračun....tu sam!
ja idem za silverstone ove godine, bio bi grijeh da se ne iskoristi jeftini avionski prijevoz

razmisljam i da odem u madzarsku s agencijom a ni monza nije iskljucena
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 23:06   #20
Lako za prijevoz, sada ne moraš plačati jebenih 500 kuna za vizu
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.